Wirex Exchange یک صرافی چند ارزی است که در انگلستان ثبت شده است و از سال ۲۰۱۴ فعال است. Wirex احتمالاً امروزه به دلیل داشتن کارت های رمزنگاری و خدمات کیف پول رمزنگاری مشهورتر است ، اما سرویس Wirex Exchange بازار را طوفانی می کند.

Wirex Exchange با ۹ ارز رمزنگاری شده مختلف تجارت می کند: بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، Dai ، Nano ، Ripple ، Stellar ، Waves و – به طور طبیعی – Wirex Token.

طبق اطلاعات موجود در وب سایت پلتفرم ، آنها تنها پلتفرمی هستند که اجازه “دسترسی محدود به نرخ های فرابورس و بین بانکی” را می دهند.

سازگاری تلفن همراه با Wirex Exchange

بیشتر معامله گران رمزنگاری احساس می کنند که دسک تاپ بهترین شرایط را برای تجارت خود فراهم می کند. صفحه نمایش کامپیوتر بزرگتر است و در صفحات بزرگتر ، اطلاعات مهمی که اکثر معامله گران تصمیمات معاملاتی خود را بر اساس آن قرار می دهند به طور همزمان قابل مشاهده است. نمودار معاملات نیز برای نمایش آسان تر خواهد بود.

با این حال ، همه سرمایه گذاران رمزنگاری برای تجارت خود به دسک تاپ نیاز ندارند. برخی ترجیح می دهند تجارت رمزنگاری خود را از طریق تلفن همراه خود انجام دهند. اگر شما هم یکی از آن معامله گران هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید بستر معاملاتی Wirex Exchange با تلفن همراه نیز سازگار است.

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه آن شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC).

اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند. مثالهای زیادی وجود دارد که SEC از صرافی های رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta بخاطر راه اندازی صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند.

مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که تثبیت ثبات Bitcoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

Wirex Exchange اجازه نمی دهد سرمایه گذاران ایالات متحده در مبادلات خود فعالیت کنند. بنابراین اگر اهل ایالات متحده هستید و می خواهید در تجارت رمزنگاری مشارکت داشته باشید ، باید جاهای دیگر را جستجو کنید. خوشبختانه برای شما ، اگر به فهرست Exchange بروید و از فیلترهای صرافی ما استفاده کنید تا صرافی مناسب خود را پیدا کنید.

Wirex Exchange چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

نمای تجاری Wirex Exchange 

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای تجارت بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آن می توانید با توجه به رمزنگاری مربوطه سفارش دهید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید.

همه موارد در نمای مشابه روی دسک تاپ شماست. البته آنچه در حال حاضر توصیف کردیم نیز تغییراتی دارد.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید که نمای تجاری Wirex Exchange برای شما مناسب باشد یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید تنظیمات را متناسب با نمای معاملات پس از تنظیمات خود تغییر دهید.

هزینه های Wirex Exchange

هزینه های معاملاتی Wirex Exchange

هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه معاملاتی می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. بسیاری از مبادلات بین گیرندگان و سازندگان تقسیم می شود. Takers کسی است که یک سفارش موجود را از کتاب سفارش می گیرد. سازندگان کسانی هستند که سفارشاتی را به کتاب سفارش اضافه می کنند و بدین ترتیب در سیستم عامل نقدینگی ایجاد می کنند.

Wirex Exchange چیزی را که ما کارمزد مسطح می نامیم دریافت می کند ، به این معنی که هم گیرندگان و هم سازندگان در هنگام انجام معاملات محلی کارمزد یکسانی را پرداخت می کنند: ۰٫۲۰٪. این هزینه های خرید و فروش معاملات کاملاً منطبق با میانگین صنعت جهانی مبادلات متمرکز است. طبق آخرین مطالعه تجربی ArekCrypto.com ، متوسط ​​هزینه های اخذ کننده معاملات در صنعت ۰٫۲۱۵٪ و هزینه سازنده معاملات spot 0.162٪ بود.

هزینه های برداشت Wirex Exchange

از نظر ما ، Wirex Exchange هنگام خروج رمزنگاری از حساب خود در سیستم عامل ، هزینه ای از خود دریافت نمی کند. بر این اساس ، تنها هزینه ای که هنگام برداشت باید به آن فکر کنید ، هزینه های شبکه است. هزینه های شبکه هزینه هایی است که به استخراج کنندگان از رمزنگاری / بلاکچین مربوطه پرداخت می شود و نه هزینه هایی که به خود صرافی پرداخت می شود. هزینه شبکه بسته به فشار شبکه از روز به روز دیگر متفاوت است.

به طور کلی ، هنگامی که صحبت از سطح هزینه برای برداشت های رمزنگاری می شود ، فقط پرداخت هزینه های شبکه باید زیر متوسط ​​صنعت جهانی در نظر گرفته شود.

روش های سپرده گذاری

Wirex Exchange به شما امکان می دهد دارایی ها را از طریق دارایی های رمزنگاری شده و از طریق کارت های اعتباری به صرافی واریز کنید. با توجه به اینکه سپرده های ارز فیات در این بستر معاملات امکان پذیر است ، Wirex Exchange واجد شرایط “مبادله سطح ورود” است ، به این معنا که صرافی است که سرمایه گذاران جدید رمزنگاری می توانند سفر خود را به دنیای رمزنگاری مهیج آغاز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *