یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی StakeCube شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

StakeCube یک صرافی است که در آلمان ثبت شده است. فقط دو صرافی دیگر وجود دارد که ما از آلمان می شناسیم: NAGAX و Bitcoin.de.

StakeCube بعنوان برخی از مزایای خود ، در وب سایت خود ذکر کرده است که به صورت خودکار و مدیریت شده است ، “بدون نیاز” است و مبتنی بر جامعه است. در بخش “بدون نیاز” ، این پلت فرم توضیح می دهد که دارای یک رابط کاربرپسند ، شفاف بودن و امنیت آن است. به طور طبیعی ، UX ، شفافیت و امنیت از فاکتورهای بسیار مهم هنگام انتخاب یک بستر تجاری هستند.

طبق اطلاعات وب سایت این پلتفرم در ۷ اکتبر ۲۰۱۹ ، ۲۷۰۰۰ کاربر دارد. این کاملا چشمگیر است. این پلتفرم همچنین از ۴۵ کوین پشتیبانی می کند و دارای ۱۱ عضو تیم است که با این پروژه کار می کنند.

در این صرافی صریحاً ذکر نشده است که سرمایه گذاران آمریکایی از تجارت منع شده اند. بر این اساس ، ما معتقدیم که سرمایه گذاران ایالات متحده می توانند در اینجا تجارت کنند.

کوین StakeCube

این پلت فرم همچنین رمز اصلی خود را دارد ، StakeCubeCoin (SCC). SCC یک کوین مسترنود است. اگر SCC Masternodes را در اختیار داشته باشید ، مزایای خاصی را در سیستم عامل و همچنین در سایر قسمت های اکوسیستم StakeCube دریافت خواهید کرد. ارائه مزایا به دارندگان رمز ارز بومی یک روش کاملاً متداول برای صرافی ها برای ایجاد انگیزه در کاربرانشان برای خرید رمزهای مبادله است.

نمای تجارتی StakeCube

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید. در تاریخ نوشتن این بررسی (۷ اکتبر ۲۰۱۹) ، ما موفق به کسب تصویری از نمای تجاری در Stakecube نشدیم.

StakeCube چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های StakeCube

هزینه های معاملاتی StakeCube

صرافی هزینه معامله مساوی ۰٫۱۰٪ را ارائه می دهد. این بدان معناست که هم گیرنده ، به معنای شخصی که سفارشی را که مطابقت دارد یا یک سفارش موجود را “می گیرد” ، و هم سازنده ، شخصی که سفارشی را ارائه می دهد که نقدینگی را در بازار تأمین می کند ، همان هزینه را پرداخت می کنند: ۰٫۱۰٪ کمتر از متوسط ​​صنعت است. مسلماً متوسط ​​صنعت حدود ۰٫۲۵٪ است.

بنابراین هزینه های معاملاتی یک مزیت رقابتی برای StakeCube است.

هزینه های برداشت StakeCube

در مورد هزینه های پس گرفتن چطور؟ هزینه های برداشت بستگی به این دارد که شما از چه دارایی رمزنگاری خارج می شوید ، اما به طور معمول مبلغ ثابتی از دارایی رمزنگاری مربوطه است و بر اساس هزینه های معاملات بر اساس درصد نیست. طبق مطالعات تجربی ArekCrypto.com ، متوسط ​​هزینه برداشت از BTC برای صنعت ۰٫۰۰۰۶ BTC است.

در اینجا ، در StakeCube ، شما فقط هزینه های شبکه را پرداخت می کنید ، ماینرها برای تأیید معاملات در بلاکچین مربوطه پرداخت می شوند. هزینه شبکه بستگی به فشار شبکه در زمان برداشت دارد. این یک سیستم هزینه برداشت بسیار رقابتی است.

روش های سپرده گذاری

این بستر معاملاتی به جز سپرده ارزهای رمزپایه ، روش سپرده گذاری دیگری را نمی پذیرد. این بدان معنی است که سرمایه گذاران جدید رمزنگاری نمی توانند در اینجا تجارت کنند. اگر رمزنگاری ندارید اما همچنان می خواهید در این صرافی معامله خود را شروع کنید ، ابتدا باید ارزهای رمزپایه را از صرافی دیگری خریداری کنید و سپس ، به عنوان مرحله دوم ، آنها را در اینجا واریز کنید. از ابزار Exchange Finder ما برای یافتن صرافی استفاده کنید که در آن بتوانید از ارز فیات (پول عادی) برای خرید ارزهای رمزپایه استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *