PROMETEUS یک MVP کاملاً کاربردی ایجاد کرده است که به کاربر اجازه می دهد با چند کلیک به پایگاه داده متصل شود ، جدول و ستونی را برای انتقال به بلاکچین انتخاب کند ، نوع بلاکچین (Prometheus، Ethereum، Cardano، Stellar  …) و انتخاب کنید که آیا عمل فقط یکبار انجام می شود یا مکرر. همچنین می توان یک روند معکوس برای انتقال داده ها از بلاکچین به پایگاه داده ایجاد کرد.

PROMETEUS چیست؟

شبکه پرومتئوس خود را یک اکوسیستم امن و غیر متمرکز توصیف می کند که برای حل مشکلات دنیای واقعی در کارگزاری داده طراحی شده است. این برای صنایع اطلاعات بازاریابی تأثیرگذار ، بازاریابی و بیمه ایجاد شده است. شبکه Prometeus توسط Prometeus Labs ، شرکتی از دانشمندان و کارآفرینان داده توسعه یافته است.

چرا یکپارچگی بین فرآیند کسب و کار و بلاکچین مهم است؟

با انتقال داده ها از پایگاه داده به بلاکچین ، داده ها دیگر تحت تغییر و دستکاری قرار نمی گیرند. این مشکل اعتماد را در یک فرایند یا سازمان تجاری حل می کند. به عنوان مثال ، اگر نمرات امتحانات قبولی دانشگاه در بلاکچین ذخیره شود ، دیگر نمی توان این نمرات را دستکاری کرد.

PROMETEUS می خواهد چه کاری انجام دهد؟

پرومتئوس می خواهد در پیاده سازی فناوری بلاکچین سهیم باشد. ایجاد بلاکچین برای شرکت هایی که به دنبال مشارکت در ایجاد بلاکچین هستند ، گران و پرهزینه است. پرومتئوس می خواهد پلتفرمی ایجاد کند که به هر شرکتی اجازه دهد به طور موثر و راحت بخشی از تجارت خود را به بلاکچین منتقل کند و در نتیجه عملیات تجاری خود را بهبود بخشد و رقابت پذیری خود را افزایش دهد.

پرومته یک MVP (حداقل محصول قابل اجرا) کاملاً کاربردی ایجاد کرده است که پایه و اساس بستر آینده پرومتئوس خواهد بود. مأموریت MVP و پلتفرم آینده این است که کاربران را قادر سازد تا به ساده ترین شکل ممکن به تصویب کنندگان واقعی فناوری بلاکچین تبدیل شوند. از طریق MVP کاربران می توانند قسمت مورد نظر از فرایند کسب و کار را به بلاکچین یا نایب الفبا منتقل کنند.

ICO و استفاده از PROMETHEUS TOKEN (PRO)

ICO به ما امکان می دهد تا در اسرع وقت بودجه ای برای ساخت بستر Prometheus جمع آوری کنیم. با این حال  در سازمان پرومتئوس آنقدر به محصول خود و برنامه پیشرفته آن ایمان هست که در حال حاضر شروع به ایجاد یک پلتفرم بر اساس MVP کرده است. توکن Prometeus (PRO) یک توکن کاربردی خواهد بود و به عنوان روش اصلی پرداخت در بستر Prometheus مورد استفاده قرار می گیرد.

حفاظت از شرکت کنندگان ICO

پرومتئوس در مورد توسعه پلتفرم آینده کاملاً شفاف است. به همین دلیل ،به شرکت کنندگان در ICO حفاظت مطلق می دهند ، چیزی که هنوز در جهان ICO دیده نشده است:

اگر سقف نرم افزاری ۵۳۰،۰۰۰ دلار تصویب نشود ، که برای توسعه یک پلتفرم آینده و مدل تجاری موفق پس از اتمام ICO مورد نیاز است ، اتریوم به طور خودکار از طریق یک قرارداد هوشمند بازگردانده می شود.

پس از عبور از سرپوش نرم (سرپوش سخت ۱۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار است) پرومته چندین متخصص مستقل با قدرت توسعه نرم افزار را پیشنهاد می کند که بررسی می کنند توسعه پلتفرم مطابق نقشه راه است. همه شرکت کنندگان در ICO به مورد علاقه خود رای می دهند ، در حالی که خریداران بالای ۱۰۰۰ دلار می توانند متخصص خود را معرفی کنند. اگر یک متخصص تشخیص دهد که توسعه پلتفرم Prometheus طبق نقشه راه در دوره پیش بینی شده پیش نمی رود ، مبلغ سرمایه گذاری کسر شده با مبلغ متناسب ۵۳۰،۰۰۰ دلار به همه خریداران بازگردانده می شود.

PROMETEUS چیست؟ آشنایی با کوین PROM

چگونه می توان PROMETEUS را خریداری کرد؟

خرید همه ارزهای دیجیتالی با دلار آمریکا امکان پذیر نیست. بیتکوین ، بیت کوین کش ، اتریوم ، لایت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی معروف را می توان با دلار آمریکا با استفاده از Coinbase یا BlockFi خریداری کرد. پس از خرید بیتکوین با استفاده از Coinbase ، می توانید بیتکوین خود را به صرافی مانند Binance منتقل کنید تا سایر ارزهای دیجیتالی از جمله Prometeus را خریداری کنید.

از کجا می توان PROMETEUS WALLET دریافت کرد؟

Prometeus نرم افزار کیف پول خود را تولید می کند که برای بارگیری در وب سایت آن موجود است ، که به شما امکان می دهد Prometeus را در رایانه خود ذخیره کنید. برای حداکثر امنیت ، می توانید ارزهای رمزپایه خود را روی یک کیف پول سخت افزاری اختصاصی مانند کیف پول TREZOR یا Ledger Nano X ذخیره کنید. اگر مایل به خرید کیف پول سخت افزاری نیستید ، ممکن است از کیف پول موبایل مانند Atomic Wallet ، Jaxx ، استفاده کنید. یا Coinomi برای ذخیره چندین ارز دیجیتالی با مزایای امنیتی اضافی.

لجر یا ترزور

یکی از بهترین مکان ها برای ذخیره Prometeus (PROM) کیف پول سخت افزاری دیجیتالی مانند کیف های Ledger یا Trezor است. کیف پول های سخت افزاری از تکنیک های رمزگذاری بسیار بالا استفاده می کنند تا وجوه شما را در برابر حملات پیچیده شبکه یا حتی کلاهبرداری های ساده فیشینگ که ممکن است کاربران با آنها در کیف پول نرم افزاری یا وب سایت مواجه شوند ، ایمن و ایمن نگه دارند. کیف پول های سخت افزاری حتی به کاربران این امکان را می دهد تا در صورت سرقت ، آسیب دیدن یا به خطر انداختن کیف پول ، از طریق عبارت تخم مرغی وجوه خود را بازیابی کنند.

هر دو کیف پول سخت افزاری قادر به ذخیره Prometeus (PROM) ، آفلاین و ایمن نگه داشتن آن هستند.

الگوریتم هشداردهنده PROMETEUS از چه چیزی استفاده می کند؟

پرومتئوس کوین ای است که از الگوریتم ETH Token استفاده می کند.

ارزش PROMETEUS چیست؟

One Prometeus (PROM) در حال حاضر ۱۹٫۶۷ دلار در مبادلات ارز دیجیتالی ارزش دارد. همچنین می توانید یک Prometeus را با ۰٫۰۰۰۳۹۶۵۲ بیتکوین در صرافی های اصلی مبادله کنید.

رتبه فعلی ۱۶۷

با ارزش بازار زنده ۳۲۳،۸۷۲،۱۰۱ دلار

دارای گردش گردش ۱۶،۴۵۰،۰۰۰ کوین PROM 

  • این پروژه ۴٫۸۵ میلیون دلار برای ۲۴٫۲۵ درصد از کل توکن PROM در ژوئن ۲۰۱۹ جمع آوری کرد.
  • ۴٫۰۰ میلیون دلار در فروش خصوصی
  • و ۰٫۸۵ میلیون دلار دیگر در IEO جمع آوری شد.
  • قیمت هر دو دور ۱٫۰۰ USD / PROM بود.

چه کوین هایی مشابه PROMETEUS هستند؟

کوین های زیر از الگوریتم و نوع اثبات ETH Token Prometeus استفاده می کنند:

PROMETEUS چیست؟ آشنایی با کوین PROM

Prometeus یک چارچوب غیرمتمرکز لایه ۲ است که توسط Prometeus Labs ساخته شده است و هدف آن ذخیره و تبادل اطلاعات بی اعتماد و ناشناس است. ارتباط بین گره های Prometeus در Binance Smart Chain انجام می شود ، در حالی که محتوای دیجیتالی با استفاده از Arweave ذخیره شده و از طریق Sia Skynet توزیع می شود.
PROM نماد ابزار بومی Prometeus است و برنامه ریزی شده است تا عملکردهای زیر را انجام دهد:

اجماع شبکه:

کاربران باید برای مشارکت در اجماع شبکه ProSA of Staked Authority (PoSA) و دریافت پاداش های پروم در PROM مشارکت کنند.

پرداخت ها:

PROM همچنین به عنوان واسطه پرداخت خدمات در برنامه های مبتنی بر Prometeus ، مانند Stoa (یک پلتفرم کسب درآمد غیر متمرکز از داده ها) و Ignite (یک شبکه اجتماعی غیر متمرکز) عمل می کند.

پروتکل شامل اجزای اصلی زیر است:
  • گره های سرویس: مدیریت ذخیره سازی و دسترسی به اطلاعات ، علاوه بر ایمن سازی شبکه.
  • اعتبارسنجان: احراز هویت داده های بازار و مسئولیت پرداخت پاداش ها را بر عهده دارند.
  • DataMarts: جستجوهای ایمن از داده های ذخیره شده در سراسر شبکه را انجام دهید و دسترسی خرید را برای مصرف کنندگان ارائه دهید.

کاربردهای PROMETEUS

Prometeus انتقال داده‌ها در بازار ارزهای دیجیتالی را سهولت می‌بخشد و روش‌های جدیدی را برای انتقال داده‌ها و سود حاصل از آنها معرفی می کند.

این سیستم عامل برای اینکه بتواند فراتر از مرزها فعاایت کند از سیستم یک به یک و متناظر استفاده می‌کند.

ماموریت این سیستم عامل این است که کنترل داده‌ها را به صاحبان آن برگرداند و آزادی بیان را به همه اعطا کند.

شبکه Prometeus منبع باز و عمومی است. عضویت و استفاده از آن رایگان است و هیچکس  مالک یا کنترل کننده آن نیست.

زیرساخت مبتنی بر بلاکچین این‌ ارز برای برقراری ارتباط در سراسر جهان و رایگان و بدون هیچ گونه سانسوری طراحی شده است.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا هر داده‌ای را به روشی ایمن و غیرمتمرکز خریداری کرده و بتوانید بفروشید

خلاصه

پیش بینی Prometeus (PROM) متضاد است. هیچ اجماع جهانی در مورد تغییرات مثبت یا منفی قیمت PROM در آینده وجود ندارد. در واقع ، رشد احتمالی آینده به عوامل مختلفی بستگی دارد: اعلان ها ، راه حل های تکنولوژیکی جدید پروژه های پرومتئوس ، محیط دیجیتالی به طور کلی ، موقعیت حقوقی و غیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *