SwirlWallet یک سرویس صرافی و کیف پول ارز های رمزنگاری شده آنلاین است که توسط Automatha SA راه اندازی شده است. این شرکت که در بخارست ثبت شده است ، مطابق با قوانین و مقررات رومانی فعالیت و فعالیت می کند. با توجه به شرایط خدمات ، این شرکت در حال برنامه ریزی برای انتقال حوزه قضایی خود ، به طور بالقوه به مالت است. اطلاعیه رسمی در مورد این تغییر همراه با مقالات اصلاح شده این شرکت هنوز منتشر نشده است.

با ثبت نام و ورود به پورتال آنلاین SwirlWallet ، کاربران می توانند به صرافی ارز رمزنگاری دسترسی پیدا کنند. این درگاه مبادله خرید ، فروش و ذخیره برخی از ارزهای رمزپایه اصلی را تسهیل می کند. در حال حاضر ، SwirlWallet Exchange از Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، Dogecoin ، Zcash ، Monero و Bitcoin Cash پشتیبانی می کند.

در اینجا همچنین ممکن است لازم به ذکر باشد که در SwirlWallet هیچ KYC وجود ندارد ، به این معنی که این سیستم عامل هیچ گونه اطلاعات شخصی را از کاربران خود جمع نمی کند.

سرمایه گذاران ایالات متحده

از نظر ما ، هیچ محدودیتی برای استفاده از خدمات SwirlWallet Exchange برای یک سرمایه گذار آمریکایی وجود ندارد.

پشتیبانی موبایل

بیشتر افراد تجارت خود را روی desktop انجام می دهند. با این حال ، تعداد قابل توجهی از افراد خارج از کشور هستند که ترجیح می دهند سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود را از طریق تلفن همراه انجام دهند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید SwirlWallet از طریق تلفن هوشمند یا هر دستگاه هوشمندی نیز بدون دردسر قابل دسترسی است. هیچ برنامه بارگیری یا نصب لازم نیست.

نمای تجاری SwirlWallet Exchange

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما درست احساس کنید.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید نمای تجاری SwirlWallet Exchange برای شما مناسب باشد یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید تنظیمات را برای متناسب کردن نمای تجارت پس از تنظیمات خود تغییر دهید.

SwirlWallet چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های SwirlWallet

هزینه های معاملاتی SwirlWallet Exchange

بسیاری از صرافی ها آنچه را ما حق الزحمه گیرنده می نامیم ، از گیرندگان و آنچه ما هزینه های سازنده می نامیم از سازندگان دریافت می کنند. متعهدین افرادی هستند که با قبول سفارشات قبلاً ثبت شده ، نقدینگی را از کتاب سفارشات حذف می کنند. سازندگان کسانی هستند که آن سفارشات را می دهند. گزینه اصلی برای این کار گرفتن ساده هزینه های “مسطح” است. کارمزد تخت به این معنی است که مبادله هزینه متصدی و سازنده را از کارگر دریافت می کند.

این مبادله برای تمام معاملات ، مبلغی معادل ۱٫۰۰٪ از سازنده و گیرنده دریافت می کند.

هزینه های برداشت SwirlWallet

هنگام برداشتن BTC از سیستم تجارت SwirlWallet ، باید ۰٫۰۰۰۵ BTC بپردازید. از نظر ما ، تنها مطالعه تجربی هزینه حق برداشت که انجام شده است ، مطالعه ای است که ما در ArekCrypto.com انجام داده ایم و مدتی قبل است. این مطالعه نشان داد که متوسط ​​هزینه برداشت از BTC در Q1 2021 در حدود ۰٫۰۰۰۵۹ BTC در هر برداشت از BTC بوده است. متوسط ​​هزینه برداشت Q12021 از ۰٫۰۰۰۶۴۳ BTC در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ کاهش یافته است.

بدیهی است که هزینه های برداشت SwirlWallet در مقایسه با متوسط ​​صنعت کمتر است.

به طور خلاصه ، هم هزینه های معاملاتی و هم هزینه های برداشت از این سیستم عامل بسیار رقابتی است.

روش های سپرده گذاری

برای تجارت در اینجا ، ابتدا باید برخی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده را داشته باشید. شما می توانید هر یک از ارزهای رمزپایه اصلی را که توسط این سیستم عامل پشتیبانی می شود ، واریز کنید. با این وجود ، اگر SwirlWallet Exchange را واقعاً ترجیح می دهید اما هنوز هیچ یک از رمزهای اصلی پشتیبانی نشده را ندارید ، می توانید به راحتی یک حساب با صرافی «فیات روی رمپ» (صرافی که می توانید پول نقد خود را به طور منظم در آن واریز کنید) شروع کنید. این صرافی ها به کاربران امکان می دهد رمزنگاری را در آنجا خریداری کنند و سپس آن را از چنین صرافی هایی به صرافی SwirlWallet منتقل کنند. از فیلترهای صرافی ما استفاده کنید تا به راحتی ببینید کدام سیستم عامل ها اجازه انتقال وجه یا کارت اعتباری را می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *