STAR ATLAS یک بازی آنلاین چند نفره عظیم است که در یک متاورس بازی مجازی اتفاق می افتد. این بازی بر روی Unreal Engine 5 ساخته می‌شود و به بازی اجازه می‌دهد محیط‌های با کیفیت سینمایی و زمان واقعی را ارائه دهد. Star Atlas در یک محیط علمی تخیلی آینده‌نگر در سال ۲۶۲۰ اتفاق می‌افتد، جایی که سه جناح اصلی ظهور کرده‌اند و برای منابع و کنترل با هم رقابت می‌کنند:

  • نوع بشر
  • کنسرسیومی از نژادهای بیگانه
  • اندرویدهای حساس.

بازی ترکیبی از ژانرهای مختلف است. این بخشی از استراتژی است که در آن باید برنامه‌های عمل تاکتیکی در مورد نحوه تعامل با سایر بازیکنان و جناح‌ها ایجاد کنید. بخشی از آن اکتشاف است، زیرا بازی دارای ستاره های فراوانی برای اکتشاف و بهره برداری است.

از آنجایی که بازیکنان می توانند به طور مستقل از طریق پرواز اول شخص به این ستاره ها سفر کرده و آن ها را کشف کنند، تا حدی شبیه سازی پرواز است. در نهایت، بازیکنان می‌توانند منابع را استخراج کنند و جریان‌های درآمدی را از این کار به دست آورند، که آن را به یک بازی نقش‌آفرینی نیز تبدیل می‌کند.

پس از انتخاب یک جناح، بازیکنان ابتدا در مناطق امنیتی جناحی بدون مبارزه شروع می‌کنند تا گیم‌پلی اولیه را کشف کنند. بعداً، آن‌ها می‌توانند به امنیت سطح متوسط ​​بپردازند و در جایی که امکان مبارزه وجود دارد، گیم‌پلی باز کنند.

ستون های اساسی گیم پلی عبارتند از:

* کاوش در اعماق فضا

* مبارزه کن

* ساخت ایستگاه های فضایی و کشتی ها

* انتخاب حرفه های درون بازی برای استخراج منابع

* ایجاد اتحاد برای کنترل مقیاس منابع

دارایی های به دست آمده در این بازی را می توان بعداً با ارز واقعی مبادله کرد.

Star Atlas در ژانویه ۲۰۲۱ معرفی شد و بر روی بلاکچین Solana ساخته می شود. این توسط چندین پروژه مبتنی بر Solana، مانند Serum، یک صرافی غیرمتمرکز، و FTX، یک صرافی متمرکز، پشتیبانی می‌شود. اگرچه Star Atlas برنامه دقیقی برای انتشار ندارد، اما قرار است توکن های متاورس آن در آگوست ۲۰۲۱ شروع به تجارت کنند.

بنیانگذاران STAR ATLAS چه کسانی هستند؟

Star Atlas توسط مدیر عامل مایکل واگنر، مدیر عامل شرکت پابلو کیروگا و رئیس عملیات دب لوکاس تاسیس شد. قبل از تأسیس Star Atlas، مایکل واگنر در یک صندوق VC و در Multichain Ventures کار می کرد، شرکتی که بر تولید محصولات متمرکز بر بلاکچین متمرکز بود.

پابلو کویروگا بنیانگذار یک استارت آپ مکمل است و قبل از تأسیس Star Atlas در زمینه بیوتکنولوژی کار می کرد. دب لوکاس سابقه ای مبتنی بر امور مالی با پست هایی در Charles Schwab و Barclays دارد.

چه چیزی ستاره اطلس را منحصر به فرد می کند؟

Star Atlas با هدف ارائه یک تجربه بازی فراوجه ای فراگیر که چندین ژانر را در بر می گیرد و یک تجربه بازی با کیفیت سینمایی را با توانایی به دست آوردن دارایی های مجازی که می تواند با ارز واقعی مبادله شود، ترکیب می کند. این کشور قصد دارد با پیشی گرفتن از رقبای خود در چندین زمینه، آنها را جایگزین کند.

تاکنون هیچ بازی بلاکچینی به اندازه Star Atlas امکان گیم پلی مختلف را ترکیب نکرده است. در حالی که برخی از بازی‌ها گزینه‌ای را برای کسب درآمد از طریق شرط‌بندی، یا مبارزه با سایر بازیکنان برای دارایی‌های مجازی، یا کشف دنیای مجازی آن و ایجاد اتحاد ارائه می‌دهند، هیچ بازی همه موارد فوق را به طور همزمان انجام نمی‌دهد.

بازیکنان می توانند از توکن ATLAS به عنوان ارز درون بازی برای خرید دارایی استفاده کنند، اما همچنین می توانند NFT هایی را در بازار NFT خریداری کنند که به عنوان کشتی و سایر تجهیزات درون بازی عمل می کند. در همان زمان، بازیکنان می توانند حرفه ای مانند مدیر عامل، دلال، شکارچی جایزه، دزد دریایی و تعداد زیادی از افراد دیگر را برای ایفای نقش در سفینه های فضایی انتخاب کنند.

سفینه های فضایی همچنین این گزینه را خواهند داشت که منابع را ترکیب کرده و نه تنها به صورت فردی، بلکه به صورت جمعی نیز رقابت کنند. این به اصطلاح شرکت های مستقل غیرمتمرکز قادر خواهند بود کل شهرهای فضایی را با اقتصادهای خرد همراه بسازند.

توکن POLIS، دومین توکن جهان ستاره اطلس، به عنوان یک توکن حکومتی در این شهرهای فضایی و همچنین برای تصمیم گیری های حاکمیتی در مورد بازی عمل می کند.

Star Atlas همچنین قصد دارد یک بازار NFT و یک برنامه انتشار NFT برای توزیع و تجارت دارایی های درون بازی ارائه دهد. علاوه بر این، با ادغام شدن با Serum DEX، دارندگان توکن ATLAS این گزینه را خواهند داشت که نقدینگی ارائه دهند یا دارایی های توکن خود را بفروشند و بخرند.

STAR ATLAS یک بازی آنلاین,آشنایی با توکن ATLAS

شبکه STAR ATLAS چگونه ایمن است؟

Star Atlas بر روی بلاکچین Solana راه اندازی خواهد شد. این تیم Solana را به دلیل زمان‌های سریع تراکنش‌ها و هزینه‌های ناچیز تراکنش‌هایش انتخاب کرد و از امروز آن را به تنها بلاکچینی تبدیل کرد که می‌تواند چنین بازی جاه‌طلبی را میزبانی کند.

سولانا یک بلاکچین لایه یک با مکانیزم اجماع اثبات سهام با تحمل خطای جزئی بیزانس است. دارای ۲۰۰ گره در سرتاسر جهان است که در اوج خود می توانند تا ۵۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش کنند. سولانا مجموعه ای از بهینه سازی های هماهنگ را برای دستیابی به چنین عملکرد چشمگیری انجام می دهد و تراکنش ها را به روشی چند رشته ای پردازش می کند که آن را از بلاکچین های کندتر متمایز می کند.

معاملات (ATLAS) چه زمانی آغاز می شود؟

Star Atlas اعلام کرد که مبلغی معادل ۱ میلیون دلار را از طریق پیشنهاد مبادله اولیه در FTX در ماه اوت اختصاص می دهد. قرار است ۵۰۰۰۰۰ دلار اضافی در یک پیشنهاد اولیه مبادله غیرمتمرکز در Raydium توزیع شود.

TOKEN OF STAR ATLAS

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۶۲۲۸۹۰۷ دلار است.

رتبه فعلی ۲۸۳ است

ارزش بازار واقعی آن ۲۱۲,۸۶۷,۹۰۰ دلار است.

دارای عرضه در گردش ۲,۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰ کوین ATLAS

عرضه ۳۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ کوین اطلس.

از کجا می توان ATLAS خرید؟

اگر می‌خواهید بدانید که Star Atlas را از کجا بخرید، بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای معامله FTX، Bitget، Gate.io ، ZT و Bitrue و Raydium هستند.

نتیجه گیری: سرمایه گذاری در آینده بازی

Star Atlas راه را برای آینده صنعت بازی های بلاکچین مبتنی بر NFT هموار می کند. ادغام NFTها، فناوری بلاکچین و تجربه بازی واقعیت مجازی در این پلتفرم، شروعی عالی برای اتصال بازیکنان در یک اقتصاد پررونق با قابلیت DeFi است.

اقتصاد توکن دوگانه این پلتفرم بر روی Solana ساخته شده است، بنابراین یک اکوسیستم پر رونق را امکان پذیر می کند که در آن بازیکنان می توانند در مسیر آینده پروژه شرکت کنند، حتی اگر از این پلتفرم سود ببرند. با توکن ATLAS، بازیکنان می‌توانند NFT کسب کنند و آنها را در یک بازار آزاد معامله کنند. آنها همچنین می توانند برای کشف جواهرات پنهان به ماجراجویی بروند.

برای تکمیل کل تجربه، Star Atlas از فناوری گرافیکی بلادرنگ با استفاده از Nanite Unreal Engine 5 استفاده می‌کند، بنابراین به بازیکنان یک تجربه بازی ویدیویی بصری می‌دهد که شبیه هیچ‌کس دیگری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *