Virtuse Exchange یک صرافی ارز رمزنگاری شده مستقر در اروپا با دفاتری در سنگاپور است که در مه ۲۰۱۹ راه اندازی شد.

این پلت فرم از تجارت در بزرگترین رمزنگاری های موجود پشتیبانی می کند: BTC ، ETH ، XRP ، LTC ، XMR ، USDT ، GUSD ، PAX ، PAXG و رمز بومی خود صرافی ، VIRTU است. به دلایل انطباق ، بورس پیشنهاد کالاهای توکنی شده خود را که قبلاً داشتند ، متوقف کرده است.

در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی (۵ ژانویه ۲۰۲۱) ، حجم معاملات ۲۴ ساعته این سیستم عامل بر اساس اطلاعات وب سایت آنها ۷،۶۷۳،۲۵۴ USD بود. این حجم معاملات خیلی خوب نیست ، اما رشد ۱۰۰ درصدی نسبت به سال قبل دارد. حجم معاملات باید به طرز چشمگیری افزایش یابد تا این پلتفرم گزینه مناسبی برای یک معامله گر احتمالی باشد. با این حال ، با توجه به اینکه پلتفرم کمی بیش از یک سال از عمر ما گذشته است ، می فهمیم که حجم معاملات هنوز یک زمینه برای بهبود است.

برای جبران آن ، صرافی به طور قابل توجهی رابط کاربری خود را افزایش داده است. Virtuse دو سیستم عامل ارائه می دهد: یک پلتفرم بصری ، VEX Basic ، پلتفرم و VEX Pro برای معامله گران باتجربه که ابزارهای نمودارسازی ، توقف ضرر و سفارشات سود را امکان پذیر می کند. Virtuse همچنین ویژگی جدید معاملات مکرر را معرفی کرده است. کاربران این راحتی را دارند که معاملات خودکار را به صورت روزانه ، هفتگی یا ماهانه انجام دهند. Exchange همچنین اخیراً دروازه جدید فیات را یکپارچه کرده است که کاربران می توانند با استفاده از کارت اعتباری یا پرداخت های SEPA با بیش از ۲۰ ارز محلی رمزنگاری خریداری کنند.

پشتیبانی موبایل تبادل Virtuse

بیشتر معامله گران رمزنگاری احساس می کنند که دسک تاپ بهترین شرایط را برای تجارت خود فراهم می کند. صفحه نمایش کامپیوتر بزرگتر است و در صفحات بزرگتر ، اطلاعات مهمی که اکثر معامله گران تصمیمات معاملاتی خود را بر اساس آن قرار می دهند به طور همزمان قابل مشاهده است. نمودار معاملات نیز برای نمایش آسان تر خواهد بود. با این حال ، همه سرمایه گذاران رمزنگاری برای تجارت خود به دسک تاپ نیاز ندارند. برخی ترجیح می دهند تجارت رمزنگاری خود را از طریق تلفن همراه خود انجام دهند. اگر شما هم یکی از آن معامله گران هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید که بستر معاملاتی Virtuse Exchange با موبایل نیز سازگار است. می توانید آن را از / از AppStore و Google Play بارگیری کنید.

Virtuse Exchange چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه آن شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC). اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند. نمونه های بسیاری از مواردی وجود دارد که SEC از صرافی های رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta به دلیل اجرای صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoincoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

مشخص نیست که آیا Virtuse Exchange به سرمایه گذاران آمریکایی اجازه می دهد یا خیر. ما شرایط و ضوابط آنها را خوانده ایم و منع صریح سرمایه گذاران آمریکایی را پیدا نکرده ایم. ما از هر یک از سرمایه گذاران آمریکایی می خواهیم که نظر خود را درباره مجاز بودن تجارت خود در صرافی Virtuse اعلام کنند.

میز فرابورس

بگذارید بگوییم که شما مقدار بسیار زیادی از یک ارز رمزنگاری شده خاص را در اختیار دارید. شما می خواهید آن مبلغ را بفروشید. آیا باید مانند بقیه در یک سیستم معاملاتی منظم این کار را انجام دهید؟ شاید نه. یکی از دلایل بسیاری برای اجرای معاملات بزرگ در خارج از محل عادی بازار این است که معاملات بزرگ ممکن است بر قیمت بازار رمزنگاری مربوطه تأثیر بگذارد. دلیل دیگر ، که به موارد ذکر شده مرتبط است ، این است که ممکن است کتاب سفارش برای انجام تجارت مربوطه ، بسیار نازک باشد. راه حلی برای این مشکلات همان چیزی است که ما آن را OTC-trading (Over The Counter) می نامیم.

Virtuse Exchange پیشنهاد یا معامله OTC را در یک بازه زمانی کوتاه ارائه می دهد ، که ممکن است برای همه نهنگ های خارج از کشور (و شاید همچنین برای همه “دلفین ها”) مفید باشد.

نمای تجاری Virtuse Exchange

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای تجارت بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آنها می توانید با توجه به رمزنگاری مربوطه سفارش دهید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید. همه موارد در نمای مشابه روی دسک تاپ شماست. البته آنچه در حال حاضر توصیف کردیم نیز تغییراتی دارد.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید نمای تجاری Virtuse Exchange برای شما مناسب باشد یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید تنظیمات را برای متناسب کردن نمای تجارت پس از تنظیمات خود تغییر دهید.

Virtuse Exchange چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Virtuse Exchange

هزینه معاملاتی Virtuse Exchange

هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه تجارت می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. بسیاری از مبادلات بین گیرندگان و سازندگان تقسیم می شود. Takers کسی است که یک سفارش موجود را از کتاب سفارش می گیرد.

Virtuse Exchange آنچه را که ما هزینه های مسطح می نامیم دریافت می کند ، به این معنی که هم گیرندگان و هم سازندگان کارمزد یکسانی را پرداخت می کنند: ۰٫۱۵٪. این هزینه های گیرنده کاملاً با متوسط ​​صنعت مبادلات متمرکز مطابقت دارد. متوسط ​​صنعت در طول تاریخ در حدود ۰٫۲۰-۰٫۲۵٪ بوده است اما اکنون شاهد هستیم که میانگین صنایع جدید در حدود ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ است. صرف نظر از نقطه داده شما برای مقایسه ، هزینه های تجارت Virtuse Exchange تقریباً با متوسط ​​صنعت مطابقت دارد.

هزینه های برداشت Virtuse

Virtuse Exchange هزینه برداشت ۰٫۰۰۱۵ BTC برای هر BTC-برداشت را دریافت می کند. این هزینه در واقع کمی بالاتر از متوسط ​​هزینه برداشت جهانی BTC در صنعت جهانی است. متوسط ​​صنعت جهانی فعلی کمی بالاتر از ۰٫۰۰۰۶ BTC در هر برداشت BTC است ، بنابراین Virtuse Exchange در اینجا تقریبا ۱۵۰٪ بالاتر از متوسط ​​است (خیلی رقابتی نیست).

روش های سپرده گذاری

Virtuse Exchange قبلاً روش دیگری برای واریز به جز رمزنگاری ها قبول نمی کرد ، بنابراین تجارت در اینجا برای سرمایه گذاران جدید محدود شد. اما امروز می توان از طریق انتقال سیم و کارت اعتباری / بدهی واریز وجه کرد. این مبادله را به اصطلاح “مبادله سطح ورود” تبدیل می کند ، جایی که یک معامله گر رمزنگاری جدید می تواند اولین قدم های خود را به دنیای هیجان انگیز ارز رمزنگاری شده بردارد.

Virtuse Exchange چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتالVirtuse Exchange چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

Virtuse مدیریت ثروت

این صرافی که فقط برای مشترکان مدیریت ثروت Virtuse در دسترس است ، یک گزارش هفتگی Virtuse منتشر می کند که شامل ۱۰-۱۵ نکته رمزنگاری ، کالا ، توصیه های سهام و تخصیص نمونه کارها برای مشتریان خصوصی است. مورد دیگری که در دسترس مشتریان خصوصی است کانال Private Twitter است که شامل نمودارهای معاملات چشم انداز ، توصیه های تجاری و هشدارها است.

خلاصه و جمع بندی

ویژگی های زیر همان مواردی است که خود صرافی به عنوان ویژگی های خلاصه کننده پلت فرم Virtuse برجسته می کند:

 • راه اندازی شده در: مه ۲۰۱۹ ؛
 • تیم: با بودجه شخصی
 • فیات روشن / خارج از رمپ: یورو ، دلار آمریکا ، GBP ، CZK ، PLN و CHF و ۲۰ ارز محلی با انتقال بانکی و کارت اعتباری ؛
 • KYC / AML: تجزیه و تحلیل در زمان واقعی و مدیریت ریسک کلیه معاملات توسط Coinfirm.
 • سیستم عامل های پیشرفته: یکی برای اولین بار و دیگری برای معامله گران فصلی.
 • رمز بومی: VIRTU؛
 • حضانت: ۵٪ دارایی توسط حافظ جوزا در ذخیره سازی سخت افزار تأمین می شود.
 • ویژگی های گفتاری: مدیریت ثروت ، هزینه های صفر (برای دارندگان VIRTU) ، معاملات مکرر ، توقف ضرر و سفارشات Take Profit ، نمودار پیشرفته ؛
 • Virtuse News: وبلاگی با ۱۵۰۰۰ مشترک در سراسر جهان ، به طور منظم مقالات را در هاکرنون و نشریات مهم متوسط ​​منتشر می کند.
 • مجوزها: مطابق با قوانین و مقررات اتحادیه اروپا ، مانند GDPR و AMLD5 است. و
 • کانون جغرافیایی: اتحادیه اروپا ، آسیا ، اروپای شرقی ، آفریقا ، آمریکای جنوبی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *