Zipmex یک صرافی ارز های رمزنگاری شده است که در سنگاپور ثبت شده است. از سال ۲۰۱۸ شروع به کار کرده است.

آنها تجارت در ده ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهند ، بنابراین مطمئناً می توانید ارزهای واقعاً بزرگ را در اینجا خریداری و بفروشید.

پشتیبانی موبایل

بیشتر معامله گران رمزنگاری احساس می کنند که دسک تاپ بهترین شرایط را برای تجارت خود فراهم می کند. صفحه نمایش کامپیوتر بزرگتر است و در صفحات بزرگتر ، اطلاعات مهمی که اکثر معامله گران تصمیمات معاملاتی خود را بر اساس آن قرار می دهند به طور همزمان قابل مشاهده است.

نمودار معاملات نیز برای نمایش آسان تر خواهد بود. با این حال ، همه سرمایه گذاران رمزنگاری برای تجارت خود به دسک تاپ نیاز ندارند. برخی ترجیح می دهند تجارت رمزنگاری خود را از طریق تلفن همراه خود انجام دهند. اگر شما هم یکی از آن معامله گران هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید پلتفرم معاملاتی Zipmex با موبایل نیز سازگار است. می توانید آن را از / از AppStore و Google Play بارگیری کنید.

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه این شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC). اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند.

مثالهای زیادی وجود دارد که SEC از صرافی های رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta برای اجرای یک صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoincoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

طبق اطلاعاتی که ما دریافت کرده ایم ، سرمایه گذاران آمریکایی در واقع مجاز به تجارت در Zipmex هستند. با این وجود هر یک از سرمایه گذاران ایالات متحده باید نظر خود را در این مورد اعلام کنند ، زیرا قوانین مختلف ایالتی نیز می تواند مانعی در تجارت ارزهای رمزنگاری شده آنها باشد.

Zipmex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

نمای تجاری Zipmex

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای تجارت بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آنها می توانید با توجه به رمزنگاری مربوطه سفارش دهید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید. همه موارد در نمای مشابه روی دسک تاپ شماست. البته آنچه در حال حاضر توصیف کردیم نیز تغییراتی دارد.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید که نمای تجاری Zipmex برای شما مناسب باشد یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید تنظیمات را برای متناسب کردن نمای تجارت پس از تنظیمات خود تغییر دهید.

هزینه های Zipmex

هزینه های معاملاتی Zipmex

هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه معاملاتی می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. بسیاری از مبادلات بین گیرندگان و سازندگان تقسیم می شود. Takers کسی است که یک سفارش موجود را از کتاب سفارش می گیرد. سازندگان کسانی هستند که سفارشاتی را به کتاب سفارش اضافه می کنند و بدین ترتیب در سیستم عامل نقدینگی ایجاد می کنند.

Zipmex از آنچه ما هزینه های مسطح می نامیم دریافت می کند ، به این معنی که هم گیرندگان و هم سازندگان در هنگام معامله در محل ، هزینه مشابهی را پرداخت می کنند: ۰٫۲۰٪. این هزینه های خرید و فروش معاملات کاملاً منطبق با میانگین صنعت جهانی مبادلات متمرکز است.

مطمئناً ، میانگین صنایع در طول تاریخ حدود ۰٫۲۰-۰٫۲۵٪ بوده است اما اکنون شاهد ظهور میانگین های صنعت جدید در حدود ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ هستیم. طبق آخرین مطالعه تجربی ArekCrypto.com ، متوسط ​​هزینه های اخذ کننده معاملات در صنعت ۰٫۲۱۵٪ و هزینه سازنده معاملات spot 0.162٪ بود.

Zipmex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

Zipmex همچنین برای افرادی که پیشرفت زیادی در تبدیل شدن به ZipMembers یا ZipCrew دارند ، حتی هزینه های رقابتی بیشتری را ارائه می دهد. همه به عنوان ZipStarter کار خود را شروع می کنند ، اما اگر ZipMember شوید ، فقط باید ۰٫۱۹۵٪ هزینه معامله بپردازید و اگر “ZipCrew” باشید ۰٫۱۹٪ پرداخت می کنید.

تمام کاری که شما باید برای افزایش سطح عضویت خود انجام دهید این است که ZMT-tokens داشته باشید ، که رمز اصلی بومی این پلتفرم است. برای تبدیل شدن به یک ZipMember ، شما به ۱۰۰ نشان ZMT نیاز دارید (در تاریخ نوشتن این بررسی ، ۱۶ ژوئن ۲۰۲۱ ، ارزش USD 100 token ZMT 226 دلار بود) ، و برای تبدیل شدن به یک فرد ZipCrew به ۲۰،۰۰۰ ZMT نیاز دارید کوین (ارزش تقریبی ۴۵۲۰۰ دلار آمریکا).

هزینه های برداشت Zipmex

هزینه های برداشت معمولاً ثابت بوده و از رمزنگاری به رمزنگاری متفاوت است. اگر BTC را پس بگیرید ، مقدار کمی BTC برای برداشت می پردازید. اگر ETH را پس بگیرید ، ETH را پرداخت می کنید. آخرین باری که ما مطالعه تجربی هزینه های برداشت BTC در بازار ارز رمزنگاری را انجام دادیم ، متوجه شدیم که متوسط ​​هزینه برداشت BTC 0.0006 BTC در هر برداشت BTC است.

Zipmex به ازای هر برداشت از BTC 0.0005 BTC دریافت می کند ، که کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی است (طبق این گزارش ۰٫۰۰۰۵۹ BTC برای هر BTC-برداشت است) و هزینه کاملا رقابتی است.

روش های سپرده گذاری

علاوه بر واریز ارز رمزنگاری شده به سیستم عامل ، Zipmex به شما امکان می دهد ارز فیات را نیز واریز کنید. هم از طریق انتقال سیم و هم از طریق خرید کارت اعتباری یا بدهی. این باعث می شود Zipmex مکانی آسان برای شروع تجارت برای معامله گران ارزهای رمزپایه جدید باشد – اصطلاحاً “مبادله سطح ورود”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *