CEXIO یک صرافی مبادله ارز رمزنگاری شده و کارگزار است که در خارج از انگلستان و همچنین از جبل الطارق و دفاتر اخیراً تاسیس شده در نیوجرسی ، ایالات متحده فعالیت می کند.
آیا علاقه مند به خرید ارز رمزنگاری شده سریع و آسان هستید؟ این بررسی CEXIO جزئیات تمام مواردی را که باید بدانید از جمله تمام ویژگی های کلیدی ، ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده ، روش های پرداخت ، مقررات ، امنیت ، هزینه ها و محدودیت های تجاری در میان سایر موارد شرح می دهد.

۳ مرحله برای ثبت نام در CEXIO

 • ثبت نام و تأیید شناسه خود: برای ثبت نام در یک حساب کاربری رایگان ، به وب سایت CEXIO بروید و بر روی شروع کلیک کنید. اطلاعات شخصی مانند آدرس ایمیل را وارد کرده و گذرواژه تنظیم کنید. کادر شرایط و ضوابط را علامت بزنید و روی ایجاد حساب کلیک کنید. برای تکمیل ثبت نام به ایمیل خود بروید و از لینک تایید استفاده کنید. وارد شوید و آدرس خود را تأیید کنید و تأیید هویت کامل را انجام دهید.
 • سپرده گذاری کنید: CEX.IO بسیار آسان است که وجه را به حساب خود واریز کنید. پس از ورود به سیستم ، بر روی سپرده در بالا سمت چپ داشبورد حساب کلیک کنید. شما برای انتخاب روش پرداخت به شما راهنمایی می شود. ارز و مبلغی را که می خواهید واریز کنید انتخاب کنید. برای تکمیل مراحل ، دستورالعمل ها را دنبال کنید.
 • Crypto خود را خریداری کنید: قبل از خرید رمزنگاری ، اطمینان حاصل کنید که کیف پول خود را تنظیم کرده اید. به قسمت خرید / فروش بروید و ارز رمزپایه ای را که می خواهید خریداری کنید انتخاب کنید. مقدار را به ارز فیات ترجیحی (USD ، EUR ، GBP و RUB – حداقل ۲۰ دلار) تنظیم کنید. گزینه ها را مرور کرده و آدرس کیف پول خود را یک بار دیگر تأیید کنید و سپس روی خرید کلیک کنید.

جوانب مثبت منفی

مثبت ها

 • سیستم عامل تنظیم شده و در سراسر جهان در دسترس است
 • خرید ارز فیات به رمزنگاری و رمزنگاری به رمزنگاری
 • واریزهای فوری کارت
 • Staking – با داشتن ارز رمزنگاری شده در بورس درآمد کسب کنید
 • معاملات حاشیه ای موجود است
 • پشتیبانی ۲۴/۷ مشتری

منفی ها

 • مراحل تأیید دقیق پس از ثبت نام
 • به اندازه بسیاری از صرافی های دیگر از ارزهای رمزپایه پشتیبانی نمی کند

CEXIO وارد رقابت شده است

CEX.IO به یک صرافی دارایی دیجیتال درجه یک تبدیل شده است و در حال حاضر با برخی از معتبرترین صرافی های ارز رمزپایه و ارائه دهندگان کارگزاری در بخش رمزنگاری رقابت می کند.
حفظ حریم خصوصی ، امنیت و یکی از کمترین هزینه ها برای واریز و برداشت کارت اعتباری برخی از ویژگی هایی است که باعث محبوبیت این پلتفرم با تعداد فزاینده ای از سرمایه گذاران رمزنگاری در سراسر جهان می شود. تبادل فوری و سهام نیز از ویژگی های بسیار جذاب ارائه شده است.
ما همیشه در مورد تصمیم گیری در مورد معاملات مالی و رمزنگاری ، دقت کافی را توصیه می کنیم. در مقایسه بخشی از بررسی CEX.IO است که به شما امکان می دهد آن قدم را بردارید.

تاریخچه CEXIO

CEXIO فعالیت خود را در سال ۲۰۱۳ با ثبت و تأسیس دفاتر در لندن ، انگلستان آغاز کرد. این شرکت همچنان آدرس فیزیکی در کشور را حفظ می کند. در اصل ، خدمات استخراج ابری را در زیر استخر استخراج قدرتمند GHash.IO ارائه می داد.
در سال ۲۰۱۴ ، این شرکت سرمایه گذاری ابری را کنار گذاشت و معاملات تجاری بیت کوین را متمرکز کرد ، با سپرده پیشگام خود با کارت بدهی و کارت اعتباری به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی ارز رمزنگاری شده را خریداری کنند.
Expansion شاهد بود که این تیم در سال ۲۰۱۵ یک برنامه موبایل را منتشر کرد که دارای یک رابط بصری و کاربر پسند است. پس از تأیید مقررات در انگلستان ، برداشت از کارتهای بدهی / اعتباری در سال ۲۰۱۶ اضافه شد. همزمان با شروع بیت کوین در سال ۲۰۱۷ ، CEXIO پس از ممیزی موفق برای مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم ، بر روی FinCEN تنظیم شد.
این صرافی همچنین نقشی اساسی در پیشبرد منافع بخش تجارت رمزنگاری و همچنین اطمینان از انطباق با مقررات داشته است. این شرکت یکی از اعضای بنیانگذار CryptoUK است ، که در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد و شامل نام های بزرگی مانند Coinbase ، eToro و CoinShares است.
در سال ۲۰۱۹ ، آن وارد بازار ایالات متحده شد و مجوزهای انتقال دهنده پول را دریافت کرد که به آن امکان فعالیت در چندین ایالت را می دهد. این شرکت برای ادامه ارائه بهترین خدمات به بیش از ۳ میلیون کاربر خود ، اخیراً طیف وسیعی از خدمات جدید را از جمله تجارت حاشیه ، سهام ، و شارژ فوری و فروش از طریق کارت اعتباری ارائه داده است.

مقررات و امنیت

رعایت مقررات و امنیت دو مورد از نقاط قوت CEXIO به عنوان یک اپراتور رمزنگاری است. نکته قابل توجه در مورد صرافی ، جستجوی مداوم آن برای تأیید مقررات در حوزه های قضایی از زمان آغاز به کار خود در انگلستان در سال ۲۰۱۳ است ، که با شفافیت بسیار بیشتری کار می کند بسیاری از سیستم عامل های غیرقانونی قادر به فعالیت هستند.
جدا از اینکه در دفتر کمیساریا اطلاعات انگلستان (ICO) ثبت شده است ، دارای تاییدیه قانونی از شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) است. FinCEN یک آژانس تحت وزارت خزانه داری ایالات متحده است و مجوز آن اجازه می دهد تا صرافی به عنوان یک تجارت خدمات پول با قابلیت دسترسی در بیش از نیمی از ایالت های ایالات متحده فعالیت کند.
این شرکت همچنین در حال اخذ مجوز از سازمان رفتار مالی (FCA) در انگلیس ، سازمان نظارت بر امور مالی فدرال آلمان (BaFin) ، سازمان پول سنگاپور و GFSC جبل الطارق است.
از نظر امنیت ، Observatory توسط Mozilla در مقایسه با سایر صرافی های ارز رمزپایه ، نمره امنیتی CEX.IO را کمی بالاتر از متوسط ​​صنعت برمی گرداند.
CEXIO چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

آیا CEXIO بی خطر است؟

امنیت وجوه یکی از بزرگترین نگرانی های هر کاربر رمزنگاری است و بدون شک بسیاری از مردم می پرسند که آیا CEX.IO یک بستر امن است.
خوب ، برای مبتدیان ، این یک نهاد ثبت شده و تنظیم شده با دفاتر در One Canada Square ، Canary Wharf London E14 5AB ، انگلستان است. این صرافی خدمات خود را با توجه به دستورالعمل های تعیین شده ارگان هایی مانند FinCEN و FCA در انگلیس ارائه می دهد. علاوه بر این ، به نظر می رسد این صرافی با رعایت سیاست ها و چک های ضد پولشویی (AML) و شناخت مشتری شما (KYC) از کاربران خود محافظت می کند.
کاربران تنها پس از اتمام یک فرآیند تأیید دقیق ، تجارت می کنند و سیستم های نظارت بر داخلی تمام معاملات را از نظر هرگونه فعالیت شرور احتمالی بررسی می کنند.
وجوه رمزنگاری شده مشتری با داشتن امنیت اضافی با رمزگذاری کامل داده ها و احراز هویت دو عاملی (۲FA) در حساب های نگهداری و نگهداری سرد نگهداری می شود. کاربران اطمینان خواهند داشت که این گواهینامه همچنین دارای گواهی PCI DSS است. PCI DSS مخفف استاندارد امنیت داده کارت صنعت پرداخت است.

شهرت، آبرو

CEX.IO در انگلستان ثبت شده است و مجوزهای انتقال پول را برای ارائه خدمات در حوزه های قضایی مورد استفاده خود دریافت کرده است. این شرکت از نظر نظارتی از FinCEN در ایالات متحده برخوردار است و در مراحل تأیید در چندین کشور دیگر در اتحادیه اروپا و سراسر جهان است.
اعتبار معتبر صرافی شاهد بوده است که بیش از ۳ میلیون حساب کاربری در آن ثبت شده است.

آیا CEXIO برای من مناسب است؟

خواه حرفه ای باشید و یا تازه شروع به کار کنید ، CEXIO بستری را فراهم می کند که بهترین تجربیات را به شما ارائه می دهد. دلایل مختلفی وجود دارد که شما می توانید CEXIO را انتخاب کنید چه یک معامله گر مبتدی باشید و چه حرفه ای که به دنبال گزینه های پیشرفته تجارت هستید.

من یک مبتدی هستم

CEX دارای یک رابط کاربری آسان برای کاربر است که ثبت نام ، واریز وجه و خرید اولین رمزنگاری را برای مبتدیان آسان می کند. کاربران می توانند برای تکمیل معاملات خود به راحتی به پایین پیمایش کرده یا به صفحه بعدی منتقل شوند.
همچنین بخش سوالات متداول و یک وبلاگ به روز شده با منابع آموزشی متعدد وجود دارد که اصول خرید و فروش رمزنگاری را توضیح می دهد.
در صورت نیاز به کمک ، کاربران می توانند از طریق ایمیل ، گفتگوی زنده و تلفنی ۲۴/۷ ساعت به یک تیم پشتیبانی عالی برسند.

من حرفه ای هستم

برای متخصصانی که به دنبال گزینه های پیشرفته معاملاتی هستند ، CEX.IO طیف وسیعی از محصولات از جمله تجارت حاشیه ، استقراض خودکار و محافظت از تراز منفی را ارائه می دهد. از گزارشگری پیشرفته ، اجرای سریع سفارش و کتاب سفارش نقدینگی بالا لذت ببرید. WebSocket API امکان تجارت کامل را فراهم می کند ، در حالی که سرمایه گذاران نهادی می توانند از FIX API برای دسترسی به اطلاعات نقدینگی بیت کوین استفاده کنند.

کیف پول های صرافی: ویژگی ها ، ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده و امنیت

ایمنی وجوه کاربر در مبادلات ارز رمزنگاری شده و CEXIO همچنان از موقعیتی برخوردار است که هرگز از بدو تأسیس هک نشده است.
ویژگی هایی مانند پوشش جهانی ، انطباق با مقررات ، طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده و حق الزحمه / حق کمیسیون معاملات تجاری هم برای مبتدیان و هم برای بازرگانان حرفه ای جذاب است.

ویژگی های کیف پول:

در این صرافی از سردخانه و کیف پول گرم استفاده می شود ، اما کلیدهای خصوصی جداگانه ایمن می شوند.
در حالی که استفاده از کد پین برداشت (WPC) به کاربران امکان می دهد هرگونه برداشت مبتنی بر تلفن همراه را تأیید کنند ، به هر کاربر توصیه می شود تا با فعال کردن ۲FA حساب های خود را ایمن کند.
علاوه بر تفکیک فیزیکی کلیدهای خصوصی و استفاده از رمزگذاری درجه یک ، CEXIO همچنین از طاق های امن و حافظه نگهداری برای محافظت از وجوه کاربر استفاده می کند. مشتریان ایالات متحده همچنین تحت حمایت از برنامه بیمه سپرده فدرال (FDIC) تا سقف ۲۵۰ هزار دلار از حمایت بیمه بهره مند می شوند.

ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده:

این از دارایی های دیجیتالی زیر پشتیبانی می کند: Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Bitcoin Cash (BCH) ، Bitcoin Gold (BTG) ، Dash (DASH) ، Litecoin (LTC) ، Ripple (XRP) ، Stellar (XLM) ، Tron (TRX) ، Cardano (ADA) ، هستی شناسی (ONT) ، Chainlink (LINK) ، OmiseGo (OMG) ، BitTorrent Token (BTT) و MetaHash (MHC) ، دلار جوزا (GUSD) و Tether (USDT).
کاربران می توانند با استفاده از USD ، EUR ، GBP و RUB به راحتی این ارزهای دیجیتال را خریداری کنند.

نحوه انتقال وجوه رمزنگاری شده خود از / به CEX.IO

قبل از انتقال hvc رمزنگاری از حساب CEXIO ، اطمینان حاصل کنید که ۲FA را فعال کرده اید.
وارد حساب خود شوید و به صفحه “امور مالی” بروید و “برداشت” را کلیک کنید. رمزگذاری مورد نظر برای انتقال و مقدار آن را انتخاب کنید. بعد ، آدرس کیف پول خارجی گیرنده را وارد کنید و مطمئن شوید که به درستی وارد شده است. کادر تأیید را علامت بزنید و “برداشت” را فشار دهید. برای تأیید انتقال ، پیوند موجود در ایمیلی که برای شما ارسال شده را دنبال کنید. رمزنگاری شما به آدرسی که ارائه داده اید ارسال می شود.
برای انتقال رمزنگاری به حساب خود ، به منوی «سپرده» در صفحه «امور مالی» بروید و ارز رمزپایه ای را که می خواهید منتقل کنید انتخاب کنید. آدرس کیف پول را کپی / جایگذاری کنید یا آن را به صورت دستی وارد کنید. کادر تأیید را پر کنید و دکمه “سپرده” را بزنید تا سکه ها را به حساب خود وارد کنید.
نکته: CEXIO در ۴۸ ساعت اول پس از ثبت نام حساب جدید ، برداشت رمزنگاری را مجاز نمی داند.

CEXIO چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه ها

سپرده های CEXIO

کاربران ۲٫۹۹٪ کارمزد را برای همه سپرده های کارت خود پرداخت می کنند. نقل و انتقالات بانکی (USD ، EUR یا GBP) رایگان است ، هرچند مدت انتظار می تواند تا ۲ روز کاری باشد.

برداشت ها

برداشت از طریق انتقال بانکی ۰٫۳٪ هزینه خدمات به همراه ۲۵ دلار برای SWIFT هزینه دارد. با این حال ، ACH ، SEPA یا پرداخت سریعتر رایگان هستند.
هزینه برداشت Visa / MasterCard به ترتیب ۳٪ + ۱٫۲۰ $ و ۱٫۸٪ + ۱٫۲۰ $ هزینه است. کارمزد این روش های پرداخت حداکثر تا ۳٫۸۰ دلار افزایش می یابد.

هزینه های تجارت

این هزینه معمولاً به حجم معاملات ۳۰ روزه کاربر متصل می شود و برای متصدیان از ۰٫۲۵٪ و برای سازندگان ۰٫۱۶٪ شروع می شود. با افزایش حجم معامله گر ، این هزینه می تواند به ۰٫۱۰٪ برای متصدیان و ۰٫۰۰٪ برای سازندگان کاهش یابد.

روش ها و محدودیت های پرداخت در CEXIO

CEXIO چندین روش پرداخت را امکان پذیر می کند. این موارد شامل کارت اعتباری ، انتقال بانکی / انتقال وجه و انتقال کیف پول است. می توانید از آن به عنوان یک بستر تجاری یا کارگزاری استفاده کنید.

روش های پرداخت موجود است

 • Credit card
 • VISA
 • MasterCard
 • Bank transfer
 • SWIFT
 • ACH
 • SEPA (EU)
 • Faster Payments (UK)

کیف پول

 • Skrill
 • QIWI
 • Cryptocurrency

محدودیت های تجاری

حداقل اندازه تجارت: ۲۰ دلار
حداکثر اندازه تجارت: حداکثر ۱۰،۰۰۰ دلار (حساب های تأیید شده)

کارایی ، ویژگی ها و عملکرد CEXIO

نقطه فروش منحصر به فرد CEX.IO مسیر نظارتی کاملاً تثبیت شده آن است ، با تعهد تیم به ارائه بهترین ارزهای رمزپایه به کاربران با کسب توهین به پلتفرم. پوشش جهانی ، امنیت ، معاملات بین پلتفرمی ، گزارشگری در زمان واقعی و نقدینگی بالا از جمله ویژگی ها و عملکردهایی است که مشاهده کرده اند این تبادلات باعث جذب کاربران زیادی شده است.

بسترهای معاملاتی CEXIO

CEX.IO تجارت بین پلتفرمی را با قابلیت دسترسی آنلاین ، برنامه تلفن همراه ، WebSocket و API ارائه می دهد. یک طراحی نرم و آسان و رابط بصری باعث می شود که تجارت و تجارت برای مبتدیان و باتجربه ها راحت باشد.
بستر معاملات الگوریتم تطبیق پیشرفته ، انواع ابزارهای معاملاتی و کتاب سفارش نقدینگی بالا را ارائه می دهد. یک حساب آزمایشی نیز برای کاربران CEX.IO Broker در دسترس است.

منابع آموزشی

اگر به دنبال یادگیری و درک بیشتر خود از بیت کوین و رمزنگاری هستید ، چندین دوره آنلاین برای آن وجود دارد. اگرچه این پلتفرم چنین دوره ای را ارائه نمی دهد ، وبلاگ این شرکت دارای اطلاعات مرتب شده و به روز شده در مورد نحوه خرید رمزنگاری ، تجارت و موارد دیگر است. همچنین ویدئوها و آموزشهای YouTube برای کمک به کاربران در درک چگونگی تبادل وجود دارد ، در حالی که تیم و مرکز پشتیبانی از طریق گفتگوی زنده ، در شبکه های اجتماعی و تلفنی به صورت شبانه روزی کمک می کنند.

گزینه های معاملاتی CEXIO

CEX.IO Broker جایی است که معامله گران از طریق CFD (قرارداد تفاوت) به معاملات حاشیه ای دسترسی پیدا می کنند و قدرت آن تا ۱۰۰ برابر است. از تجارت با فرکانس بالا و اسکالپینگ لذت ببرید تا از حرکات قیمت سود کسب کنید. با این حال باید بیان کرد که این شکل از تجارت با خطر بیشتری همراه است و شما باید قبل از انجام هرگونه سرمایه گذاری تمام توان خود را بیاموزید.

انواع حساب در CEXIO

این پلتفرم سیستم حساب های طبقه ای یا سطح دسترسی را ارائه می دهد. هنگام ثبت نام برای یک حساب با صرافی ، سطح دسترسی و کارهایی که می توانید انجام دهید به این بستگی دارد که یک حساب اساسی یا حساب تأیید شده داشته باشید.
محدودیت سپرده گذاری ، تجارت و برداشت و همچنین روش های پرداخت موجود به لایه حساب بستگی دارد. به طور خاص ، کاربران می توانند هر یک از انواع حساب های زیر را ثبت و نگهداری کنند:

معرفی

یک حساب اساسی و سطح حساب پیش فرض قبل از تأیید. سپرده های مادام العمر در کل ۱۰۰ دلار است و برداشت روزانه ۱۰۰ دلار است. فقط روشهای پرداخت Visa و MasterCard در این سطح و سطح بعدی حساب موجود است.

هویت

با تأیید هویت ، محدودیت های روزانه سپرده ها تا ۳۰۰۰ دلار و برداشت های روزانه تا ۱۰،۰۰۰ دلار افزایش می یابد.

نشانی

یک آدرس تأیید شده گزینه پرداخت بانکی را باز می کند و محدودیت های روزانه را به ۱۰،۰۰۰ دلار برای سپرده ها و ۵۰،۰۰۰ دلار برای برداشت افزایش می دهد.

پیشرفته

یک حساب تأیید شده که روش های پرداخت بیشتری را باز می کند و دسترسی به سپرده ها و برداشت های نامحدود را فراهم می کند.
شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی
لایه برتر تأیید شده + حساب برای شرکت ها. کاربران به همراه سپرده و برداشت نامحدود به گزینه های معاملات سفارشی دسترسی پیدا می کنند.

افکار نهایی

CEX.IO یک شرکت با تاسیس و تنظیم شده است که اکنون نزدیک به هشت سال است که فعالیت می کند. شرکت و تیم پشت مبادله ارز رمزنگاری شده نشان داده اند که آنها برای امنیت و ایمنی کاربران خود ارزش قائل هستند ، با تمام اقدامات انجام شده برای اطمینان از طریق یک فرآیند دقیق تأیید. آنچه در حال حاضر ممکن است صرافی به کاربران ارائه نکند دسترسی به وسیع ترین دارایی های رمزنگاری است که ممکن است مردم در نظر داشته باشند که مبادله های رقیب را انجام می دهند. استفاده از CEX.IO به اندازه سایر صرافی های معتبر ایمن است و بنیانگذاران آن هنوز به شدت درگیر هستند ، که همیشه نشانه خوبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *