Revain خود را به عنوان اولین پلت فرم بررسی قابل اعتماد ساخته شده با فناوری بلاکچین توصیف می کند. تمام بررسی های کاربران در زنجیره بلاک نوشته شده است ، و شفافیت را فراهم می کند. هیچ کس نمی تواند آنها را تغییر دهد ، از جمله خود Revain .
این کار دستکاری در بازبینی توسط هر طرف را تقریباً غیرممکن می کند. همچنین Revain آکادمی خود را برای بازرگانان رمزنگاری و واژه نامه اصطلاحات رمزنگاری تشکیل داده است.

Revain چیست؟

Revain خود را به عنوان اولین پلت فرم بررسی قابل اعتماد ساخته شده با فناوری بلاکچین توصیف می کند. هدف Revain این است که به جامعه یک منبع واحد از بازخورد قابل اعتماد درباره پروژه ها ، کالاها ، علائم تجاری و نهادهای دیگر ارائه دهد. Revain.org ، بستر بررسی ، ریشه در صنعت رمزنگاری دارد. از زمان تأسیس ۳ سال پیش ، این نقاط عطف زیر را داشته است:
 • ۴,۷۹۹ شرکت ذکر شده
 • ۲۷,۸۰۶ بررسی
 • ۱۶,۹۱۲ نویسندگان

و بسیاری از ابزارک های نصب شده بررسی را پخش می کنند.

ابزارهای Revain عبارتند از:

 • فناوری Blockchain که قابلیت اطمینان و شفافیت بررسی ها را فراهم می کند.
 • ابزارهایی (ابزارک و API) که به سایر سرویس ها اجازه می دهد تا بررسی های Revain را ادغام کنند.
 • هوش مصنوعی سفارشی که تمام بررسی ها را تجزیه و تحلیل می کند و موارد کم کیفیت را فیلتر می کند.
 • ابزاری مفید برای شرکت ها برای مدیریت ارتباط با مشتریانشان.
 • نظرات معتبر و با کیفیت کاربر در مورد همه محصولات و خدمات جهانی.
 • یکی از مزایایی که هر کاربر می تواند هنگام پیشرفت در سطوح مختلف داشته باشد ، پاداش است.

سیستم Gamification به کاربران امکان می دهد توکن های RVN را برای بررسی دقیق و با کیفیت بالا کسب کنند.

 Game VS Revain

Revain از انگیزه جالب در وب سایت برای کسانی که نظر می نویسند استفاده می کند. شما تاریک (روشن ، یا بسته به آنچه در نظرات خود می نویسید) شروع نمی کنید. اما در اینجا می توانید lvl و تجربه بازی های واقعی را بدست آورید. با انجام هر کاری که انجام می دهید ، در سلسله مراتب متخصصان بالاتر می روید.

بسیاری از افراد باهوش اغلب برای برداشتن کار از یک متخصص یا فقط برای بالا بردن تخصص خود به این سایت مراجعه می کنند. در این سایت هیچ جن ، خون آشام یا روحی وجود ندارد. اما در آن یک رمزنگاری دیوانه وار و عناوین رمزنگاری دیگری وجود دارد.

رمز REV چیست؟

REV یک رمز ابزار است که بر پایه ERC20 ، TRC20 و BEP20 (Etherium) ، Tron و Binance Chain ساخته شده است.
این رمز برای اهداف عملی صادر می شود. به عنوان مثال ، گاهی اوقات نیاز به پاداش دادن به یک متخصص برای برنده شدن در یک مسابقه بررسی است ، یا استفاده از ویژگی های خاص برای یک شرکت با بررسی بدون توکن REV غیرممکن است.
Revain چیست؟هر آنچه که لازم است بدانید

چه چیزی Revain را منحصر به فرد می کند؟

هدف نهایی Revain ارائه بازخورد کاربر با کیفیت و معتبر در مورد کلیه محصولات و خدمات جهانی با استفاده از فناوری های نوظهور مانند بلاکچین و یادگیری ماشین است. Revain یک بستر بررسی مبتنی بر بلاکچین برای انجمن رمزنگاری است. از سال ۲۰۱۸ این پلتفرم بیشترین بازخورد کاربران را درباره رمزنگاری در اینترنت جمع کرده است.
Revain شامل ۷ بخش اصلی بلاکچین است: پروژه ها ، مبادلات ، کیف پول ، بازی ها ، کازینوها ، استخرهای استخراج و کارت ها. در هر بخش ، این پروژه براساس رتبه بندی کاربران و تعداد بررسی ها ، هر شرکت را رتبه بندی می کند.

شروع Revain

هر چه به سمت یک جامعه ارز رمزگذاری شده نزدیک می شویم که در آن کاربران وب سایت ها و سرویس ها پول رمزپایه دیجیتال را پرداخت می کنند یا به آنها پاداش می دهند ، طبیعی است که آینده بررسی مشاغل در بلاکچین با ارائه پیشنهادات بررسی دارایی های دیجیتال آغاز شود.
ارز Revain اخیراً از یک همکاری استراتژیک برای ایجاد سیستمی برای بررسی پروژه های جدید ICO خبر داده است. Revain در Medium اعلام کرد: “Revain با مشارکت ICOrating.com به کاربران امکان می دهد مهمترین عناصر ICO را از جمله مدل تجاری ، بخش بازار ، تیم ، رقابت ، پیشینه فنی و بررسی های جامعه بررسی کنند.”
در حال حاضر تعیین یک پیشنهاد اولیه کوین کلاهبردار (ICO) از یک پروژه خوب بسیار دشوار است. برخی به دنبال مقررات دولتی به عنوان راهنمای ICO های قانونی هستند. (پذیرفته کننده اولیه بیت کوین و طرفدار Altcoin). سایت Overstock.com اخیراً یک سیستم عامل ICO سازگار با SEC راه اندازی کرده است.
با این وجود روح ارز رمزنگاری شده این است که بدون اجازه باقی بماند. در حالی که انطباق با SEC ممکن است احساسی گرم و مبهم را برای برخی از سرمایه گذاران فراهم کند ، آنارشیست های رمزپایه ممکن است به دنبال یک راه حل مبتنی بر بازار برای تحلیل پروژه های خوب از پروژه های بد باشند.
به عنوان یک شرکت کننده در ICO ، بررسی دقیق فناوری ، تیم ، برنامه توزیع توکن ، مشکلی که هدف آن قابل حل است ، رقابت آن ، چالش های آن و موارد دیگر بسیار مهم است.
در اینجا یک لیست چک مختصر از برخی از عوامل اصلی برای بررسی هنگام بررسی ICO وجود دارد:
 • تیم
 • تسهیلات و ویژگی های منحصر به فرد
 • جزئیات دارایی (کلاه تامین توزیع ، توزیع)
 • فناوری (الگوریتم ، امنیت ، مقیاس پذیری)
 • مشوق ها (پایداری)
 • زیرساخت و اکوسیستم (وب سایت ، کیف پول ، صرافی ها و غیره)
 • جزئیات ICO (یا عملکرد دارایی)
 • مزایا و چالش ها (موافقان و مخالفان)
 • نقشه راه و منابع رسمی
ممکن است هنگام تجزیه و تحلیل یک پروژه ، آن عوامل را متفاوت ارزیابی کنید ، اما عاقلانه است که هر یک از آنها را در نظر بگیرید. حتی بسیاری از پروژه های رمزنگاری جامد نیز شکست خواهند خورد. درست مثل هر صنعت دیگری.
به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از اینکه به راه اندازی ارز رمزپایه یا سرمایه گذاری جمعی دارایی دیجیتال بپردازید ، دقت لازم را انجام دهید.
REVAIN به کاربران خود انگیزه ای برای نوشتن ممیزی ها یا انتقادات طولانی مدت را ارائه می دهد. برخلاف رقبای خود ، REVAIN از فناوری بلاکچین و ارز رمزپایه برای پرداخت بازخورد نظرات خود در رستوران ها ، مغازه ها ، تجارت الکترونیکی ، خدمات ارزهای رمزپایه و ICO به مفسران خود استفاده می کند.
Revain افزود:
داشتن” یک سیستم رتبه بندی رسمی ICO با نمره پتانسیل سرمایه گذاری ، و همچنین یک نمای کلی از بتا ICO ، باعث افزایش پتانسیل خریدار و ارتقا transactions معاملات بیشتر بر اساس احساس امنیت و اعتماد بالاتر می شود.”
معماری پیش مفهوم REVAIN از یک رابط وب تشکیل شده است که کاربران در آن با یک پایگاه داده بررسی مستقل ساخته شده در بلاکچین Ethereum تعامل می کنند.
مدل ارز رمزنگاری شده REVAIN منحصر به فرد است که از دو ارز رمزپایه استفاده می کند یکی در داخل سیستم عامل (RVN) و دیگری که در صرافی ها قابل معامله باشد (R-TOKEN). این کمک می کند تا مقدار ارز رمزنگاری شده RVN در داخل برنامه محدود کننده نوسانات باشد. که به نوبه خود ، دارای یک مقدار تعیین شده خواهد بود.
اما بخش درخشان واقعی REVAIN سیستم تصفیه خودکار آن است که با سیستم های IBM WATSON HiMech IBM AI برای شناسایی انواع متن های غیرمجاز مشارکت دارد: هرزنامه ، سیل ، سواستفاده و غیره.
این به کاربر اجازه می دهد یک بررسی ارائه دهد و سیستم تأیید می کند یا بسته به عوامل مختلفی در الگوریتم ، ارسال را رد می کند و جایی برای دستکاری انسان باقی نمی گذارد.
پس از پذیرش بازبینی ها ، نمی توان آنها را حذف یا تغییر داد. اگرچه ، اگر دلیل و مدرک کافی ارائه دهند ، این فرصت را به شرکت ها می دهند تا از نظر و درخواست خود تجدید نظر کنند.بررسی اصلی با یک نظر اضافی “این بررسی مورد اختلاف بود” همراه با پیامی از کسب و کار مورد نظر باقی خواهد ماند.
در مورد خود محصول ، کاربران می توانند انتظار داشته باشند که اولین نسخه از REVAIN را در پاییز امسال آزمایش کنند.این شرکت در تلاش است تا بر تأیید اعتبار بررسی آنلاین برای مشاغل و مشتریان ، ریشه کن کردن بررسی های جعلی و حذف هرگونه نظر منفی مشتری واقعی تمرکز کند.
Revain چیست؟هر آنچه که لازم است بدانید

چگونه Revain بگیریم؟

این ارز رمزنگاری شده در نوع خود به دنبال ایجاد بستری است که در آن کاربران قادر به ارائه بررسی های صادقانه ، بدون تغییر و غیر قابل بحث در مورد محصولات ، خدمات و حتی توکن های نوظهور در بازار رمزنگاری ها باشند.
شرکت های سراسر دنیا برای درآمدزایی به بررسی مشتری اعتماد می کنند و مشتری نیز به دلیل اینکه به آنها امکان تصمیم گیری در مورد خرید محصولات یا خدمات را می دهد ، به شدت به بازخورد اعتماد می کنند.
شرکت ها قدرت این بازخورد را می شناسند و برای مدیریت شهرت خود از شرکت های دیگر کمک گرفته اند. این می تواند خطرناک باشد ، زیرا برخی تمایل دارند تا قسمت بازبینی خود را با حذف پست های منفی ، یا ارسال پیام های جعلی مثبت ، دستکاری کنند.

امنیت بیشتر

ارتباطات کلید اصلی است و آرامش خاطر شما اولویت اول ماست. ویژگی اثبات بازبینی ما به کاربران امکان می دهد از روش های بیشتر برای ایمن ماندن بهره مند شوند. هنگامی که یک کاربر بررسی را ارسال می کند ، نامه ای با امضای دیجیتال Revain برای تأیید درخواست ارسال شده دریافت می کند.
تأیید ایمیل اجازه می دهد تا هرگونه ادعای احتمالی قابل اعتماد بودن شما را مورد اختلاف قرار دهید – یا در صورتی که بخواهید پرونده خود را به کسی ثابت کنید ، به عنوان مدرک عمل می کند. ما قصد داریم تا آنجا که می توانیم سطح امنیتی را معرفی کنیم تا شما تا آنجا که ممکن است راحت باشید.

2 پاسخ به “Revain چیست؟هر آنچه که لازم است بدانید”

 1. رضا گفت:

  نسبت rev و rvn خوب توضیح ندادید!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *