نرم افزار Trustee Wallet یک برنامه تلفن همراه است که تأکید خود را در درجه اول بر کاربران خود قرار می دهد. این برنامه برای ادغام شبکه بلاکچین خود با ارائه دهندگان خدمات مختلف رمزنگاری طراحی شده است. کاربران می توانند معاملات رمزنگاری را از طریق برنامه انجام دهند ، اما معاملات موجود در کیف پول را نیز مبادله می کنند.

برخی از ویژگی های کلیدی کیف پول Trustee عبارتند از:

  • این یک کیف پول غیر میزبان است ، به عنوان مثال ، این برنامه هیچ رمز عبور ، کلید یا عبارات مخفی را ذخیره نمی کند. این کنترل کاملی بر دارایی های خود به کاربر می دهد و می توان از ناشناس بودن کاربران مطمئن شد.
  • این نرم افزار یک کیف پول رمزنگاری چند ارز با مبادله داخلی است. این ویژگی به کاربران امکان می دهد دارایی های دیجیتالی را از طریق Visa Card یا MasterCard ارسال و دریافت کنند.
  • این نرم افزار بر روی دستگاه کاربر میزبانی می شود و برای انجام معاملات به اشخاص ثالث متکی نیست.
  • تا آنجا که به فناوری مربوط می شود ، کیف پول Trustee دارای شفافیت بالایی است. از کد منبع باز استفاده می کند که در Github موجود است.
  • دسترسی به حساب کاربری و وجوه اضافی را می توان با استفاده از کد PIN ، تشخیص چهره یا شناسایی لمسی تضمین کرد.
  • همانطور که در بالا اشاره کردیم ، نرم افزار Trustee Wallet می تواند از طریق رابط خود خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده را تسهیل کند. با این حال ، هنگامی که کاربر وارد معامله می شود ، هیچ گونه عملکرد عملیاتی را انجام نمی دهد. به عبارت دیگر ، به عنوان یک دروازه امن برای انجام معاملات رمزنگاری بدون تأثیر بر آنها عمل می کند.
  • این شرکت هیچگونه انتقال پول یا سایر خدمات مالی مشابه ارائه نمی دهد. بنابراین هیچ الزامی برای صدور مجوزهای قانونی اجباری یا تأییدیه ها وجود ندارد.

این برنامه برای سربازان قدیمی در حوزه ارزهای رمزنگاری شده و همچنین مبتدیانی که می خواهند نحوه عملکرد دارایی های دیجیتال را بفهمند مناسب است. این مجموعه وسیعی از توابع را دارد که ممکن است برای متخصصان جذاب باشد.

Trustee Wallet چیست؟آشنایی با کیف پول های ارز دیجیتال
برخی از کیف پول ها دارای ویژگی داخلی هستند که به آنها امکان می دهد کارت های نقدی را ضمیمه کرده و کارت های هدیه یا کوپن از طریق رابط کاربری خود خریداری کنند. در تاریخ نوشتن نظر (۲۸ ژوئیه ۲۰۲۱) ، هیچ اطلاعاتی وجود نداشت که Trustee Wallet در حال حاضر از هر یک از این ویژگی ها پشتیبانی کند.

علی رغم داشتن پایگاه کاربر از سراسر جهان ، این شرکت جلسات آموزشی را برای کاربران خود برگزار می کند. برنامه تلفن همراه کیف پول رمزنگاری Trustee برای بارگیری در پلت فرم Android و iOS در دسترس است. در زمان نگارش نظر (۲۸ ژوئیه ۲۰۲۱) ، نسخه دسکتاپ در دسترس نبود.

برخی از ویژگی های نوآورانه عبارتند از استفاده از موجودی بیت کوین معاملات تأیید نشده برای محموله های جدید ، اتصال به DEX و Dapps از طریق کیف پول ، ایجاد چندین کیف پول و غیره. کیت تقویت کننده Trustee یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد است که به کاربران امکان می دهد سرعت را مدیریت کرده یا BTC ، ETH را لغو کنند. ، معاملات DOGE و ERC-20

اصولی که باید بدانید

Blocksoftlab Inc – شرکت پشت Trustee Wallet در ایالت دلاور ، ایالات متحده ثبت شده است. اگرچه تیم روی محصولات نوآورانه خود در سال ۲۰۱۶ کار کرد ، اما پس از دو سال در سال ۲۰۱۸ به عنوان یک شرکت ثبت شد. Blocksoftlab از بدو تأسیس در صنعت دارایی های دیجیتال شتاب می گیرد و در اروپای شرقی جایگاه محکمی دارد.

Trustee Wallet از چه کوین هایی پشتیبانی می کند؟

کیف پول Trustee یک کیف پول چند ارزی است و اکثر کوین های اصلی ، آلت کوین و استیبل کوین را پشتیبانی می کند. این لیست شامل Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، Ripple ,Tron ، Dogecoin ، Bitcoin Cash ، Bitcoin Cash SV ، Bitcoin Gold ، Verge و غیره است. برخی از توکن های پیش فرض پشتیبانی شده عبارتند از USD Tether ، UAX Token ، TrueUSD ، USD Coin ، Dai و Paxos Standard توکن علاوه بر این ، کاربران همچنین می توانند توکن های سفارشی خود را از شبکه های بلاکچین ETH ، BNB Smart Chain و Tron متصل کنند.

آیا Trustee Wallet هزینه دارد؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، نرم افزار Trustee Wallet فقط معاملات را تسهیل می کند و هیچگونه خدمات مالی ارائه نمی دهد. هیچ گونه کمیسیونی برای معاملات ارزهای رمزنگاری شده دریافت نمی کند. با این حال ، کاربران مشمول هزینه های معدنچی خواهند بود. هزینه های معدنچی در کوین بومی گرفته می شود و هنگام انجام معامله از موجودی کاربر کسر می شود.

Trustee Wallet چیست؟آشنایی با کیف پول های ارز دیجیتال

آیا NFT ها ، Crypto Art و کلکسیون ها را ذخیره می کند؟

ما نتوانستیم اطلاعاتی را پیدا کنیم که نشان می دهد Trustee Wallet از ERC-721 یا توکن های غیر قابل تعویض پشتیبانی می کند. ما معتقدیم که Trustee نمی تواند برای ذخیره NFT ، Crypto Art یا Collectables استفاده شود.

آیا استفاده از Wallet آسان است؟

ما معتقدیم که برنامه Trustee Wallet آسان است و برای طبقات مختلف کاربران به خوبی کار می کند. جلسات آموزشی این شرکت برای کاربران و اعضای تیم آن اطمینان حاصل می کند که سطح انتقال دانش در مورد برنامه در همه جا سازگار است.

ورزش دارای یک رابط کاربری ساده است. ویژگی هایی مانند خرید و فروش رمزنگاری با استفاده از کارت بانکی ، ورود سرمایه گذاران رمزنگاری را برای مبتدیان آسان می کند.

برای سربازان رمزنگاری شده ، برنامه های کاربردی به طرز ظریفی تعداد زیادی ویژگی دارند. مانند ایجاد چندین کیف پول ، کیت تقویت کننده Trustee ، کیف پول HD ، WalletConnect و غیره.

آیا Trustee Wallet ناشناس است؟

کاربران Trustee Wallet کاملاً ناشناس هستند. به هیچ وجه نیازی به رعایت مراحل ثبت نام یا مجوز از کاربران ندارد. تنها کاری که کاربر باید انجام دهد این است که برنامه قابل نصب را از Google Play Store یا iOS App Store بارگیری کرده و عبارت بازیابی مخفی خود را به طور ایمن ذخیره کند.

آیا Trustee Wallet امن است؟

به عنوان یک کیف پول غیر حضوری ، کاربر کنترل کامل بر کلیدهای مخفی خود را دارد. این برنامه همچنین به کاربران اجازه می دهد تا امنیت بیشتری مانند کد PIN ، تشخیص چهره یا شناسایی لمسی را برای باز کردن برنامه و ارسال تراکنش ها تنظیم کنند.

Trustee Wallet چیست؟آشنایی با کیف پول های ارز دیجیتال

Trustee Wallet چقدر است؟

Trustee Wallet به صورت رایگان در دسترس است و می تواند برای هر دو سیستم عامل Android و iOS بارگیری شود.

آیا Trustee Wallet برنامه وابسته ای دارد؟

Trustee Wallet دارای یک برنامه وابسته چند لایه با انواع مختلف پاداش برای هر بخش است.

کاربران می توانند از طریق پیوند موجود در بخش “درآمد” ، ۱۰٪ کمیسیون مبادله به عنوان Cashbacks دریافت کنند.

برنامه ارجاع به دو سطح تقسیم می شود – سطح ۱ و سطح ۲٫ سطح ۱ به شما ۱۰ درصد حق کمیسیون از دوستان ارجاعی که کیف پول را نصب می کنند ، می دهد. سطح ۲ هنگامی شروع می شود که گردش مالی از آستانه ۵۰۰۰ USDT عبور می کند. سطح ۲ برای دوستان ارجاع شده شما و همچنین دوستان ارجاع شده (داور دوستی که دعوت کرده اید) ، ۱۰ درصد حق کمیسیون جذب می کند. وقتی کاربر دعوت شده شما از هر کارت بانکی خرید کند ، CPA پاداش یک بار است. اگر حداقل خرید مساوی یا بالای ۱۰۰ دلار آمریکا باشد ، پاداش CPA تعلق می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *