STX قراردادها و برنامه های هوشمند را برای بیتکوین فعال می کند و به دارندگان این امکان را می دهد تا با “StackingBTC کسب کنند. بسته ها به عنوان سوخت برای اجرای قرارداد هوشمند ، پردازش معاملات و ثبت دارایی های دیجیتال در بلاکچین Stacks 2.0 مورد استفاده قرار می گیرند و اولین ارز رمزنگاری شده بود که صلاحیت SEC را برای فروش در ایالات متحده دریافت کرد.

Blockstack چیست؟

Blockstack یک شبکه محاسباتی و اکوسیستم غیرمتمرکز برای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) است. این پروژه به عنوان اولین فروش رمزگذار تاریخ ایالات متحده که از کمیسیون بورس و اوراق بهادار مجوز دریافت کرده و خبرساز شده است. این تیم از سال ۲۰۱۳ با هم بوده است.

هدف اصلی تیم Blockstack این است که به کاربران کنترل داده ها و هویت خود را بدهند. آنها با ارائه مجموعه ای از ابزارها و پروتکل های توسعه دهنده برای کاهش موانع راه اندازی توسعه dApp ، این هدف را به دست می آورند. در این راهنمای Blockstack ، نگاهی می اندازیم به:

  • Blockstack چگونه کار می کند؟
  • از کجا STX بخریم؟
  • افکار نهایی

Blockstack چگونه کار می کند؟

Blockstack یک اکوسیستم جامع حاوی اجزای بی شماری است که شما را قادر می سازد در کمتر از یک ساعت از “Zero-to-DApp” بروید.

اجازه دهید چند قسمت لازم را بررسی کنیم.

همانطور که احتمالاً حدس می زنید ، بلاکچین Stacks پایه و اساس Blockstack است. این یک فرایند انتخاب رهبر با Tunable Proofs برای حفظ اجماع را اجرا می کند. Tunable Proofs Blockstack باعث می شود تا اجماع بومی Proof-of-Work (PoW) و قدرت هش یک بلاکچین تثبیت شده را ترکیب کند. بلاکچین Stacks ترکیبی از اجماع اثبات کار خود و توافقنامه اثبات سوختگی بیت کوین را شامل می شود. برای تبدیل شدن به یک رهبر (استخراج کننده)

رمز ارز اصلی (بیت کوین) را می سوزانید و مجموعه ای از معاملات را انجام می دهید. اگر معاملات شما با زنجیره “برنده” مطابقت داشته باشد ، پاداش استخراج دریافت می کنید. هنگامی که شبکه به اندازه کافی بزرگ شد ، تیم Blockstack قصد دارد بلاکچین Stacks را کاملاً به یک توافق PoW بومی تغییر دهد.

stx چیست؟آشنایی با شبکه و اکوسیستم blockstack

از کجا STX بخریم

فروش توکن Stacks به طور کامل توسط SEC تنظیم می شود . انتظار می رود که اطلاعات شخصی مربوط به قوانین شناختن مشتری و مبارزه با پولشویی (AML) را ارائه دهید. برای ثبت نام ، به صفحه ثبت فروش توکن Stacks بروید. همینطور میتوانید از سایر صرافی های معتبری مانند بایننس که این توکن را لیست کره اند تهیه کنید.

افکار نهایی STX

تیم Blockstack یک اینترنت کاملاً غیرمتمرکز را در افق و اکوسیستم خود را در پایه آن متصور است. این پروژه اقدامی بلندپروازانه است ، اما تیم نشان داده است که آنها از طریق پیشرفتهای مداوم و مهم نتیجه می گیرند. همچنین به آنها کمک می کند تا از برخی از بزرگترین نامهای بلاکچین ، ارز رمزنگاری شده و سرمایه های خطرپذیر پشتیبانی کنند.

اگرچه فروش فعلی رمز به ورودی KYC نیاز دارد ، اما ارزش بررسی را دارد.این مقاله صرفا جنبه آگاهی دارد و به هیچ وجه پیشنهاد خرید یا فروش نمی باشد و حتما قبل از وارد شدن به دنیای ارز دیجیتال آموزش ببینید تا بتوانید پر سود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *