Amon Wallet یک کیف پول چند ارز است که دارای ویژگی های زیادی است و به مدیریت دارایی های رمزنگاری شده بدون زحمت کمک می کند. برنامه تلفن همراه کیف پول Amon از چندین سیستم عامل مانند iOS و Android و همچنین پلتفرم Windows از طریق کیف پول وب خود پشتیبانی می کند. برخی از ویژگی های کلیدی این کیف پول عبارتند از:

  • یک طرح برش که به کاربران امکان ارسال و دریافت ارزهای رمزنگاری شده را می دهد ، با دسترسی به سابقه تراکنش ها و امکان مبادله بین ارزهای رمزنگاری شده و فیات در کیف پول.
  • تسهیلات اضافی برای یورو و GBP از طریق انتقال بانکی ، کارت های بدهی یا ارزهای رمزنگاری شده
  • ارتباط تبادل درون برنامه ای با ارائه دهندگان نقدینگی متعدد ، که به نوبه خود به کاربران امکان دسترسی به برخی از رقابتی ترین نرخ های بازار را می دهد.
  • گزینه ای برای ردیابی و دنبال کردن کوین ها و توکن های مورد علاقه خود از طریق برنامه.
  • حضانت امن از طریق مشارکت با SEC (ایالات متحده) ارائه دهنده خدمات نگهداری رمزنگاری تحت نظارت BitGo.
  • Amon 90 درصد از وجوه شما را در کیف های سرد و ۱۰ درصد باقی مانده را در کیف های گرم برای تامین نقدینگی ذخیره می کند
  • پرداخت سود هفتگی با نرخ سود حداکثر ۱۵ درصد.
  • برنامه های نقدی و پاداش با استفاده از توکن بومی آمون (AMN)

اصولی که باید بدانید

Amon OÜ یک شرکت فن آوری است که در استونی با مجوزهای تأیید شده توسط واحد اطلاعات مالی استونی ثبت شده است. از زمان تأسیس در سال ۲۰۱۸ ، این شرکت موفق به ارائه بسیاری از محصولات و خدمات رمزنگاری جدید مانند کیف پول آمون ، کارت بدهی Amon و برنامه Amon Earn شده است. Amon همچنین توکن AMN را راه اندازی کرده است – یک نشانه ابزار برای افزایش تجربه کاربر برای خدمات کیف پول خود. کاربران توکن های AMN را به عنوان پاداش برای همه خریدهایی که از طریق کارت Amon انجام می دهند و به عنوان پول نقد برای معاملات مبادله از طریق کیف پول Amon دریافت می کنند.

Amon Wallet چیست؟آشنایی با کیف پول های ارز دیجیتال

Amon از طریق چندین رویداد جمع آوری کمک های مالی ، یک پایگاه پشتیبانی قوی از چندین بازیکن نهادی ایجاد کرده است. این یک کوین اولیه موفق را ارائه داد که ۱٫۵ میلیون دلار بودجه ایجاد کرد. یک سال بعد در سال ۲۰۱۹ ، یکی از بزرگترین بانکهای مجارستان-بانک MKB ، در دور تامین مالی قبل از بذر شرکت کرد. Amon در سال ۲۰۲۰ از شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر فهرست شده AMA Digital Magics و بستر جمع آوری کمک های مالی BnkToTheFuture حمایت بیشتری دریافت کرد. دور اخیر بازی آمون در ژانویه ۲۰۲۱ به پایان رسید.

کارت نقدی Amon در ژوئیه ۲۰۲۱ با شروع از انگلستان راه اندازی می شود. این شرکت قصد دارد پس از انتشار بریتانیا در اروپا و پس از آن آسیا و قاره آمریکا ، آن را در اروپا راه اندازی کند.

کیف پول Amon از چه کوین هایی پشتیبانی می کند؟

در حال حاضر ، کیف پول Amon از ۹ ارز دیجیتال از جمله Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، USD Coin و Ripple پشتیبانی می کند. سایر ارزها شامل پروژه های کمتر تبلیغاتی مانند Dai ، Bitcoin Cash ، Dash و Qash است. همچنین می توانید رمز AMN بومی Amon را در کیف پول پیدا کنید.

انتظار می رود که این لیست با گذشت زمان در حال افزایش باشد و Polygon (MATIC) رمز ارز بعدی باشد که به صرافی درون برنامه ای Amon اضافه می شود.

آیا کیف پول آمون هزینه دارد؟

آره. Amon Wallet با کسر مستقیم مبلغ از موجودی حساب کاربر ، هزینه تراکنش را از کاربران دریافت می کند. هزینه ها قبل از انجام کار توسط کاربر نشان داده می شود.

آیا NFT Crypto Art و کلکسیون ها را ذخیره می کند

در حال حاضر ، Amon Wallet از توکن های ERC-721 پشتیبانی نمی کند. بنابراین نمی توان از آن برای ذخیره NFT ها ، آثار هنری Crypto یا مجموعه های قابل استفاده استفاده کرد.

Amon Wallet چیست؟آشنایی با کیف پول های ارز دیجیتال

سهولت استفاده

واسط Amon Wallet برای مبتدیان و کهنه سربازان رمزنگاری به همان اندازه راحت است. همچنین در مورد کیف پول کاربر پسند خود در iOS App Store و Google Play نظرات مثبتی دریافت کرده است. در برخی از منوهای کشویی از تیکرها/نمادها برای ارز رمزنگاری شده به جای نام کامل آنها استفاده می شود. برخی از مبتدیان ممکن است این کار را در مراحل اولیه پیچیده بدانند.

آیا Amon Wallet ناشناس است؟

به دلیل حمایت شدید سرمایه گذاران نهادی ، Amon به عنوان یک شرکت به شدت بر دور نگه داشتن طرح های پولشویی از شبکه خود متمرکز است. از این رو هنجارها و الزامات KYC خاصی برای خدمات کیف پول خود دارد. بارگیری برنامه یا نصب آن نیازی به پیروی از هنجارهای KYC ندارد. با این حال ، برای دسترسی کامل به همه ویژگی های Amon Wallet ، کاربران باید از پروتکل استاندارد KYC پیروی کنند.

آیا Amon Wallet بی خطر است؟

این شرکت با برخی از ارائه دهندگان مجوزهای رمزنگاری مجاز مانند BitGo همکاری کرده است. این یک اطمینان منطقی را ارائه می دهد که دارایی های رمزنگاری شده در بازداشت امن هستند.

این شرکت به عنوان یک نهاد تحت نظارت با همکاری و همکاری با سایر شرکای دارای مجوز و مقررات ، موظف به ذخیره کلیدهای خصوصی کاربران است. کیف پول Amon کلیدهای خصوصی کاربر را رمزگذاری و ذخیره می کند. با این حال ، برای اطمینان از دسترسی یکپارچه کاربران به خدمات ، کیف پول ها برای ورود به رمز عبور کاملاً متفاوت نیاز دارند.

قیمت Amon Wallet چقدر است؟

Amon Wallet را می توان آزادانه از طریق وب سایت بارگیری و نصب کرد. نسخه تلفن همراه نیز برای بارگیری در iOS App Store و فروشگاه Google Play در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *