STORMX در سال ۲۰۱۵ تأسیس شد و یکی از اولین راه حل های مبتنی بر ارزهای دیجیتالی جهانی است که به بازارهای جهانی راه یافت. StormX به عنوان یک برنامه تلفن همراه و برنامه افزودنی مرورگر ، قصد دارد برای اکثر خریدهای آنلاین خود ، پول نقد را در دیجیتالی دریافت کند. با شرکای سازمانی مانند سامسونگ ، نایک و لگو. همچنین به کاربران امکان می دهد تا برای افزایش پاداش خود ، کد STMX بومی را در اختیار داشته باشند.

این شرکت قبلاً در  Blockfolio ، Litecoin Foundation و Kyber Network سرمایه گذاری کرده است. StormX محصول خود را با موفقیت توسعه داده و به یک رهبر صنعت در جامعه بازگشت پول دیجیتالی تبدیل شده است. این شرکت همچنین با ارائه بازپرداخت نقدی تا ۸۷٫۵ درصد برای برخی از خریدها ، توجه کاربران را به خود جلب می کند.

بنیانگذاران STORMX چه کسانی هستند؟

سیمون یو مدیر عامل و بنیانگذار StormX است. یو در سال ۲۰۱۴ از دانشگاه واشنگتن فارغ التحصیل شد و سپس در یک شتاب دهنده Berkley Blockchain Xcelerator که توسط دانشگاه کالیفرنیا در سال ۲۰۲۰ برگزار شد ، شرکت کرد.

حرفه حرفه ای او چند سال قبل از فارغ التحصیلی با تأسیس شرکتی به نام Penguin Delivery – با هدف ارائه تاکوهای کبابی کره ای به دانشجویان در سراسر محوطه دانشگاه. سیمون یو پس از فارغ التحصیلی ، کارآموز تحلیلگر مالی آمازون شد و سپس به عنوان تحلیلگر ارشد ریسک اعتباری KeyBank تبدیل شد. در سال ۲۰۱۵ ، یو و تیمش StormX را تاسیس کردند.

کالوین حسیه مدیر ارشد فناوری و بنیانگذار این شرکت است. او فارغ التحصیل رشته علوم کامپیوتر و مهندسی نرم افزار از دانشگاه واشنگتن بود و همچنین بخشی از Berkley Blockchain Xcelerator بود که توسط دانشگاه کالیفرنیا در سال ۲۰۲۰ برگزار شد. در آوریل ۲۰۱۵ ، حسیه به عنوان مدیر و توسعه دهنده وب به Bomba Fusion LLC پیوست ، و در سال ۲۰۱۷ ، او مالک مشترک این شرکت شد. در سال ۲۰۱۵ ، او StormX را به همراه سیمون یو تاسیس کرد.

STORMX چیست؟ آشنایی با توکن STMX

چه چیزی STORMX را منحصر به فرد می کند؟

StormX اولین راه حل بازپرداخت دیجیتالی است که به کاربران امکان می دهد برای خریدهای فیات خود پاداش و نقدی دریافت کنند. StormX با ادغام یکپارچه پلتفرم بلاکچین خود با خریدهای روزمره مردم ، اساساً باعث می شود رمز ارزها وارد سیستم مالی اصلی شوند.

با گسترش قابلیت های پلتفرم StormX فراتر از بازگشت نقدی ، این شرکت همچنین علاقه مندان به رمزنگاری را جلب می کند که به دنبال افزایش سود خود با استفاده از توکن های بومی و انجام کارهای روزمره هستند. توکن STMX به کاربران این امکان را می دهد که قراردادهای سهام را قفل کرده و از سرمایه گذاری خود سود کسب کنند. با داشتن بیش از ۷۵۰ فروشگاه آنلاین بخشی از برنامه بازپرداخت پول StormX ، مشتریان می توانند به راحتی پاداش های نقدی را جمع آوری کنند. نه تنها این ، برخی از فروشگاه های آنلاین تا ۸۷٫۵ cash بازگشت پول به صورت دیجیتالی را ارائه می دهند ، که این نرخ بی سابقه ای برای برنامه های سنتی بازگشت نقدی است. سرانجام ، StormX توجه چندین نام بزرگ در صنعت را به خود جلب کرده است و بیش از ۳۰ میلیون دلار بودجه تأمین کرده است.

چند کوین STORMX (STMX) در گردش وجود دارد؟

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۵۶٫۱۲۰٫۹۰۳ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی ۱۵۸ است ،

با ارزش بازار زنده $ ۳۵۳،۹۳۷،۸۳۴ USD.

دارای گردش ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ کوین STMX

عرضه ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ کوین STMX.

بر اساس کاغذ سفید رسمی ،

  • یک چهارم کل عرضه توکن بین شرکت و اعضای تیم موسس توزیع شد.
  • ۲۳ درصد دیگر از توکن های STMX برای استفاده و پشتیبانی از پلتفرم قفل شده اند.
  • بیش از ۴۰ درصد از کل عرضه توکن بین چندین رویداد جمعی توزیع شد.
  • در نهایت ، حدود ۱۰ درصد از کل عرضه بین کاربران توزیع شد.

StormX در ابتدا توکن خود را تحت تیک STORM راه اندازی کرد. با این حال ، در سال ۲۰۲۰ ، این شرکت یک مبادله توکن را انجام داد و تیکر STMX را راه اندازی کرد.

چگونه شبکه STORMX امن است؟

STMX به عنوان یک رمز ERC-20 توسط مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) اتریوم ایمن می شود. مکانیسم اجماع PoS متکی بر ذینفعان است تا اعتبارسنج معاملات شوند. این چیزی است که این اجماع را از اثبات کار (PoW) مورد استفاده بیتکوین متمایز می کند.

مکانیسم اجماع PoS بسیار متنوع است ، زیرا برخلاف PoW به مقادیر زیادی از قدرت الکتریکی یا محاسباتی نیاز ندارد. نه تنها این ، زیرا STMX یک رمز ERC-20 است ، این باعث می شود که ارز دیجیتالی به طور گسترده ای قابل توزیع و مبادله باشد. توکن های مبتنی بر اتریوم را می توان در DApps و قراردادهای هوشمند در بلاکچین اتریوم ادغام کرد.

از کجا می توانید STMX بخرید؟

StormX به عنوان یک برنامه بازگرداندن پول نقد از سال ۲۰۱۵ ، جایگاه برتر را در بین علاقه مندان به دیجیتال کسب کرده است. به همین دلیل است که توکن STMX به طور گسترده در تعدادی از صرافی ها در دسترس است.

اگر به دنبال خرید توکن STMX هستید ، یکی از گزینه ها Binance است. سایر مبادلاتی که STMX در آنها موجود است عبارتند از:

بیترکس
FTX
و….

StormX یک بازاری است که کاربران را قادر می سازد تا با انجام کارهای خرد یا خرید آنلاین از فروشگاه های شریک جهانی بصورت آنلاین ، توکن STMX را به دست آورند. کاربران می توانند برای نگهداری STMX در کیف پول خود پاداش های قابل توجه ، خرید و مزایای کارهای کوچک دریافت کنند.
STMX در تعدادی از صرافی های دیجیتالی ذکر شده است ، برخلاف سایر ارزهای دیجیتالی اصلی ، نمی توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال ، شما هنوز هم می توانید به راحتی این کوین را با خرید بیتکوین از هر صرافی بزرگ و سپس انتقال به صرافی که پیشنهاد تجارت این کوین را دارد ، به راحتی خریداری کنید

StormX یک پروژه بلاکچین است که هدف آن تغییر آینده کار مستقل و تجربه خرید است. StormX یک برنامه انقلابی و افزونه Chrome است که به کاربران اجازه می دهد با خرید ، انجام وظایف ، خرید STMX و موارد دیگر ارزهای رمزپایه کسب کنند.
علاوه بر این ، این کار فرصتی باز و عادلانه را برای فریلنسرها فراهم می کند تا با انجام برخی وظایف از طریق قراردادهای هوشمند غیر متمرکز ، رمزنگاری کسب کنند.

STORMX چیست؟ آشنایی با توکن STMX

مشارکت های برتر

۱ – Litecoin | مشارکت StormX به میلیون ها پیرو Litecoin اجازه می دهد تا در معرض محصولات StormX قرار بگیرند. به صورت مشارکتی ، تیم گزینه های پرداخت سریع و مطمئن را به مشتریان ارائه می دهد. این امر تجربه خرید آنلاین را برای مصرف کنندگان و تجار آنلاین افزایش می دهد.

۲ – StormX با MakerDAO متحد شد تا استیبل کوین Maker’s DAI را در هر دو محصول خود ، Storm Play و Storm Shop ادغام کند. علاوه بر این ، برای جشن گرفتن این مشارکت ، ۱۰۰۰۰ دلار اضافی از پاداش DAI برای کاربران اولیه Storm Shop اختصاص داده شد.

۳ – StormX از شرکت بلاکچین سنگاپور Ink Labs Foundation استفاده می کند تا جامعه خود را در آسیا گسترش دهد. این یکپارچگی به STMX کمک می کند تا در زمینه موافقت نامه های وابسته و متقابل از بنیاد آزمایشگاه های جوهر پشتیبانی فنی کسب کند. علاوه بر این ، تیم برنامه ای برای راه اندازی محتوای بازی با کیفیت بالا برای پلتفرم میکرو وظیفه بازی Storm Market دارد.

۴ – شبکه Kyber با پلتفرم StormX ادغام شده است تا به هر کسی امکان خرید توکن های STMX برای استفاده در اکوسیستم Storm Market با هر توکن ای که توسط شبکه Kyber پشتیبانی می شود ، داده شود.

نتیجه

پروژه StormX صنعت freelancing را هدف قرار می دهد که به سرعت در حال رشد است. با تمرکز بر کارهای خرد ،آنها می توانند رقیب Fiverr ، Upwork و سایر وب سایت ها شوند. هدف این تیم حل مسائل موجود در پلتفرم مانند ناکارآمدی فرآیند و هزینه های اضافی است. این تیم دارای تیم قوی و گروهی از مشاوران آگاه است که شانس موفقیت آنها را چند برابر می کند. بنابراین ، با جمع آوری تمام این ویژگی ها ، می توان گفت که یک مشکل در دنیای واقعی را حل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *