WRX توکنی است که توسط صرافی ارز دیجیتال Wazirx پشتیبانی می شود. این اساساً ستون فقرات اکوسیستم Wazirx است. توکن WRX بر اساس بلاکچین Binance است.

سودمندی و نقدینگی WRX به مرور افزایش می یابد. با خرید کوین WRX از طریق برنامه تشویق ثبت و ارجاع WazirX ، شما به یکی از پذیرندگان اولیه کوین تبدیل می شوید و انتظار داریم از افزایش استفاده و تقاضای کوین سود ببرید.

توکن مبادله WazirX رمزارز WRX  است. این توکن به شما این امکان را می دهد که هزینه ها و سایر مزایا را کاهش دهید. WRX با هدف مشارکت جامعه در توسعه WazirX و پاداش آنها برای مشارکت آنها ایجاد شد. در مجموع ۱ میلیارد سکه WRX تولید خواهد شد.

بنیانگذاران WRX

(WRX)  پلتفرم مبادله دیجیتالی WazirX است که در سال ۲۰۱۸ توسط Nishchal Shetty و Siddharth Menon تاسیس شد. توسط Binance در سال ۲۰۱۹ خریداری شد. با بیش از ۱ میلیارد سکه WRX در گردش در یک بازه زمانی ، می توانید انتظار داشته باشید که ارزش ، سودمندی و نقدینگی WRX به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

جدای از افزایش قیمت ، دلیل دیگری که این توکن BEP-2 در حال محبوب شدن است این است که اگر هزینه ها را در توکن WazirX بپردازید ، می توانید ۵۰ درصد تخفیف در هزینه معاملات در پلتفرم مبادله WazirX دریافت کنید.

پاداش دارندگان توکن با مزایای متنوعی در آینده خواهد بود ، اما تخفیف هزینه های معاملاتی تنها مزیت دارندگان توکن در صرافی نیست. امتیازاتی مانند حق رأی و موارد دیگر در دست ساخت است.

مزایای نگهداری کوین های WRX

۱- تخفیف هزینه معاملات:

در صورت پرداخت هزینه معاملات با استفاده از توکن WRX ، می توانید تا ۵۰ درصد تخفیف در هزینه های معاملات دریافت کنید. تخفیف هزینه معاملات هر سال تغییر می کند.

سال ۱: ۵۰ درصد تخفیف هزینه معاملات
سال ۲: ۲۵٪ تخفیف هزینه معاملات
سال ۳: ۱۲٫۵ درصد تخفیف هزینه معاملات
سال ۴: ۶٫۲۵٪ تخفیف هزینه معاملات

۲ –استخراج WRX

کاربران در کشورهای مختلف می توانند با انجام معاملات P2P کوین های WRX را استخراج ، باز کرده و به دست آورند.

۳ -توکن هوایی

هنگامی که شرکت های مختلف ارزهای دیجیتالی موافقت می کنند تا برای دریافت لیست در Wazirx Exchange به صاحبان WRX توکن ارائه دهند ، بر اساس تعداد کوین های WRX که کاربران توکن ها را در اختیار دارند به حساب آنها واریز می شود.

۴ -قدرت رای گیری

دارندگان توکن همچنین حق رای دادن در لیست کوین ها را دارند و همچنین پیشنهاداتی در مورد نوع ویژگی هایی که باید به صرافی اضافه شود ارائه می دهند.

WRX چیست؟آشنایی با پلتفرم WAZIRX

سوزاندن چگونه به رشد ارزش توکن WRX کمک می کند؟

هر سه ماه یکبار برخی از کوین های WRX بر اساس حجم معاملات بورس سوزانده می شوند (از بین می روند). این روند تا زمانی ادامه می یابد که ۱۰ درصد از توکن ها یعنی ۱،۰۰،۰۰،۰۰۰ توکن سوزانده شود. این فرآیند عرضه WRX را کاهش داده و منجر به افزایش تقاضا می شود.

WRX از زمان راه اندازی خود رشد چشمگیری داشته است. ۳۰۰ درصد سود کل به سرمایه گذاران داد. در حال حاضر در حدود ۰٫۱۱ USDT در حال حرکت است و آینده WRX بسیار روشن به نظر می رسد زیرا پذیرش دیجیتالی در سراسر جهان به طور تصاعدی در حال رشد است.

چرا باید WazirX را خریداری کنید؟

توکن های WazirX بخش مهمی از پلتفرم WazirX هستند ، از این رو محبوبیت روزافزون مبادله WazirX در پنجمین اقتصاد بزرگ و جمعیت بیش از ۱٫۲ میلیارد نفر ، یک پیروزی برای این توکن نیز محسوب می شود.
کاربران هزاران کوین با قابلیت استخراج پلتفرم ارائه کرده اند ، اما این شرکت کوین ها را به صورت اقساط نیز اعطا کرده است.
WazirX توکن های خود را به صورت فصلی با توجه به حجم معاملات می سوزاند تا قیمت آنها تا زمانی که ۱۰ درصد از کل توکن ها (۱۰۰ میلیون) را نسوزانند ، رقیق نشود. این باید توکن WazirX را به یک دارایی خوب برای آینده تبدیل کند.

چگونه می توان ارز دیجیتالی WRX را خریداری کرد؟

برای خرید WRX در WazirX ، ابتدا باید در پلتفرم ثبت نام کنید ، سپس یک فرایند سریع KYC را تکمیل کنید ، و سپس پول نقد را برای خرید واریز کنید.

مرحله ۱: ایجاد حساب با WazirX

مرحله ۲: پس از تأیید KYC ، حساب شما ایجاد می شود

مرحله ۳: واریز وجوه به حساب خود

مرحله ۴: علامت گذاری قیمت WRX/INR را فشار دهید

مرحله ۵:تعیین مقداری که میخواهید بخرید

مرحله ۶: روی BUY ضربه بزنید و منتظر بمانید تا دستور اجرا شود. پس از اتمام معامله ، WRX خریداری شده باید به کیف WazirX شما اضافه شود.

بهترین بستر برای معامله WRX ، خود مبادله WazirX است.

برنامه آنها در Google Play Store و iOS App Store موجود است و به شما امکان می دهد مستقیماً INR را برای خرید WRX واریز کنید.

WRX چیست؟آشنایی با پلتفرم WAZIRX

مشخصات WRX

WazirX Token: WR

رتبه: ۱۳۰

کل عرضه: ۹۷۸،۲۱۳،۳۳۵ WRX

گردش گردش: ۳۱۷،۵۹۱،۹۱۸ WRX

مواردی که باید بدانید می توانید از UPI/IMPS/NEFT/RTGS برای انتقال وجوه INR از حساب بانکی خود به حساب WazirX خود استفاده کنید. انتقال ارز دیجیتالی به حساب WazirX ساده است ، چه از کیف پول شما و چه از صرافی دیگر. این نیز بی هزینه است ، زیرا هیچ هزینه ای برای هیچ سپرده ای وجود ندارد. WazirX به شما امکان خرید ، فروش و تجارت بیش از ۱۰۰ توکن مختلف را می دهد. بازارهای INR ، USDT ، WRX و BTC  دارای بهترین ارزش های دیجیتالی هستند و بازار نقدینگی زیادی دارد.

WazirX  برای هر معامله ۰٫۲ درصد می گیرد. به گفته این سازمان ، ۰٫۲ درصد کارمزد یکی از کمترین نرخ های کمیسیون مبادله ارزهای دیجیتالی در جهان است. همچنین شایان ذکر است که واریز و برداشت پول از برنامه می تواند هزینه بر باشد. واریز وجه از طریق انتقال بانکی به شما مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال باز می گرداند.

چگونه حساب WazirX را حذف کنیم؟

توصیه می کنیم قبل از شروع فرایند حذف دائمی حساب WazirX خود ، همه سفارشات باز را ببندید و وجوه خود را از برنامه WazirX برداشت کنید. پس از آن ، می توانید از این پیوند برای درخواست بستن حساب استفاده کنید. با این حال ، آگاه باشید که سازمان ممکن است برخی از اطلاعات شخصی شما را برای اهداف ممیزی و رعایت مطابق قوانین و مقررات جاری حفظ کند.

مروری بر آینده کوین WRX

هند از نظر پرجمعیت ترین کشورهای جهان دومین مکان است. این روزها آگاهی از بیتکوین و ارزهای دیجیتالی به طور تصاعدی در حال افزایش است.

WazirX به عنوان مبادله تجاری در هند ، پتانسیل های زیادی برای رشد در سال های آینده دارد.

با عرضه ۱ میلیارد کوین که ۳۰ درصد آن توسط بنیاد قفل شده و ۱۰ درصد در سالهای آینده سوزانده می شود ، تقاضا برای این ارز بسیار افزایش می یابد.

تیم روی موارد استفاده زیادی کار می کند که باعث می شود کاربران WRX Tokens را در اختیار داشته باشند تا مزایای اضافی را به دست آورند ، درست مانند Binance یا BNB.

 این ارز امکان خرید ، فروش و تجارت ارزهای دیجیتالی را ارائه می دهد. هدف WazirX این است که با استفاده از یک موتور P2P تطبیق خودکار ، شکاف جهانی فیات را در ارزهای دیجیتالی پر کند. یک سیستم کتاب فعال و سفارشات باز وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد در داخل و خارج از Tether (USDT) ، Ripple (XRP) ، Bitcoin (BTC) ، Ethereum  و سایر ارزهای دیجیتالی تجارت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *