اصطلاحی که معمولاً به عنوان فعل Mooning به کار می رود تا ارز رمزنگاری شده ای را که تحت روند صعودی بازار قرار دارد ، توصیف کند. کاربرد متداول دیگر این فعل، در عبارت “To The Moon” است که به اعتقاد قوی مبنی بر اینکه قیمت برخی از ارزهای رمزپایه به زودی به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت ، اشاره دارد.

درست مانند بسیاری از زمینه های تخصصی دیگر ، اکوسیستم مالی و ارزهای رمزنگاری شده باعث ایجاد اصطلاحات و محاوره های مختلف (عامیانه و الگوی معماری) شده است. اگرچه محدود به صنعت بلاکچین نیست ، اما اصطلاح “To The Moon” به طور گسترده ای در جامعه ارزهای رمزپایه به ویژه در میان سرمایه گذاران و بازرگانان استفاده می شود.

To The Moon یا Mooning به چه معناست؟

با این حال ، در عمل ، به نظر می رسد که این اصطلاح To The Moon بیش از حد استفاده شده است زیرا همیشه با روند صعودی قابل توجهی مطابقت ندارد. شایان ذکر است که بسیاری از علاقه مندان و تأثیرگذاران ارز رمزنگاری از این اصطلاحات برای ترغیب دیگران در شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و اظهار می کنند که قیمت کوین یا توکن خاصی در شرف رفتن به ماه است. اما در حقیقت ، بیشتر آنها فقط “کیسه های خود را شیلینگ می کنند” ، یعنی سعی می کنند به نفع دارایی های خود بر بازارها تأثیر بگذارند. چنین پدیده ای به ویژه در بازار گاو نر ۲۰۱۷ آشکار شد ، زمانی که معامله گران ، سرمایه گذاران و حتی رسانه های اصلی در مورد قیمت بیت کوین و افزایش بازارهای ارزهای رمزپایه خوشحال شدند.

رایج ترین استفاده از این اصطلاحات در شبکه های مجازی همچون INSTAGRAM و TWITTER است که برای ترغیب دیگران به خرید یک توکن خاص انجام می شود. همیشه سعی کنید با تحقیق و مطالعه و بهره گیری از دانش فاندامنتالی اقدام به خرید و سرمایه گذاری کنید و با حرف دیگران و To The Moon گفتن های آنها چیزی به سبد سرمایه گذاری خود اضافه نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *