VGX یک کارگزار ارز دیجیتالی است که یک نقطه دسترسی مطمئن را برای معاملات دارایی های دیجیتالی در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد. وویجر برای ارائه خدمات به سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی با یک راه حل نزدیک برای معامله دارایی های دیجیتالی ساخته شده است.

سرویس کارگزاری دیجیتالی که در اکتبر ۲۰۱۸ راه اندازی شد ، اکنون بیش از ۵۵ دارایی دیجیتالی را پشتیبانی می کند و دارای فناوری منحصر به فرد مسیریابی سفارشات هوشمند است که آن را با بیش از ۱۲ صرافی دیجیتالی متصل می کند. برنامه تلفن همراه Voyager Token در ژانویه ۲۰۱۹ راه اندازی شد و تجارت کاربران را  آسان تر کرد.

توکن اصلی کارگزاری این ارز برای پاداش دادن به کاربران درون اکوسیستم وویجر استفاده می شود. VGX همچنین هنگامی که در برنامه وویجر نگهداری می شود ، علاقه ایجاد می کند ، پاداش نقدی دریافت می کند و سایر خدمات منحصر به فرد را برای کاربران وویجر ارائه می دهد.

وویجر همچنین ۱۰۰ درصد معاملات بدون کمیسیون-از جمله خرید و فروش را ارائه می دهد. معامله گران فقط باید هنگام نقل قول سفارش روی پلتفرم ، قیمت پیشنهادی را بپردازند.

موسسان VGX چه کسانی هستند؟

Crypto Trading Technologies ، شرکت مادر voyager توسط گروهی با تجربه در خدمات کارگزاری آنلاین رهبری می شود. این پروژه به طور مشترک توسط استفان ارلیچ ، فیلیپ ایتان ، گاسپارد د دروزی و اسکار سالازار تأسیس شد.

استفان ارلیچ،مدیرعامل بنیاد،جانباز در بازار کارگزاری است که در زمینه توسعه بسترهای تجاری برای معامله گران حقوق صاحبان سهام و اختیار معامله تخصص دارد. او بنیانگذار Lightspeed Financial و مدیرعامل سابق E*TRADE Professional Trading LLC است.

فیلیپ ایتان ، رئیس بنیاد ، به عنوان تحلیلگر M&A مخابرات در Morgan Stanley و مدیر نمونه کارها در Cerberus Capital شروع به کار کرد. او یکی از بنیانگذاران استارتاپ مراقبت های بهداشتی دیجیتال ، Pager است.

او یکی از سرمایه گذاران بنیانگذار Uber ، Source و Livestream است.

گاسپارد د دروزی به عنوان عضو هیئت مدیره بنیاد فعالیت می کند. وی کهنه کار بازار کارگزاری و مالی بود ، کار خود را به عنوان مشاور وارنر موزیک آغاز کرد. او همچنین یکی از بنیانگذاران Kapitall ، Trade.it و Pager است.

اسکار سالازار سرمایه گذار و توسعه دهنده با تجربه برنامه های تلفن همراه مشتری محور است. او بیشتر به عنوان معمار بنیانگذار و مدیر ارشد فنی UBER شناخته می شود. او همچنین یکی از بنیانگذاران استارتاپ مراقبت های بهداشتی دیجیتال است.

چه چیزی باعث می شود VGX منحصر به فرد باشد؟

این ارز شبکه ای برای معاملات دیجیتالی ایجاد کرده است که به طرز چشمگیری شبیه به مشتریانی است که کارگزاری های سنتی آنلاین از آن لذت می برند. این ارز برنامه تلفن همراه خود را در سال ۲۰۱۹ راه اندازی کرد تا یک کارگزاری آسان و در عین حال کارآمد دیجیتالی را برای کاربران تلفن های هوشمند به ارمغان آورد.

Voyager Token از فناوری مسیریابی هوشمند سفارش استفاده می کند که از اختلاف بین قیمت های ذکر شده در مبادلات ارزهای رمزپایه استفاده می کند. این فناوری به آن کمک می کند تا بلافاصله با بیش از دوازده صرافی دیجیتالی ارتباط برقرار کند تا سرمایه گذاران بهترین نرخ ارز موجود را برای معاملات خود انتخاب کنند.

این ویژگی همچنین به این معنی است که سرمایه گذاران می توانند اختلاف بین قیمت پیشنهادی و درخواست و سطوح بالاتر نقدینگی را در مبادلات مختلف دیجیتالی ارزیابی کنند. برای معامله گران ، ورود و خروج از موقعیت ها بسیار آسان تر می شود.

اگرچه این پلتفرم خدمات تجاری حرفه ای را ارائه می دهد ، اما استفاده از آن بسیار آسان است. ارسال سفارش با مسیریابی هوشمند سفارش وویجر انجام می شود. پس از انتخاب کوین یا توکن ، نوع سفارش و مقدار دارایی که باید به دلار خریداری شود ، مسیریابی هوشمند سفارش وویجر به طور خودکار سفارش را پر می کند.

VGX چیست؟آشنایی با پلتفرم VOYAGER

چند توکن VGX در گردش وجود دارد؟

مانند توکن های بومی دیگر پلتفرم های کارگزاری دیجیتالی، توکن های وویجر همه صادر شده اند. این بدان معناست که در حال گردش است. سایر خدمات کارگزاری که از این روش استفاده می کنند عبارتند از Binance (BNB) و Troy (TROY).

حداکثر عرضه چنین توکن هایی به دلیل نرخ نقدینگی بالای ثبت شده توسط کارگزاران ، عرضه گردش را نشان می دهد. حداکثر عرضه و گردش توکن های این ارز تعداد ۲۲۲،۲۹۵،۲۰۸ توکن تعیین شده است و هیچ برنامه فوری برای صدور توکن های بیشتر وجود ندارد.

چگونه شبکه VGX  ایمن می شود؟

توکن های این ارز به عنوان توکن ERC-20 در شبکه اتریوم منتشر شد. این شبکه از استانداردها و روشهای دیجیتالی اتریوم استفاده می کند تا از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشد. این ارز یک کارگزار دارایی دیجیتالی عمومی و دارای مجوز است که تأییدیه ای را از مقامات نظارتی صنعت مالی دریافت می کند (FINRA). به دلایل امنیتی و نظارتی ، وویجر همچنین حسابرسی عمومی برای هر دارایی را انجام می دهد.

از کجا می توان توکن های VGX را خریداری کرد؟

این ارز یک توکن کارگزاری متمرکز بر موبایل است. صرافی های برتر برای معاملات توکن های وویجر در حال حاضر هستند.

  • BINANCE
  • UNISWAP v2
  • HitBTC
  • ATOMARS

برنامه وفاداری وویجر و مدل ابزار توکن

بهره :

همه توکن های این ارز که در وویجر نگهداری می شوند به طور خودکار ۷ درصد سود سالیانه را برای اولین سال به دست می آورند. پس از سال اول ، جامعه قادر خواهد بود در مورد نرخ سود آتی رای دهد. دارندگان توکن این ارز بدون حساب Voyager قادر خواهند بود توکن های خود را از طریق یک وب سایت متصل به Metamask به اشتراک بگذارند.

پاداش نقدی در معاملات:

برای هر معامله ای که در برنامه وویجر انجام می شود ، روتر سفارش هوشمند ما به آنچه “بهبود قیمت” می گویند دست می یابد. بهبود قیمت به این معناست که وویجر برای پر کردن سفارش شما بازار را جستجو می کند ، که قیمت ذکر شده در برنامه را بیشتر می کند. برای سطوح Explorer & Navigator ، ۲ یا ۳ برابر بهبود قیمتی که معمولاً به مشتریان داده می شود ، دریافت خواهید کرد. این مبلغ با VGX پرداخت می شود ، قابل ردیابی است و به شما کمک می کند تا با قرار دادن VGX از نردبان درجه بالا بروید.

پاداش نقدی در کارت بدهی:

به ازای هر دلاری که از طریق کارت نقدی وویجر خود خرج می کنید ، درصدی نسبت به ردیف وفاداری خود ، پاداش های بازگشت نقدی در VGX دریافت خواهید کرد.

پاداش ها :

بسته به سطح وفاداری شما ، برای هر فردی که به برنامه ویجر مراجعه می کنید ، پاداش های اضافی VGX دریافت خواهید کرد. ارجاع دهندگان برنامه وفاداری برای هر کاربر جدیدی که ارجاع می دهند بین ۳۰ تا ۴۰ دلار پاداش VGX دریافت می کنند. هر فرد ارجاع شده همچنان ۲۵ دلار بیتکوین به عنوان پاداش برای ثبت نام در وویجر دریافت می کند ، همه ارجاع دهندگان پاداش VGX دریافت می کنند.

صرفه جویی در هزینه برداشت:

اعضای برنامه وفاداری می توانند هزینه های برداشت خود را در VGX پرداخت کنند و تا ۳۰٪ در تمام هزینه های برداشت صرفه جویی کنند.

افزایش بهره:

هر سه ردیف ، Adventurer ، Explorer و Navigator ، به دارایی های دیجیتالی انتخاب شده ، از جمله USDC ، بیتکوین ، اتریوم و سایر موارد ، افزایش بهره می دهند. VGX واجد شرایط افزایش بهره نیست و نرخ ثابت ۷ maintain را حفظ می کند.

برنامه دسکتاپ:

کاربران سطح ناوبری به برنامه دسکتاپ ما دسترسی اولیه خواهند داشت و همه اعضای برنامه وفاداری دسترسی رایگان خواهند داشت

TOKEN BURN:

در تلاش برای کاهش عرضه توکن های در گردش ، وویجر ۲۵ درصد سوزاندن توکن را برای تمام VGX هایی که برای پرداخت هزینه برداشت از برنامه وویجر از اعضای برنامه وفاداری وویجر استفاده می شود ، معرفی می کند.

کاربران اصلی

همه کاربران جدید یا کسانی که کمتر از ۵۰۰ توکن VOYAGER دارند به طور خودکار در برنامه سطح پایه ثبت نام می شوند. همه کاربران اصلی نرخ های بهره اصلی را دریافت می کنند و همچنین از VGX سود ۷ درصدی سود دریافت می کنند. کاربران اصلی برای هر دوستی که به وویجر مراجعه می کنند ۲۵ دلار VGX دریافت می کنند

تبلیغات ویژه

علاوه بر پاداش های وفاداری ذکر شده ، همچنین تبلیغات ویژه ای را برای اعضای برنامه وفاداری وویجر اجرا خواهد کرد. وویجر انواع مختلفی از فرصت های شگفت انگیز را برای قرار دادن VGX بیشتر و به حداکثر رساندن پاداش های برنامه وفاداری شما ارائه می دهد.

تبلیغات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

*برنامه وفاداری وویجر ، شرایط و مدارک قابل تغییر است.
*خرید و معامله Stablecoins در تبلیغات گنجانده نشده است.
*پرداخت پاداش ، غیر از پاداش های ارجاعی ، در پایان هر ماه در VGX به حساب ها واریز می شود.

VGX چیست؟آشنایی با پلتفرم VOYAGER

نحوه تعویض توکن VOYAGER چگونه است؟

مشتریان وویجر:

اگر قبلاً حساب وویجر دارید ، توکن های شما به طور خودکار در تاریخ و زمان تعیین شده در برنامه ویجر عوض می شوند.

مبادله وب:

اگر حساب وویجر ندارید ، در سطح بین المللی مستقر هستید و/یا از طریق وب نشانه های VGX یا LGO را مبادله می کنید ، یک پورت وب برای مبادله توکن ارائه داده میشود که به وب یا مرورگر متصل می شود مانند  برنامه کیف پول

شرکای تأیید شده مبادله:

این ارز با شرکای تأیید شده مبادله ای کار می کند تا آنها از مبادله توکن پشتیبانی کنند ، و هنگامی که صرافی ها مشارکت در مبادله را تأیید کردند ، از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی اعلام میشود.

تعویض توکن VGX  کی انجام می شود؟

VGX هنوز در حال نهایی کردن برنامه های ما برای مبادله توکن است. قرارداد هوشمند در حال نهایی شدن حسابرسی است.

نتیجه

Voyager Token آینده درخشانی در پیش دارد در سال ۲۰۲۱ با تحولات مداوم در داخل اکوسیستم این ارز و همچنین در بازار کلی دیجیتالی، ممکن است شاهد پیشرفت این ارز باشیم. اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که این ارز در سال ۲۰۲۱ ، همراه با ارزهای دیجیتالی اصلی  سرمایه گذاری خوبی است ، حتی ممکن است به ATH جدید خود برسد. در آینده ، وویجر ویژگی های جدیدی مانند کارت نقدی وویجر ، معاملات حاشیه ای و موارد دیگر را راه اندازی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *