-یک راهنمای تبادل رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های خارج از آن را ارائه دهد تا بتوانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی Trade Satoshi شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات عمومی

Trade Satoshi یکی از صرافی های رمزنگاری شده از انگلستان است. رقابت بین صرافی ها در انگلیس واقعاً شدید است. یک لیست غیر جامع مبادلات از انگلیس (علاوه بر این یکی) شامل Exmo ، CEX.io ، CoinEgg ، Livecoin ، DSX ، LocalTrade ، Bittylicious ، CoinMate ، Indacoin ، MixCoins ، Paybis ، Vaultoro ، Instant Bitex و eToro است.

این پلتفرم به طور آشکار سرمایه گذاران ایالات متحده را از تجارت منع نمی کند. بر این اساس ، ما معتقدیم که سرمایه گذاران ایالات متحده می توانند در اینجا تجارت کنند.

به عنوان دلایل شروع تجارت در اینجا ، Trade Satoshi بیان می کند که سریع ، ایمن است و پشتیبانی تمام وقت و API های سبک و سبک دارد. در حالی که همه معامله گران خارج از کشور به API نیازی ندارند ، آنها به سرعت و امنیت نیاز دارند. داشتن پشتیبانی تمام وقت نیز همیشه مفید است.

نمای تجاری Trade Satoshi

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت رمزنگاری انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا ببینید احساس خوبی نسبت به شما دارد.

Trade Satoshi چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Trade Satoshi

هزینه های معاملاتی

ما نتوانستیم هیچ اطلاعاتی در مورد هزینه های معاملاتی در اینجا پیدا کنیم. این می تواند برای شما به عنوان یک سرمایه گذار یک خطر باشد. وقتی صرافی به طور واضح از هزینه های آنها اطلاع ندهد ، خطر بالاتر بودن کارمزد بیشتر است. بر این اساس ، ما شدیداً از شما می خواهیم قبل از واریز وجوه در اینجا ، خودتان در مورد هزینه های تجارت در Trade Satoshi تحلیل کنید.

هزینه های برداشت Trade Satoshi

این پلت فرم معاملاتی هنگام برداشت BTC هزینه برداشت را به مبلغ ۰٫۰۰۲ دریافت می کند. این بی دلیل زیاد نیست اما خیلی هم کم نیست.

روش های سپرده گذاری

این پلت فرم معاملاتی به جز رمزنگاری هیچ روش سپرده گذاری دیگری را نمی پذیرد ، بنابراین سرمایه گذاران رمزنگاری جدید نمی توانند در اینجا تجارت کنند. اگر رمزنگاری ندارید اما می خواهید تجارت خود را در اینجا شروع کنید ، ابتدا باید رمز ارزها را از صرافی دیگری خریداری کنید و سپس ، به عنوان مرحله دوم ، آنها را در این صرافی واریز کنید. برای یافتن مبادله سطح ورودی خود در جایی که می توانید اولین رمزنگاری های خود را با ارز فیات خریداری کنید ، فقط از Exchange Finder استفاده کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد آنچه را که نیاز دارید انتخاب کنید.

صرافی ای که در بالا بررسی شد تعداد زیادی رمزنگاری دارد که می توانید معامله کنید. اگر تعداد زیادی رمزنگاری در انتخاب مبادله برای شما مهم است ، می توانید صرافی های زیر را نیز بررسی کنید:

Changelly

Bleutrade

YoBit

CEX.io

KuCoin

BTC-Alpha

BitMEX

OKEX

Exrates

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *