UNIBRIGHT یا UBT ، رمز کاربردی است با الگوهای بصری و کاربردی کار می کند و می تواند سیستم های فناوری اطلاعات موجود را به طور خودکار در بلاکچین ادغام کند.

Unibright یک چارچوب یکپارچه ارائه می دهد که قصد دارد فناوری بلاکچین و قراردادهای هوشمند را به استفاده عمومی برساند. Unibright راه حل های بلاکچین سازمانی را توسعه می دهد ، بسترهای یکپارچه سازی ایجاد می کند و یک اکوسیستم را در اطراف دارایی های دیجیتالی ارائه می دهد.

با رویکرد “بدون نیاز به کدگذاری” ، می توان قراردادهای هوشمند را ایجاد ، مستقر و به طور خودکار در بلاکچین های مختلف به روز کرد. Unibright با بصری کار می کند ، از الگوهای مربوط به مورد استفاده می کند ، و همچنین به طور خودکار سیستم های IT موجود را در بلاکچین ادغام می کند.

موسسان UNIBRIGHT

Unibright توسط متخصصان مجرب فناوری اطلاعات و توسعه دهندگان برنامه ها رهبری می شود.

Unibright یک شرکت عضو SPO Consulting GmbH است که در سال ۱۹۸۹ تأسیس شد. پلتفرم ادغام مبتنی برابر در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. ادغام فرآیند تجاری متقابل بلاکچین و بین سیستم Unibright در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد.

مارتن یونگ – موسس ، مدیر پروژه. وی بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه توسعه نرم افزار و مدل سازی کسب و کار دارد. متخصص در نوشتن کد و ادغام محصولات SAP.
استفان اشمیت-بنیانگذار و CTO. متخصص رسانه ای بین رشته ای. متخصص در توسعه برنامه های تجاری کامل چرخه.
اینگو استرزینگر یک مهندس برجسته و توسعه دهنده پیشرو است. دارای ۱۵ سال سابقه توسعه برنامه های کاربردی تحت وب. کارآفرین و متخصص در فن آوری های بستر وب باز.
دکتر توماس اشمیت مهندس برجسته مدل سازی داده است. زبان شناس کامپیوتر ، دکترای علوم ، ریاضی دان و دانشمند کامپیوتر. متخصص در مدل سازی داده ها ، فناوری XML و قابلیت همکاری.
Oleksii Matiiasevych – مشاور. متخصص بلاکچین ، معمار اتریوم ، توسعه دهنده قرارداد هوشمند.

این تیم متشکل از متخصصان بلاکچین ، معماران ، توسعه دهندگان و مشاوران با ۲۰+ سال تجربه در فرایندهای تجاری و ادغام است.

Unibright یک شرکت آلمانی است که در Enterprise Ethereum Alliance مشارکت دارد و گروه ویژه ای را برای ادغام Mainnet Ethereum هدایت می کند. این شرکت با مایکروسافت و SAP همکاری کرده است و با افرادی مانند لوفتا همکاری می کند

Unibright Framework یک پلتفرم مدل سازی و ادغام تجاری است. این سیستم با هدف کمک به شرکت ها در استفاده از فناوری بلاکچین ایجاد شده است.

Unibright همچنین DeFi و tokenization را در محلول Unibright Freequity خود پیاده سازی می کند. از طریق این سرویس ، آنها تعریف توکن ، صدور توکن ، خدمات متولی ، مبادلات و نقدینگی ، ادغام ، مشتقات و نمونه کارها را ارائه می دهند.

Unibright یک پروژه بلاکچین است که هدف آن تکثیر بلاکچین هایی است که برای موسسات استفاده می شود را به سطح بعدی برساند. یکی از بالاترین اهداف پروژه اتصال شبکه اتریوم و توسعه منبع باز آن بین شرکت ها است. کوین UBT نیز توکن  این پلتفرم است.

UNIBRIGHT چیست؟ آشنایی با توکن UBT

کوین UNIBRIGHT (UBT) چیست و چگونه کار می کند؟

Unibright هنوز یک پروژه جوان است و صاحبان آن را “یکپارچه سازی ساختار یکپارچه برای تجارت مبتنی بر بلاکچین” توصیف می کنند. در اصل ، هدف Unibright ارائه بلاکچین های سفارشی به شرکت ها ، موسسات و سایر سازمان ها با هزینه کم و بدون نیاز به صدها توسعه دهنده است. برای موسساتی که زیرساخت بلاکچین را دارند یا می خواهند راه اندازی کنند ، Unibright روش کار بصری را ارائه می دهد و یک روند توسعه آسان را دنبال می کند.

از سوی دیگر ، هنگامی که پروژه آماده می شود ، می تواند با استفاده از پلتفرم Unibright قراردادهای هوشمند ایجاد کند. علاوه بر این ، برای انجام این عملیات نیازی به کد نویسی نیست. همچنین می توان بدون توسعه بلاکچین به این نقطه رسید.

 توکن UNIBRIGHT چقدر است؟

توکن های UBT برای استفاده در ساختار Unibright ایجاد شدند. کاربران می توانند به اندازه دلخواه توکن ایجاد کنند. کاربران برای به دست آوردن توکن ها باید توکن ها را در بازار آزاد خریداری کنند. Unibright همچنین به کاربران امکان خرید از طریق مبادله را می دهد.

 • عرضه گردش: ۱۴۹،۹۹۹،۹۹۹ UBT
 • کل عرضه: ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ UBT
 •  حجم معاملات ۲۴ ساعته ۵،۲۱۷،۶۶۹٫۷۶ دلار است.
 • رتبه:۱۲۷

قیمت Unibright Token به دلیل مشارکت های جدید به بالاترین سطح خود رسید و کاغذ سفید Baseledger آن از سهام DeFi رونمایی کرد.

UBT را از کجا خریداری می کنید؟

راهی مستقیم برای خرید UBT با پول نقد وجود ندارد. با این حال ، می توانید برای خرید BTC از بازارهایی مانند LocalBitcoins استفاده کنید و بقیه مراحل را با انتقال BTC خود به صرافی های AltCoin مربوطه به پایان برسانید.

Unibright (UBT) در صرافی های متعدد از جمله موارد زیر موجود است:

 • بیدسک
 • HitBTC
 • Uniswap (V2)
 • بیترکس
 • و…..

WALLET

همیشه می توانید از کیف پول بلاکچین Lumi به عنوان یک کیف پول چند ارز برای بیش از ۱۰۰۰ دارایی دیجیتالی یا به عنوان یک کیف پول تک استفاده کنید ، به عنوان مثال-کیف پول Unibright برای مدیریت ایمن همه توکن های Unibright خود.

کیف پول Unibright ایجاد کنید و با برنامه های iOS و Android همه مزایای کیف پول دیجیتالی  تلفن همراه را تجربه کنید. کیف پول شما همیشه آماده استفاده است زیرا آن با بلاکچین همگام سازی شده  و از حساب شما پشتیبان تهیه کرده است . با ورود به سیستم با ایمیل ، فیس بوک ، Gmail یا شماره تلفن همراه خود ، در یک دقیقه از کیف پول خود لذت ببرید.
کیف پول Unibright برای Windows ، OSX ، Ubuntu و دیگر سیستم عامل های لینوکس موجود است.

افزایش قیمت UBT پس از شرط بندی DeFi و مشارکت در سطح شرکت

همانطور که بیتکوین (BTC) و اتر (ETH) در محافل مالی برتر مشروعیت پیدا می کنند و در نهایت به رایج شدن ارزهای دیجیتال کمک می کند ، پروژه هایی که راه حل های بلاکچین در سطح شرکت ارائه می دهند نیز مورد توجه بخش شرکتی و طبقه سرمایه گذار قرار می گیرند.

به عنوان یکی از پیشرفت های تکنولوژیکی بعدی که چشم انداز دیجیتالی کنونی را متحول می کند و عصر جدیدی از تمرکززدایی را به وجود می آورد ، مشاغل و شرکت ها قبلاً علاقه زیادی به چگونگی ادغام فناوری بلاکچین در عملیات خود برای کمک به صرفه جویی در هزینه و افزایش کارایی نشان داده اند.

یکی از پروژه هایی که بر راه حل های بلاکچین در سطح سازمان تمرکز دارد Unibright است که قیمت Unibright Token (UBT) آن را در سال ۲۰۲۱ بیش از ۳۵۰ درصد افزایش داده است

سه دلیل برای شکست اخیر قیمت Unibright Token
 • انتشار راه حل تجاری Unibright’s Baseledger ،
 • مشارکتهای بزرگ است که استفاده از آنها در دنیای واقعی ثابت شده است و
 • افزایش حجم معاملات در نتیجه ادغام و شروع توکن های DeFi از گردش خارج شد

UNIBRIGHT چیست؟ آشنایی با توکن UBT

بلاکچین های سطح سازمانی نیاز به حفظ حریم خصوصی دارند

Unibright در ابتدا با هدف آوردن فناوری بلاکچین و قراردادها به بخش کسب و کار با ارائه راه حل هایی در سطح سازمان که نیازهای حریم خصوصی شرکت هایی را در نظر می گیرد که نمی توانند تمام عملیات خود را در دفتر کل انجام دهند ، در نظر گرفته شده است.

این پروژه بخشی از پروتکل پایه است ، یک ابتکار منبع باز که برای اتصال سیستم های سنتی به یکدیگر و محضری کردن داده ها در شبکه های عمومی مانند اتریوم طراحی شده است. این امر با ترکیب پیشرفت های دیجیتالی و پیام رسانی با بلاکچین به منظور ارائه فرایندهای تجاری خصوصی و خصوصی با هزینه کم انجام می شود.

پروتکل پایه می تواند توافقنامه های B2B را بدون نیاز به ایجاد سیلوهای بلاکچین جدید و ادغام روابط جدید با روابط موجود به صورت انعطاف پذیر و بدون از دست دادن یکپارچگی سیستم ، خودکار کند. علاوه بر این ، پروتکل پایه می تواند بدون نیاز به انتقال داده ها از سیستم های قدیمی ، بین پرونده های طرفین مختلف سازگاری ایجاد کند. همچنین می تواند گردش کاری چند حزبی را اجرایی کند.

در ۲۵ فوریه ، Unibright یک کاغذ سفید برای Baseledger منتشر کرد ، که به عنوان “بلاکچین عمومی و تحت نظارت شوراها” توصیف می شود که از مکانیسم اجماع اثبات سهام استفاده می کند که “هزینه های کم و ثابت ، عملکرد بالا و تضمین شده را امکان پذیر می کند”. رعایت حریم خصوصی داده ها ، هماهنگی چند زنجیره ای و ادغام خارج از زنجیره بر اساس طراحی. “

طبق وب سایت پروژه ، شرکت ها از توکن های UBT برای دسترسی به محصولات ادغام تجاری مبتنی بر بلاکچین استفاده می کنند و کارگران می توانند این توکن را در اختیار بگیرند تا برای انجام کار در شبکه ، مانند عملیات و استقرار ، پاداش دریافت کنند.

چگونه شبکه UNIBRIGHT امن است؟

همانطور که قبلاً ذکر شد ، Unibright نقش مهمی در توسعه پروتکل پایه ای دارد که حریم خصوصی بیشتری را ارائه می دهد. همچنین این کار امکان محرمانه و پیچیده بین شرکت ها را بدون افشای اطلاعات حساس در زنجیره فراهم می کند.

همه شرکت کنندگان در یک فرایند تجاری ظروف سرویس های کوچک را راه اندازی کردند.  سپس Baseline API بعنوان دروازه ای برای همه سرویس های داخل ظرف و شبکه اصلی عمل می کند و سیستمی را برای مدیریت صف ارائه می دهد.

یک سرویس پیام رسانی ایمن که انتقال پیام بدون حالت امن را فراهم می کند ، و همچنین یک سرویس بدون دانش که می تواند اثبات اجرای منطق خصوصی و سازگاری را ایجاد کند ، در دسترس است. به این ترتیب ، Unibright یک چارچوب یکپارچه ارائه می دهد که فناوری بلاکچین و قراردادهای هوشمند را به استفاده اصلی می رساند.

مشارکت ها به افزایش تقاضا اشاره می کند

مشارکت ها و ادغام های اخیر Unibright نیز منبعی برای خوش بینی بوده است ، زیرا این پروژه شرکت های بزرگی مانند Coca-Cola را در حال حاضر به دنبال ادغام راه حل های بلاکچین در زنجیره های تأمین گسترده خود است.

در ۲۳ فوریه ، اعلام شد که خدمات CONA برای ردیابی در زمان واقعی با Salesforce همکاری کرده است. سرویس های CONA خدمات فناوری اطلاعات را برای همه تامین کنندگان و بطری های کوکاکولا ارائه می دهد و همچنین مشخص شد که در اوت ۲۰۲۰ در تلاش برای توسعه برنامه های بلاکچین سازمانی که “بندر بطری سازی کوکاکولا” را ایجاد کرده است ، با Unibright مشارکت داشته است.

جیمز کوینسی ، مدیرعامل و مدیرعامل شرکت کوکاکولا ، در تازه ترین درخواست درآمد خود ،توضیح داد که چگونه گروه سرمایه گذاری در بطری سازی به بهبود بیشتر عملکرد سود حاشیه کمک کرد.

ادغام با شرکت هایی مانند Salesforce و Coca-Cola پایگاهی برای دستیابی به بازار گسترده تر است زیرا شرکت های بیشتری می آموزند که چگونه اجرای بلاکچین می تواند در کاهش هزینه های عملیاتی و بهبود کارایی کمک کند.

ثبت حجم معاملات و قرار گرفتن در معرض DeFi

حجم معاملات UBT از متوسط ​​۳ میلیون دلار در روز به بیش از ۱۸ میلیون دلار افزایش یافت زیرا قیمت آن هنگام اعلام اولین تیزر درباره انتشار آینده کاغذ سفید Baseledger به بالاترین حد خود در تاریخ رسید. پس از افزایش اولیه ، حجم معاملات به طور متوسط ​​روزانه به ۵ میلیون دلار کاهش یافت ، اما این به طور قابل توجهی بیشتر از هفته های قبل است.

Unibright همچنین از ادغام با مبادلات غیر متمرکز محبوب مانند Uniswap بهره برده است و اخیراً به صرافی QuickSwap ، یک لایه دو DEX که بر روی Polygon ساخته شده است ، افزوده شد.

UBT پس از فهرست QuickSwap حدود ۴۰ درصد افزایش یافت و اکنون که تعداد زیادی توکن از گردش خارج شده و در حوضچه های نقدینگی DeFi قفل شده اند ، سرمایه گذاران انتظار افزایش قیمت را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *