یک راهنمای مبادله رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های خارج از آن را ارائه دهد تا بتوانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی SaBi شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات عمومی

SaBi یک صرافی رمزنگاری است که در ابوجا ، نیجریه مستقر است. این صرافی در ۱۰ مارس ۲۰۱۹ راه اندازی شد.

ظاهراً بنیانگذاران آن آقای پیتر هوانگ و آقای لاکی اوواکو هستند. دومی در دانشگاه نیکوزیا در قبرس تحصیل کرده است ، که اولین دانشگاه در جهان است که دارای مدرک کارشناسی ارشد در ارز دیجیتال و فناوری بلاکچین است.

این صرافی با پلتفرم خود سه چیز را به عنوان مزیت اصلی ارتقا می دهد. یکی ، این یک سرویس متنوع تجاری (OTC ، معاملات اهرمی ، رمزنگاری به رمزنگاری و غیره) دارد. دو ، این چیزی است که آنها ادعا می کنند پشتیبانی برتر فناوری است. سوم ، آنها “یک تیم چند ملیتی قابل اعتماد” دارند.

صلاحیت های قضایی محدود

مانند بسیاری از صرافی های دیگر ، SaBi سپرده های ارزی فیات را از سرمایه گذاران ایالات متحده در سیستم عامل خود قبول نمی کند. آنها فقط سپرده های ارزی فیات را از سرمایه گذاران کشورهای زیر می پذیرند: چین ، کره جنوبی ، کانادا ، روسیه ، انگلیس ، هند ، استرالیا ، سوئیس ، برزیل ، تایوان ، نیوزلند ، سینگرپور ، ویتنام ، نرتالند ، هنگ کنگ ، نیجریه ، اندونزی ، فیلیپین ، کامبوج ، خاورمیانه ، مالزی ، میانمار ، ترکیه. سپرده ارز رمزنگاری شده توسط کاربران در سراسر جهان پذیرفته شده است.

اگر اهل کشور دیگری به غیر از کشورهای ذکر شده در بالا هستید و می خواهید ارز فیات را واریز کنید ، نگران نباشید. از Exchange Finder ما برای یافتن صرافی مناسب برای پذیرش سپرده های ارز فیات از سرمایه گذاران از کشور خود استفاده کنید.

معاملات فرابورس

این صرافی همچنین معاملات فرابورس با ارزهای رمزپایه زیر را ارائه می دهد: BTC ، ETH ، EOS و USDT.

SaBi چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

مشارکت با Huobi

SaBi ظاهراً از Huobi پشتیبانی می کند و ادعا می کند که همکاری آنها با Huobi آنها را فراتر از “آنچه در خارج از کشور قابل دستیابی است” برجسته می کند. هرچند طبق اطلاعات ArekCrypto ، SaBi توسط Huobi Cloud تأمین می شود و نقدینگی و امنیت همان Huobi را دارد. ما نتوانسته ایم جزئیات مشارکت Huobi را به طور مستقل تأیید کنیم ، بنابراین ما به کاربران توصیه می کنیم که این بیانیه مشارکت توسط SaBi را با احتیاط تفسیر کنند.

نمای تجاری SaBi

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که به طور معمول در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی کنید.

معاملات اهرمی

در این صرافی می توانید به معاملات اهرمی بپردازید. معاملات اهرمی می تواند منجر به بازدهی کل شود اما برعکس – به ضررهای عظیم نیز منجر شود.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما ۱۰،۰۰۰ دلار در حساب معاملاتی خود دارید و ۱۰۰ دلار در BTC طولانی مدت شرط می بندید (یعنی افزایش ارزش). این کار را با اهرم ۱۰۰ برابر انجام می دهید. اگر ارزش BTC در این صورت با ۱۰٪ افزایش یابد ، اگر فقط ۱۰۰ دلار شرط بندی می کردید ، اگر فقط Bitcoin را نگه داشتید ، ۱۰ دلار درآمد کسب می کردید.

اکنون ، وقتی ۱۰۰ دلار با ۱۰۰ برابر اهرم شرط می بندید ، در عوض ۱۰۰۰ دلار اضافی (۹۹۰ دلار بیشتر از معامله خود را استفاده نکرده اید) درآمد کسب کرده اید. از طرف دیگر ، اگر ارزش BTC با ۱۰٪ کاهش یابد ، شما ۱۰۰۰ دلار ضرر کرده اید (۹۹۰ دلار بیشتر از معاملات خود را اهرم نمی کنید). بنابراین ، همانطور که تصور می کنید ، پتانسیل یک صعود بزرگ اما همچنین یک نزول بزرگ وجود دارد …

SaBi بین ۲ تا ۵ برابر اهرم ارائه می دهد اما فقط در یک گروه منتخب از ارزهای رمزپایه است. معاملات اهرمی در ۴۱ جفت معاملاتی از ۲۴۰+ جفت معاملاتی موجود برای معاملات منظم ارز امکان پذیر است.

SaBi چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های SaBi

هزینه های معاملاتی SaBi

این پلت فرم معاملاتی هزینه های معاملاتی دارد و ۰٫۲۰٪ از افراد و سازندگان هزینه می گیرد. این هزینه ها کمی کمتر از متوسط ​​صنعت است که می توان گفت حدود ۰٫۲۵٪ است.

هزینه های برداشت SaBi

هزینه دیگری که باید قبل از انتخاب صرافی برای معامله در نظر بگیرید ، هزینه برداشت است. هزینه برداشت معمولاً ثابت است (صرف نظر از مقدار واحدهای ارز رمزنگاری شده خارج شده) ، و از ارز رمزنگاری شده به ارز دیجیتال متفاوت است. هنگام برداشت BTC ، متوسط ​​هزینه برداشت در صنعت جهانی ۰٫۰۰۰۸۱۲ BTC است. SaBi فقط از شما ۰٫۰۰۰۵ BTC هزینه می گیرد ، به این معنی که هزینه برداشت آنها تقریباً است. ۴۰ درصد کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی.

برای کامل بودن ، می توان در اینجا ذکر کرد که SaBi – مانند بسیاری دیگر از ارزهای رمزنگاری شده – برای سپرده ارزهای رمزپایه هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی کند.

روش های سپرده گذاری

SaBi به شما امکان می دهد دارایی ها را به روش های مختلف ، از طریق انتقال سیم ، کارت بدهی و البته فقط با واریز دارایی های رمز ارز موجود ، به صرافی واریز کنید. به عنوان مثال ، می توانید از هر یک از خدمات پرداخت زیر استفاده کنید: Paynow ، Paytm ، Qiwi ، IMPS ، UPI یا Interac انتقال الکترونیکی.

با توجه به اینکه سپرده های ارزی فیات در این بستر معاملاتی امکان پذیر است ، SaBi واجد شرایط “مبادله سطح ورود” است و این امکان را برای سرمایه گذاران جدید ارزهای رمزپایه فراهم می کند تا اولین قدم های خود را به دنیای ارزهای رمزنگاری شده در اینجا بردارند.

امنیت SaBi

طبق اطلاعاتی که در اینجا در ArekCrypto به ما داده شده ، پروتکل امنیتی SaBi اولویت اول آنها است. ظاهراً افراد مسئول بیش از ۶ سال تجربه کار با Huobi و Huobi Cloud را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *