XDC ایجاد شده توسط eXchange inFinite (XinFin) اثبات نماینده ای از شبکه اجماع سهام XDPoS است ، که پل های رله ترکیبی ، نهایی شدن بلاک فوری و قابلیت همکاری با استانداردهای پیام های مالی ISO 20022 را امکان پذیر می کند و معمار ترکیبی Xin Fin را دوستدار توسعه دهندگان می سازد. قرارداد دیجیتال Xin Fin (XDC) دارایی دیجیتالی است که به شبکه بلاکچین ترکیبی XDC قدرت می دهد. توکن XDC به عنوان یک سازوکار حل و فصل برای برنامه های غیر متمرکز (dApps) ساخته شده بر روی شبکه XDC عمل می کند.

Xin Fin یک پلتفرم شبکه بلاکچین ترکیبی است که بر تجارت و امور مالی بین المللی تمرکز دارد. ما یک معماری Blockchain بسیار مقیاس پذیر ، ایمن ، مجاز و تجاری ایجاد کرده ایم. بلاکچین Xin Fin از پروتکل XDC01 پشتیبانی می کند که بر اساس اولین معماری Hybrid Blockchain در نوع خود ساخته شده است تا ناکارآمدی تجارت و تامین مالی جهانی را از بین ببرد و موسسات را قادر به ارائه تسویه حساب در زمان واقعی و همچنین ایجاد قراردادهای هوشمند مرزی کند. پروتکل XDC برای پشتیبانی از لایه قراردادهای هوشمند ، لایه KYC/AML و ثبات قیمت با استفاده از مخزن پرچین خود برای ارزهای دیجیتالی مانند Bitcoin ، Bitcoin cash ، Litecoin و Ripple در پلتفرم tradefinex.org طراحی شده است. پروتکل XDC همچنین از روش های پرداخت FIAT پشتیبانی می کند و از ارزهای دیجیتالی ملی آینده پشتیبانی می کند.

هدف اصلی Xin Fin به حداقل رساندن کسری زیرساخت های جهانی است و این امکان را فراهم می آورد تا همکاران خود بتوانند از منابع مالی بین دولت ها ، شرکت ها ، خریداران و تأمین کنندگان برای استفاده بهینه از سرمایه و استقرار پروژه ها استفاده کنند.

پلتفرم TradeFinex به خریداران کمک می کند تا سرمایه خود را با نرخ های رقابتی در سطح جهانی تضمین کنند ، به عرضه کنندگان در مناقصه های جهانی و مشتریان توجه کنند و به سرمایه گذاران با استفاده از دیجیتالی شدن و یکپارچه سازی اینترنت اشیا از دارایی های خود ، بصورت لحظه ای به سرمایه گذاران دید بدهد. با استفاده از پلت فرم TradeFinex دولت ها می توانند پروژه های زیربنایی عمومی حیاتی را برای رفاه اقتصادی شهروندان بدون تحمیل خزانه انجام دهند.

Xin Fin نسخه بتا پلتفرم TradeFinex را در دومین اجلاس جهانی در اجلاس سیستم دارایی های دیجیتال P2P که در هند برگزار شد ، ارائه کرد. به عنوان بخشی از این انجمن ، Xin Fin پلتفرم TradeFinex خود را به شبکه بیش از ۳۰۰ انجمن صنفی و ۴۵۰،۰۰۰ عضو Assocham گسترش می دهد تا ناکارآمدی در تجارت و امور مالی را به حداقل برساند.

Xin Fin در حال حاضر پایگاه مشتریان خود را در سنگاپور ، هند ، ایالات متحده ، اروپا گسترش داده است و در حال حاضر روی بیش از ۱۰ پروژه آزمایشی در زمینه هوانوردی ، مسافرت ، بانکداری ، مدیریت زنجیره تامین و سایر پروژه ها کار می کند. TradeFinex بخشی از کاغذ سفید Blockchain in Trade است که توسط سازمان تجارت جهانی و اتاق بازرگانی بین المللی ، دو بزرگترین سازمان در تجارت جهانی ، در ژنو منتشر شد.

XDC چیست؟ آشنایی با پلتفرم پرپتانسیل XINFIN

XDCE چیست؟

Xin Fin 15 میلیارد توکن XDCز حداکثر ۳۷٫۵ میلیارد میلیارد توکن XDC) را به یک رمز قابل تعویض در زیر تیکر ، XDCE ، که مخفف Xin Fin ERC20 است ، منتقل کرد. این توکن ۱۵ میلیاردی XDCE امکان تعویض ۱: ۱ را برای همه ۱۵ میلیارد توکن XDC موجود در گردش فراهم می کند.

همه دارندگان توکن های XDC می توانند در هر زمان از یک مبادله ۱: ۱ بین XDC و XDCE استفاده کنند. به عنوان بخشی از این مبادله ، کاربر باید توکن های XDC را تسلیم کند و توکن های XDCE ، که به جای مبادله دریافت شده است ، توسط کاربر در کیف پول اتریوم منتقل می شود. برعکس ، یک کاربر می تواند توکن های XDCE خریداری شده از سایر صرافی های ذکر شده را با توکن های XDC با استفاده از همان مبادله ۱: ۱ عوض کند.

توکن XDC Mainnet توسط یک اکوسیستم کیف و صرافی از جمله صرافی درجه ۱ پشتیبانی می شود. هرکسی که به دنبال تعامل با Dapps در شبکه Xin Fin است می تواند XDC را از این بازارها تهیه کند.

تفاوت بین XDC و XDCE چیست؟

XDC دارای استاندارد توکن خاص خود به نام XDC01 است. XDC نشانه اصلی برای استفاده عمده در پلتفرم Tradefinex است که عمدتا توسط Financiers ، Suppliers و غیره برای تقویت پروژه های صنعتی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.

XDCE دروازه نقدینگی XDC خواهد بود ، این استفاده اصلی آن است. از آنجا که گمانه زنی و معامله در بسیاری از مبادلات باعث نقدینگی می شود ، XDCE نشانه ERC-20 برای آن خواهد بود. عرضه XDCE از XDC گرفته می شود بنابراین نقدینگی XDCE برابر نقدینگی XDC است. و قابل تغییر ۱: ۱ هستند.

مشخصات XDC

Xin Fin (XDC) یک چنگال از بلاکچین اتریوم استخراج کرده است تا ویژگی های زیر را فعال کند:

مشخصات فنی

  1. الگوریتم هشینگ: همانند اتریوم ، keccak-256
  2. زبان توسعه: Go ، Java ، NodeJs
  3. زمان بلاک: ۲ ثانیه
  4. نوع: XDPoS
  5. نشانه سازگار با ERC 20 برای تبدیل شدن به استاندارد XDC01 خود با امنیت
  6. کاملاً حسابرسی
  7. یک کوین تا ۵ رقم اعشار قابل تقسیم است (تا ۱۰-۵ قابل تقسیم)
  8. مجموع کوین ها: ۳۷،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ XDC
  9. پیش معدن: ۱۰۰ ((۸۰ in در Escrow)

● مشخصات XDC:

عرضه گردش: ۶،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ XDC

مجموع کوین های XDC 15،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰: XDC

حداکثر عرضه: ۳۷،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ XDC

XDC چیست؟ آشنایی با پلتفرم پرپتانسیل XINFIN

چگونه و از کجا شبکه Xin Fin (XDC) را بخریم؟

شبکه Xin Fin در تعدادی از صرافی های دیجیتالی ثبت شده است ، برخلاف سایر ارزهای دیجیتالی اصلی ، نمی توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال ، شما هنوز هم می توانید به راحتی این کوین را با خرید بیتکوین ، ETH ، USDT از هر صرافی بزرگ خریداری کرده و سپس به صرافی که برای معامله این کوین ارائه می دهد ، انتقال دهید ،

ابتدا باید یکی از ارزهای رمزنگاری شده اصلی را خریداری کنید ، معمولاً بیتکوین (BTC) ، اتریوم (ETH) ، تتر (USDT) ، Binance(BNB)

پس از اتمام فرآیند KYC. از شما خواسته می شود روش پرداخت را اضافه کنید. در اینجا می توانید یک کارت اعتباری/نقدی ارائه دهید یا از یک انتقال بانکی استفاده کنید و یکی از ارزهای رمزنگاری شده اصلی را خریداری کنید

مرحله بعدی – رمزهای خود را به صرافی Altcoin منتقل کنید

از آنجایی که XDC یک آلت کوین است ، باید کوین های خود را به صرافی منتقل کنیم که XDC قابل معامله باشد.

پس از اتمام کار ، باید بسته به جفت های موجود بازار ، یک واریز BTC/ETH/USDT به صرافی از Binance ایجاد کنید. پس از تأیید سپرده ، می توانید XDC را از صرافی خریداری کنید

 چند صرافی دیجیتالی معروف وجود دارد که حجم معاملات روزانه مناسب و پایگاه کاربران زیادی دارند. این امر باعث می شود شما بتوانید کوین های خود را در هر زمان به فروش برسانید و هزینه ها معمولاً کمتر خواهد بود. پیشنهاد می شود که شما نیز در این صرافی ها ثبت نام کنید زیرا هنگامی که XDC در آنجا لیست شود حجم معاملات زیادی را از کاربران آنجا جذب می کند ، به این معنی که شما فرصت های معاملاتی فوق العاده ای خواهید داشت!

شبکه ترکیبی Xin Fin XDPoS ، طراحی شده توسط پروتکل XDC

شبکه بلاکچین تعامل پذیر برای تجارت جهانی و مالی که امکان دیجیتالی شدن ، توکن سازی و تسویه فوری معاملات تجاری را فراهم می آورد ، کارایی را افزایش می دهد و وابستگی به زیرساخت های پیچیده FX را کاهش می دهد و باعث افزایش انعطاف پذیری در مدیریت نقدینگی برای موسسات مالی می شود.

اثبات مشارکت نماینده (XDPoS) از قدرت رای گیری ذینفعان برای حل مسائل اجماع به شیوه ای عادلانه و دموکراتیک استفاده می کند.

قابلیت همکاری با استاندارد ISO20022 و سیستم های قدیمی

Xin Fin بر مبنای یک پلتفرم ترکیبی blockchain قابل همکاری ساخته شده است که می تواند سیستم های بانکی مالی ، ERP و بانکی قدیمی را با سیستم اعتماد مبتنی بر فناوری بلاکچین پیشرفته تقویت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *