EMURGO – یک شرکت فناوری های نوظهور جهانی و موسس پروتکل بلاکچین Cardano – با موفقیت توسعه داده و کیف پول Yoroi را در اکتبر ۲۰۱۸ راه اندازی کرد. Yoroi راهی مطمئن برای ارسال ، دریافت و ذخیره Cardano ADA و Ergo’s ERG از طریق برنامه های تلفن همراه و برنامه های افزودنی مرورگر است.

  • iOS
  • اندروید
  • گوگل کروم
  • فایرفاکس

از ابتدای راه اندازی ، Yoroi طوری طراحی شد که یک کیف پول سبک روزانه برای کاربران Cardano ADA باشد و تبدیل به کیف پول اصلی کاربران Cardano ADA برای تعامل در یک اکوسیستم وسیعتر Cardano و DApp های مختلف آن شود.

قراردادهای هوشمند

بلاکچین کاردانو و رمزنگاری بومی ADA به عنوان یک سیستم عامل جهانی غیر متمرکز برای تعداد زیادی از کاربران طراحی شده است. این به طور مداوم توسط تیمی از متخصصان جمعی با استفاده از سراسر جهان به عنوان یک پلتفرم بلاکچین نسل سوم و نه فقط یک رمزنگاری دیگر p2p (همتا به همتا) در حال توسعه است.

این پلت فرم معامله باز ، قابل برنامه ریزی و کم هزینه برای پاسخگویی به نیازهای کاربران برای مقیاس پذیری ، پایداری و قابلیت همکاری دارد ، در حالی که فناوری سبز را نیز ارائه می دهد. پتانسیل کامل CARDANO اکنون در حال تحقق است زیرا ارتقاء فعلی Alonzo نشان دهنده ادغام قراردادهای هوشمند در آینده نزدیک است.

قراردادهای هوشمند پروژه هایی را برای ایجاد DeFi (تأمین مالی غیر متمرکز) ، NFT (نشانه های غیرقابل تعویض) ، DID (هویت غیر متمرکز) و بسیاری از برنامه های غیر متمرکز دیگر (dApps) در شبکه CARDANO امکان پذیر می کند و در نتیجه استقبال کاربران جهانی آن را گسترش می دهد.

Yoroi Wallet چیست؟آشنایی با کیف های ارز دیجیتال

اتصال دهنده dApp Yoroi Wallet نقش کلیدی را ایفا می کند

به منظور باز کردن چنین پتانسیل وسیعی ، Yoroi Wallet به زودی از بستری برای تعامل با dApps – اتصال دهنده dApp Yoroi Wallet رونمایی می کند. این نقش کلیدی را ایفا می کند و به جامعه اجازه می دهد تا با همه این خدمات غیر متمرکز از طریق کیف پول Yoroi مورد اعتماد خود عمل کند.

Yoroi که توسط EMURGO توسعه یافته است ، یک کیف پول سبک برای CARDANO ADA و ERGO’s ERG است که به کاربران اجازه می دهد به راحتی و ایمن این ارزهای رمزنگاری شده را از طریق برنامه های تلفن همراه و برنامه های افزودنی مرورگر ذخیره ، ارسال و دریافت کنند.

Yoroi همچنین کاربران را قادر می سازد تا ADA خود را برای پاداش درنظر بگیرند و به Project Catalyst رای دهند ، با ویژگی های جدید در راه مانند اتصال dApp که در بالا ذکر شد. dApp ها نقش مهمی در وب معنایی یا وب ۳٫۰ ایفا می کنند.

آنها کشف منابع ، ارتباط بین سیستم ها و برنامه ها و مدیریت زندگی روزمره ما را تسهیل می کنند. آنها همچنین نمایانگر Cloud Web ، Application و Multi-Device Web هستند.

پلتفرم های “کلاسیک” Web 2.0 برای ذخیره سازی ، صدا و خدمات میزبانی به سرعت به عنوان برنامه های Web 3.0 با قابلیت های خودمدیریتی ، با کمک توسعه فناوری بلاکچین ، مورد استفاده قرار می گیرند.

چگونه این اتصال تأثیر می گذارد

تعامل بین کاربران و dApp های مبتنی بر بلاکچین در بلاکچین CARDANO به یک پل نیاز دارد ، دقیقاً همان چیزی که کانکتور dApp Yoroi ارائه می دهد. در نتیجه ، کاربران می توانند به سادگی به چنین برنامه های کاربردی دسترسی پیدا کرده و این کار را از طریق مرورگر وب دلخواه خود از طریق افزونه انجام دهند.

پس از فعال کردن اتصال dApp ، کاربر قادر خواهد بود در هر فعالیتی که dApp اجازه می دهد مانند خرید یا فروش توکن ، دسترسی به منابع یا استفاده از سایر ویژگی های ارائه شده توسط dApp شرکت کند. اتصال dApp Yoroi یک اتصال بدون درز بین Yoroi و dApp متصل ایجاد می کند.

این پل ارتباطی بین هر دو بستر ، اعتبار مالکیت دارایی های خاص را تسهیل می کند و می تواند به منظور انجام تراکنش ها برای dApp امکان پذیر باشد. در نهایت ، هیجان انگیزترین ویژگی تعامل با قراردادهای هوشمند است ، جایی که Yoroi و dApp Connector تمام ارتباطات خود را با بلاکچین و قرارداد هوشمند انجام می دهند.

تیم EMURGO ، توسعه دهندگان کیف پول Yoroi ، بسیار خوشحال است که به زودی چنین نوآوری مهمی را به جامعه فداکار ما ارائه می دهد و آهنگ آینده روشن اکوسیستم CARDANO را تعیین می کند.

Yoroi Wallet چیست؟آشنایی با کیف های ارز دیجیتال

برای تعامل با Cardano DApps از کیف پول Yoroi استفاده کنید

در حال حاضر ، EMURGO در حال پیاده سازی تغییرات مورد نیاز برای آماده شدن برای هارد فورک کاردانو Alonzo است. از آنجا که هارد فورک Alonzo قراردادهای هوشمند کاربردی و DApps را به کاردانو می آورد ، EMURGO در حال توسعه یک اتصال دهنده DApp است که از ADA و ERG پشتیبانی می کند.

از طریق این به روز رسانی ها ، ما تصور می کنیم که Yoroi Wallet شبیه به MetaMask Wallet برای اتریوم خواهد بود ، زیرا کاربران Yoroi Wallet می توانند با انواع مختلفی از DApp ها تعامل داشته باشند که به گسترش اقتصاد غیرمتمرکز و اکوسیستم کلی کاردانو کمک می کند.

EMURGO به شدت به مشارکت و کمک به اکوسیستم کاردانو برای استانداردسازی این ارتباط بین کیف پول و DApps متعهد است و حمایت خود را از کتابخانه سریال سازی که به طور گسترده توسط کیف پول ها (از جمله یوروی) و صرافی ها استفاده می شود ، گسترش می دهد.

ما مشتاقانه منتظر دوران جدید Yoroi هستیم.

برای اطلاعات بیشتر و سوالات ، لطفاً Yoroi را در توییتر دنبال کنید.

درباره کیف پول Yoroi

توییتر یوروی: YoroiWallet
صفحه اصلی یوروی: https://yoroi-wallet.com/

صفحه اصلی رسمی: emurgo.io
توییتر (جهانی):EMURGO_io
YouTube: کانال EMURGO
تلگرام: اطلاعیه های EMURGO
فیس بوک: @EMURGO.io
اینستاگرام:EMURGO_io
LinkedIn:EMURGO_io

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *