TEL یک رمزنگاری غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم است که در جولای ۲۰۱۷ در سنگاپور تاسیس شد تا پلی باشد بین دیجیتال، بلاکچین و صنعت مخابرات.

هدف این پروژه مشارکت با نام های برجسته در صنعت مخابرات مانند Verizon و AT&T است تا زحمتی که بین سیستم عامل های صورتحساب و پول موبایل وجود دارد برطرف شود.

تمرکز اصلی Telcoin بازار حواله است. Telcoin با پلتفرم های مخابراتی جهانی و پول تلفن همراه همکاری می کند تا حواله های دیجیتالی سریع و کم هزینه را به پلتفرم های پول موبایل و کیف پول های الکترونیکی در اختیار کاربران قرار دهد.

TEL یک توکن ERC-20 است که بر اساس بلاکچین اتریوم طراحی شده است. TEL در اکوسیستم telecoin برای پرداخت در وب سایت های تجارت الکترونیک استفاده می شود.

تاریخچه Telcoin

پل نونر و کلود اگیونتا Telecoin را در جولای ۲۰۱۷ در سنگاپور تأسیس کردند. هدف آنها کمک به کاربران برای انتقال پول در کوتاه ترین زمان ممکن بود. پل نونر ، رئیس Telcoin ، بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت در زمینه بلاکچین مخابرات قبل از ورود به صنعت بلاکچین داشت. اولین مشارکت او در صنعت مخابرات با Mobius شروع شد ، استارتاپی که خدمات مدیریت کلاهبرداری را به شبکه های تلفن همراه ارائه می دهد. در سال ۲۰۱۲ ، پل نیونر Pangea K.K. ، یک شرکت توسعه نرم افزار تلفن همراه مستقر در توکیو را تأسیس کرد. قبل از تاسیس Telcoin ، او Ikou را راه اندازی کرد ، یک برنامه تلفن همراه که به ایجاد و سازماندهی رویدادها کمک می کند. در سال ۲۰۱۸ ، نونر Sedona ، یک سرویس مدیریت کلاهبرداری مخابراتی نسل بعدی را تأسیس کرد که بر حفاظت از خدمات مالی تلفن همراه مستقل تمرکز دارد.

مدیر عامل و سرپرست پروژه Telcoin کلود اگیونتا است. او بیش از یک دهه برای استارتاپ ها و شرکت های بزرگ فناوری کار کرده بود که بر ارائه بهترین خدمات مالی به مشتریان تمرکز کرده بودند.

بررسی Telcoin

TEL یک ارز دیجیتالی مبتنی بر اتریوم است که به عنوان یک رمز ارز غیر متمرکز و همچنین یک سیستم پرداخت حواله عمل می کند. این سیستم برای ساده سازی حواله جهانی پول از طریق ادغام بلاکچین و صنعت مخابرات به شیوه ای بدون مشکل معرفی شد.

Telcoin قصد دارد تبدیل به ارز اصلی مورد استفاده ارائه دهندگان مخابرات برای ارائه خدمات انتقال پول به مشتریان خود شود. معرفی Telcoin یک نقطه عطف بزرگ در صنعتی است که به راحتی می توان به مزایای ارائه خدمات حواله اشاره کرد ، اما ذکر این نکته ضروری است که در حالی که بسیاری از مکانها دارای زیرساخت های تلفن همراه برای چنین خدماتی هستند ، اما زیرساخت های مالی مورد نیاز را ندارند.

ارائه خدمات بانکی سنتی

نرخ ادغام بلاکچین در بخش حواله ها افزایش یافته است. حواله در بسیاری از نقاط یک نجات مالی است و در برخی موارد بخش بزرگی از تولید ناخالص داخلی یک کشور را تشکیل می دهد. یک مثال کلاسیک سومالی است که حواله  حدود ۳۵٫۳ درصد از تولید ناخالص داخلی آن را تشکیل می دهد. بنابراین ، مهم است که یک نوع حواله قابل اعتماد را تأمین کنیم و این مهمتر از صرفه جویی در هزینه ها است.

به امنیت ملی کمک می کند.

مثال قابل توجه دیگر السالوادور است که بیتکوین (BTC) را به عنوان یک مناقصه قانونی خریداری کرد. یک گزارش توسط Trading Economics نشان داد که حواله آن در آوریل ۲۰۲۱ از حدود ۶۴۴٫۵۲ میلیون دلار به حدود ۶۸۴٫۹۴ میلیون دلار افزایش یافت. تصمیم السالوادور برای تصویب بیتکوین به دلیل افزایش تورم و وابستگی فزاینده به پرداخت حواله بود.

ورود Telcoin به موقع انجام شد زیرا بخش حواله ها تحت کنترل ارائه دهندگان بزرگ متمرکز است. این ارائه دهندگان همچنان در حال انتقال هزینه های انباشته شده از طرف های متعدد ثالثی هستند که در پردازش نقل و انتقالات بین المللی دخیل هستند. بنابراین Telcoin از زیرساخت های موجود پرداخت تلفن همراه استفاده می کند تا تجربه کاربر پسندتر و هزینه های ارزان تر را به بازار ارائه دهد.

TEL چیست؟ آشنایی با پروژه ی قوی TELCOIN

اصول فنی Tel coin

Telcoin روی بلاکچین اتریوم اجرا می شود و از بهترین ویژگی های آن برای خدمت به اهداف خود استفاده می کند. Tel coin از تضمین مفهوم (PoC) به جای اعتبارسنج ها برای اطمینان از ثبات در معاملات استفاده می کند. کاری که Telcoin انجام می دهد این است که آیا قبل از تأیید یک معامله ، امکان سنجی آن در دنیای واقعی وجود دارد یا خیر.

مدل TEL دارای سه جزء است: شبکه ، شرکت های مخابراتی و مشترکین. این برنامه مراقبت مناسب از کیف پول و همچنین اجرای شبکه را تضمین می کند. همانطور که در مورد ارزهایدیجیتالی غیر متمرکز معمول است ، کاربران TEL مالکیت کامل و کنترل توکن های خود را حفظ می کنند.

صاحب توکن این حق را برای خود محفوظ می دارد که توکن ها را مستقیماً به حساب همتای خود منتقل کند. اما برای فعال سازی این تراکنش ها ، کاربر به حداقل دو کلید خصوصی بر اساس معماری امنیتی TEL نیاز دارد. این الزام را می توان از طریق تنظیماتی که به عنوان مدل چند امضا شناخته می شود افزایش داد ، که به تضمین سطح بالای امنیت در سیستم ها کمک می کند.

توکن TEL

TEL اصلی ترین ابزار کاربردی پلتفرم Telcoin است ، بنابراین کاربران باید این رمز را داشته باشند تا بتوانند با خدمات شبکه تعامل داشته باشند. اپراتورهای مخابراتی می توانند بسته به حجم معاملات و سررسید ادغام ، TEL صادر کنند. این امر کارآمدترین ارائه خدمات حواله ارزان را به مشترکین آنها تضمین می کند. این ارز یک توکن استاندارد ERC-20 است.

چند توکن TEL در گردش وجود دارد؟

در راه اندازی آن در سال ۲۰۱۷ ، ۲۵ درصد از توکن ها بصورت جمعی بین سرمایه گذاران توزیع شد. ۱۵ درصد دیگر توسط تیم Telcoin با صندوق نقدینگی ۵ درصد حفظ شد.

مشوق های اپراتورهای مخابراتی که در بالا توضیح داده شد ۵۰ درصد از کل توکن ها را تشکیل می دهد. مشوق های جامعه و تحولات جاری ۵ درصد از کل  توکن های TEL را دریافت می کند.

پروژه با مقدار ثابت توکن TEL راه اندازی شد. حداکثر توکن های موجود در شبکه ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ TEL ثابت است. در حال حاضر ، تقریباً ۵۰ درصد از توکن ها ۵۰،۲۷۰،۱۱۰،۱۹۵ TEL صادر شده است.

استفاده از TEL

TEL با ویژگی بلاکچین خود به مردم کشورهای در حال توسعه جایگزین سریعتر و ارزان تری برای خدمات حواله ارائه می دهد. این ارز با اپراتورهای تلفن همراه و کیف پول های الکترونیکی در سراسر جهان همکاری می کند ، که به آنها امکان می دهد با خدمات بدون تماس به پایگاه گسترده ای از کاربران دسترسی پیدا کنند.

کاربران این بستر قادر به انتقال و دریافت پول از هر نقطه از جهان هستند. این پروژه در اطراف کاربران متمرکز شده و در نتیجه کاربر پسند می سازد. اپراتورهای مخابراتی که به Tel coin متصل هستند می توانند بلافاصله توکن های TEL را صادر کنند. هرچه یک ترافیک توکن بیشتر از یک اپراتور داشته باشد ، مشوق های بیشتری از شبکه دریافت می کند.

چگونه Tel امن است؟

TEL روی یک بلاکچین مبتنی بر اتریوم اجرا می شود. در حالی که از امنیت در عدم تمرکز شبکه سود می برد ، اما سهام گذاری در شبکه Telcoin در دسترس نیست.

همچنین هیچ اعتبارسنجی در شبکه وجود ندارد. در عوض ، از یک مدل اثبات مفهوم استفاده می کند. شرکای Telcoin ، مخابرات که برای ادغام TEL ثبت نام می کنند ، معادل اعتبارسنج ها در بلاکچین PoS هستند. مخابرات در شبکه پاداش می گیرند.

برای دستیابی به امنیت بهتر ، Telcoin امنیت  دیجیتالی چند امضا یا یک مدل چند منظوره را پیاده سازی می کند. این بدان معناست که برای تکمیل تراکنش در شبکه Tel ، به حداقل دو کلید خصوصی نیاز دارید. کاربران می توانند تعداد کلیدهای مورد نیاز را قبل از انجام معامله تنظیم کنند.

علاوه بر کیف اختصاصی Telcoin ، امکان ادغام سایر کیف های پول تلفن همراه مخابراتی موجود نیز وجود دارد.

تعداد تلفن های همراه تقریباً پنج برابر حساب های بانکی فعال است ، با این وجود مردم در سراسر جهان هنوز برای ارسال پول از نمایندگان حواله های پرهزینه مانند وسترن یونیون صف می کشند.

نقل و انتقالات فوری

با استفاده از فناوری بلاکچین و زیرساخت های پول موبایل ، ما به کاربران این امکان را می دهیم که در عرض چند ثانیه پول را به صورت جهانی منتقل کنند.

مقرون به صرفه ترین

با احتساب هزینه ها و حاشیه مبادلات ارزی ، هزینه جهانی ارسال حواله بیش از ۷ درصد است. Telcoin هزینه متوسط ​​را کمتر از ۲ درصد هدف قرار داده است.

راحتی موبایل

Tel با اپراتورهای تلفن همراه و کیف پول های الکترونیکی در سطح جهان کار می کند و به ما این امکان را می دهد تا با خدمات بدون تماس با تعداد زیادی از کاربران ارتباط برقرار کنیم.

شبکه قدرتمند و ایمن

این ارز که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است ، قدرت یک شبکه غیر متمرکز را با امنیت رمزنگاری چند امضا ترکیب می کند.

یک مدل محکم برای پذیرش مخابرات

اپراتورهای مخابراتی بر اساس حجم معاملات و بلوغ یکپارچه ، TEL صادر می کنند و از کارآمدترین ارائه خدمات حواله مقرون به صرفه به مشترکان خود اطمینان حاصل می کنند.

فرزندخواندگی تشویقی

Telcoin می تواند به راحتی در مدل های هزینه موجود برای اتصال به صورتحساب حامل و سیستم عامل های پول تلفن همراه قرار گیرد ، اما هزینه های اعمال شده از صدور TEL کسر می شود. این مدل خدمات کم هزینه ای را تشویق می کند که برای کاربران نهایی جذاب است اما هنوز برای شبکه ها سودآور است.

API Telecom انعطاف پذیر

API قیمت گذاری و مبادله Telcoin از طریق REST API ، SMS و USSD مستقیماً با سیستم های صورتحساب حامل و پول تلفن همراه ارتباط برقرار می کند.

گسترش خدمات مالی تلفن همراه

Telcoin پلتفرم های موجود پول تلفن همراه را به سیستم مالی غیر متمرکز آینده متصل می کند ، با خدمات حواله در بازار جهانی که مطابق با صنعت مخابرات است.

Wallet Agnostic

علاوه بر کیف اختصاصی ما ، این ارز می تواند با کیف پول های تلفن همراه مخابراتی موجود ادغام شود. ارائه Tel coin به مشترکان به آسانی افزودن یک تاجر حواله اضافی است.

 TEL در هر دو دستگاه Google و Apple در دسترس است.

TEL چیست؟ آشنایی با پروژه ی قوی TELCOIN

چگونه و از کجا TELبخریم؟

توکن TEL در تعدادی از صرافی های دیجیتالی ذکر شده است ، برخلاف سایر ارزهای دیجیتالی اصلی ، نمی توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال ، شما هنوز هم می توانید به راحتی این سکه را با خرید بیتکوین ، ETH ، USDT ، BNB از هر صرافی بزرگ خریداری کرده و سپس به صرافی که برای معامله این کوین پیشنهاد می شود انتقال دهید

ابتدا باید یکی از ارزهای رمزنگاری شده اصلی را خریداری کنید ، معمولاً بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) ، تتر (USDT) ، Binance (BNB)…

پس از اتمام فرآیند KYC. از شما خواسته می شود روش پرداخت را اضافه کنید. در اینجا می توانید یک کارت اعتباری/نقدی ارائه دهید یا از انتقال بانکی استفاده کنید و یکی از ارزهای رمزنگاری شده اصلی را خریداری کنید

مرحله بعدی – رمزهای خود را به صرافی Altcoin منتقل کنید

از آنجا که TEL یک آلت کوین است ، باید کوین های خود را به مبادله ای که TEL قابل معامله است منتقل کنیم.

پس از اتمام کار ، باید بسته به جفت های موجود بازار ، یک واریز BTC/ETH/USDT/BNB به صرافی از Binance واریز کنید. پس از تأیید سپرده ، می توانید… از صرافی خرید کنید.

نتیجه

Telcoin جایگزینی برای آنچه در حال حاضر قابل دستیابی است ارائه می دهد. این امکان را به کاربران می دهد تا در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه ممکن ، حواله های خود را به سراسر جهان ارسال کنند. برای کشورهایی که به پرداخت حواله متکی هستند ، Tel coin می تواند درآمد بیشتری برای شهروندان خود ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *