Status (SNT) اولین سرویس گیرنده غیر متمرکز تلفن همراه و رومیزی است که بر روی Ethereum ساخته شده است. SNT در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد و به کاربران امکان می دهد با برنامه های غیر متمرکز (dApps) درگیر شوند ، پیام های دیجیتالی ارسال کنند و همچنین به عنوان یک کیف پول ارز دیجیتالی عمل کنند. Status به گونه ای طراحی شده است که کاربران اتریوم تا آنجا که ممکن است در کنار شبکه احساس راحتی کنند در حالی که هنوز قابلیت انعطاف پذیری را برای توسعه دهندگان ارائه می دهند.

هدف Status ایجاد کاربران به عنوان ذینفعان با موقعیت برابر در یک شبکه اجتماعی اقتصادی است. SNT با پرداختن به ناهماهنگی انگیزشی ، ایجاد ربات و سایر فعالیت های مخرب که معمولاً در شبکه های اجتماعی یافت می شود ، می تواند به عنوان بستری عمل کند که در آن ذینفعان صدای واقعی و توانایی تأثیرگذاری بر جهت نرم افزار را دارند.

بنیانگذاران SNT چه کسانی هستند؟

Status در ۴ ژانویه ۲۰۱۷ توسط جراد هوپ و کارل بنتس پس از ۶ سال همکاری در پروژه های مختلف تاسیس شد. به استثنای کمک اولیه توسعه که از بنیاد اتریوم دریافت شده است-Status به طور کامل توسط بنیانگذاران پروژه تأمین مالی شده است. از آن زمان ، اولین آلفای عمومی Status در ۴ ژانویه ۲۰۱۷ برای Android و iOS منتشر شد

پیشنهاد اولیه کوین (ICO) برای Status 182،۰۰۰ ETH جمع آوری کرد و تقریبا ۱٫۶۳ میلیارد توکن در شبکه ایجاد کرد. با این حال ، همه چیز بدون مشکل پیش نرفت. چندین کاربر قبل از شروع رسمی فروش ، معاملات را به قرارداد هوشمند اعلام شده ارسال کردند. عقب ماندگی با افزایش تعداد بیشتری از کاربران از ترس از دست ندادن معاملات خود سرعت می گیرد و باعث می شود بسیاری از کاربران هزینه های اضافی را بپردازند یا معاملات را شکست دهند.

علیرغم ادعاهایی مبنی بر اینکه راه اندازی اولیه دارای اشکال بود ، SNT تا به امروز یک ارز دیجیتالی محبوب است.

SNT چیست؟ آشنایی با پروژه ی قوی STATUS

SNT چگونه کار می کند؟

توکن وضعیت شبکه SNT برای برخی از ویژگی های شبکه مورد نیاز است. این بدان معناست که شبکه با علایق کاربرانی که SNT دارند تراز می شود. Status بر اساس پروتکل اتریوم ساخته شده است و بر اتریوم متکی است تا یک رکورد “تغییر ناپذیر” را حفظ کند که به آن کمک می کند پرونده دقیقی از اقدامات هر دارنده SNT را حفظ کند.

دارندگان وضعیت SNT می توانند پیام های دیجیتالی ، قراردادهای هوشمند و پرداخت ها را ارسال و دریافت کنند. آنها می توانند در وب dApps مرور و چت کنند. آنها همچنین می توانند دارایی های دیجیتالی خود را با کیف پول وضعیت ذخیره و مدیریت کنند.

کاربران SNT همچنین از قدرت رای گیری معادل توکن هایی برخوردار هستند که به آنها اجازه می دهد تصمیماتی را که بر شبکه تأثیر می گذارد ، اتخاذ کنند. رأی دادن به هیچ SNT هزینه ای ندارد. این یک روش موثر، رایگان و غیر متمرکز است که به کاربران Status اجازه می دهد تا کنترل کننده سیستم عامل باشند.

چه چیزی STATUS را منحصر به فرد می کند؟

Status از فناوری روز و مدل غیرمتمرکزسازی همتا به همتا استفاده می کند که مانع از کنترل داده های کاربر توسط شخص ثالث می شود و یک روش خصوصی و امن ارتباط را تضمین می کند. وضعیت هیچ اطلاعی از اینکه با چه کسی تماس می گیرید یا چه می گویید ندارد.

چه چیزی ارزش SNT را می دهد؟

کاربران با شرکت در فعالیتهای مختلف در شبکه وضعیت به ارزش خود پی می برند. از آنجا که کاربران ذینفع هستند ، مشوق های شبکه همیشه برای پاداش دارندگان SNT و شرکت کنندگان فعال در یک راستا قرار می گیرند.

نگه داشتن توکن SNT به کاربران این امکان را می دهد که نام کاربری ایجاد کنند ، در شبکه معاملات انجام دهند و در رأی حاکمیت شرکت کنند.

چند کوین SNT در گردش است؟

ذینفعان آینده که یک گره را میزبانی و مدیریت می کنند ، می توانند توکن های SNT اضافی دریافت کنند. وضعیت ICO در ۲۰ ژوئن ۲۰۱۷ رخ داد و در یک روز به فروش رسید. این پروژه ۹۹ میلیون دلار آمریکا جمع آوری کرد. در این مدت ، یک SNT 0.0365 دلار آمریکا هزینه داشت.

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲۰٫۱۱۰٫۸۰۶ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی CoinMarketCap #154 است ،

با ارزش بازار زنده $ ۳۳۴،۵۳۰،۲۱۷ USD.

دارای گردش ۳،۴۷۰،۴۸۳،۷۸۸ کوین SNT

با حداکثر مجموع عرضه ۶،۸۰۴،۸۷۰،۱۷۴ توکن SNT است.

اگر می خواهید بدانید Status را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معامله در Status در حال حاضر Binance ، OKEx ، Upbit ، CoinTiger و Huobi Global هستند.

چگونه SNT ایمن می شود؟

Status از یک پروتکل منبع باز ، همتا به همتا و سرویس رمزگشایی سرتاسر به نام Whisper استفاده می کند که برای ذخیره و انتقال پیام ها به نوع خاصی از گره اتریوم نیاز دارد.

وضعیت در حال حاضر تنها نمونه ای است که از Whisper در تولید استفاده می شود. به همین دلیل ، Status مجموعه ای از گره های منحصر به فرد را به منظور پشتیبانی از کاربران خود میزبانی می کند. این باعث می شود امنیت و انعطاف پذیری بیشتری برای کاربران در شبکه وضعیت SNT ایجاد شود.

 

SNT چیست؟ آشنایی با پروژه ی قوی STATUS

نحوه استفاده از STATUS

پلتفرم وضعیت دو مشتری برای موبایل یا دسکتاپ برای کاربران خود ارائه می دهد. با نگه داشتن SNT کاربران قادر به دسترسی و انجام برخی از ویژگی ها بر روی سرویس گیرنده هستند. این لیستی از تمام ویژگی هایی است که دارندگان SNT می توانند به آنها دسترسی داشته باشند:

 1. پیشنهاد و رای دهی در مورد مسائل مربوط به حکومتداری
 2. ثبت نام و رزرو نام کاربری
 3. دریافت توکن هایی که میزان اعتماد حساب را نشان می دهد
 4. ایجاد و پیوستن به گروه های عمومی که برای ورود به نشان های خاصی نیاز دارند
 5. ارسال و دریافت پیام های واجد شرایط (ادای احترام به صحبت)
 6. امکان استفاده از مکانیسم های نظارت وضعیت (به عنوان مثال ، محتوا یا dApps)
 7. فروش دارایی های دیجیتالی در شبکه Status Teller Network
 8. دریافت اطلاعیه های فشار
 9. لیست dApp ها برای قرار گرفتن در معرض دایرکتوری dApp
 10. دسترسی به بازار استیکر
  و….

نحوه انتخاب کیف پول

نوع کیف پول SNT که انتخاب می کنید به احتمال زیاد بستگی به این دارد که می خواهید از آن برای چه چیزی استفاده کنید و چقدر باید ذخیره کنید.

کیف پول های سخت افزاری یا کیف های سرد ، امن ترین گزینه را با ذخیره و پشتیبان گیری آفلاین ارائه می دهند. هر دو کیف پول سخت افزاری Ledger و Trezor راه حل های ذخیره سازی برای SNT را ارائه می دهند. کیف پول های سخت افزاری می توانند کمی بیشتر از یک منحنی یادگیری استفاده کنند و به هر حال گزینه گرانتری هستند. بنابراین ، ممکن است برای ذخیره مقادیر بیشتر SNT برای کاربران باتجربه تر مناسب باشد.

کیف پول های نرم افزاری گزینه دیگری را ارائه می دهند و رایگان و آسان برای استفاده هستند. آنها برای بارگیری به عنوان برنامه های تلفن هوشمند یا رومیزی در دسترس هستند و می توانند محفوظ یا غیر حضوری باشند. با استفاده از کیف پول های محافظ ، کلیدهای خصوصی توسط ارائه دهنده خدمات از طرف شما مدیریت و پشتیبان گیری می شوند. کیف پول های غیر حضوری از عناصر ایمن در دستگاه شما برای ذخیره کلیدهای خصوصی استفاده می کنند. اگرچه راحت هستند ، اما نسبت به کیف پول های سخت افزاری امنیت کمتری دارند و ممکن است برای مقادیر کمتر Status (SNT) یا کاربران مبتدی بیشتر مناسب تر باشند.

کیف پول های آنلاین یا کیف پول های وب نیز رایگان و آسان برای استفاده هستند و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل دسترسی هستند. آنها کیف پول داغ محسوب می شوند و می توانند نسبت به سخت افزار یا نرم افزار از امنیت کمتری برخوردار باشند. از آنجا که به احتمال زیاد برای مدیریت SNT خود به پلتفرم اعتماد دارید ، باید یک سرویس معتبر با سابقه امنیتی و امنیتی انتخاب کنید. بنابراین ، آنها برای نگهداری مقادیر کمتر یا معامله گران با تجربه بیشتر مناسب هستند.

نتیجه

SNT یک ارز دیجیتالی است که با موانع متعددی روبرو شده و از آن عبور کرده است. این یک پیشنهاد ارزشمند از نظر شبکه امن و خصوصی خود برای ارتباطات ارائه می دهد.

Status ارتباط امن را در فضای ارز دیجیتالی تعریف کرده و به عنوان نمونه بارز عدم تمرکز عمل می کند. با اجازه دادن به کاربران برای ایجاد و راه اندازی بازارهای اقتصادی و اجتماعی بی اعتماد خود ، وضعیت Ethereum را بیش از پیش قابل دسترسی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *