WAX یک بلاکچین هدفمند است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و به گونه ای طراحی شده است که تجارت الکترونیک را سریعتر ، ساده تر و ایمن تر برای هر طرف درگیر انجام دهد. بلاکچین WAX از اثبات سهام (DPoS) به عنوان مکانیسم اجماع خود استفاده می کند. با EOS سازگاری کامل دارد.

ویژگی های سفارشی و مکانیسم های تشویقی توسعه یافته توسط WAX به منظور بهینه سازی ابزار بلاکچین به طور خاص برای استفاده در تجارت الکترونیک با هدف تشویق رای گیری به پیشنهادات است.

برای ایجاد این امکان ، WAX مجموعه ای از ابزارهای مبتنی بر بلاکچین ایجاد کرد که بر اساس آنها بازارهای برنامه های غیرمتمرکز (DApp) و توکن های غیرقابل تعویض ساخته می شوند.

خدماتی مانند WAX Cloud Wallet ، SSO و OAUTH از عملیات تجارت الکترونیکی پشتیبانی می کنند ، دومی یک سرویس RNG بومی و یک پورتال توسعه دهنده است. معماری بلاکچین WAX از زمان بلاک ۵۰۰ میلی ثانیه و معاملات بدون هزینه برای مشتریان پشتیبانی می کند. همچنین از پاداش های رای گیری برای ایجاد انگیزه برای مشارکت در انتخاب تولیدکنندگان بلاک و پیشنهادات بهبود استفاده می کند.

بنیانگذاران WAX چه کسانی هستند؟

WAX توسط William Quigley و Jonathan Yantis تاسیس شد.

ویلیام کوئیگلی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی تحصیل کرد و سپس در دیزنی کار کرد. پس از ترک دیزنی در اوایل دهه ۱۹۹۰ ، او مدرک MBA خود را در هاروارد گرفت و به یک سرمایه گذار خطرناک تبدیل شد. با گذشت زمان ، او مدیرعامل Idealab شد. در کنار ایجاد WAX ، او همچنین مدیرعامل Magnetic است.

جاناتان یانتیس به عنوان افسر اصلی عملیات در WAX و به عنوان افسر اصلی عملیات در OPSkins کار می کند.

WAX چیست؟ آشنایی با پروژه ی WAXP

چه چیزی WAXP را منحصر به فرد می کند؟

WAX دارای پل WAXP به اتریوم (ETH) است که به دارندگان توکن WAXP اجازه می دهد تا توکن های خود را به WAXE تبدیل کنند ، که یک توکن ابزار ERC20 مبتنی بر اتریوم است.

کاربرانی که مایل به شرکت در توکنومیک های WAX هستند باید توکن های WAXP خود را بسوزانند تا WAXE را از طریق پل اتریوم دریافت کنند. سپس آنها باید توکن های WAXE را در قرارداد توزیع اتریوم قرار دهند.

WAXG یک کد حکمرانی ERC-20 مبتنی بر اتریوم است که بین سهامداران WAXE توزیع می شود. توزیع بر اساس یک جدول زمانی مشخص و متناسب با درصد فعالیت اقتصادی WAX است. در نتیجه دارندگان توکن می توانند بر تخصیص و توزیع ارزش اقتصادی بر روی پلتفرم نظارت کنند.

مجموعه فعالیت های اقتصادی WAX یک قرارداد هوشمند است که درصدی از هزینه های تولید شده این ارز را جمع آوری می کند و می تواند برای توزیع به سهامداران WAXE به ETH تبدیل شود. همچنین می تواند به دارندگان توکن WAXG داده شود که تصمیم می گیرند توکن هایی را که در حال حاضر دارند سوزانده شوند.

چند کوین WAX  در گردش وجود دارد؟

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۰۶٫۸۴۴٫۸۷۶ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی ۱۱۸ است ،

با ارزش بازار زنده ۶۰۲،۱۴۸،۹۹۷ دلار آمریکا.

دارای گردش ۱،۷۱۸،۲۰۱،۵۳۵ کوین WAXP

حداکثر عرضه ۳٫۷۷۰٫۳۰۳٫۳۲۷ WAXP است.

شبکه WAXP چگونه ایمن است؟

اجماع DPoS شبکه وکس در برابر فساد اقلیت یا تولیدکنندگان مهم محفوظ است. دارندگان توکن می توانند با رای دادن در یک سیستم تأیید مداوم ، واحدهای WAX را انتخاب کنند. آنها می توانند فرصتی برای تولید بلاک پیدا کنند و دارندگان توکن می توانند سایر دارندگان توکن را متقاعد کنند که به آنها رای دهند.

هر ۰٫۵ ثانیه یک بلاک روی بلاکچین وکس تولید می شود. به این ترتیب ، یک واحد وکس مجاز به تولید بلاک در هر زمان معین می شود. اگر یک بلاک در زمان برنامه ریزی شده تولید نشود ، بلاک آن محدوده زمانی حذف می شود. هنگامی که یک یا چند بلاک به پایان می رسد ، فاصله دیگری در بلاکچین ۰٫۵ ثانیه یا بیشتر اضافه می شود.

اتحادیه های وکس در صورت تولید ۵۰  یا کمتر از بلاک های برنامه ریزی شده ، پاداش WAX دریافت نمی کنند ، که از کنارگذاشتن بلاک ها جلوگیری می کند.

WAX مجموعه کاملی از ابزارهای مبتنی بر بلاکچین ایجاد کرده است که به هر کسی امکان می دهد اقلام دیجیتال یا فیزیکی را فوراً و ایمن معامله کند.

از کجا می توانید WAX  بخرید؟

اگر می خواهید بدانید WAX را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات در حال حاضرBinance ، Upbit ، Huobi Global ، ZT و HitBTC   و… هستند.

پلتفرم وکس به منظور افزایش نقدینگی با حمایت از ساختارهای مختلف فروش طراحی شده است و مکانیسم های فروش جایگزین مانند مناقصه ذخیره را فعال می کند. کوین WAXP رمز ارز پلتفرم Wax است.

WAX چیست؟ آشنایی با پروژه ی WAXP

کیف پول ابری WAX چیست؟

کیف پول ابری وکس جدیدترین و ساده ترین راه برای ایجاد ، استفاده و مدیریت حساب در بلاکچین این ارز است. کیف پول WAX Cloud Wallet با توانایی انجام کلیه اقدامات یک کیف پول معمولی وکس ، بدون دردسر کیف پول معمولی ، کیف مناسبی برای هر کسی است که به دنبال دستیابی آسان و استفاده راحت از حساب وکس است.
کیف پول ابری وکس یک کیف پول بسیار راحت است که به شما امکان می دهد به راحتی با بلاکچین وکس و dApp های ساخته شده بر روی آن تعامل داشته باشید. با استفاده از WAX Cloud Wallet ، جمع آوری NFT ها به راحتی جمع آوری کلکسیون های فیزیکی است. کیف پول ابری وکس حتی می تواند در تلفن های همراه استفاده شود.
بدون WAX Cloud Wallet ، جمع آوری NFT یک فرآیند گیج کننده و وقت گیر است که افراد را ملزم به استفاده از کیف پول های نسبتاً پیچیده می کند. با وجود WAX Cloud Wallet ، می توانید با سیستم عامل های اجتماعی آشنا مانند فیس بوک ، توییتر ، گوگل ، Reddit و موارد دیگر وارد شوید. کیف پول ابری وکس همچنین کلیدهای خصوصی شما را مدیریت می کند
علاوه بر ویژگی های فوق ، هزینه های ایجاد حساب WAX Cloud Wallet به طور خودکار تامین می شود ، به این معنی که می توانید بلافاصله یک حساب جدید WAX Cloud Wallet به صورت رایگان ایجاد کنید.

نتیجه

کوین WAX برای ارائه خدمات به بیش از ۴۰۰ میلیون بازیکن آنلاین طراحی شده است که در حال جمع آوری ، خرید و فروش اقلام دیجیتالی درون بازی هستند.

با استفاده از ویجت مبادله ساده وکس ، خریداران می توانند موردی را انتخاب کرده ، پرداختی را در WAXtokens ارائه دهند و بدون نیاز به ترک سایت مورد نظر خود ، مورد را بپذیرند. هر فروشنده ای که با پلتفرم وکس تعامل داشته باشد می تواند اقلام فروشنده را مشاهده و خریداری کند.

پلتفرم WAX یک مخزن اقلام مجازی جهانی است که برای همه قابل دسترسی است و فهرست کاملی از همه موارد موجود برای فروش در زمان واقعی را ارائه می دهد. درواقع  دسترسی به یک بازار جهانی ، با تمام مزایای فناوری بلاکچین.

از طریق تمرکززدایی ، کوین وکس مشکلاتی را که معمولاً معامله گران کالاهای دیجیتالی تجربه می کنند ، مانند هزینه پردازش پرداخت بالا ، هزینه تبدیل ارز و دسترسی محدود به موجودی ، حل می کند. با برداشته شدن این موانع برای ورود ، اندازه بازار معاملات اقلام موجود بسیار بیشتر از اندازه فعلی آن ۵۰ میلیارد دلار رشد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *