TOKO TOKEN در سپتامبر ۲۰۱۸ راه اندازی شد و اولین نهاد ثبت شده تحت آژانس تنظیم کننده معاملات آتی کالاهای اندونزی (BAPPEBTI) تا نوامبر همان سال بود. جدیدترین پروژه Tokocrypto ، TKO ، اولین ارز دیجیتالی اندونزی است که یک مدل توکن ترکیبی منحصر به فرد ارائه می دهد.

این توکن چندین هدف را در بستر بلاکچین Tokocrypto ارائه می دهد و به کاربران اجازه می دهد در مبادلات دیجیتالی ، برنامه های سپرده گذاری و پس انداز ، برنامه های DeFi چند پلتفرمی و بازارهای NFT شرکت کنند.

Toko Token به طور رسمی در آوریل ۲۰۲۱ راه اندازی شد و از آن زمان مورد توجه کاربران خصوصی و سازمانی قرار گرفت. پلتفرم Tokocrypto همزمان با Binance ایجاد شد ، که به عنوان پشتوانه قابل توجهی برای پروژه و توسعه آینده آن عمل می کند.

موسسان TOKO TOKEN چه کسانی هستند؟

پانگ ژو کای موسس و مدیر عامل Tokocrypto است. او فارغ التحصیل مهندسی از دانشگاه ملی سنگاپور شد و بلافاصله وارد حرفه فناوری شد. سفر حرفه ای او به عنوان مهندس طراحی محصول برای TechnipFMC در سال ۲۰۱۵ آغاز شد.

او دو سال را با این شرکت گذراند و در سال ۲۰۱۷ ، ایده پردازی برای Tokocrypto را آغاز کرد. این شرکت به طور رسمی در ژانویه ۲۰۱۸ راه اندازی شد. کای همچنین یکی از اعضای شورای مدیریت اتاق بازرگانی سنگاپور است.

Teguh Kurniawan Harmanda مدیر ارشد عملیاتی Tokocrytpo است. او در سال ۲۰۱۶ با دوره کارشناسی ارشد در زمینه اقتصاد توسعه از Universitas Gadjah Mada (UGM) فارغ التحصیل شد. حرفه حرفه ای او به عنوان نماینده توسعه محصول و بازخورد بازار Blaast در سال ۲۰۱۲ شروع شد. در سال ۲۰۱۶ ، او مدیر مالی AMAZARA شد و در سال ۲۰۱۸ او به عنوان رهبر توسعه تجارت به Tokocrypto پیوست. از آن زمان ، او رتبه ها را بالا برد و مدیر عامل شرکت شد.

چونگ یینگ لای افسر استراتژی اصلی توکوسیپتو است. وی در سال ۲۰۱۵ با درجه عالی مهندسی از دانشگاه ملی سنگاپور فارغ التحصیل شد. پس از فارغ التحصیلی ، به عنوان مهندس طراحی محصول به TechnipFMC پیوست و در سال ۲۰۱۸ مدیر توسعه تجارت در Tokocrypto شد. در سال ۲۰۲۰ ، لای رتبه بالا را در شرکت ارتقا داد و به CSO تبدیل شد.

TOKO TOKEN چگونه پلتفرمی است؟آشنایی با توکن TKO

چه چیزی TKO را منحصر به فرد می کند؟

Tokocrypto و Toko Token ادعا می کنند که فناوری انقلابی را در دنیای مالی اندونزی به ارمغان آورده اند. Tokocypto به عنوان اولین شرکتی که از فناوری بلاکچین و توکن های ترکیبی در یک پلتفرم واحد استفاده می کند ، منابع مالی غیر متمرکز (DeFi) را برای عموم مردم در اندونزی به ارمغان می آورد.

پلتفرم Tokocrypto با ترویج فرصت های تجاری جدید و رشد جامعه ، از قدرت عدم تمرکز بلاکچین استفاده می کند تا به اندونزیایی ها اجازه دهد بخشی از یک سیستم مالی جهانی امروزی باشند. این پلتفرم مجموعه ای وسیع از قابلیت ها را ارائه می دهد که به تعداد زیادی از مشتریان پاسخ می دهد.

چگونه شبکه TOKO TOKEN امن است؟

Toko Token یک توکن زنجیره ای هوشمند Binance یا یک کوین BEP20 است. BEP20 یک استاندارد توکن سازگار با توسعه دهنده است که به هرکسی اجازه می دهد ارزهای دیجیتالی یا توکن های قابل تعویض را در زنجیره هوشمند Binance مستقر کند. علاوه بر این ، دارایی های دیجیتالی پیشرو در زنجیره های دیگر را می توان در قالب توکن های BEP20 محکم بر روی بلاکچین منتقل کرد.

زنجیره هوشمند Binance از مکانیزم های اجماع اثبات سهام (dPoS) و تأیید اعتبار (PoA) برای اطمینان از اعتبار تراکنش در این زنجیره استفاده می کند. در این مدل ، اعتبارسنجان منتخبی وجود دارند که به نوبت در تأیید تراکنش های شبکه و وظیفه دارند بلاک ها را به روش PoA تولید کنند ، که این امر سهم و شهرت آنها را در جامعه مورد توجه قرار می دهد. برای اعتبارسنجی ، کاربر باید BNB را شرط بندی کند.

چند کوین (TKO) در گردش است؟

توکن توکو دارای مجموع و حداکثر ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن TKO است.

از این تعداد :

  • ۲۰٪ به بنیاد Tokocypto رفتند و توزیع شش ساله در طول پنج سال انجام می شود.
  • ۱۷ درصد دیگر به بازاریابی و تبلیغات Toko Token و بستر Tokocrypto اختصاص داده شد.
  • ۱۵ درصد از کل توکن عرضه شده به عنوان پاداش مشارکت در پروژه بین اعضای تیم بنیانگذار توزیع شد.
  • مشارکت ها و همکاری های استراتژیک در اکوسیستم ۱۷ درصد دیگر از منابع را دریافت کردند.
  • Tokocrypto سه درصد از کل توکن ها را به عنوان پاداش استخراج
  • و ۲ درصد دیگر را به عنوان پاداش برای مشاوران پروژه کنار گذاشته است.
  • این شرکت ۱۰ درصد از عرضه را از طریق airdrops جامعه توزیع کرده
  • و ۱ درصد از توکن ها را برای فروش خصوصی اختصاص داده است.

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۴۲٫۷۷۷٫۳۶۵ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی ۲۷۰ است

با ارزش بازار زنده $ ۲۲۳،۷۸۶،۹۳۴ USD

حجم گردش آن ۱۰۸٫۵۰۰٫۰۰۰ کوین TKO

TOKO TOKEN چگونه پلتفرمی است؟آشنایی با توکن TKO

از کجا می توانید TKOبخرید؟

به عنوان توکن زنجیره هوشمند Binance ، بهترین گزینه برای خرید TKO ، مبادله دیجیتالی Binance است. تا آوریل ۲۰۲۱ بیشترین حجم معاملات TKO/USDT را دارد.

اگر می خواهید بدانید Toko Token را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای تجارت Binance ، Mandala Exchange ، ZT ، Gate.io و Pionex هستند.

آینده TOKO TOKEN

Tokocrypto متکی به یک مدل غیر معمول است. تعداد زیادی توکن بومی مبادله وجود ندارد. با اتصال بلاکچین خود Binance به یکی از فعال ترین انجمن های دیجیتالی جهان ، این شرکت امیدوار است بتواند از بازار با فضای بزرگ برای رشد استفاده کند.
پتانسیل NFT صرافی Tokocrypto با TKO NFT Arcade خود امیدوار است که به بزرگترین بازار NFT اندونزی و بازیگر جهانی در بازار NFT تبدیل شود.

CeFi و DeFi با هم TKO ترکیبی از روش های قدیمی و جدید است که باعث می شود پول سرمایه گذاران برای آنها کار کند. کاربران می توانند پس از شیوه خدمات سنتی CeFi ، در توکن های خود سرمایه گذاری کرده ، پس انداز کرده و سود کسب کنند.

این توکن همچنین می تواند مانند یک ارز دیجیتالی معمولی در نظر گرفته شود و می تواند مانند سایر توکن های DeFi به امانت گذاشته شود. این انعطاف پذیری با جنبه آموزشی مبادله ارتباط دارد – سرمایه گذاران می توانند از TKO در جهان CeFi و DeFi استفاده کنند و در این راه تجربه کسب کنند. باید دید آیا کاربران به انعطاف پذیری TKO کشانده می شوند یا در عوض توکن هایی را انتخاب می کنند که روی یک مدل یا مدل دیگر متمرکز شده اند.

موقعیت یابی در دنیای واقعی و دیجیتال از زمان تاسیس در سال ۲۰۱۸ ، صرافی Tokocrypto سریع ترین صرافی اندونزی بوده است. توکن TKO از زنجیره هوشمند Binance استفاده می کند و بخشی از ICO برای TKO در Binance برگزار شد.

سرمایه گذاران در TKO امیدوارند از یک توکن با پتانسیل رشد بزرگ با پشتیبانی در دنیای واقعی و دیجیتالی استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *