یک راهنمای مبادله رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های خارج از آن را ارائه دهد تا بتوانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی XT.com شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های واریز و امنیت.

اطلاعات عمومی

XT.com یک صرافی است که در سیشل ثبت شده است. از بین صرافی های ذکر شده در فهرست صرافی های ما ، فقط تعداد دیگری در آنجا ثبت نام کرده اند (به عنوان مثال BitMEX ، PrimeXBT ، BaseFEX ، Remitano ، DigiFinex ، BitForex ، BitMesh ، KKEX و Huobi). با این حال ، بازار رمزنگاری ماهیت خود واقعاً جهانی است و به همین دلیل محل صرافی ها برای کاربران چندان مهم نیست.

XT.com سه دلیل را به عنوان دلایل انتخاب بستر تجاری XT.com به عنوان بستری برای تجارت برجسته می کند. اول از همه ، آنها دارای یک موتور تطبیق عملکرد بالا هستند. این بدان معنی است که شما می توانید مطمئن باشید که هر معامله ای که می خواهید انجام دهید به سرعت و بدون تاخیر انجام می شود. ثانیاً ، آنها یکسری اقدامات امنیتی شدید دارند. این اقدامات شامل امضاهای آفلاین ، معماری لایه ای ، جداسازی کیف سرد و گرم و غیره است. سوم و در آخر ، آنها تجارت خارج از بازار را ارائه می دهند. در معاملات OTC می توانید معاملات بزرگتر را با تسویه حساب سریع انجام دهید. معاملاتی که به دلایل قیمت گذاری (معروف به “slippage”) نمی خواهید در بازار آزاد انجام شود.

سرمایه گذاران ایالات متحده

ما نتوانستیم هیچ اطلاعاتی در مورد ممنوعیت خرید و فروش سرمایه گذاران آمریکایی در این بستر تجاری پیدا کنیم. با این حال ، اگر یک سرمایه گذار آمریکایی هستید ، باید همیشه بررسی کنید که آیا کشور داخلی شما مانعی برای تجارت رمزنگاری خارجی شما ایجاد نمی کند یا خیر. گاهی اوقات صرافی درهای خود را باز کرده است علی رغم اینکه کشور خود شما را از تجارت منع کرده است.

XT.com چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

نمای تجاری XT.com

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این بررسی کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که به طور معمول در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت رمزنگاری انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا ببینید احساس خوبی نسبت به شما دارد.

هزینه های XT.com

هزینه های معاملاتی XT.com

هزینه های معاملاتی به طور طبیعی بسیار مهم هستند. هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه معاملات می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. بسیاری از صرافی ها آنچه را ما حق الزحمه گیرنده می نامیم ، از گیرندگان و آنچه ما هزینه های سازنده می نامیم از سازندگان دریافت می کنند. گیرندگان افرادی هستند که از کتاب سفارشات سفارش می گیرند. این بدان معنی است که آنها گزینه های سفارش را از دفتر سفارش حذف می کنند و در نتیجه نقدینگی را حذف می کنند. سازندگان کسانی هستند که در وهله اول سفارشات را روی دفتر سفارش قرار می دهند.

XT.com از متصدیان هزینه معاملات ۰٫۲۰٪ می گیرد. از طرف دیگر ، سازندگان با تخفیف قابل توجه کارمزد تجارت معامله می کنند و فقط باید ۰٫۰۵٪ به ازای سفارش سفارش پرداخت کنند. این هزینه ها حتی تا حدودی زیر با متوسط ​​صنعت مطابقت دارند.

XT.com چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های برداشت XT.com

XT.com هنگام برداشت BTC هزینه برداشت را به میزان ۰٫۰۰۱ BTC اخذ می کند. این هزینه بسیار بالاتر از متوسط ​​صنعت است ، زیرا متوسط ​​صنعت طبق تنها مطالعه تجربی انجام شده در مورد موضوعی که می دانیم ، این مورد ، ۰٫۰۰۰۶۴ BTC در هر برداشت از BTC است.

روش های سپرده گذاری

XT.com انتقال وجهی را ارائه می دهد و – از ۱۹ دسامبر ۲۰۲۰ – همچنین سپرده کارت اعتباری و بدهی (از طریق همکاری با Banxa ، یک موسسه مالی معروف). در حال حاضر ، XT.com در ۱۳ کانال ارز فیات را برای پشتیبانی از کاربران جهانی برای خرید دارایی های دیجیتال باز کرده است. کاربران می توانند ۶ ارز اصلی دیجیتال از جمله BTC ، ETH ، LINK ، LTC ، XRP و USDT را در صفحه کارت اعتباری / بدهی خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *