Skilling یک کارگزار FX / Crypto است که توسط CySEC (کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس) در قبرس تنظیم و مجاز می شود. این صرافی در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد.

این پلتفرم اصطلاحاً پلت فرم مشتقات است ، به این معنی که آنها روی تجارت مشتقات یا به طور خاص “CFD” تمرکز می کنند. مشتق ابزاری است که براساس ارزش دارایی دیگر (به طور معمول سهام ، اوراق قرضه ، کالاها و غیره) قیمت گذاری می شود. در دنیای ارزهای رمزنگاری شده ، مشتقات بر این اساس ارزش خود را از قیمت ارزهای رمزپایه خاص بدست می آورند.

قراردادهای CFD پشتیبانی شده

بخش رمزنگاری Skilling در تعدادی ارز رمزنگاری شده مختلف تجارت می کند. از نظر ما ، Skilling در واقع بیشترین تعداد قراردادهای رمزنگاری پشتیبانی شده را از بین کارگزاران FX / Crypto که با آنها روبرو شده ایم ، ارائه می دهد – ۲۳ CFD رمزنگاری مختلف. تصویر زیر همه آنها را نشان می دهد (از ۱۴ ژوئن ۲۰۲۱):

Skilling Crypto چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

سرمایه گذاران ایالات متحده

تا آنجا که ما می دانیم ، Skilling به سرمایه گذاران آمریکایی اجازه تجارت در سیستم عامل را نمی دهد. بنابراین ، اگر اهل ایالات متحده هستید و می خواهید در تجارت رمزنگاری مشارکت داشته باشید ، باید جاهای دیگر را جستجو کنید. خوشبختانه برای شما ، اگر به فهرست Exchange بروید و از فیلترهای صرافی ما استفاده کنید ، می توانید صرافی هایی را برای سرمایه گذاران ایالات متحده ، پیدا کنید.

پشتیبانی موبایل

بیشتر معامله گران رمزنگاری احساس می کنند که دسک تاپ بهترین شرایط را برای تجارت خود فراهم می کند. صفحه نمایش کامپیوتر بزرگتر است و در صفحات بزرگتر ، اطلاعات مهمی که اکثر معامله گران تصمیمات معاملاتی خود را بر اساس آن قرار می دهند به طور همزمان قابل مشاهده است. نمودار معاملات نیز برای نمایش آسان تر خواهد بود. با این حال ، همه سرمایه گذاران رمزنگاری برای تجارت خود به دسک تاپ نیاز ندارند. برخی ترجیح می دهند تجارت رمزنگاری خود را از طریق تلفن همراه خود انجام دهند. اگر شما هم یکی از آن معامله گران هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید که پلتفرم معاملاتی Skilling همچنین از طریق تلفن همراه به عنوان برنامه هایی برای iPhone و کاربران Android سازگار است.

نمای تجاری Skilling

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها دفترچه سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت از قرارداد CFD و تاریخچه سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا ببینید احساس خوبی نسبت به شما دارد.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید که نمای تجاری Skilling برای شما مناسب باشد یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید تنظیمات را برای متناسب کردن نمای تجارت پس از تنظیمات خود تغییر دهید.

معاملات اهرمی

Skilling همچنین معاملات اهرمی را ارائه می دهد ، اما فقط ۲ برابر اهرم در CFD ارز رمزنگاری شده آنها. میزان اهرم پیشنهادی CFD مربوط به FX ، شاخص ها و کالاها بالاتر است ، با این وجود برای مشتریان حرفه ای منتخب “شاخص های اصلی” و “عمده FX” (30 برابر برای مشتریان خرده فروشی) تا ۲۰۰ برابر افزایش می یابد.

معاملات مشتقه اهرمی می تواند منجر به بازدهی عظیم شود – اما برعکس – همچنین منجر به زیان گسترده می شود. به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما ۱۰،۰۰۰ دلار در حساب معاملاتی خود دارید و ۱۰۰ دلار در BTC طولانی مدت شرط می بندید (یعنی افزایش ارزش). این کار را با اهرم ۱۰۰ برابر انجام می دهید. اگر ارزش BTC در این صورت با ۱۰٪ افزایش یابد ، اگر فقط ۱۰۰ دلار شرط بندی می کردید ، ۱۰ دلار درآمد کسب می کردید.

همانطور که ۱۰۰ دلار با اهرم ۱۰۰ برابر شرط می بندید ، در عوض ۱۰۰۰ دلار اضافی (۹۹۰ دلار بیشتر از معاملات خود را استفاده نکرده اید) درآمد کسب کرده اید. از طرف دیگر ، اگر ارزش BTC با ۱۰٪ کاهش یابد ، شما ۱۰۰۰ دلار (۹۹۰ دلار بیشتر از آنچه معامله خود را استفاده نکرده اید) ضرر کرده اید. بنابراین ، همانطور که تصور می کنید ، پتانسیل یک صعود بزرگ اما همچنین یک نزول بزرگ وجود دارد …

Skilling Crypto چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های معاملاتی Skilling

هنگامی که در FX / Crypto Broker مانند Skilling معامله می کنید ، باید هزینه های معاملاتی را پرداخت کنید. با این حال ، هزینه های تجارت در ساختار آنها در مقایسه با هزینه های معاملاتی در یک بورس متمرکز رمزنگاری متفاوت است. در یک کارگزار FX / Crypto ، شما باید هزینه های زیر را در معاملات خود در نظر بگیرید: اسپرد ، هزینه های شبانه و (احتمالاً) هزینه های عدم فعالیت.

بیایید با توضیح اینکه “گسترش” چیست شروع می کنیم. اسپرد هزینه اصلی هر بستر تجارت CFD است. در اصل ، می توان آن را با هزینه های معاملاتی در صرافی های متمرکز رمزنگاری مقایسه کرد. این علامت گذاری یا کاهش است که هنگام خرید CFD رمزنگاری خاص توسط سیستم عامل شارژ می شود. بنابراین اگر قیمت CFD مربوطه ۱۰۰ دلار باشد ، و نرخ اسپرد ۱٪ باشد ، خریدار می تواند CFD رمزنگاری را روی سکوی معاملات ۱۰۱ دلار بخرد (یا آن را به قیمت ۹۹ دلار بفروشد). تفاوت بین قیمت فروش و قیمت خرید (در این حالت ۱ دلار) ، به بستر معاملات برمی گردد.

هنگام مقایسه قیمت های ارائه شده توسط Skilling در قرارداد BTC با قیمت فعلی بازار BTC ، متوجه شدیم که اختلاف (یعنی اسپرد) تقریبی است. ۰٫۲۰٪ بنابراین ما ۰٫۲۰٪ را به عنوان هزینه تجارت در پایگاه داده خود ذکر کرده ایم. ۰٫۲۰٪ در مورد CFD رمزنگاری در میان کارگزاران FX / Crypto کاملاً رقابتی است.

Skilling Crypto CFD هزینه شبانه

هزینه شبانه چیست؟ یک شبه هزینه ای است که پلتفرم هنگام نگه داشتن موقعیت (به عنوان مثال Crypto CFD) یک شبه از آن دریافت می کند. به همین راحتی با توجه به اینکه هر شب شارژ می شود ، بسیار ناچیز است و یک معامله گر مطمئناً امیدوار است که موقعیت وی به اندازه کافی موفق باشد که حتی با افزایش ارزش موقعیت خود ، متوجه هزینه یک شبه نیز نشود.

متأسفانه ، از تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۲۱ ، ما نتوانسته ایم هیچ اطلاعاتی در مورد هزینه یک شبه CFD رمزنگاری دریافت شده توسط Skilling پیدا کنیم. ما برای به دست آوردن این اطلاعات در اسرع وقت با سیستم عامل پیگیری خواهیم کرد.

Skilling Crypto چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه عدم تحرک Crypto CFD

هزینه عدم فعالیت ، هزینه ای است که در صورت عدم ورود به سیستم معاملات تجاری خود برای مدت زمان مشخصی ، از آن دریافت می شود. eToro یکی ، Plus500 یکی ، IG Markets یکی و FXCM Markets یکی. اما ، تا آنجا که می توانیم بگوییم ، Skilling یکی ندارد!

در حالی که هزینه بی تحرکی به وضوح یکی از مهمترین موارد نیست ، اما احساس می کنیم قابل ذکر است که از نظر ما کمی مصرف کننده نیست. و همانطور که در بالا ذکر شد ، به نظر می رسد اکثر کارگزاران FX / Crypto دارای آن هستند. در این زمینه ، نداشتن آن اصلاً یک بال و پر دادن کوچک به کلاه Skilling است.

هزینه های برداشت

با توجه به اینکه هرگز در این سیستم عامل واقعا ارز رمزنگاری شده ندارید ، اما فقط قراردادهای متصل به چنین ارزهای رمزپایه ای وجود دارد ، بیان هزینه برداشت از BTC در اینجا و مقایسه آن با هزینه های مربوط به برداشت BTC در سیستم عامل های دیگر هیچ معنایی ندارد. تنها چیزی که در اینجا برداشت می کنید پول است.

طبق اطلاعاتی که ما دریافت کرده ایم ، این سیستم عامل به طور کلی هیچ هزینه ای برای برداشت نمی کند. این تقریباً درست به نظر می رسد ، بنابراین ما از سیستم عامل خواسته ایم تا اطلاعات را تأیید کند. پس از دریافت چنین تأییدی ، به شما اطلاع خواهیم داد.

روش های سپرده گذاری

در Skilling ، می توانید پول فیات را به طرق مختلف از جمله (اما نه محدود به) VISA ، MasterCard ، Klarna ، PayPal ، Skrill و بسیاری دیگر واریز کنید. این به طور طبیعی برای کسی که به روشی آسان برای دسترسی به سیستم عامل تجارت خود نیاز دارد بسیار مفید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *