SUPPLY =عرضه : داده هایی را در مورد عرضه بیت کوین، مانند تغییرات در عرضه، توزیع سود/زیان، و سرعت گردش (VELOCITY )ارائه می دهد.

VELOCITY :سرعت اندازه گیری سرعت گردش واحدها در شبکه است و با تقسیم حجم تراکنش در زنجیره (به دلار آمریکا) بر MARKET CAP (یعنی معکوس نسبت NVT) محاسبه می شود.

VELOCITY در ارز دیجیتال چیست؟

چگونه VELOCITY اندازه گیری می شود؟

VELOCITY با تقسیم حجم معاملات درون زنجیره ای (به دلار) بر ارزش بازار (یعنی معکوس نسبت NVT) محاسبه می شود.

شبکه Velocity یک ابزار عمومی برای افراد فراهم می کند که به آنها امکان می دهد اعتبارنامه شغلی تأیید شده – شغل، کنسرت، آموزش، مهارت، عملکرد، و غیره – را جمع آوری کنند، نگه دارند و انتخاب کنند که با افراد علاقه مند به اشتراک بگذارند.

از سوی دیگر، سازمان‌هایی که می‌خواهند به‌عنوان صادرکننده اعتبار، بازرس، پردازشگر داده یا توسعه‌دهنده برنامه درگیر شوند، باید به بنیاد بپیوندند و اجازه مشارکت داشته باشند، و شبکه توسط چندین گره سرور واقع در سراسر جهان، میزبانی و مدیریت فعال می‌شود.

توسط گروهی متنوع و در عین حال محدود از سازمان های مورد اعتماد که به عنوان اعضای کلاس A بنیاد شبکه سرعت طبقه بندی می شوند. هر گره حاوی یک کپی از دفتر کل است، یک رکورد از اطلاعات عمومی مورد نیاز برای تأیید اعتبار اعتبارنامه های صادر شده در شبکه.

سوالی که باید پرسید این است که چرا محدودیت هایی برای هویت بازیکنان شرکت کننده اعمال می شود؟

این کار برای اطمینان از اعتماد، امنیت و انطباق با قوانین حفظ حریم خصوصی داده ها انجام می شود. محدودیت‌های ورود شرکت‌کننده فقط به نوع مناسبی از شرکت‌کننده در شبکه اجازه می‌دهد و عوامل مخرب را کنار می‌گذارد، و به ما امکان می‌دهد تضمین‌هایی درباره امنیت، ثبات، انطباق و سرعت ارائه دهیم – چیزهایی که یک بلاکچین عمومی در این مرحله نمی‌تواند به طور کامل ارائه دهد. وقتی صحبت از ادراکات می شود.

داده ها در BLOCKCHAIN

شبکه Velocity یک راه حل هویت خودمختار را پیاده سازی می کند که در آن فرد کنترل کامل سوابق خود را دارد. داده ها و اعتبارنامه های شخصی در دستگاه(های) فرد و خدمات ذخیره سازی ابری انتخابی آنها ذخیره می شود. در هر دو مورد، فرد دارای مالکیت و کنترل انحصاری بر داده های خود است.

در شبکه‌های IBFT 2.0، تراکنش‌ها و بلاک ها توسط حساب‌های تایید شده، که به عنوان اعتبارسنجی شناخته می‌شوند، تایید می‌شوند. اعتباربخش ها به نوبت بلاک بعدی را ایجاد می کنند. IBFT 2.0 دارای نهایی شدن فوری است. هنگام استفاده از IBFT 2.0، هیچ فورکی وجود ندارد و تمام بلاک های معتبر در زنجیره اصلی گنجانده شده اند.

به طور کلی، الگوریتم‌های اجماع BFT، اجماع توزیع‌شده را به روشی نوآورانه و کارآمد در حالی که هنوز منصفانه و امن هستند، امکان‌پذیر می‌سازد. این امکان را به اجزای Velocity می‌دهد تا به تراکنش‌های سریع و کم تأخیر با تضمین نهایی در چند ثانیه یا کمتر دست یابند.

شبکه Velocity همچنین مکانیسمی را تعبیه خواهد کرد تا مشارکت کنندگان را تشویق کند تا به سیاست های شبکه پایبند باشند. هدف این است که اطمینان حاصل شود که شرکت کنندگان اعتبار واقعی را برای افراد واقعی صادر می کنند. در صورت رفتار متقلبانه، گره تمام توکن های خود را از دست می دهد.

حریم خصوصی در VELOCITY

شبکه Velocity معاملات را بین طرفین درگیر خصوصی نگه می دارد. سایر طرف‌ها نمی‌توانند به محتوای معامله دسترسی داشته باشند، طرف فرستنده یا فهرست طرف‌های شرکت‌کننده را شناسایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *