POLYMATH یک پروژه غیر متمرکز اتریوم است که با هدف ایجاد سهولت در ایجاد و مدیریت توکن های امنیتی ساخته شده است. استاندارد ST-20 Polymath (ERC1400) به کاربران اجازه می دهد تا الزامات قانونی را در توکن ها جاسازی کنند تا معاملات به مشارکت کنندگان تأیید شده محدود شود ، چالش های ایجاد یک توکن امنیتی را ساده می کند. بیش از ۲۲۰ توکن با استفاده از بستر Polymath ایجاد شده است.

چه کسی POLYMATH را تأسیس کرد؟

Polymath توسط Trevor Koverko تاسیس شد. Trevor Koverko پس از شروع کار خود در وال استریت و سیلیکون ولی ، درگیر جامعه بلاکچین شد و پروژه هایی مانند Ethereum ، EOS و Shapeshift را تأمین مالی کرد. در سال ۲۰۱۷ ، کوورکو شرکت Polymath را تاسیس کرد. او سرمایه گذار در Lumenix ، Royalty Exchang، ShapeShift و Block.one است.

Polymath دارای اعضای تیم و مشارکت کنندگان در سراسر جهان و لیست فزاینده ای از بیش از ۵۰ ارائه دهنده خدمات است

Trevor Koverko ، مدیرعامل Polymath اخیراً در کنفرانس Blockchain Futurist در تورنتو سخنرانی کرد و از راه اندازی اولین پنج توکن امنیتی که توسط این پلتفرم سرویس می شود ، خبر داد:

Minthealth-یک اکوسیستم سلامت بیمار محور است
۷Pass – یک شرکت سرمایه گذاری شاهدانه
Corl – تامین مالی بلاکچین برای استارتاپ ها
IPwe-ثبت اختراع دارای بلاکچین
BlockEstate-صندوق مدیریت املاک مستقر در ایالات متحده به دنبال نماد دارایی است

کوورکو و تیمش طیف وسیعی از پروژه ها را انتخاب کردند تا نشان دهند چگونه Polymath می تواند از روز اول به کل بازار خدمات ارائه دهد. علاوه بر راه اندازی ، Polymath همچنین با متخصصان مختلفی برای ایجاد اولین استاندارد توکن امنیتی کار کرده است.

هدف در اینجا این است که سرمایه گذاران و صادرکنندگان توکن چارچوبی برای تسریع روند راه اندازی پروژه در آینده داشته باشند

POLY چیست؟ آشنایی با پروژه POLYMATH

چند POLYMATH در گردش وجود دارد؟

Polymath در سال ۲۰۱۷ تاسیس شد و پلتفرم Polymath در ۳۱ ژانویه ۲۰۱۸ بر روی شبکه Ethereum مستقر شد. پس از راه اندازی موفق پلتفرم ، POLY برای تعامل با این پلتفرم ایجاد شد.

۲۴۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن در طول راه اندازی توزیع شد.

حداکثر عرضه POLY تعداد ۱ میلیارد است.

در حال حاضر ۸۰۸،۰۰۰،۰۰۰ در گردش است.

۹۲۵،۰۰۰،۰۰۰ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۲۲ در گردش خواهد بود.

  • حجم معاملات ۲۴ ساعته ۳۷۸٫۱۰۳٫۸۲۹ دلار آمریکا است.
  • رتبه فعلی ۱۲۶ است ،
  • با ارزش بازار زنده $ ۴۷۰،۶۲۹،۰۰۰ USD.

Polymath بلاکچین Proof-of-Stake خود به نام Polymesh را بر اساس Parity Substrate ساخته است. Polymesh در حال حاضر در testnet است و شبکه اصلی آن در سال ۲۰۲۱ راه اندازی می شود. دارندگان ERC20 POLY ممکن است به صورت اختیاری POLY خود را بر اساس ۱: ۱ برای POLYX ارتقا دهند. تنها POLYX که ایجاد می شود آنهایی هستند که از طریق فرآیند ارتقا و هرگونه ایجاد شده توسط بلاکچین برای پاداش اثبات سهام هستند. هیچ POLYX اضافی ایجاد نمی شود. پس از فعال شدن شبکه اصلی Polymesh ، عرضه گردش POLY مبتنی بر اتریوم به میزان تعویض شده به Polymesh کاهش می یابد.

از کجا می توان POLY خرید؟

POLY برای معاملات در تعداد فزاینده ای از صرافی ها در دسترس است ، در حال حاضر جفت ارزهای دیجیتالی و استیبل کوین در دسترس هستند. بزرگترین بازارها عبارتند از:Binance ، Huobi Global ، Mandala Exchange ، BKEX و Upbit هستند.

POLYMATH چیست؟

Polymath روند قانونی ایجاد و فروش توکن های امنیتی را ساده می کند. این یک استاندارد توکن جدید ، ST20 ، ایجاد می کند و تابع دولت است. فقط “فهرست سرمایه گذاران مجاز و آدرس کیف پول اتریوم آنها” می تواند توکن ST20 را در خود جای دهد. بنابراین ، صادرکنندگان توکن نیازی به نگرانی در مورد پیامدهای قانونی امنیت آنها در دست اشتباه ندارند.

به منظور راه اندازی یک توکن منطبق با قانون ، پلتفرم Polymath صادرکنندگان ، نمایندگان قانونی ، توسعه دهندگان قرارداد هوشمند ، تأیید KYC و مبادله غیر متمرکز را گرد هم می آورد. همه معاملات در بستر Polymath با استفاده از توکن بومی POLY انجام می شود. با توجه به سرکوب مداوم دولت در عرضه اولیه کوین، Polymath امیدوار است که به جای آن پیشنهادات قانونی توکن امنیتی را ارائه دهد.

ICO ها

استاندارد جدید Polymath برای توکن های امنیتی بلاکچین با هدف جاسازی الزامات قانونی لازم در قراردادهای هوشمند و مطابق کامل مقررات امنیتی دولت است. در نتیجه ، Polymath معتقد است که اوراق بهادار مالی در بلاکچین بهتر عمل می کند و می خواهد عبارت سهامدار را با دارنده توکن جایگزین کند.

اوراق بهادار

مقررات دولتی “سرمایه گذاران را ملزم به دریافت اطلاعات مالی و سایر اطلاعات مهم در مورد اوراق بهادار عرضه شده برای فروش عمومی می کند.” هدف این است که “فریب ، اظهارات نادرست و سایر کلاهبرداری ها در فروش اوراق بهادار ممنوع شود”. به نظر می رسد با توجه به فراوانی کلاهبرداری های ICO و حداقل ۴۶ درصد از ICO های ۲۰۱۷ در حال شکست ، یک هدف عالی بود.

برای عرضه عمومی ، شرکت ها باید اوراق بهادار خود را در دولت ثبت کنند. متأسفانه ، این یک فرایند فزاینده گران و پیچیده است. سپس اوراق بهادار “در بازارهای ثانویه مانند بورس اوراق بهادار خرید و فروش می شود و کارمزد آن بین ۰٫۲۵ تا ۳ درصد است.” بنابراین Polymath معتقد است که به مردم کمک می کند تا رمز خود را به صورت قانونی ثبت کنند در حالی که همزمان یک مبادله غیر متمرکز با هزینه های کمتر ارائه می دهند.

POLY چیست؟ آشنایی با پروژه POLYMATH

پلتفرم توکن اوراق بهادار POLYMATH

پلتفرم توکن شامل سه لایه است: یک لایه برنامه ، یک لایه قانونی و یک لایه پروتکل برای اطمینان از مطابقت و سازگاری توکن شما. هدف این لایه ها کاهش پیچیدگی حقوقی و ابهام در مورد اوراق بهادار و در عین حال به حداقل رساندن کارمزد و بهبود نقدینگی دارایی ها است.

توکن های امنیتی

در حالی که اکثر توکن ها به راحتی در مبادلات قابل معامله هستند ، توکن های امنیتی به دلیل پیامدهای قانونی متعدد از قوانین متفاوتی پیروی می کنند. این مهم است که بدانید چه کسی دارای یک اوراق بهادار است زیرا اوراق بهادار به طور بالقوه حق رأی ، سود سهام یا سایر درآمدها را با پیامدهای مالیاتی تأمین می کند. در حال حاضر مبادلات از فهرست بندی هر گونه توکنی که به عنوان یک امنیت برای اجتناب از تنظیم کننده های امنیتی در نظر گرفته می شود ، اجتناب می کنند.

با این حال ، با توکنی که از طریق Polymath ایجاد شده است ، قراردادهای هوشمند تأیید می کنند که چه کسی می تواند این توکن را خرید و فروش کند. فقط سرمایه گذاران مجاز تحت ارائه دهندگان KYC  رمزارز POLY قادر به نگهداری این توکن خواهند بود. این می تواند ، از لحاظ تئوری ، هزینه های مربوط به مبادلات متمرکز را که رعایت امنیت را تضمین می کند ، حذف کند.

کجا می توانید POLY را ذخیره کنید؟

از آنجا که POLY یک رمز ERC20 است ، می توانید از MyEtherWallet برای ذخیره سازی استفاده کنید. تیم Polymath همچنین منبعی برای مشاهده توکن های POLY شما در اینجا ارائه می دهد.

همچنین می توانید از کیف پول های سخت افزاری محبوب مانند Ledger Nano S برای ذخیره POLY خود استفاده کنید

نتیجه

در دنیای ایده آل Polymath ، همه انواع اوراق بهادار تبدیل به توکن های قابل برنامه ریزی می شوند. در نتیجه ، مشاغل با هر اندازه ای به سرمایه دسترسی دارند. سرمایه گذاران همچنین به اطلاعات شفاف دسترسی دارند و می توانند از کلاهبرداری جلوگیری کنند. تیم Polymath ناکارآمدی اوراق بهادار امروز را شناسایی کرد. این پلتفرم شاید جایگزین بهتری ارائه دهد.

بر اساس کاغذ سفید ، “بازار جهانی اوراق بهادار از سه نوع ابزار اصلی تشکیل شده است: سهام ، بدهی و مشتقات. در سال ۲۰۱۶ ، ارزش این سه بازار به ترتیب ۶۷ تریلیون دلار ، ۹۹ تریلیون دلار و ۱٫۲ کوادریلیون دلار بود. “

در سال های آینده ، جالب خواهد بود که ببینیم چند درصد از بازار Polymath می تواند تسخیر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *