ALIEN WORLDS -TLM یک متاور متمرکز غیرقابل تعویض (NFT) است ، جایی که بازیکنان برای دستیابی به منابع کمیاب ، Trilium (TLM) ، در یک اقتصاد تحریک شده با محوریت جهان های سیاره ای رقابت می کنند.

به همین دلیل ، Alien Worlds دارای عنصر مالی غیرمتمرکز (DeFi) در بازی است ، زیرا بازیکنان با شرط بندی TLM و استفاده از آن برای رای دادن در سازمانهای خودمختار غیرمتمرکز سیاره (DAOs) پیشرفت می کنند.

بازی های NFT بازی با درآمد (P2E) افزایش چشمگیری در محبوبیت و ارزش خود داشته است. Alien Worlds به بازیکنان موسوم به “explorers” اجازه می دهد تا پاداش های پولی را از طریق گیم پلی یا مشارکت در Planet DAO دریافت کنند.

با استخراج در Alien Worlds ، یک کاربر با ارز اصلی بازی-Trilium (TLM) یا بسته های NFT پاداش می گیرد. بازیکنان می توانند TLM را به منظور افزایش پاداش یا نبرد با سایر کاربران برای NFT ها در نظر بگیرند.

بنیانگذاران ALIEN WORLDS  چه کسانی هستند؟

این بازی توسط توسعه دهندگان آلمانی Dacoco GmbH توسعه یافته است که تا به امروز سه پروژه ایجاد کرده اند.  Alien Worlds در سال ۲۰۲۰ ایجاد شد.

Dacoco در Zug ، سوئیس مستقر است ، که به دلیل تعداد شرکت های بلاکچین و دیجیتالی مستقر در آنجا ، “دره رمزنگاری” سوئیس شناخته می شود. آنها ادعا می کنند که متخصصان سازمان های خودگردان غیر متمرکز جامعه هستند و همچنین به عنوان اعتبارسنج صنفی در WAX عمل می کنند.

چه چیزی TLM را منحصر به فرد می کند؟

اولین ویژگی منحصر به فرد Alien Worlds این است که یک بازی متاورس است که دارای DAO های متعددی است و به هر دارنده کوین TLM در تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی این پلتفرم را مدیریت می کند کمک می کند ، به مردم این امکان را می دهد تا از این ارز برای سهیم کردن ، رای دادن و یا حتی تبدیل شدن به یک رهبر استفاده کنند.

بازیکنان می توانند TLM خود را به Planet DAOs اختصاص دهند ، که سپس اتحاد آنها را با یک سیاره نشان می دهد و به آنها اجازه می دهد پاداش های روزانه TLM بیشتری دریافت کنند. بر اساس میزان TLM موجود ، بر میزان رای کاربر به آینده کره زمین تأثیر می گذارد.

تبدیل شدن به یک رهبر در Alien Worlds هیچ چیز خارجی نیست ، زیرا این پلتفرم به بازیکنان اجازه می دهد تا برای نامزدی در بیش از یک سیاره نامزد شوند. هر سیاره می تواند توسط بیش از یک شورای منتخب اداره شود ، که کنترل چند سیگ را بر روی حساب Planet DAO مربوطه به اشتراک می گذارد.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد بازی Alien Worlds رایگان بودن بازی است ، با دور زدن هزینه های گران قیمت مانعی که از ویژگی های بسیاری از بازی های سنتی است و دوستدار تازه کاران است.

به عنوان اثبات محبوبیت Alien Worlds ، این دومین بازی NFT با سریعترین رشد است. به گفته DappRadar ، این برنامه در همه برنامه های غیر متمرکز (DApp) و در همه بازی های DApp توسط کاربران ۲۴ ساعته دوم است.

این می تواند تا حدی به تلاش های توسعه جامعه Alien Worlds نسبت داده شود-آنها به ۱۸ زبان در Discord ، یک پلتفرم پیام رسانی محبوب برای جوامع رمزنگاری ، فعال هستند ، کشورهای بومی انگلیسی ، چین ، روسیه ، ژاپن و ترکیه را هدف قرار می دهند.

علاوه بر این ، تیم همچنین تلاش های محلی را برای حمایت از بازیکنان فیلیپینی ، اندونزیایی و هندی انجام می دهد ، جایی که بازی های P2E بسیار محبوب هستند.

سایر تلاش های جامعه عبارتند از:

 • استفاده از ویژگی های فکری مشهور
 • حمایت از انجمن های فعال تلگرام و دیسکورد
 • حمایت از تبلیغات
 • حمایت از تلاش های گسترده
 • و انجام AMA های منظم.

TLM چیست؟ آشنایی با پلتفرم ALIEN WORLDS

چند کوین TLM در گردش است؟

تخصیص توکن TLM به شرح زیر است:

 • ۱۳٫۷۵٪ به فروش بذر
 • ۶٫۶۹ درصد به پیش فروش TLM
 • ۲٫۹۲ درصد به راه اندازی Binance 
 • ۳٫۵ درصد برای توسعه پروتکل خارجی
 • ۹٫۲۴ درصد برای هزینه های بازاریابی
 • ۱۳٫۱۴٪ به بنیاد Alien Worlds
 • ۵٫۳۵ درصد به مشاوران پروژه
 • ۱۴٫۶ درصد به تیم
 • ۳٫۸۹ درصد برای حکمرانی
 • ۵٫۸۴ درصد برای تامین نقدینگی
 • ۳٫۴۱ درصد به عنوان پاداش سهام
 • ۰٫۷۸٪ برای ممیزی های امنیتی استفاده می شود
 • ۱۴٫۲۴ درصد برای اعطای کمک به اکوسیستم
 • ۲٫۷۲ درصد برای پاداش مشارکت استفاده می شود

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۵۸٫۲۸۸٫۹۰۲ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی شماره ۳۰۴ است

با ارزش بازار زنده ۱۷۱،۵۵۱،۷۰۳ دلار آمریکا.

حجم گردش آن ۹۱۴،۰۳۰،۳۷۰ کوین TLM

عرضه ۱۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ کوین TLM

چگونه شبکه های ALIEN WORLDS ایمن می شود؟

Alien Worlds بر روی سه بلاکچین اجرا می شود که TLM رمز بومی آن بر روی آنها مستقر شده است: Binance Smart Chain (BSC) ، Ethereum و WAX.

هر یک از سه بلاکچین از عملکردهای مختلف Alien Worlds پشتیبانی می کند که به آن اجازه می دهد بدون مشکل اجرا شود.

برای شروع ، Binance از قابلیت استیکینگ پشتیبانی می کند و به دارندگان این ارز BEP-20 اجازه می دهد تا ماموریت ها را اجرا کنند.

از سوی دیگر ، WAX اجازه می دهد تا یک لایه تراکنش رایگان برای اکثر منطق اصلی بازی وجود داشته باشد.

داده های تصویری NFT در سیستم فایل سیاره ای همتا به همتا (IFPS) ذخیره می شود و به این ترتیب این داده ها غیر متمرکز باقی می مانند و به برنامه های خارجی اجازه می دهد تا با توابع و داده های زنجیره ای در ارتباط باشند تا بازی ها و عملکردها به صورت زیر اجرا شوند.

از کجا می توانید TLM خریداری کنید؟

اگر می خواهید بدانید Alien Worlds را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای تجارت Binance ، Mandala Exchange ، FTX ، KuCoin و ZT هستند.

نقشه راه

نقشه راه Alien Worlds شامل سه مرحله در حال توسعه در آینده است که شامل مشوق های خاص ماینینگ NFT ، انتشار Thunderdome (عرصه ای که بازیکنان می توانند با یکدیگر مبارزه کنند) و مأموریت های درون بازی و تجربیات همه جانبه است.

تا به امروز ، TLM مقدار قابل توجهی از نقشه راه خود را تعیین کرده است ، دارای TLM در راه اندازی Binance و دوره کشاورزی TLM در Binance Launchpool.

در ادامه ، Alien Worlds با هدف خودکارسازی روند ادعای تخصیص روزانه به مالکان زمین در بازی انجام می شود. Artifacts NFT به زودی منتشر می شود و برنامه های آینده شامل قابلیت همکاری NFT است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *