یک راهنمای تبادل ارز های رمزنگاری (صرافی) باید بررسی همه صرافی های خارج از آن را ارائه دهد تا بتوانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی Simex شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات عمومی

Simex یک بورس کوین روسی است که در یک مجموعه بزرگ از جفت های معاملاتی تجارت می کند. در فوریه ۲۰۱۵ راه اندازی شد.
سیستم عامل Simex از نظر تاریخی نقدینگی بسیار چشمگیری داشته است. در ۶ ژوئن ۲۰۱۹ ، Simex حجم معاملات ۲۴ ساعته ۳۲۰ میلیون دلار داشت. این امر آن را در فهرست ۳۵ صرافی برتر جهان با بالاترین حجم معاملات ۲۴ ساعته قرار داد. در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی ، حجم معاملات ۲۴ ساعته به طور قابل توجهی کاهش یافته و به ۵۱٫۴۵ میلیون دلار رسیده بود. این مقدار هنوز مناسب است ، اما نسبت به اعداد ژوئن ۲۰۱۹ آشکارا خراب است.

Aggregator کوین – امکان تجارت آربیتراژ

Simex همچنین عملکرد بسیار جالبی دارد – جمع کردن کوین ها.

از طریق جمع کننده کوین ، شما نه تنها در Simex بلکه در تعدادی از صرافی های دیگر به بیش از ۱۵۰۰ توکن مختلف و جفت معاملات دسترسی خواهید داشت. از طریق این دسترسی می توانید معاملات آربیتراژ را در یک باره از صرافی های مختلف انجام دهید. به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که ETH در یک صرافی ۲۵۰ دلار و در صرافی دیگر ۲۵۲ دلار (Exchange B) قیمت دارد. از طریق حساب Simex خود ، می توانید ETH را در Exchange A خریداری کنید و سپس به سرعت و بدون ریسک سود ۲ دلار ، آن را در Exchange B بفروشید! رویای یک معامله گر یک روزه … و اگر یک ربات معاملاتی در اینجا راه اندازی کنید ، عملاً در حال حفر طلا هستید.

سرمایه گذاران ایالات متحده

سرمایه گذاران ایالات متحده می توانند از خدمات ارائه شده توسط Simex استفاده کنند. در حقیقت ، Simex حتی آنقدر خاص است که آنها لیست می کنند که چه تعداد سرمایه گذار از هر کشور مختلف در جهان دارند. در حال حاضر ۳۴۷ سرمایه گذار آمریکایی در Simex تجارت می کنند. سرمایه گذاران آمریکایی همیشه باید سعی کنند خودشان دریابند که آیا مشکلی از تجارت آنها در یک یا چند صرافی رمزنگاری بین المللی بوجود آمده است.

معاملات P2P

این پلت فرم همچنین دارای ویژگی است که آنها آن را معاملات P2P می نامند. این بدان معنی است که شما می توانید سریع و با کمترین هزینه دارایی را به سایر کاربران بستر Simex منتقل کنید.

نمای تجاری Simex

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت رمزنگاری انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا ببینید احساس خوبی نسبت به شما دارد.

Simex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Simex

هزینه های معاملات Simex

همانطور که مطمئناً می دانید ، در دنیای رمزنگاری ، صرافی ها معمولاً بین “گیرنده ها” و “سازندگان” تفاوت قائل می شوند. سازنده شخصی است که سفارش آن قبل از معامله در دفترچه سفارش وجود دارد. گیرنده شخصی است که سفارشی را که مطابق با سفارش سازنده باشد (یا “می گیرد”) ثبت می کند. بسیاری ازصرافی ها کارمزد معاملات سازنده را به عنوان پاداش برای دادن نقدینگی به بورس ، کمی پایین می آورند.
Simex هزینه های مختلفی را بین گیرندگان و سازندگان دریافت نمی کند. در عوض ، آنها هزینه معامله مساوی ۰٫۱۰٪ را برای متصدیان و سازندگان ارائه می دهند.
۰٫۱۰٪ بسیار کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی است. میانگین صنعت جهانی در حدود ۰٫۲۵٪ است ، اگرچه بسیاری از مبادلات در حال حاضر به سمت کارمزد پایین تر مانند ۰٫۱۰٪ یا ۰٫۱۵٪ حرکت می کنند.
همچنین ، اگر در صرافی Simex توکن صرافی (SMX) را در کیف پول خود نگه دارید ، می توانید با کارمزد حتی کمتر از ۰٫۱۰٪ نیز تجارت کنید. اینکه چقدر می توانید تجارت کمتری انجام دهید بستگی به تعداد توکن های (Simex (SMX دارد. به شرح زیر است:
۱ ۰۰۰ SMX: 0.075٪ هزینه سازنده / ۰٫۰۷۵٪ هزینه سازنده.
۵ ۰۰۰ SMX: 0.05٪ هزینه سازنده / ۰٫۰۵٪ هزینه سازنده.
۱۰ ۰۰۰ SMX: 0٪ هزینه سازنده / ۰٪ هزینه سازنده.
ظاهراً یک رمز SMX یک دلار ارزش دارد.

هزینه های برداشت Simex

هزینه دیگری که باید قبل از انتخاب صرافی برای معامله در نظر بگیرید ، هزینه برداشت است. هزینه برداشت معمولاً ثابت است (صرف نظر از مقدار واحدهای رمزنگاری خارج شده) ، و از رمزنگاری به رمزنگاری دیگر متفاوت است. برای برداشت های BTC ، این مبادله ۰٫۰۰۰۵ BTC دریافت می کند. این نیز کمی کمتر از متوسط ​​صنعت است. هزینه جهانی برداشت جهانی BTC تقریباً در صنعت جهانی  ۰٫۰۰۰۸ BTC است. بنابراین هزینه برداشت در Simex تقریباً ۴۰٪ کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی است.
در مجموع ، با توجه به هزینه ها ، Simex یک پیشنهاد قوی دارد.

روشهای سپرده گذاری

در این بستر معاملاتی می توانید هم از طریق انتقال سیم و هم از طریق کارت های اعتباری سپرده گذاری کنید. این می تواند به خصوص برای سرمایه گذاران جدید رمزنگاری مفید باشد.
نقدینگی برای همه صرافی ها ، بورس های رمزنگاری بلکه مبادلات منظم بازار سهام مهم است. صرافی فوق در واقع نقدینگی زیادی دارد. با این حال ، صرافی های زیر نیز از جمله صرافی هایی با بهترین نقدینگی در جهان است:
  1. Bit-Z
  2. Bittrex
  3. Bithumb
  4. Coinbene
  5. BitForex
  6. IDAX
  7. BCEX
  8. Coineal
  9. DOBI Trade
  10. PrimeXBT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *