PrimeXBT یک صرافی جدید معاملاتی ارز رمزنگاری شده است که به معامله گران اجازه می دهد از معاملات حاشیه ای و معاملات اهرمی در بیت کوین و سایر کوین ها تا ۱۰۰ برابر استفاده کنند. در حال حاضر ، صرافی شاهد حجم روزانه بیش از ۸۰ میلیون دلار تجارت است – و این امر آن را به یکی از سیستم عامل های بزرگتر و تثبیت شده ، به ویژه برای معاملات بلاک اقتصادی بیت کوین تبدیل کرده است.

صرافی PrimeXBT یک فرآیند ثبت نام ساده و آسان دارد. معامله گران می توانند در همان لحظه ثبت نام از سیستم عامل استفاده کنند و روند ثبت نام PrimeXBT کمتر از یک دقیقه طول می کشد. همچنین برای ثبت نام جنبه (KYC) مشتری خود را بشناسید وجود ندارد بنابراین تاجران نیازی به دادن اطلاعات شخصی مانند گذرنامه ، مالیات یا شماره شناسایی ندارند. همچنین همه حساب ها آزاد هستند.

PrimeXBT به فناوری خود افتخار می کند ، تجارت آسان را برای کاربران امکان پذیر می کند. در یک بازار مبادله رمزنگاری به شدت اشباع شده ، PrimeXBT دارای یک رمپ آسان و دسترسی آسان برای معامله گران برای دیدن نمودارها ، تاریخچه معاملات و کتابهای سفارش فعلی در جفت های تجاری خود است.

PrimeXBT چندین مزیت دیگر نیز ارائه می دهد:

  • PrimeXBT یک حساب کاربری رایگان و یک پروسه ثبت نام را ارائه می دهد که فقط زیر یک دقیقه طول می کشد.
  • با خصوصی نگه داشتن مشخصات شخصی خود ، هیچ KYC مورد نیاز نیست.
  • حداقل سپرده فقط ۰٫۰۰۱ BTC است ، سپرده گذاری را می توان با BTC ، کارت اعتباری یا ۱۰۰+ کوین دیگر انجام داد.
  • حداکثر اهرم ۱: ۱۰۰ است.
  • توانایی فروش کوتاه دارایی ها ، استفاده از افت قیمت و همچنین بالا رفتن قیمت ها.
  • نقدینگی کل بی نظیر از ۱۲ تامین کننده درجه یک اختلاف.
  • ساعت شبانه روز ، پشتیبانی ۲۴ ساعته همیشه در صورت نیاز به شما امکان پذیر است.
  • ویژگی های امنیتی پیشرفته از جمله لیست آدرس ، احراز هویت دو عاملی و موارد دیگر.
  • پشتیبانی از چند مانیتور برای جدی ترین معامله گران بازار.
  • جفت معامله در ۵ دارایی رمزنگاری رایج.

معاملات اهرمی و معاملات مارجین و short-selling

معاملات اهرمی از ویژگی های اصلی PrimeXBT است. این ابزاری است که به معامله گران امکان می دهد از حرکت کمتری در قیمت بهره ببرند ، زیرا می تواند سود یا زیان را در هر دو جهت ضرب کند.

مثالی در اینجا: بگذارید بگوییم قیمت فعلی BTC 29300 دلار است و شما ۳۰۰۲۹ دلار برای خرید یک بیت کوین دارید. شما تصمیم دارید از اهرم ۱۰۰ برابر استفاده کنید. این بدان معناست که شما می توانید ۱۰۰ BTC را با قیمت ۳۰۰۲۹ دلار خریداری کنید. اگر بیت کوین فقط ۱۰۰ دلار به ۴۰۰۲۹ دلار افزایش یابد ، شما ۱۰،۰۰۰ دلار درآمد کسب می کنید ، زیرا این افزایش را در اهرم ۱۰۰ برابر خود ضرب می کنید.

همانطور که منابع PrimeXBT توضیح می دهد:

اهرم با استفاده از سپرده ، معروف به “margin” ، برای افزایش مواجهه با شما کار می کند. اساساً ، شما کسری از ارزش کامل تجارت خود را می گذارید – و PrimeXBT بقیه موارد را به شما ارائه می دهد. محصولات ما به معامله گران این امکان را می دهد تا بدون گره زدن سرمایه زیادی ، در معرض ارزهای رمزپایه اصلی مانند بیت کوین و اتریوم و سایر کشورها قرار گیرند.

فروش کوتاه (short-selling) گزینه دیگری است که در PrimeXBT موجود است. یک معامله گر ممکن است کوین یا دارایی را “کوتاه” کند وقتی که می خواهد روی کاهش و قیمت آن دارایی شرط ببندد. اگر فکر می کنید بیت کوین بیش از حد فروخته شده است و قیمت آن کاهش می یابد ، می توانید با “فروش کوتاه” آن سرمایه کسب کنید. این فرصت به معامله گران این امکان را می دهد که در پایین یا پایین رفتن قیمت بیت کوین شرط بندی کنند ، جایی که سرمایه گذاری منظم (خرید یک دارایی) معمولاً به معنای این است که یک سرمایه گذار ارزش آن را افزایش می دهد.

این تکنیک های معاملاتی پیچیده هستند. معامله گران باید قبل از ورود به هر سناریوی معاملاتی ، تحقیقات خود را انجام دهند.

PrimeXBT چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

واریزها و برداشت های PrimeXBT

سپرده گذاری در PrimeXBT ساده و آسان است. کاربر جدید می تواند بر روی “سپرده” در داشبورد حساب خود کلیک کند. بلافاصله یک آدرس Bitcoin امن ایجاد می شود تا برای انتقال BTC استفاده شود.

برداشت ها نیز ساده هستند ، اگرچه به یک مرحله اضافی نیاز دارند. قبل از برداشت ، کاربران باید از حساب معاملاتی خود به کیف پول شخصی تنظیم شده در بخش حساب انتقال داخلی دهند.

پس از انجام این کار ، یک معامله گر آدرس ترجیحی BTC را برای برداشت در لیست سفید قرار می دهد. یکی از ویژگی های امنیتی PrimeXBT برداشت تنها به حساب های موجود در لیست سفید است – ایمن نگه داشتن وجوه خود از رفتن به آدرس های ناخواسته یا تصادفی.

هنگامی که این کار تمام شد – انتقال داخلی و اضافه کردن آدرس BTC در لیست سفید – یک معامله گر می تواند مقدار برداشت مورد نظر را وارد کند و برای شروع کلیک کنید.

انواع سفارش PrimeXBT

PrimeXBT انواع مختلفی از انواع سفارشات را ارائه می دهد. انواع سفارش پیشرفته در زیر با توضیحات کوتاه ذکر شده است. اطلاعات بیشتر در مورد همه این انواع سفارشات را می توانید در اینجا پیدا کنید.

سفارشات بازار:

سفارش تعیین شده برای اولین بار در دسترس اجرا می شود (در برخی موارد می تواند بلافاصله انجام شود)

سفارشات محدود:

محدودیتی را در قیمت هایی تعیین می کند که یک تاجر بخرد یا با آن بفروشد

توقف سفارشات:

سفارش خرید یا فروش دارایی پس از رسیدن به قیمت مشخص (“توقف”)

سفارشات حفاظت:

گزینه ای برای محدود کردن ضرر و یا محافظت از سود حاصل از هرگونه تجارت یا سفارش

چه کوین هایی در صرافی PrimeXBT پشتیبانی می شوند؟

PrimeXBT در حال حاضر دارای پنج ارز رمزپایه اصلی برای تجارت است. این پنج مورد عبارتند از:

BTC

ETH

LTC

XRP

EOS

PrimeXBT چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتالهر یک از این کوین های پشتیبانی شده PrimeXBT با یک جفت تجاری USD مطابقت دارد – به این معنی که معامله گران می توانند از ارز فیات (دلار آمریکا) برای خرید ، فروش و تجارت هر یک از ارزهای رمزپایه ذکر شده در بالا استفاده کنند. کوین های پشتیبانی شده در PrimeXBT نشان دهنده پنج ارز رمزنگاری شده محبوب در حال حاضر در بازار است.

هزینه های PrimeXBT چیست؟

هزینه های معاملاتی PrimeXBT ساده و کم است. این باید به تسهیل تجارت آسان و کم هزینه برای کاربران سیستم عامل کمک کند.

به عنوان مثال ، یک رقیب PrimeXBT ، Bitmex از ساختار هزینه پیچیده تری برای تجارت خود استفاده می کند. در اینجا می توانید ساختارهای هزینه Bitmex را مشاهده کنید:

https://usethebitcoin.com/wp-content/uploads/2019/03/bitmex-traidng-fees.png

این بسیار پیچیده تر از سیستم هزینه ساده ای است که در PrimeXBT استفاده می شود. در اینجا ساختار هزینه PrimeXBT آورده شده است:

https://usethebitcoin.com/wp-content/uploads/2019/03/primexbt-trading-fees.png

اطلاعات کامل در مورد هزینه ها و محدودیت ها را می توانید در اینجا پیدا کنید. همانطور که سایت و مأموریت خود اعلام کرده است ، PrimeXBT “از اصول واضحی پیروی می کند – قیمت ها باید رقابتی و شفاف باشد و هرگز مشوق انگیزه های کاذب نباشند.”

نتیجه گیری – آیا PrimeXBT بی خطر است؟

بله ، صرافی خدماتی مشابه سایر صرافی ها و امنیت و فناوری ارائه می دهد که به بازرگانان کمک می کند.

در هر نوع تجارت دارایی همیشه خطر وجود دارد ، خصوصاً در ارزهای رمزپایه بی ثبات. این امر با معاملات اهرمی همراه است که خطراتی را به همراه دارد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این خطرات را در سایت PrimeXBT در صفحه افشای خطر مطالعه کنید. این به طور شفاف در مورد خطرات بازار و تجارت صحبت می کند.

معامله گران همچنین باید شرایط خدمات و خط مشی رازداری PrimeXBT را بررسی کنند. این موارد به شما کمک می کند تا از سایر خطرات مرتبط با تجارت مطلع شوید.

فراتر از اینها ، PrimeXBT راهی مطمئن برای انجام معاملات رمزنگاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *