(SushiSwap (SUSHI نمونه ای از بازار ساز خودکار(AMM) است. AMM که ابزاری محبوب و فزاینده در بین کاربران ارزهای رمزپایه است ، مبادلاتی غیرمتمرکز هستند که از قراردادهای هوشمند برای ایجاد بازار برای هر جفت ارز مشخص استفاده می کنند.

SushiSwap در سپتامبر ۲۰۲۰ به عنوان یک چنگال Uniswap و AMM که مترادف با جنبش غیرمتمرکز مالی (DeFi) و رونق معاملات مرتبط با توکن های DeFi است ، راه اندازی شد.

هدف SushiSwap تنوع بخشیدن به بازار AMM و همچنین افزودن ویژگی های اضافی است که قبلاً در Uniswap وجود نداشته است ، مانند افزایش جوایز برای شرکت کنندگان شبکه از طریق توکن داخلی آن ،SUSHI.

چه کسانی بنیانگذار SushiSwap هستند؟

SushiSwap توسط نهادی مستعار که فقط به عنوان سرآشپز نومی شناخته می شود تاسیس شد. درباره سرآشپز نومی یا انگیزه وی برای مجبور کردن کار از Uniswap اطلاعات کمی در دست است.

این پروژه دارای دو بنیانگذار نام مستعار دیگر است ، sushiswap و ۰xMaki ، که به آنها فقط Maki نیز گفته می شود. بین آنها ، کد SushiSwap ، توسعه محصول و عملیات تجاری را مدیریت می کنند.

اخیراً ، مالکیت عملا SushiSwap به سام بانکمن فرید ، مدیر عامل شرکت مبادله مشتقات FTX و استارت آپ معاملات کمی Alameda Research منتقل شد.

Bankman-Fried یکی از شرکت کنندگان مشهور و مفسر بازار ارزهای رمزنگاری شده است که به طور مرتب در مصاحبه های رسانه ای ظاهر می شود.

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند؟

SushiSwap در درجه اول به عنوان AMM وجود دارد که از طریق آن نقدینگی تجارت خودکار بین هر دو دارایی ارز رمزنگاری شده تنظیم می شود.

مخاطبان اصلی آن بازرگانان DeFi و نهادهای وابسته ای هستند که می خواهند از رونق توکن های پروژه استفاده کنند و نقدینگی ایجاد کنند.

AMM ضمن جلوگیری از مشکلاتی مانند مسائل نقدینگی ، که مانع مبادلات سنتی غیرمتمرکز است ، کتاب سفارشات را کاملاً از بین می برد.

SushiSwap قصد دارد با افزایش تأثیری که کاربران می توانند بر عملکرد و آینده آن داشته باشند ، پیشنهادات والدین خود ، Uniswap را بهبود بخشد.

این سیستم عامل معاملات ۰٫۳ درصدی را در معاملات نقدینگی خود کاهش می دهد ، در حالی که رمز SUSHI آن برای پاداش بخشی از هزینه های کاربران استفاده می شود. SUSHI همچنین به کاربران حق برخورداری از حقوق حاکمیت را می دهد.

(SushiSwap (SUSHI چیست؟معرفی رمز ارز ها

صفحات مرتبط:

درباره توزیع Uniswap دراینجا بیشتر بیاموزید.

تازه وارد هستید؟ اینجا بیشتر درمورد DeFi بیاموزید.

چه تعداد کوین (SushiSwap (SUSHI در گردش وجود دارد؟

رمز SushiSwap در داخل SUSHI با نرخ ۱۰۰ توکن در هر بلاک ایجاد می شود. ۱۰۰۰۰۰ بلاک اول دارای پاداش بلاک ۱۰۰۰ SUSHI بود.

عرضه SUSHI به نرخ بلاک بستگی دارد. تقریباً با روزانه ۶۵۰۰ و در نتیجه ۶۵۰،۰۰۰ توکن جدیدی که روزانه ضبط می شود ، تا سپتامبر ۲۰۲۱ ، یک سال پس از اولین راه اندازی SushiSwap ، تقریباً ۳۲۶ میلیون توکن در گردش خواهد بود.

SUSHI حق بیمه ای نداشت و شروع به ضرب در بلاک Ethereum با شماره ۱۰،۷۵۰،۰۰۰ کرد که با عرضه صفر توکن شروع می شود.

شبکه SushiSwap چگونه ایمن است؟

SushiSwap سعی دارد با بالا بردن قدرت حاکمیت کاربران خود ، خطرات سنتی واریز وجوه در قراردادهای هوشمند را کاهش دهد.

ناشناس بودن توسعه دهندگان آن فراتر از نقطه نظر فنی سوالاتی را ایجاد می کند. به عنوان مثال ، در سپتامبر سال ۲۰۲۰ ، سرآشپز نومی پس از بیرون کشیدن ۳۸۰۰۰ نفر در (Ethereum (ETH از SushiSwap ، درگیر کاربران شد. بودجه متعاقباً بازگردانده شد و سرآشپز نومی علناً برای این کار عذرخواهی کرد و این اقدام را اشتباهی خواند.

(SushiSwap (SUSHI را از کجا می توانید خریداری کنید؟

(SushiSwap (SUSHI یک توکن است که به صورت آزادانه قابل معامله است و بیشترین حجم مبادلات عمده در Binance ، Huobi Global و OKEx انجام می شود.

جفت ارزهای رمزنگاری شده دیگر و پول های ثابت نیز فعال هستند و همچنین با فیات از جمله در صرافی FTX Bankman-Fried موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *