بررسی یک مبادله رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از آن را ارائه دهد تا بتوانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی از Upbit شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های واریز و امنیت.

اطلاعات عمومی

Upbit یک مبادله رمزنگاری کره جنوبی است که در اکتبر ۲۰۱۷ راه اندازی شده است. تعداد زیادی از مبادلات کره جنوبی وجود دارد ، زیرا این کشور از همان اوایل یکی از دژهای رمزپایه بوده است. علاوه بر این تبادل ، این لیست شامل (اما محدود نمی شود): Bithumb ، Coinone ، Korbit و Gopax.

اطلاعات زیادی در وب سایت صرافی درباره شرکتی که بورس را اجرا می کند وجود دارد. دیدن این مورد برای مشتریان احتمالی همیشه خوب است زیرا احتمال کم شدن مبادله با پول شما را کمتر می کند.

این صرافی همچنین دارای یک انتخاب خارق العاده از جفت های تجاری است که در ۱۵۸ رمزنگاری مختلف تجارت می کند.

Upbit همچنین دارای یک برنامه تلفن همراه است. برنامه تلفن همراه را می توانید هم در App Store و هم در Google Play بارگیری کنید. بیشتر معامله گران معاملات رمزنگاری خود را از طریق دسک تاپ انجام می دهند ، اما اگر ترجیح می دهید این کار را از طریق تلفن همراه انجام دهید ، مشکلی برای Upbit وجود ندارد.

نقدینگی

Upbit از نظر حجم معاملات در طول تاریخ بطور منظم در بین ۱۰ صرافی برتر قرار داشته است. در روز نوشتن این بررسی ، حجم ۲۴ ساعته ۱۶۰ میلیون دلار بود. در ۲۹ نوامبر ۲۰۱۹ ، حجم معاملات تا حدودی افزایش یافته و به ۱۷۳ میلیون دلار رسیده بود. این Upbit را در مکان شماره ۴۷ قرار داد. در فهرست صرافی های Coinmarketcap در جهان با بیشترین حجم معاملات ۲۴ ساعته. در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی ، حجم معاملات دوباره تا حدودی بهبود یافته و به ۱۹۰٫۵ میلیون دلار رسیده است. با این حال ، به طور کلی نسبت به بازار ، این فقط جای Upbit را به شماره ۶۲ در لیست قرار داد.

سرمایه گذاران ایالات متحده

اگر مقیم یا شهروند ایالات متحده هستید ، نمی توانید در اینجا تجارت کنید. دلیل این که بسیاری از مبادلات از سرمایه گذاران ایالات متحده مستثنی هستند ، قوانین سختگیرانه قانونی مربوط به سرمایه گذاری های بازاریابی از سرمایه گذاران آمریکایی است. هنگام انجام این کار ، شرکتی که چنین سرمایه گذاری هایی را انجام می دهد باید با قوانین آمریکا در مورد ثبت مواد بازاریابی ، پرونده های مختلف SEC و غیره مطابقت داشته باشد. اگر یک سرمایه گذار آمریکایی باشید ، نباید خیلی ناراحت باشید ، اما مکانهای زیادی وجود دارد نوع معامله ای را که این صرافی انجام می دهد ارائه دهید. از Exchange Finder ما استفاده کنید تا بفهمید کدام گزینه را دارید.

نمای تجاری Upbit

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

Upbit چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Upbit

هزینه های معاملاتی Upbit

این صرافی هزینه معاملات مسطح ۰٫۲۵٪ را ارائه می دهد. بنابراین Upbit فرقی بین گیرنده و سازنده قائل نمی شود. برای سرمایه گذارانی که ترجیح می دهند سفارشات موجود را از دفتر سفارش تحویل بگیرند ، این ممکن است یک مدل جذاب هزینه تجارت باشد.

۰٫۲۵٪ با توجه به هزینه های معاملاتی مطابق با میانگین های صنعت تاریخی است. مدت هاست که متوسط ​​صنعت جهانی در جایی در حدود ۰٫۲۵٪ بوده است. با این حال ، در مقایسه با همتایان کره جنوبی (Bithumb ، Coinone ، Korbit ، Coinrail و Gopax) ، هزینه های Upbit بالا است. متوسط ​​حق الزحمه گیرنده در این مبادلات ۰٫۱۳۹٪ و متوسط ​​کارمزد سازنده ۰٫۱۱٪ است.

هزینه های برداشت بالا

هزینه های برداشت معمولاً ثابت بوده و از رمزنگاری به رمزنگاری متفاوت است. اگر BTC را پس بگیرید ، مقدار کمی BTC برای برداشت می پردازید. اگر ETH را پس بگیرید ، ETH را پرداخت می کنید. آخرین باری که ما یک مطالعه تجربی از هزینه های برداشت BTC در بازار ارز رمزنگاری انجام دادیم ، متوجه شدیم که متوسط ​​هزینه برداشت BTC تقریباً است. ۰٫۰۰۰۶ BTC در هر BTC-برداشت. به ازای برداشت هر بیت کوین ، Upbit 0.0005 BTC اخذ می کند که کمی کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی است. بر این اساس ، هزینه های برداشت آنها قطعاً به اندازه کافی رقابتی است.

روشهای سپرده گذاری

Upbit انتقال سیم را به عنوان روش سپرده ارائه می دهد ، اما نمی توانید از طریق کارت اعتباری سپرده گذاری کنید. اگر ترجیح می دهید به هر دلیلی از کارت اعتباری خود استفاده کنید این خبر بد برای شما است.

امنیت بالا

در ۲۷ نوامبر ۲۰۱۹ ، یک هکر موفق شد به کیف پول داغ Upbit دسترسی پیدا کند. وقتی وارد شد ، او موفق شد ۳۴۲،۰۰۰ ETH را به آدرس خودش منتقل کند. در آن زمان ارزش ETH سرقت شده ۵۳٫۵ میلیون دلار بود. از طرف مثبت ، این صرافی به تمام کاربرانی که دارایی های Ethereum را از دست داده اند ، به طور کامل جبران می کند.

نقدینگی برای همه مبادلات ، مبادلات رمزنگاری بلکه مبادلات منظم بسیار مهم است. مبادله فوق در واقع نقدینگی زیادی دارد. با این حال ، ۱۰ مبادله زیر نیز بطور منظم در میان مبادلات رمزنگاری با بهترین نقدینگی در جهان قرار دارند:

Simex

Bit-Z

Bittrex

Bithumb

Coinbene

BitForex

IDAX

BCEX

Coineal

DOBI Trade

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *