در حال حاضر کیف پول ارزهای رمزپایه رمزنگاری شده زیادی وجود دارد اما یکی از دلایل منحصر به فرد بودن Swipe Wallet این است که می توانید مستقیماً از حساب بانکی خود پول واریز کنید و رمز ارز خود را به ارز محلی خود تبدیل کنید.

با استفاده از Swipe Wallet می توانید ارزهای رمزنگاری شده را در هر زمان و هر مکان با داده های بازار در زمان واقعی خریداری و بفروشید و آن را به یکی از بهترین کیف پول های حال حاضر تبدیل کنید.

همچنین ، با استفاده از Swipe Wallet ، می توانید با ارزهای رمزپایه در میلیون ها مکان در سراسر جهان پرداخت کنید. شگفت آوره ، درست است؟ خوب ، این تازه شروع ماجرا است.

هزینه های معاملاتی در Swipe Wallet

این کیف پول هزینه معامله بسیار کمی را ارائه می دهد ، که احتمالاً کمترین میزان آن در مقایسه با کیف پول هایی است که قبلاً استفاده کرده بودم. سپرده رایگان است و هزینه برداشت رقابتی دارد ، به نمودار زیر نگاه کنید:

Symbol Name Minimum Withdrawal Withdrawal Fee Deposit Fee
BTC Bitcoin ۰٫۰۰۱۰۰۰ Free Free
ETH Ethereum ۰٫۰۲۰۰۰۰ Free Free
USDT Tether ۲۰٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
LTC Litecoin ۰٫۰۰۲۰۰۰ Free Free
BCH Bitcoin Cash ۰٫۰۰۲۰۰۰ Free Free
ETC Ethereum Classic ۰٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
BNB Binance Coin ۰٫۱۲۰۰۰۰ Free Free
XRP Ripple ۰٫۵۰۰۰۰۰ Free Free
XLM Stellar ۰٫۰۲۰۰۰۰ Free Free
QTUM QTUM ۰٫۰۲۰۰۰۰ Free Free
ADA Cardano ۲٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
EOS EOS ۰٫۲۰۰۰۰۰ Free Free
USD USD ۲۰٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
EUR EUR ۰٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
TRX Tron ۲۵۰٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
ARK ARK ۰٫۴۰۰۰۰۰ Free Free
PAX PAX ۰٫۰۲۰۰۰۰ Free Free
SGD SGD ۰٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
RVN Ravencoin ۲٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
ATOM Cosmos ۰٫۰۱۰۰۰۰ Free Free
BAT BAT ۲۸٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
ZRX ۰x ۱۶٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
MANA Decentraland ۵۶٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
DGB DigiByte ۰٫۴۰۰۰۰۰ Free Free
SXP Swipe ۷٫۴۶۰۰۰۰ Free Free
DAI Dai ۶٫۳۴۰۰۰۰ Free Free
USDC USD Coin ۶٫۴۲۰۰۰۰ Free Free
GBP GBP ۰٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
KRW KRW ۰٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
COMP Compound ۰٫۰۳۲۰۰۰ Free Free
BUSD Binance USD ۳٫۰۱۰۰۰۰ Free Free
EGLD Elrond ۰٫۰۱۰۰۰۰ Free Free
AVA Travala ۰٫۱۰۰۰۰۰ Free Free
WBTC Wrapped Bitcoin ۰٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
LINK ChainLink ۱٫۰۶۰۰۰۰ Free Free
BAND Band Protocol ۱۰٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
SRM Serum ۴٫۹۶۰۰۰۰ Free Free
SOL Solana ۰٫۰۲۰۰۰۰ Free Free
DOT Polkadot ۲٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
AAVE Aave ۰٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
ALGO ALGO ۰٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
IOTA IOTA ۱٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
OMG OMG Network ۱٫۹۲۰۰۰۰ Free Free
MKR Maker ۰٫۰۱۳۰۰۰ Free Free
HBAR Hedera Hashgraph ۲٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
XEM XEM ۸٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
YFI Yearn Finance ۰٫۰۰۰۲۲۰ Free Free
PAXG PAX Gold ۰٫۰۲۰۰۰۰ Free Free
UNI Uniswap ۲٫۳۰۰۰۰۰ Free Free
AVAX Avalanche ۰٫۱۰۰۰۰۰ Free Free
XVS Venus ۰٫۰۰۵۰۰۰ Free Free
OCEAN Ocean Protocol ۲۰٫۰۰۰۰۰۰ Free Free
KSM Kusama ۰٫۱۰۰۰۰۰ Free Free
NEAR NEAR Protocol ۰٫۲۰۰۰۰۰ Free Free
FIL Filecoin ۰٫۱۰۰۰۰۰ Free Free

این نسبت به بسیاری از کیف پول های موجود در دنیای رمزنگاری کمتر و به طور قطع از بسیاری از ارزهای رمزپایه پایین تر است. نیازی به گفتن نیست که رابط کاربری عالی است و رسیدگی به درخواست شما بسیار روان است. در امنیت نیز یکی از بهترین هاست و همچنین خدمات پشتیبانی مشتری ۲۴/۷ را نیز ارائه می دهد.

Swipe Wallet داغترین کیف پول رمزنگاری شده است؟

swipe wallet را از کجا دانلود کنیم؟

Swipe Wallet را می توانید از طریق Apple iOS در اینجا بارگیری کنید:

https://apps.apple.com/us/app/swipe-buy-spend-bitcoin/id1476726454

و برای کاربران اندروید ، می توانید آن را از اینجا بارگیری کنید:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.swipe.wallet

(Swipe Token (SXP

به غیر از Swipe Wallet ، بیایید در مورد Token آنها که به اکوسیستم Swipe دامن می زند صحبت کنیم. من در مورد (Swipe Token (SXP صحبت می کنم.

SXP به عنوان سوخت برای عملکرد اکوسیستم Swipe استفاده می شود. مشابه گاز برای توکن های NEP-5 و Ethereum برای نشانه های ERC-20 ، از SXP برای پرداخت هزینه های معامله ، هزینه های شبکه ، هزینه های برداشت ، تخفیف و پاداش استفاده می شود.

تیم Swipe متشکل از افراد باتجربه و متخصص در صنعت است. موفقیت در پروژه ، منحصر به فرد بودن و مفید بودن این پروژه در صنعت رمزنگاری را اثبات می کند. پتانسیل پروژه برای قرار گرفتن در میان ۱۰۰ کشور برتر بسیار ممکن و بسیار قابل دستیابی است.

با رشد سریع پروژه از ماه گذشته ، قیمت SXP به عنوان پروژه مورد انتظار ، از ۰٫۲۴ دلار در آگوست گذشته به ۱٫۴۷ دلار از امروز تبدیل شد. می توانید در مورد اطلاعات بیشتر درباره (Swipe Token (SXP اینجا بخوانید:

https://www.swipe.io/token/

Swipe Wallet داغترین کیف پول رمزنگاری شده است؟

Swipe Token اخیراً در یکی از مبادلات عمده امروزی ، KuCoin Exchange فهرست شده است.

با ورود به بورس در KuCoin ، پس از انتشار اخبار لیست ، بلافاصله قیمت Swipe Tokens به شدت افزایش یافت و باعث خوشحالی ما و طرفداران و سرمایه گذاران شد.

اکنون می توانید SXP را در KuCoin با جفت های معاملاتی SXP / BTC و SXP / USDT معامله کنید.

به طور کلی Swipe wallet واقعاً ارزشمند است. این ویژگی های منحصر به فرد پشتیبانی شده با تیم مجرب آنها اعتماد سرمایه گذاران و پشتیبانی آنها را تقویت می کند. هنوز فضای زیادی برای رشد وجود دارد و من مشتاقانه منتظر حرکت بعدی آنها هستم.

با محدودیت عرضه و رشد سریع جامعه Swipe ، به زودی توکن رمز ارز در ۱۰۰ ارز رمزپایه برتر قرار دارد. با توجه به نقشه راه آنها ، ویژگی ها و توسعه بیشتری وجود خواهد داشت که مطمئنا کیف پول را بیشتر دوست خواهید داشت.

  1. افزودن پول از طریق بیت کوین ، اتر ، کارت و انتقال بانکی Swipe Wallet

پس از درک مشکلات افراد مختلفی که هنگام انتقال و دریافت ارز از کشورهای مختلف با آن روبرو هستند ، ما یک برنامه کیف پول چند ارزه ایجاد کرده ایم.

در این برنامه کیف پول ، ما یک ویژگی Top Up را یکپارچه کرده ایم که به افراد امکان می دهد پول را در حساب کشویی خود با Bitcoin ، Ether ، Card و از حساب بانکی خود به حساب swipe اضافه کنند.

در تصویر زیر ، می توانید گزینه “Top Up” را مشاهده کنید که از طریق آن کاربران برنامه می توانند حساب Swipe را با ارزهای مختلف مانند Bitcoin & Ether و از بانک خود بالا ببرند.

Swipe Wallet داغترین کیف پول رمزنگاری شده است؟

پس از کلیک بر روی Top Up ، کاربران گزینه های مختلفی مانند اضافه کردن پول از طریق بیت کوین ، اتریوم ، کارت و انتقال بانکی را مشاهده می کنند.

برای اضافه کردن پول از طریق بیت کوین ، کاربران می توانند مستقیماً از دوست ، عضو خانواده یا هر کاربر برنامه Swipe خود درخواست انتقال بیت کوین در حساب کشویی شما را داشته باشند. برای انتقال بیت کوین ، یک بارکد در داخل گزینه بیت کوین وجود دارد که فرستنده بیت کوین می تواند آن را اسکن و انتقال دهد.

برای به اشتراک گذاشتن بارکد با فرستنده ، کاربران فقط باید برای کپی کردن آدرس ضربه بزنند و آن را از طریق ایمیل یا متن خود به اشتراک بگذارند. هنگامی که فرستنده بیت کوین را منتقل می کند ، گیرنده می تواند آن را در حساب خود تحت بیت کوین ببیند.

صحبت از گزینه دیگری دقیقاً مانند بیت کوین ، کاربران همچنین می توانند از طریق Ethereum در حساب کشویی خود پول اضافه کنند. آنها می توانند از دوستان خود و یا هر کاربر حساب کشویی درخواست کنند و از آنها بخواهند با اسکن بارکد Ethereum را پرداخت کنند.

برای درخواست Ethereum ، کاربران فقط باید بر روی دکمه “Ethereum” کلیک کنند که می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید. پس از کلیک بر روی Ethereum ، کاربران می توانند بارکدی را مشاهده کنند که می توانند از طریق ایمیل و متن با ارسال کننده به اشتراک بگذارند.

Swipe Wallet داغترین کیف پول رمزنگاری شده است؟

گزینه دیگر برای اضافه کردن پول به حساب کشویی آنها از طریق “انتقال بانکی” است. در این گزینه ، کاربران باید پول را از حساب بانکی خود منتقل کنند تا حساب را به صورت آنلاین بکشند.

هر کاربر برنامه Swipe شناسه منحصر به فرد خود را برای هر ارز دارد و با استفاده از این شناسه می تواند پول را در حساب کشویی منتقل کند که در گزینه انتقال بانکی نشان داده می شود. کاربران می توانند حساب های بانکی مختلف محلی و بین المللی را تحت گزینه انتقال بانکی مدیریت کنند.

  1. مبادله در Swipe Wallet

یک روش ساده و در عین حال آسان برای مبادله ارز و رمز ارز

بسیاری از تجار در سراسر جهان برای اهداف تجاری خود باید از کشوری به کشور دیگر سفر کنند و حتی دانشجویان مختلف ترجیح می دهند برای ادامه تحصیل از کشوری به کشور دیگر سفر کنند ، بنابراین ممکن است بر اساس نیاز خود پول بین ارزهای مختلف را تبدیل کنند.

برای تبدیل پول به ارزهای مختلف ، آنها باید هزینه های مبادله بالاتر و سایر هزینه های پنهان را پرداخت کنند. با توجه به این مسئله مهم ، ما یک ویژگی “Exchange” را در برنامه Swipe Wallet ادغام کرده ایم.

با استفاده از این ویژگی تبادل در برنامه ، می توان پول آنها را با توجه به نیاز آنها با ارزهای مختلف مبادله کرد. در حال حاضر ، بیش از ۱۲۰ ارز مختلف از سراسر جهان از دلار آمریکا تا پوند انگلیس (GBP) را پشتیبانی می کند.

Exchanger همچنین از ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و اتر پشتیبانی می کند و به کاربران اجازه می دهد ارز رمزنگاری شده را نیز تبدیل کنند. افرادی که به خارج از کشور سفر می کنند ، می توانند این ویژگی را بسیار مفید بدانند زیرا آنها به راحتی می توانند دریابند که ارزش پولشان فقط در عرض چند ثانیه است.

به عنوان مثال ، اگر هر کاربری ۱۰۰۰ دلار داشته باشد و بخواهد آن را به پوند تبدیل کند ، فقط باید ارز خود را (مانند دلار) از فهرست کشویی انتخاب کرده و مبلغ را وارد کند.

سپس او باید ارزی را که می خواهد در آن تبدیل شود انتخاب کند (مانند پوند) و سپس بر روی دکمه “تبادل” همانطور که در تصویر زیر آورده شده است کلیک کنید.

با هزینه های بسیار کم مبادله ، کاربران می توانند به راحتی پول خود را به ارز یا ارز رمزپایه مورد نظر خود تبدیل کنند.

Swipe Wallet داغترین کیف پول رمزنگاری شده است؟

  1. انتقال پول در Swipe Wallet دیگر مانند گذشته سخت نیست.

برای سهولت پرداخت آنلاین ، ارسال پول به دوستان یا شرکای تجاری ، ما ویژگی “برداشت” را در برنامه ادغام کرده ایم.

با استفاده از ویژگی Withdraw ، کاربران می توانند بدون هیچ زحمتی پرداخت و ارسال پول کنند. حتی آنها می توانند در هر زمان و هر مکان وجهی را از پول کیف پول خود به هر حساب بانکی منتقل کنند. همانطور که قبلاً اشاره کردیم این برنامه از ارز رمزنگاری شده نیز پشتیبانی می کند ، بنابراین می توان بیت کوین و اتر را نیز انتقال داد.

سه گزینه مختلف برای پرداخت وجود دارد ، از جمله بیت کوین ، اتریوم و حساب بانکی. کاربران می توانند به راحتی از نظر Bitcoin ، Ethereum یا مستقیماً به حساب بانکی پرداخت کنند. آنها همچنین می توانند پول کیف پول خود را به حساب بانکی خود اضافه کنند.

  1. گزینه چت یک به یک برای کاربران Swipe Wallet

همچنین ممکن است بسیاری از کاربران دچار سردرگمی یا پرسشی در رابطه با هر ویژگی برنامه Swipe Wallet شوند. همچنین ، ممکن است سوالی در رابطه با افزودن پول در کیف پول ، صرافی یا برداشت پول از کیف پول به حساب بانکی خود داشته باشند.

با در نظر گرفتن این نکته ، ما یک گزینه چت یک به یک را در برنامه Swipe Wallet ادغام کردیم و به کاربران این امکان را داده ایم تا با تیم پشتیبانی مشتری تماس بگیرند و در مورد مسئله یا هرگونه سوال خود صحبت کنند.

علاوه بر این ، شما همچنین می توانید ببینید که چگونه کاربران و نماینده به راحتی هر گونه تصویر یا فایل PDF را از طریق ویژگی گپ ارسال می کنند و بدون هیچ زحمتی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.

۵- حفظ “مشخصات من” در Swipe Wallet آسان تر است.

در برنامه Swipe Wallet، گزینه ای برای کاربران وجود دارد که مشخصات شخصی خود را حفظ کنند که به راحتی توسط آنها قابل نگهداری و ویرایش است. هر کاربر برنامه نمایه خود را دارد که توسط کاربر دیگر برنامه قابل مشاهده نیست.

کاربر برنامه Swipe Wallet می تواند مشخصات شخصی و حساب خود را در قسمت نمایه وارد کند. علاوه بر این ، آنها همچنین می توانند از خط مشی استفاده از برنامه عبور کرده و تأیید صحت و محدودیت آن را بررسی کنند. جزئیات وارد شده ایمن و مطمئن خواهد بود زیرا سایر کاربران برنامه می توانند اطلاعات نمایه یکدیگر را مشاهده کنند.

کیف پول ارزهای رمزپایه زیادی وجود دارد که فقط باید مراقب انتخاب خود باشید و همیشه به دنبال تیم پشت پروژه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *