هنگامی که پرداخت ارز رمزپایه را از Wirex به آدرس رمزنگاری خارجی ارسال کردید ، جزئیات انتقال (مانند مقدار رمزگذاری ارسالی ، ارسال / دریافت آدرس رمزنگاری ، تاریخ انتقال) را می توانید در بلاکچین پیدا کنید. این اطلاعات سپس به صورت عمومی در دسترس است و شناسه معاملاتی خاص خود یا TXID  را در اختیار شما قرار می دهد. از TXID بعضاً به عنوان هش یا هش معامله نیز یاد می شود.

در بعضی مواقع ، گیرنده انتقال ارز رمزنگاری شده شما ممکن است این شناسه معامله را از شما بخواهد. معمولاً برای تأیید ارسال موفقیت آمیز پرداخت شما. به اشتراک گذاشتن این شناسه معامله بی خطر است: هیچ اطلاعات شخصی از حساب Wirex شما به بلاکچین ارسال نمی شود.

چگونه TXID را پیدا کنیم؟

برای مشاهده و جستجوی تمام پرداخت های رمزنگاری قبلی انجام شده در بلاکچین ، به blockchain.info یا یک کاوشگر عمومی بلاکچین دیگر مراجعه کنید.

در قسمت “جستجو” ، باید اطلاعاتی را که مخصوص معامله رمزنگاری شماست وارد کنید. این معمولاً همان آدرس رمزنگاری است که شما به آن پرداخت کرده اید.

هنگامی که “جستجو” را انتخاب می کنید ، تمام تراکنش های رمزنگاری شده که شامل آن آدرس هستند ، جدیدترین تا قدیمی ترین نمایش داده می شوند.

ساده ترین راه برای رفتن به معامله خاص خود استفاده از ویژگی “یافتن” مرورگر برای جستجوی مقدار دقیق رمزنگاری ارسال شده است. این معمولاً در بخش “ویرایش یافتن” است.

هنگامی که معامله خود را پیدا کردید ، TXID به صورت یک رشته طولانی از حروف و اعداد در نوار خاکستری بالای مقدار معامله نشان داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *