یک راهنمای تبادل رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های خارج از آن را ارائه دهد تا بتوانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی Xcoins شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات عمومی

Xcoins یک پلت فرم رمزنگاری شده است که در مالت متعلق به یک شرکت به نام CF Technologies Ltd است و از سال ۲۰۱۶ وجود دارد. توصیف پیشنهاد این پلت فرم آسان است: شما می توانید ارز های رمزنگاری شده ی BTC ، ETH ، LTC ، XRP و BCH را از اینجا بخرید. این بدان معناست که این سیستم عامل هرگز دارایی های رمزنگاری کاربران را در اختیار ندارد. هنگامی که رمزنگاری خود را خریداری کردید ، سیستم عامل آن را مستقیماً به آدرس کیف پول شما ارسال می کند.

بر اساس اطلاعات حاصل از صرافی به ArekCrypto.com ، در آینده نزدیک این سیستم عامل امکان خرید بیش از ۵۰ ارز رمزنگاری شده دیگر را نیز فراهم خواهد کرد.

در تاریخ اولین نوشتن این بررسی ، ۱۸ نوامبر ۲۰۲۰ ، این پلت فرم در وب سایت خود اعلام کرد که ۲۵۰،۰۰۰ مشتری راضی در سطح جهان دارد. این از نظر ما بسیار چشمگیر است.

نمای تجاری Xcoins

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که به طور معمول در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند.

آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید احساس خوبی داشته باشید.

Xcoins چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

رابط خرید Xcoins به شما امکان می دهد مقدار دقیق دلار (یا EUR) را که می خواهید هزینه کنید یا مقدار رمزگذاری مورد نظر خود را برای خرید وارد کنید. این رابط خرید درک اینکه شما تازه وارد رمزنگاری هستید بسیار آسان است ، اما ممکن است تمام ویژگی های پیشرفته خرید / فروش را که معامله گران با تجربه تر به دنبال آن هستند ارائه ندهد.

برنامه ارجاع

Xcoins برنامه ارجاع دارد. برای هر کاربری که تحت این برنامه ارجاع می دهید ، ۱۰ دلار و سهم بازپرداخت ۲۰٪ از هزینه هایی که کاربران مراجعه شده ایجاد می کنند دریافت خواهید کرد ، به شرط آنکه این کاربران ارجاع شده مجموعاً بیش از ۲۰۰ دلار خرید داشته باشند. این ساختار سهم rev برای همیشه فعال است و در ۶ ماه یا ۱۲ ماه محدودیت زمانی ندارد ، زیرا در بسیاری از سیستم عامل های تجاری دیگر وجود دارد.

هزینه های Xcoins

هزینه های معاملاتی Xcoins

این بستر خاص بیشتر از ارز مبادله ای رمزنگاری شده ، یک فروشگاه رمز ارز است. آنها ارز موجودی خود را از موجودی خود می فروشند و انتقال از یک کاربر Xcoins به کاربر دیگر را تسهیل نمی کنند. بر این اساس ، مقایسه کارمزدهای دریافت شده توسط Xcoins با متوسط ​​هزینه معاملاتی صنعت در یک صرافی متمرکز منظم دشوار است (۰٫۲۱ برای متصدیان و ۰٫۱۶ برای سازندگان).

هزینه در اینجا از ۵٫۰۰٪ شروع می شود اما طبق اطلاعات داخلی بدست آمده در ArekCrypto.com ، به زودی این هزینه به ۳٫۷۹٪ کاهش می یابد. ۳٫۷۹٪ با متوسط ​​صنعت مغازه های رمزنگاری مطابقت دارد و ما از کاهش هزینه های آنها به آن سطح استقبال می کنیم.

هزینه های برداشت Xcoins

Xcoins برای برداشت کوین هزینه اضافی دریافت نمی کند. با این حال ، همیشه هزینه های شبکه در انتقال رمزنگاری وجود دارد ، به همین دلیل ما هزینه های شبکه را در بخش هزینه برداشت این تبادل ذکر کرده ایم.

Xcoins چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

روش های سپرده گذاری و سرمایه گذاران ایالات متحده

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه این شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC).

اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند. نمونه های بسیاری از مواردی وجود دارد که SEC از صرافی های رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta به دلیل اجرای صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند.

مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که تثبیت ثبات Bitcoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

Xcoins ظاهراً به سرمایه گذاران آمریکایی اجازه می دهد رمزنگاری را در سیستم عامل خود خریداری کنند. با این حال ، اگر یک سرمایه گذار آمریکایی هستید ، باید همیشه بررسی کنید که آیا کشور داخلی شما مانعی برای تجارت رمزنگاری خارجی شما ایجاد نمی کند یا خیر. گاهی اوقات صرافی درهای خود را باز کرده است علی رغم اینکه کشور خود شما را از تجارت منع کرده است.

روش های سپرده گذاری

تنها راهی که می توانید رمزنگاری ها را در این سیستم عامل خریداری کنید از طریق کارت اعتباری یا بدهی است. VISA و MasterCard هر دو در اینجا پذیرفته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *