ارز دیجیتال Tether یک نوع است ولی تفاوت انها در شبکه ای است که بر روی ان قرار دارند.

USDT-Omni USDT است که توسط Tether بر اساس شبکه BTC صادر می شود. آدرس سپرده ارزی ، آدرس BTC است که در شبکه BTC واریز و برداشت صورت می گیرد. پروتکل مورد استفاده USDT-Omni پروتکل لایه Omni است که در شبکه بلاکچین BTC ساخته شده است.

USDT-ERC20 USDT صادر شده توسط Tether بر اساس شبکه ETH است. آدرس سپرده آن آدرس ETH است ، با واریز و برداشت در شبکه ETH صورت می گیرد. پروتکل USDT-ERC20 پروتکل ERC20 است.

USDT-TRON (TRC20) USDT صادر شده توسط Tether بر اساس شبکه TRON است. آدرس سپرده ارزی ، آدرس TRON است که در شبکه TRON واریز و برداشت می شود. (USDT-TRON (TRC20 از پروتکل TRC20 استفاده می کند.

USDT-EOS USDT است که توسط Tether بر اساس شبکه EOS صادر می شود. آدرس سپرده ارزی آدرس EOS است ، واریز و برداشت در شبکه EOS صورت می گیرد. USDT-EOS از پروتکل EOS استفاده می کند.

از آنجا که USDT در این سه شبکه با یکدیگر تطابق ندارند ، کاربران باید در هنگام واریز و برداشت دقیق آدرس را چک کنند. برای جلوگیری از ضررهای غیرضروری ناشی از آدرس اشتباه ، باید توجه ویژه ای به سبکهای مختلف آدرس سه نوع زنجیره داشت. هر نوع زنجیره مزایا و معایب خاص خود را دارد ، کاربران می توانند با توجه به دارایی های خود انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *