یک راهنمای تبادل رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری موجود در آنجا را ارائه دهد تا بتوانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی Vaultoro شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های واریز و امنیت.

اطلاعات عمومی

Vaultoro یک مبادله از انگلستان با یک پیشنهاد واقعا منحصر به فرد است: مبادله BTC یا DASH با طلا. از نظر ما همچنین شفاف ترین صرافی است که تاکنون داشته ایم. ما خوانندگان این مرور را به چالش می کشیم تا با سوالی مواجه شوند که در پرسش و پاسخ فوق العاده گسترده Vaultoro به آن پاسخ داده نشده است.

در Vaultoro ، سرمایه گذاران آمریکایی می توانند طلا را با بیت کوین یا DASH خریداری کنند.

ذخیره طلا

طلایی که در Vaultoro خریداری می کنید ۹۹٫۹٪ طلای خالص است که مستقیماً از شرکت های ذوب تولید می شود. Vaultoro طلا را در تاسیسات طاقنمایی با امنیت بالا که توسط شرکتی به نام ProAurum سوییس اداره می شود ، ذخیره می کند. هزینه ذخیره سازی و بیمه ۰٫۴۰٪ از حجم طلای مربوطه است (هر ۱۵ دقیقه به روز می شود).

لیست دارایی ها

مورد دیگری که با این تبادل کاملاً منحصر به فرد است این است که به صورت عمومی سوابقی را نشان می دهد که مشتریانی که به ترتیب چه مقدار طلا و بیت کوین را در اختیار دارند. بستر معاملاتی مشتریان آنها را با شماره شناسنامه خود مانند “۳۲u96naANd” شناسایی می کند.

Vaultoro چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

نمای تجاری Vaultoro

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. خودتان باید ببینید کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت رمزنگاری انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از احساس مناسب بودن آن اطمینان حاصل کنید.

هزینه های Vaultoro

هزینه های معاملاتی Vaultoro

هر معامله حداقل دو طرف دارد: سازنده و گیرنده. سازنده کسی است که پیشنهاد جدیدی را برای خرید یا فروش ایجاد می کند. یعنی پیشنهادی که قبلاً روی دفتر سفارش نبوده است. گیرنده شخصی است که یک سفارش قبلی را می پذیرد.

Vaultoro در مدل هزینه های خود بین سازندگان و گیرندگان تقسیم می کند. اینگونه است:

همانطور که از موارد بالا مشاهده می کنید ، Vaultoro در واقع هزینه های سازنده به اصطلاح منفی را ارائه می دهد. این بدان معنی است که سازندگان برای تجارت حقوق دریافت می کنند. به عنوان مثال: شما سازنده هستید. شما یک سفارش فروش برای بیت کوین ایجاد می کنید ، جایی که مقدار مشخصی بیت کوین را به قیمت ۱۰،۰۰۰ دلار می فروشید. یک خریدار می آید و سفارش شما را می پذیرد. شما سپس سازنده این تجارت بودید (خریدار خریدار بود). با هزینه تولید -۰٫۰۵، ، مانند Vaultoro ، نه تنها ۱۰،۰۰۰ دلار دریافت می کنید ، بلکه علاوه بر آن ۵٫۰۰ USD اضافی نیز دریافت خواهید کرد.

مبادلات زیادی وجود ندارد که هزینه های سازنده منفی را ارائه دهند. برای دیدن همه آنها و مقایسه آنها با یکدیگر ، فقط فهرست صرافی های ما را بررسی کنید.

هنگامی که طلا را با سیستم ذخیره کرده اید ، این سیستم عامل ماهیانه ۰٫۰۴٪ هزینه ذخیره را نیز دریافت می کند.

هزینه های برداشت Vaultoro

برداشت بیت کوین

هنگام برداشتن BTC از سیستم عامل ، Vaultoro از شما ۰٫۰۰۰۵ BTC هزینه می گیرد. این هزینه برداشت با میانگین صنعت مطابقت دارد. اگر در عوض DASH را برداشت کنید ، هزینه برداشت ۰٫۰۰۷ DASH است.

برداشت طلا

برای شروع هرگز نمی توانید کمتر از ۱۰۰ گرم طلای فیزیکی برداشت کنید. این از آنجایی است که میله های طلای فیزیکی از ۱۰۰ گرم شروع می شوند و حمل و نقل وزنه های کوچکتر برای Vaultoro بسیار غیرعادی است. Vaultoro جهان را به ۴ منطقه تقسیم می کند ، به شرح زیر:

  • منطقه ۱: آلمان ، سوئیس ، انگلیس.
  • منطقه ۲: اتریش ، بلژیک ، کرواسی ، قبرس ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فرانسه ، آلمان ، ایرلند ، ایتالیا ، موناکو ، هلند ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئیس ، اسپانیا ، سوئد ، لتونی ، لیتوانی ، لهستان.
  • منطقه ۳: ایالات متحده آمریکا و کانادا (فقط با یک فروشنده محلی طلا در ایالات متحده یا کانادا ، بدون تحویل مستقیم).
  • منطقه ۴: هنگ کنگ ، ژاپن ، مالزی ، مکزیک ، سنگاپور ، امارات متحده عربی ، استرالیا ، نیوزیلند.

هزینه برداشت ، حمل و نقل و هزینه بیمه برای افراد در منطقه ۱ ۱۳۰ یورو در هر بار نوار گرم ، برای افراد منطقه ۲ ۱۷۵ یورو در هر بار گرم ۱۰۰ گرم ، برای افراد منطقه ۳ ۱۹۰ یورو در هر نوار ۱۰۰ گرم و برای افراد در منطقه ۴ ، ۲۲۰ یورو در هر نوار ۱۰۰ گرمی.

Vaultoro چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

روشهای سپرده گذاری

Vaultoro هیچ سپرده ارز فیات را قبول نمی کند. این سرویس “طلا برای BTC” (یا DASH) است و در نتیجه برای انجام معاملات در اینجا به BTC (یا DASH) نیاز دارید. این بدان معناست که سرمایه گذاران جدید ارزهای رمزنگاری شده (یعنی سرمایه گذاران بدون دارایی قبلی ارزهای رمزپایه) نمی توانند در اینجا تجارت کنند. برای خرید اولین BTC / DASH خود ، شما نیاز به یک صرافی به اصطلاح entry-level دارید که مبادله ای است که سپرده ارز فیات را قبول می کند. با استفاده از Exchange Finder یکی از آنها را پیدا کنید!

امنیت Vaultoro

هنگامی که شما یک عملیات ذخیره سازی طلا را اجرا می کنید ، مطمئناً امنیت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. با این حال ، این امنیتی نیست که در این بخش روی آن تمرکز کنیم. ما بر روی امنیت دیجیتال تمرکز خواهیم کرد.

Vaultoro در وب سایت خود اعلام کرده است که تنها درصد بسیار کمی از مشتریان آن Bitcoin در کیف پول های گرم نگهداری می شوند. بعلاوه ، آنها اظهار داشتند که کاربران صرافی با استفاده از ۲FA (احراز هویت دو عاملی) آدرس پرداخت مربوطه خود را قفل می کنند. علاوه بر این ، آنها کیف پولهای داغ تأمین شده توسط مشتریان خود را با وجوه شخصی خود در “کیف پول داغ قابل مشاهده” مطابقت می دهند. سرانجام ، آنها کیف پول سرد و گرم Bitcoin را برای بررسی عمومی در وب سایت آن منتشر می کنند.

در مجموع ، ما فکر می کنیم این یک پیشنهاد فوق العاده هیجان انگیز است و تیم پشتیبانی Vaultoro را به دلیل ارائه خدماتی که منحصر به فرد است و مطمئناً توسط دیگران کپی خواهد شد ، تحسین می کنیم.

امیدواریم از این بررسی لذت برده باشید. همچنین می توانید سیستم عامل های زیر را بررسی کنید. آنها کاملاً تثبیت شده اند و در سایت ما دارای امتیازات بالایی هستند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *