یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین سایت صرافی ارز رمزنگاری را برای خود پیدا کنید. این بررسی ZBX شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

ZBX یک صرافی است که در مالت ثبت شده است. مالت با استونی و جبل الطارق یکی از معدود کشورهایی است که در اروپا مجوزهای صریح ارزهای رمزنگاری شده را ایجاد کرده است. هنگامی که مالت برای مجوزهای ارزهای رمزنگاری شده مجوزهای خاصی صادر کرد ، بسیاری از مبادلات از سایر نقاط جهان واقعاً به مالت منتقل شدند. Changelly ، Coindeal ، Bleutrade ، Graviex ، Coinall و The Rock Trading امروز همه در مالت مستقر هستند.

ZBX دارای چند ده ارز رمزپایه شده است. اگر به دنبال یک سیستم عامل با صدها و صدها altcoins ذکر شده هستید ، این مکان مناسب شما نیست. صرافی این موضوع را با انجام تحقیقات گسترده و دقت لازم قبل از اجازه تجارت ارز رمزنگاری شده در سیستم عامل توضیح می دهد. بنابراین ، همه altcoins از شرایط صرافی برخوردار نیستند. ضعف عدم توانایی خرید و فروش یک آلت کوین خاص باید این واقعیت باشد که مواردی که می توانید در اینجا تجارت کنید به درستی بررسی می شوند.

این پلتفرم به عنوان یک برنامه موبایل نیز در دسترس است. صرف نظر از اینکه از iPhone یا Android استفاده می کنید ، ZBX-platform تنها یک بار دانلود دارد.

اشتراک نقدینگی

ZBX یک مبادله نسبتاً جدید است و یکی از مشکلات بزرگ تر صرافی های جدید که نقدینگی آن کم است. با این حال ، ZBX از طرف دیگر نقدینگی را با ZB.com و ZBG به اشتراک می گذارد. این امر باعث می شود نقدینگی در توکن های اصلی معامله شده در سیستم عامل بی نظیر باشد و این به نفع تیم های پشت سر ارز رمزپایه مورد نظر و کاربران پلتفرم است.

سرمایه گذاران ایالات متحده

سرمایه گذاران آمریکایی ممکن است در اینجا تجارت نکنند. محرومیت از سرمایه گذاران ایالات متحده در درجه اول به دلایل نظارتی است. رژیم قانونی ایالات متحده تعهداتی را به بسیاری از شرکت های پذیرنده وجوه سرمایه گذاران آمریکایی تحمیل می کند. اگر یک سرمایه گذار آمریکایی هستید ، ناامید نشوید! شما می توانید با استفاده از Exchange Finder یا فیلترهای موجود در لیست ارز ArekCrypto.com بهترین صرافی را برای تجارت خود پیدا و بررسی کنید.

ZBX چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

نمای تجاری ZBX

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

هزینه های ZBX

هزینه های معاملاتی ZBX

هزینه های معاملاتی به طور طبیعی بسیار مهم هستند. هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه تجارت می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. در این مبادله ، آنها بین گیرندگان و سازندگان تقسیم نمی شوند. هر یک از طرفین معامله همان کارمزد را پرداخت می کنند: ۰٫۲۰٪ از ارزش سفارش. ۰٫۲۰٪ با متوسط ​​صنعت مطابقت دارد.

برای مدت زمان طولانی ، متوسط ​​صنعت ۰٫۲۵٪ در نظر گرفته شده است. امروز ، اما ، ما شاهد تغییر در هزینه های پایین تر هستیم. در حال حاضر بسیاری از مبادلات به جای آن ۰٫۱۰٪ یا ۰٫۱۵٪ شارژ می شوند.

هزینه های برداشت ZBX

ZBX هنگام برداشت BTC هزینه برداشت را به میزان ۰٫۰۰۱ BTC اخذ می کند. این نیز با میانگین صنعت مطابقت دارد ، زیرا متوسط ​​صنعت جهانی ۰٫۰۰۰۸۱۲ BTC در هر برداشت BTC است.

برای نتیجه گیری ، هزینه های معاملات و هزینه های برداشت در ZBX با میانگین صنعت مطابقت دارد.

روش های سپرده گذاری

ZBX به شما امکان می دهد دارایی ها را به روش های مختلف ، از طریق انتقال سیم ، کارت بدهی و البته فقط با واریز دارایی های رمز ارز موجود ، به صرافی واریز کنید.

با توجه به اینکه سپرده های ارزی فیات در این بستر معاملاتی امکان پذیر است ، ZBX به عنوان “صرافی در سطح ورودی” واجد شرایط است ، این امکان را برای سرمایه گذاران جدید ارزهای رمزپایه فراهم می کند تا اولین قدم های خود را به دنیای ارزهای رمزپایه در اینجا بردارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *