TUSD در اوایل سال ۲۰۱۸ معرفی شد. این طراحی شده به عنوان استیبل کوین ساده ، شفاف و قابل اعتماد بود. به همین دلیل ، از حساب بانکی پنهان یا الگوریتم خاصی استفاده نمی کند.

دارایی های TrueUSD در دلار آمریکا در حساب های بانکی مختلفی که متعلق به شرکت های مختلف اعتماد هستند توزیع می شود. طرفین درگیر توافق نامه ای برای انتشار روزانه دارایی های وثیقه دار و انجام حسابرسی های ماهانه امضا کرده اند. این رمز برای کاهش ریسک طرف مقابل و ایجاد حمایت قانونی از دارندگان در برابر سرقت ، از چندین حساب محافظت کننده استفاده می کند.

TrueUSD برای موارد زیر ساخته شده است:

 • تاجران و بورس ها
 • TrueUSD ابزاری عالی برای محافظت در برابر نوسانات بازار و ورود به بازارها بدون خرید اولیه BTC / ETH است.
 • تجارت اصلی.
 • افراد و مشاغل روزمره می توانند از مزایای ارائه شده توسط فناوری های بلاکچین و بدون مواجهه با نوسانات گسترده قیمت استفاده کنند.
 • اقتصادهای در حال توسعه
 • بازارهای در حال توسعه می توانند از ارزهای پایدار برای تجارت استفاده کنند.
 • قراردادهای مالی بلند مدت
 • مانند وام ، حقوق یا بازار پیش بینی.
 • موسسات مالی
 •  می توانند از یک دارایی قابل اعتماد برای تجارت در بازارهای رمزپایه استفاده کنند.

TrustToken چیست؟

TrustToken بستری برای ایجاد ارزهای رمز رمزگذاری شده است. نمونه هایی در وب سایت شرکت نشان می دهد که جاه طلبی برای به دست آوردن دارایی هایی مانند املاک اجاره ای ، سهام مشترک ، مشاغل کوچک ، نفت ، فیلم ، موسیقی ، حق ثبت اختراع و موارد دیگر است.

TrustToken پر از افراد باتجربه از Standford ، UC Berkeley ، PwC ، Google و Palantir ، تیمی مجرب و شایسته دارد. هسته اصلی این شرکت از چهار بنیانگذار تشکیل شده است: مدیر عامل شرکت دنی آن ، مدیر عامل رافائل کوزمن ، مدیر عامل شرکت استفان کاد ، و استراتژیست محصول ، توری ریس

این پلتفرم همچنین اشاره به “مالکیت جزئی” دارایی ها دارد که مالکیت و تجارت قطعاتی از دارایی های توکن دار را امکان پذیر می کند.

TUSD یا TrueUSD چیست؟ هر آنچه که باید بدانید.  

TUSD یا TrueUSD چگونه کار می کند؟

کلید عملکرد صحیح هر دارایی توکن شده TrustToken ، حسابهای شخص ثالث است. هر کسی که نیازهای KYC و AML را داشته باشد می تواند TUSD را با استفاده از برنامه خود خریداری / خریداری کند.

TrustToken قراردادهای هوشمند ممیزی شده عمومی را برای جلوگیری از صدور توکن به کار می گیرد. پول هرگز حتی به دستان تیم اعتماد اعتماد نمی کند. TUSD جدید به طور خودکار ضبط می شود هنگامی که یک حساب سپرده USD دریافت می کند. هر زمان که کاربر USD را بازخرید می کند ، مقدار معادل TUSD بلافاصله سوخته می شود. به این ترتیب TrustToken نسبت ۱: ۱ دلار به TUSD را بین پول موجود در حسابهای سپرده و TUSD در گردش تضمین می کند.

هر زمان که کاربر از KYC / AML عبور می کند ، می تواند دلار را مستقیماً به یکی از شرکای اعتماد TrueUSD ارسال کند (همراه با آدرس کیف پول Ethereum). پس از تأیید اعتبارات توسط شرکت سپرده ، API با قرارداد هوشمند TrueUSD تعامل می کند ، که به نوبه خود با نسبت ۱: ۱ توکن صادر می کند و آنها را به کیف پول ارائه شده می فرستد.

هنگامی که توکن ها به کیف پول شما رسیدند ، می توانند برای هر چیزی که نیاز دارید استفاده شوند. توکن های TrueUSD بهترین های جهان را با هم ترکیب می کنند – ثبات و اعتماد فیات و هزینه های کم ، زمان انتقال سریع و دسترسی جهانی ارزهای رمزپایه.

اگر می خواهید TUSD را به دلار آمریکا تبدیل کنید ، یک روش معکوس انجام می شود. کاربر نشانه های TUSD را به آدرس قرارداد هوشمند ارسال می کند ، این امر به شرکت اعتماد اطلاع داده و انتقال فیات را به حساب کاربر آغاز می کند.

چنین سیستمی از چندین API استفاده می کند و کنترل منبع توکن را بی دردسر و برتر از گزینه های قبلی می کند.

هزینههای فعلی خرید و بازخرید TrueUSD به USD 75 دلار یا ۰٫۱ درصد است. هزینه ارسال TrueUSD بین کیف پول های Ethereum 0.1٪ است.

در اینجا خلاصه ای از مزایای رمز TUSD آورده شده است:

محافظت قانونی.

این شرکت گواهی نامه های منظمی را منتشر می کند که از حمایت قانونی قوی ارائه شده توسط حساب های سپرده برخوردار است.

با USD قابل استفاده است.

هر فرد یا سازمانی که از چک AML / KYC در سیستم عامل TrustToken عبور کند ، می تواند TUSD را با دلار USD خریداری کند. با این حال ، حداقل مقدار برداشت ۱۰ ۰۰۰ دلار است.

قابل اعتماد صندوق مدیریت.

با راه اندازی سیستم TrueUSD ، این امکان را به شما می دهد تا به جای اتصال پول از طریق شبکه TUSD ، با طراحی اسکناس دلار مستقیماً با حساب های سپرده ارز مبادله کنید.

وثیقه کامل

یک رمز TUSD همیشه توسط USD موجود در شرکت حساب سپرده وثیقه گرفته می شود. توکن های جدید توسط قراردادهای هوشمند ممیزی شده عمومی ضبط و سوزانده می شوند.

تصدیق های منظم

کلیه دارایی های حساب های سپرده در معرض تصدیق های منظمی هستند که به طور علنی منتشر می شوند.

TUSD یا TrueUSD چیست؟ هر آنچه که باید بدانید.  

یک قاعده کلی در هنگام معامله با استیبل کوین های وابسته به دلار آمریکا این است که آنها را بیش از ۱٫۰۵ دلار معادل رمزنگاری قابل معامله خریداری نکنید. در غیر این صورت ، ارزش آن را ندارد که پول خود را در معرض خطر قرار دهید.

چگونه توکن های TUSD را دریافت کنیم؟

دریافت آنها از طریق یکی از مبادلات زیر:

 • Binance (با BTC ، ETH ، USDT ، BNB قابل تجارت است).
 • HitBTC (با BTC ، ETH ، USDT ، DAI ، XMR ، NEO ، LTC ، ZRX قابل تجارت است).
 • Bittrex (با BTC ، ETH ، USDT ، USD قابل تجارت است).
 • Kryptono ، Upbit (با BTC ، ETH ، USDT قابل تجارت است).
 • Cashierest (با BTC ، ETH ، KRW قابل تجارت است).
 • Hotbit ، Bit-Z (قابل تجارت با BTC ، ETH ، USDT).
 • P2PB2B (قابل تجارت با BTC ، ETH).
 • Vebitcoin (با BTC ، ETH ، TRY ، ADA ، TRX ، MIOTA ، XVG ، BTG ، ETC قابل تجارت است).
 • HBUS ، OKEx (قابل تجارت با BTC ، USDT).
 • CPDAX ، DigiFinex ، CoinTiger (قابل تجارت با BTC).
 • TUSD را از طریق برنامه TrueUSD خریداری کنید (باید از KYC / AML عبور کند).
 • TUSD را با استفاده از مبادلات فوری مانند ShapeShift ، Changelly ، Faast یا سایر موارد بدست آورید.

چگونه TUSD را ذخیره کنیم؟

TrueUSD یک رمز ERC-20 است که در بلاک چین Ethereum منتشر شده است. می تواند در هر کیف پول پشتیبانی شده از استاندارد ERC-20 ذخیره شود. محبوب ترین گزینه ها شامل کیف پول های MyEtherWallet ، MetaMask ، Mint یا Jaxx است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *