TOMOCHAIN (TOMO) که در دسامبر ۲۰۱۸ منتشر شد ، پروژه ای است که تلاش می کند مقیاس پذیری بلاکچین اتریوم (ETH) را بهبود بخشد. این امر در درجه اول از طریق افزایش ظرفیت تراکنش های آن در ثانیه (TPS) انجام می شود.

هدف نهایی پروژه ایجاد زیرساخت بلاکچین برای برنامه های غیر متمرکز (DApps) و بهبود یکپارچگی و امنیت است. راه حل TomoChain ارائه مقیاس پذیری قرارداد هوشمند است ، وظیفه ای که مستلزم حل این مسئله است که چگونه بلاکچین می تواند تعداد بیشتری از تراکنش ها را در ثانیه انجام دهد ، و به طور تصاعدی کاربرد قراردادهای هوشمند را برای موارد و برنامه های کاربردی در دنیای واقعی افزایش می دهد.

بنیانگذاران TOMOCHAIN چه کسانی هستند؟

TomoChain توسط Long Vuong تأسیس شد ، که همچنین مدیرعامل TomoChain Pte است. قبل از آن ، او مدیرعامل CityMe و یکی از بنیانگذاران و سرپرستان پروژه بلاکچین NEM (XEM) در Blockchain جایگزین بود. او در زمینه های بلاکچین و اقتصاد متخصص است و در گذشته مشاور تعدادی از پروژه های بلاکچین بوده است.

TOMO چیست؟ آشنایی با پلتفرم TOMOCHAIN

چه چیزی TOMOCHAIN را منحصر به فرد می کند؟

TomoChain دارای طیف وسیعی از ویژگی های منحصر به فرد است ، مانند اجماع آن برای تأیید اعتبار ، سیستم masternode ، تأیید ۲ ثانیه ، هزینه های تراکنش تقریباً ناموجود ، پروتکل مبادله داخلی ، الگوهای قرارداد هوشمند ICO ، پشتیبانی API برای بیمه های توکن و ادغام و عملکرد تراکنش های زنجیره ای بدون هیچ گونه هزینه ای بین اتریوم و TomoChain.

شبکه اصلی TomoChain در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد و شامل رای گیری برای اثبات سهام بود. تغییر به masternodes ، TOMO را تبدیل به یک ارز قابل تبدیل کرد و این masternode ها هم در ایجاد و هم در تأیید بلاک ها مشارکت دارند. آنها برای حفظ شبکه با TOMO ضرب شده جبران می شوند.

اگر یک کاربر می خواهد کاندیدای اصلی شود ، باید ۵۰،۰۰۰ TOMO واریز کند. Masternodes اجازه دارد در نهایت استعفا دهد ، اما TOMO واریز شده پس از صدور استعفا برای ۱،۲۹۶،۰۰۰ بلاک قفل می شود. هنگامی که یک کاربر نامزد اصلی می شود ، باید یکی از ۱۵۰ نامزد برتر رای داده شود. در صورت انتخاب ، آنها پاداش TOMO را متناسب با تعداد بلاک هایی که موفق به امضای آنها شده اند دریافت می کنند.

به این ترتیب ، TomoChain یک بلاکچین مقیاس پذیر را ارائه می دهد که می تواند سریعتر و هزینه های کمتری داشته باشد. TomoChain دارای طیف وسیعی از موارد استفاده است.

TomoChain یک بستر کلی بلاکچین ارائه می دهد که امکان انجام معاملات تقریباً بدون صفر و تأیید فوری ، یک زنجیره اثبات سهام را فراهم می کند ، به عنوان رای دهنده در نظر گرفته شده و یک برنامه اصلی را اجرا می کند.

همچنین پروتکل TomoZ یا Zero Friction را ارائه می دهد که به دارندگان توکن اجازه می دهد هزینه تراکنش را به توکن دلخواه خود پرداخت کنند.

سایر خدمات ارائه شده توسط TomoChain Tomox و Relayers است که یک پروتکل مبادله غیر متمرکز است که به مشاغل اجازه می دهد مبادلات غیرمتمرکز و پلتفرم های فرود را انجام دهند. TomoP یک پروتکل حریم خصوصی است که در TomoChain توسعه داده شده است تا معاملات امن و غیرقابل ردیابی را فعال کند.

چگونه شبکه TOMOCHAIN امن است؟

TomoChain دارای یک رأی اثبات سهام است و آن را به یک بلاکچین عمومی مقیاس پذیر تبدیل می کند که در آن هر قرارداد هوشمند Ethereum با تأیید تراکنش فوری قابل اجرا است. برنامه Tomo یکی از اولین برنامه هایی بود که بر روی TomoChain ساخته شد و یک بستر رسانه های اجتماعی غیر متمرکز است که بر اشتراک دانش تمرکز دارد.

چند کوین TOMO در گردش است؟

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۳٫۴۳۳٫۶۱۴ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی شماره ۲۸۴ است

با ارزش بازار زنده ۱۹۶،۳۴۱،۹۳۰ دلار آمریکا.

دارای حجم گردش ۸۶،۴۹۲،۴۶۳ کوین TOMO

TOMO چیست؟ آشنایی با پلتفرم TOMOCHAIN

از کجا می توانید TOMO بخرید؟

اگر می خواهید بدانید TomoChain را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات Binance ، Mandala Exchange ، FTX ، KuCoin و Gate.io هستند.

TOMOWALLET

TomoWallet کیف پول بومی است که در اکوسیستم TomoChain استفاده می شود. TomoWallet ایمن و آسان برای پیمایش ، می تواند برای ذخیره کوین TomoChain (TOMO) و هرگونه توکن صادر شده توسط TomoChain استفاده شود.

همچنین ، TomoWallet برای ردیابی پاداش های کاربر ، رای دادن به TomoChain Masternodes و تعامل با برنامه های غیر متمرکز (dApps) و سیستم عامل های بازی دیجیتالی که بر روی بلاکچین ساخته شده است ، استفاده می شود.

نقشه راه

-برای پاسخ به طرفداران خود در تومو میتوان قیمت تعیین کرد. برای تماشای محتوای شما برای مردممیتوان  قیمت تعیین کرد
– ویدیویی را که با استفاده از تومو تولید می کنید میتوانید تقویت کنید
– برای دسترسی به کانال خود ، میتوانید یک کانال ایجاد کنید و هزینه ای در TomoChain بگیرید
– هدایای مجازی تومو را به پخش کننده های زنده هدیه دهید
– پاداش یکپارچه سازی موتور با تومو .
– دسترسی به یک نماد دیجیتال و بازار ماسک که توسط تومو هدایت می شود
– برای ارتباط ایمن به سیستم پیام رسانی خصوصی دسترسی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *