کیف پول ارز رمزنگاری شده برنامه ای است که با زنجیره بلاک مختلف تعامل دارد و کلیدهای خصوصی و عمومی را در خود ذخیره می کند و به کاربران این کیف پول ها امکان ارسال و دریافت ارز دیجیتال و همچنین نظارت بر تعادل آنها را می دهد. اگر شخصی بخواهد از هر نوع ارز رمزنگاری شده مانند بیت کوین یا اتریوم استفاده کند ، کیف پول دیجیتال لازم است.در این مقاله با Atomic wallet آشنا می شویم.

Atomic wallet دارای ویژگی های بی شماری ، عدم تمرکز ، مبادله اتمی ، امنیت و موارد دیگر ، همراه با پشتیبانی از کوین های متعدد و چندین دستگاه است. این کیف پول که برای تبدیل شدن به بخشی از یک اکوسیستم کاملاً غیرمتمرکز ارز رمزنگاری شده طراحی شده است ، یک برنامه قابل بارگیری است که با تعداد زیادی سیستم عامل مانند ویندوز ، macOS ، اوبونتو ، لینوکس ، اندروید و iOS سازگار است.

Atomic wallet به عنوان یک کیف پول چند ارزه برای کمک به کاربران در ذخیره و مدیریت بیش از ۳۰۰ ارز رمزپایه ایجاد شده است. کیف پول اتمی همچنین می تواند به عنوان مبادله شما مورد استفاده قرار گیرد و امکان تعویض اتمی را فراهم می کند. برای خرید مستقیم Bitcoin و Ethereum می توانید از کارت های بانکی نیز استفاده کنید.

این کیف پول در نظر گرفته شده است که حتی برای کاربران بدون هیچ گونه تجربه ای آسان است ، در حالی که مانند افزودن توکن های ERC20 و تجارت مستقیم کوین از طریق کیف پول بسته بندی شده است.

Atomic wallet به صورت رایگان در دسترس است ، اگرچه خدمات خاصی هزینه های زیادی را متحمل می شوند. کاربران می توانند ارز رمزنگاری شده را با کارت اعتباری خریداری کنند و آن را مستقیماً از طریق کیف پول ارسال کنند. کاربران می توانند دو نوع تجارت را از طریق کیف پول انجام دهند:

 • از طریق ShapeShift تجارت کنید
 • از طریق Changelly تجارت کنید

Atomic wallet در یک نگاه

ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده – بیش از ۵۰۰ مورد از جمله Bitcoin ، NEO ، Tron

از آنجا که کیف پول اتمی رایگان است ، برای مبتدیان بسیار مناسب است. به کاربران امکان می دهد رمزنگاری را مستقیماً از طریق کیف پول خریداری کنند ، برخلاف کیف پول های دیگر که شما را ملزم به خرید دارایی های رمزنگاری از طریق مبادلات شخص ثالث می کنند و سپس آنها را به کیف پول خود می فرستند تا مبادله را آغاز کنند. این کیف پول همچنین دارای یکپارچگی مبادله اتمی است ، به این معنی که کاربران کیف پول اتمی می توانند تقریباً هر کوین و رمز را از طریق کیف پول مبادله کنند.

ویژگی های Atomic wallet

Atomic wallet تقریباً تمام نوآوری های اخیر را در زنجیره بلاک به کار گرفته است. این برنامه دارای ویژگی های کاربر پسند است که مدیریت و ذخیره ارز رمزنگاری شده را آسان می کند. برخی از ویژگی های اضافه شده به کیف پول اتمی عبارتند از:

رابط کاربری

Atomic wallet دارای یک رابط کاربری زیبا و کاربر پسند است که کاربران را قادر می سازد تا به راحتی بین توابع متعدد حرکت کنند. همچنین مجموعه ای از گزینه های سفارشی سازی برای کاربران در دسترس است. ویژگی airdrop به کاربران این امکان را می دهد تا در هر قطره هوا یا پاداش مربوط به هر توکن خاصی که اضافه کرده اند شرکت کنند.

مبادله داخلی

Atomic wallet دارای مبادله داخلی است و تبادل رمزنگاری همتا با همتا و مبادله رمزنگاری درون برنامه ای را تسهیل می کند. کیف پول اتمی با مشاغل برجسته غیر متمرکز مانند Changelly ، Shapeshift و Binance همکاری کرده است تا کیف پول داخلی آنها را تسهیل کند.

چند سکویی

Atomic wallet هم به عنوان یک برنامه دسک تاپ و هم به عنوان یک برنامه تلفن همراه در دسترس است. نسخه دسک تاپ از سیستم عامل هایی مانند ویندوز ، لینوکس ، macOS ، اوبونتو و … پشتیبانی می کند. برنامه تلفن همراه در Android و iOS در دسترس است.

خرید کارت را پشتیبانی می کند

کاربران به لطف همکاری با Simplex می توانند ارزهای رمزپایه را با استفاده از کارت های اعتباری و بدهی خود خریداری کنند.

مدیریت نمونه کارها

کیف پول اتمی همراه با ابزار ردیابی قیمت و مدیریت نمونه کارها به کاربران اجازه می دهد تا ارزش سرمایه گذاری های خود را در زمان واقعی کنترل کنند.

منابع

Atomic wallet با ارائه دهندگان داده مانند CoinMarketCap مشارکت کرده و به کاربران امکان می دهد قیمت کوین را در زمان واقعی کنترل کنند. این کیف پول همچنین دارای بخش آموزش و اخبار است که کاربران می توانند با استفاده از آن ها خود را با جدیدترین تحولات فضای رمزنگاری به روز کنند.

عضویت

کلیه مشتریانی که AWC-BEP2 دارند ، با استفاده از سرویس تعویض داخلی پاداش نقدی دریافت می کنند. میزان وجه نقد دریافتی به وضعیت عضویت شما بستگی دارد. با داشتن حداقل ۱۰۰ AWC می توانید عضو شوید.

ویژگی های امنیتی Atomic wallet

Atomic wallet  با تعداد زیادی ویژگی امنیتی برای اطمینان از ایمنی کامل کاربران همراه است. اولین ویژگی رمز عبور ایجاد شده توسط کاربر است که برای دسترسی به کیف پول مورد نیاز است. این رمز عبور در تأیید معاملات و هنگام مشاهده کلیدهای خصوصی نیز استفاده می شود.

رمز ورود ایجاد شده توسط کاربر با یک عبارت پشتیبان تهیه شده به صورت تصادفی ۱۲ کلمه ای پشتیبان گیری می شود که در صورت بی جا بودن یا سرقت دستگاه کاربر ، می تواند برای بازیابی دسترسی به کیف پول استفاده کند. کیف پول اتمی برای اطمینان از معاملات امن از رمزگذاری TLS و AES استفاده می کند. هیچ یک از داده ها در سرورها ذخیره نمی شود و کیف پول اتمی به کلیدهای خصوصی کاربران هیچ دسترسی ندارد.

بیایید نگاهی جزئی تر به ویژگی های امنیتی Atomic wallet بیندازیم

گذرواژه

هنگام ایجاد حساب کاربری در برنامه تلفن همراه یا برنامه دسک تاپ ، کاربر ملزم به ایجاد گذرواژه قوی چند کاراکتری است.

پشتیبان بازیابی

یک عبارت پشتیبان تهیه شده از ۱۲ کلمه به صورت تصادفی از رمز عبور ایجاد شده توسط کاربر پشتیبان تهیه می کند. پس از ثبت نام حساب کاربری در کیف پول اتمی ، این امر به طور خودکار ایجاد می شود. کاربر می تواند در صورت گم شدن یا سرقت تلفن یا رایانه یا فراموش کردن رمز ورود ، کیف پول و کلیدهای خصوصی را بازیابی کند.

معاملات ناشناس

Atomic wallet به طور خاص برای پشتیبانی از معاملات رمزگذاری ناشناس طراحی شده است. کیف پول جزئیاتی مانند نام و آدرس ایمیل را نخواهد پرسید. همچنین کاربران تحت آزمایش های تأیید KYC و AML نخواهند بود.

غیر حضانت

Atomic wallets کیف پول های غیر حضوری هستند. این بدان معنی است که سرورهای شرکت کلیدهای خصوصی را از طرف کاربر ذخیره نمی کنند. کاربر کنترل کامل کلیدهای خصوصی را حفظ خواهد کرد.

رمزگذاری

Atomic wallet از فناوری رمزنگاری متقارن AES برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به دارایی های کاربر استفاده می کنند. تمام داده ها و کلیدهای خصوصی در کیف پول کاربر ذخیره می شوند.

Atomic wallet چیست؟آشنایی با کیف پول های ارز دیجیتال

چه ارزهایی در حال حاضر توسط Atomic wallet پشتیبانی می شود؟

کیف پول اتمی هیچ محدودیتی در عضویت ندارد. حتی کشورهایی که سیاست رمزنگاری سختگیری دارند می توانند از طریق VPN به کیف پول اتمی دسترسی پیدا کنند. برنامه کیف پول تقریباً در دسترس همه علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده است. در حال حاضر این کیف پول بیش از ۳۰۰ ارز رمزنگاری شده و رمزهای مختلف و همچنین همه توکن های ERC 20 پشتیبانی می کند. کاربران می توانند BTC ، ETH ، LTC ، XRP ، BNB ، TRX ، BCH ، XMR ، DASH ، ZEC ، XLM ، DOGE و بسیاری دیگر را ذخیره و مدیریت کنند.

هزینه های Atomic wallet چیست؟

بابت بارگیری و استفاده از ویژگی های یکپارچه کیف پول ، هزینه ای از کاربر دریافت نمی شود. فقط معاملات رمزنگاری حداقل هزینه را دارند. این هزینه ها به ماینرها و اعتبار سنج های شبکه اختصاص دارد.

صرافی های رمزنگاری ، بسته به میزان معامله و شبکه بلاکچین مورد استفاده ، هزینه معامله بسیار متغیری را دریافت می کنند. خریدهایی که از طریق پلتفرم Simplex انجام می شوند ، ۲٪ مبلغ معامله با هزینه ثابت دارند.

توکن Atomic wallet

توکن کیف پول اتمی (AWC) اولین توکن صادر شده توسط کیف پول غیرمتمرکز ارز رمزنگاری شده است. این توکن ها به عنوان ارز داخلی برای کاربران کیف پول اتمی عمل می کنند. علامت های کیف پول اتمی به کاربران مزایایی از جمله تخفیف در خدمات صرافی ، سهام ، پاداش شرکت های وابسته و جایزه، ویژگی های اضافی برای میز معاملاتی آنها ، پشتیبانی اختصاصی ، و همچنین مجموعه ای از ویژگی ها که به زودی راه اندازی می شوند ، به کاربران ارائه می دهد.

علامت کیف پول اتمی در صرافی های Binance DEX و IDEX موجود است. کاربران می توانند برای دریافت رمزهای AWC در Airdrop ، برنامه های وابسته و کمپین های فصلی شرکت کنند.

گزینه های Staking در Atomic wallet

Atomic wallet گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که به کاربران کمک می کند درآمد منفی کسب کنند. اما قبل از پرداختن به آن ، در اینجا یک توضیح مختصر از اینکه Staking چیست؟

شرط بندی شامل نگه داشتن وجوه در کیف پول است. این وجوه به پشتیبانی از فعالیت های شبکه بلاکچین کمک می کند. کاربران می توانند کوین ها را مستقیماً از کیف پول خود در معرض خطر قرار دهند ، صرافی ها همچنین خدمات سهام به کاربران خود ارائه می دهند. Staking در ابتدا به عنوان جایگزینی برای مدل(PoW اثبات کار) تصور می شد. (Proof of Stake (PoS یک روش جایگزین و کارآمد برای دستیابی به توافق توزیع شده است که امکان مقیاس گذاری بیشتر شبکه را فراهم می کند.

(Proof of Stake (PoS چیست؟

کاربرانی که با بیت کوین آشنا هستند با (Proof of Work (PoW نیز آشنا خواهند شد. Proof of Work مکانیسمی است که اجازه می دهد تراکنش ها را در بلاک هایی جمع آوری کند ، سپس به هم پیوند داده می شوند تا بلاکچین ایجاد شود. اثبات کار مکانیسم بسیار محکمی است که توافق را به روشی غیرمتمرکز تسهیل می کند. با این حال ، بر خلاف بلاکچین های Proof of Work که صرفاً برای تأیید و اعتبارسنجی بلاک های جدید به استخراج متکی هستند ، زنجیره های (Proof of Stake (PoS بلاک های جدید را از طریق stack اعتبار سنجی می کنند و اجازه می دهند بلاک ها بدون اطمینان از سخت افزار استخراج تولید شوند.

اعتبارسنجان Proof of Stake به جای رقابت برای بلاک بعدی همانطور که در سیستم Proof of Work انجام می دادند ، بر اساس تعداد کوین هایی که روی آنها قرار دارند انتخاب می شوند. سپس اعتبارسنج می تواند سکه های موجود در کیف پول خود را برای ایجاد بلاک جدید نسبت به مقدار کوین های ذخیره شده سهام کند. بسیاری از مبادلات مانند Kraken ، Binance ، CEX و Coinbase قبلاً شروع به عرضه سهام کرده اند.

Staking چگونه کار می کند؟

اثبات کار بلاکچین متکی به استخراج است تا بلاک های جدیدی به زنجیره بلاک اضافه کند. از طرف دیگر اثبات بلاکچین های Stake ، بلاک های جدید را از طریق Staking اعتبار می دهد. در مرحله بندی ، اعتبارسنجان کوین های خود را مسدود می کنند تا در فواصل زمانی توسط پروتکل انتخاب شوند تا یک بلاک ایجاد کنند.

انتخاب به صورت تصادفی انجام می شود ، اما معمولاً شرکت کنندگانی که مقادیر بیشتری ذخیره کرده اند شانس بیشتری برای انتخاب به عنوان اعتبار سنج بلاک دارند. Proof of Stake امکان تولید بلاک ها را بدون اتکا به سخت افزار استخراج مانند ASIC فراهم می کند.

برای استخراج ASIC سرمایه گذاری قابل توجهی در سخت افزار لازم است. برعکس ، Staking مستلزم سرمایه گذاری مستقیم در ارز رمزنگاری شده است. اعتبارسنجان PoS به جای رقابت ، بر اساس تعداد کوین هایی که در آن قرار دارند انتخاب می شوند.

چگونه می توان در Atomic wallet مشارکت کرد؟

کاربران می توانند کوین / توکن کیف پول اتمی ، که رمز بومی کیف پول اتمی است ، سهام بگذارند. کیف پول اتمی سهام AWC را با عملکرد سالانه تا ۲۳ درصد ارائه می دهد. AWC را می توانید مستقیم از Binance DEX در کیف پول خریداری کنید. جمع آوری در کیف پول اتمی بسیار ساده و کاربر پسند است. کاربر باید دستورالعمل های زیر را دنبال کند:

 • Atomic wallet را باز کرده و به تب Staking بروید.
 • در برگه Staking ، روی علامت کیف پول اتمی کلیک کنید.
 • بعد ، روی “سهام” کلیک کنید.
 • مبلغی را که می خواهید سهام خود انتخاب کنید انتخاب کنید.
 • هنگامی که مبلغ را انتخاب کردید ، روی سهام AWC کلیک کنید.
 • رمز ورود خود را وارد کنید تا سهام را کامل کنید.
 • هنگامی که AWC به اشتراک گذاشته شد ، کاربران می توانند پاداش کسب کنند. آنها می توانند با کلیک بر روی هش ، تراکنش روی بلاکچین را ردیابی کنند.

Atomic wallet چیست؟آشنایی با کیف پول های ارز دیجیتال

چند نکته وجود دارد که باید هنگام Staking در نظر بگیرید:

هنگامی که کاربر AWC را در نظر می گیرد ، یک معامله انجماد در بلاکچین انجام می شود. این یک معامله معمولی است که برای همه توکن های BNB در دسترس است.

اعتبارسنجی وجود ندارد و کاربر هنوز مالک تمام AWC است.

کاربران می توانند در هر زمان سهام خود را حذف کنند ، هیچ دوره انسداد وجود ندارد.

از خدمات متمرکز استفاده نمی شود.

نحوه دریافت Atomic wallet

کاربران می توانند Atomic wallet را مستقیماً از وب سایت Atomic wallet روی رایانه خود بارگیری کنند یا آن را در دستگاه های تلفن همراه خود از Google Play یا App Store در iOS بارگیری کنند. بارگیری کیف پول رایگان است و کاربران می توانند از ویژگی های داخلی به صورت رایگان استفاده کنند. از معاملات حداقل هزینه ای اخذ می شود که به صرافی می رود و توسط کیف پول شارژ نمی شود. همانطور که در مراحل زیر نشان داده شده است ، تنظیم کیف پول ساده است:

 • کیف پول را روی رایانه یا دستگاه همراه خود بارگیری و نصب کنید.
 • پس از نصب ، روی «باز کردن کیف پول» کلیک کرده و کیف پول جدیدی ایجاد کنید.
 • یک رمز عبور قوی برای حساب تجارت ایجاد کنید. یک مدیر رمز عبور توصیه می شود. اطمینان حاصل کنید که گذرواژه با گذرواژه دیگری که استفاده کرده اید یکی یا مشابه آن نیست.
 • پس از تنظیم رمز عبور ، برنامه یک عبارت بازیابی ۱۲ کلمه ای ایجاد می کند. در صورتی که کاربر رمز ورود را فراموش کند یا دستگاه تلفن همراه خود را از دست بدهد ، می توان برای بازیابی کلیدهای خصوصی استفاده کرد. عبارت بازیابی برای تأمین دارایی و کیف پول شما بسیار مهم است.
 • کیف پول اتمی را فعال کنید تا بتوانید گزارش ها را جمع آوری کنید. اگر ترجیح می دهید اطلاعات ناشناس درباره خطاها ارسال نکنید ، می توان از این مرحله صرف نظر کرد.
 • هنگامی که کاربر بر روی “بعدی” کلیک کرد ، سپس می تواند بیش از ۳۰۰ ارز دیجیتال را خریداری ، فروش ، مبادله و سهام کند.

چگونه می توان وجوه خود را به Atomic wallet واریز کرد؟

بدون توجه به اینکه وجوه از کجا ارسال می شود ، کاربران می توانند به راحتی وجوه یا توکن در کیف پول اتمی واریز کنند. تنها چیزی که لازم است آدرس عمومی از کیف پول اتمی است.

 • کیف پول را باز کنید و کوین ای را که می خواهید از لیست کوین دریافت کنید انتخاب کنید.
 • هنگامی که کاربران کوین را انتخاب کردند ، می توانند اطلاعات دقیق کوین را مشاهده کنند. سپس کاربر می تواند بر روی دریافت کلیک کرده و آدرس عمومی را وارد کرده و دارایی را واریز کند.
 • برای کپی کردن روی آدرس کلیک کنید همچنین کاربران می توانند بدون نیاز به کپی کردن آدرس ها ، کد QR را اسکن کرده و سکه خود را بین آدرس ها جابجا کنند.
 • پس از کپی آدرس ، به صفحه ای که کوین ارسال می شود برگردید و آدرس را در قسمت «ارسال» جای گذاری کنید.
 • پس از انجام این کار ، بودجه با خیال راحت به کیف پول اتمی منتقل می شود.

ارسال و دریافت ارزهای رمزپایه نیز از طریق کیف پول اتمی بسیار آسان است. برای ارسال ارز رمزنگاری شده از کیف پول اتمی

 • داشبورد Atomic Wallet را راه اندازی کرده و برای انتقال پول روی ارز رمزپایه کلیک کنید.
 • پس از انتخاب واحد پولی ، روی گزینه “ارسال” کلیک کنید.
 • آدرس کیف پول گیرنده و تعداد کوین های ارسال شده را وارد کنید
 • جزئیات را تأیید کنید ، رمز حساب را وارد کنید و ارسال کنید.
 • برای دریافت ارزهای رمزپایه به کیف پول خود،
 • داشبورد کیف پول اتمی را راه اندازی کنید.
 • برای دریافت آدرس کیف پول خود روی ارزی که می خواهید دریافت کنید کلیک کنید.
 • آدرس را کپی کرده و برای شخصی که معامله را آغاز کرده است بفرستید و منتظر بمانید تا وجه در کیف پول منعکس شود.

نتیجه

با ارائه نسخه های موبایل کیف پول ، توسعه کیف پول اتمی همچنان ادامه دارد. همچنین یک برنامه افزودنی مرورگر نیز در کار است که به طور قابل توجهی تجربه کیف پول اتمی را در رایانه بهبود می بخشد. پشتیبانی کیف پول سخت افزاری نیز برای Ledger ، Trezor و KeepKey اضافه خواهد شد. به علاوه ، رمزنگاری های بیشتری نیز اضافه خواهد شد. کیف پول اتمی به خوبی می تواند راه را برای کیف پول و مبادلات ارز رمزپایه پیشرو کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *