Poloniex یک صرافی ارز رمزنگاری شده است که اولین بار در سال ۲۰۱۴ توسط Tristan D’Agosta راه اندازی شد. دفاتر این شرکت در دلاور در ایالات متحده واقع شده است ، به این معنی که آنها در یک کشور کاملاً منظم فعالیت می کنند.

این صنعت در تاریخچه کوتاه خود به سرعت تغییر کرده است و همین امر باعث شده است که بسیاری از سرمایه گذاران در مورد خطرات احتمالی امنیتی محتاط باشند.  Poloniexبه دلیل ارتباط با کاربر و امنیت معاملات ، به عنوان یکی از مهمترین و قطبی ترین نامها در دنیای مبادله دارایی های دیجیتال مطرح شده است.

این صرافی با حجم معاملات روزانه بیش از ۱۰۰ میلیون دلار بسیار محبوب است! آنها پول خود را با گرفتن هزینه ای در تجارت روزمره که از طریق سیستم عامل آنها انجام می شود ، بدست می آورند که هم خریدار و هم فروشنده باید آن را پرداخت کنند.

برای معامله گران باتجربه تر ، Poloniex خدمات اضافی مانند تجارت حاشیه ای و حتی وام Poloniex را نیز ارائه می دهد. حتی می توانید وام های Poloniex خود را با یک ربات وام Poloniex مانند Aivren به طور خودکار انجام دهید.

توجه: وام Poloniex زمانی است که سرمایه گذاران پول قرض می کنند تا بتوانند مبالغ بیشتری را خریداری کنند. هنگام انجام این کار از طریق Poloniex ، سرمایه گذاران وجوهی را از کاربران دیگر قرض می گیرند که سود آن را به اضافه آنچه وام می دهند ، می گیرند!

Poloniex چیست؟ و چگونه با دنیای گسترده تری از ارزهای مجازی ارتباط برقرار می کند؟

به زبان ساده ، Poloniex یک سرویس تجارت دارایی دیجیتال است. این یک نوع مبادله است که از طریق آن کاربران می توانند با ارزهای دیجیتال مختلف در سراسر جهان معامله کنند. از این طریق ، Poloniex شباهت زیادی به تعداد بیشتری از صرافی های ارز دیجیتال دارد که دفتر مرکزی آن در کشورهای مختلف قرار دارد.

با این وجود ، آنچه Poloniex را از شیوه ساخت بسیاری از مبادلات دیگر متمایز می کند ، این واقعیت است که به عنوان یک ارز مبادله ای ارز دیجیتال به ارز دیجیتالی طراحی شده است. کاربران فقط ممکن است با ارزهای رمزپایه معامله کنند.

در مورد برخی صرافی ها ، کاربران می توانند ارزهای رمزپایه را با ارز فیات خریداری یا بفروشند. در حال حاضر در مورد Poloniex اینگونه نیست. کلیه مبادلات از طریق ارزهای رمزپایه دیگر انجام می شود. از آنجا که بیشتر صرافی های ارز دیجیتال به کاربران امکان می دهند ارز رمزنگاری شده با ارز فیات از نوع دیگری را خریداری کنند ، با Poloniex ، کاربران برای شرکت در بازار مبادلات باید از قبل حداقل مقداری از ارزهای دیجیتال ارائه شده را در اختیار داشته باشند.

گرچه به نظر می رسد در ظاهر این یک مانع است ، با این وجود بسیاری از کاربران ارزهای رمزپایه برای انواع ارزهایی که در لیست پیشنهادهای خود گنجانده است ، به Poloniex مراجعه کرده اند.

Poloniex از زمان راه اندازی اولیه ، طراحی مجدد و توسعه بی شماری را تجربه کرده است. این سرویس اکنون علاوه بر توابع اصلی تجاری و همچنین دامنه وسیعی از ویژگی های تجاری ، تجزیه و تحلیل فنی و پشتیبانی کاربر را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

هزینه های Poloniex

طبق Poloniex.com ، ستاد آنلاین بورس ، Poloniex براساس برنامه کارمزد طبقه بندی و تولید کننده که در مارس ۲۰۱۶ تصویب شد ، فعالیت می کند.

همانطور که از نمودار قیمت گذاری فوق مشاهده می کنید ، حداکثر مبلغی که پرداخت خواهید کرد ۰٫۱۲۵٪ است.

همچنین متوجه خواهید شد که با شروع تجارت بیشتر ، هزینه ها کاهش می یابد. این براساس مبلغی است که شما هر ۳۰ روز معامله می کنید.

Poloniex هزینه های نسبتاً کمی را ارائه می دهد ، اما نه به اندازه Binance که رقیب مستقیم Poloniex است و فقط ۰٫۱٪ هزینه می کند.

توجه: سازنده شخصی است که نقدینگی را تأمین می کند. به عنوان مثال ، اگر کریس به دنبال فروش ۲ ETH به قیمت ۶۰۰ دلار باشد ، او سازنده بازار است. از طرف دیگر ، متصرف شخصی است که قیمت را می گیرد. اگر بیلی می خواهد ETH را با قیمتی که کریس آن را لیست کرده خریداری کند ، پس او خریدار بازار است!

بر اساس وب سایت خود ، “مدل سازنده گیرنده” با پاداش دادن به سازندگان آن نقدینگی با تخفیف کارمزد ، نقدینگی بازار را تشویق می کند. “این امر همچنین منجر به افزایش اسپرد بازار به دلیل افزایش انگیزه سازندگان برای تقاضای بیش از حد یکدیگر می شود. هزینه بالاتری که شخص متقاضی پرداخت می کند معمولاً با قیمت های بهتری که این اسپرد شدیدتر ارائه می دهد جبران می شود.”

به عبارت دیگر ، هرچه حجم معاملات کاربر نسبت به دوره ۳۰ روزه قبلی بیشتر باشد ، هزینه هایی که کاربر تجربه می کند کمتر است. مدل سازنده گیرنده که در انواع مختلف مبادلات در سراسر دنیای مالی مورد استفاده قرار می گیرد ، هدف آن ایجاد انگیزه در معاملات در یک بازار خاص است. این کار را با ارائه انگیزه به سازندگان بازار برای ارسال سفارشات و در نتیجه تسهیل معاملات انجام می دهد.

از طرف دیگر ، این مدل ها اغلب برای مشتری در طرف مقابل معادله مجازات هستند. در مورد Poloniex ، سود اضافی ناشی از افزایش نقدینگی و گسترش مطلوب بازار برای ایجاد تعادل در برابر هزینه بالاتر که از شخص دریافت کننده دریافت می شود ، طراحی شده است.

Poloniex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

امنیت ، ورشکستگی و نگرانی های هک کردن

همانند اکثر مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ، Poloniex اولویت خود را برای اطمینان از اینکه کاربران هنگام معامله از امنیت برخوردار هستند ، قرار داده است. به همین ترتیب ، Poloniex اطمینان حاصل می کند که “اکثریت قریب به اتفاق سپرده های مشتری بصورت آفلاین در سردخانه های موجود در هوا ذخیره می شود. [صرافی] فقط به اندازه کافی آنلاین نگهداری می کند تا تجارت فعال را تسهیل کند ، که خطر و قرار گرفتن در معرض خطر را در برابر هکرها و سایر تهدیدات به حداقل می رساند.” .

علاوه بر این ، صرافی سیستم های نظارت و حسابرسی هوشیارانه ای را حفظ می کند که برای محافظت از دارایی های کاربر بصورت شبانه روزی کار می کنند. اگرچه حتی با در نظر گرفتن این اقدامات امنیتی ، نگرانی های کاربران در مورد امنیت و پرداخت بدهی Poloniex وجود داشته است.

به عنوان مثال ، در تابستان ۲۰۱۷ ، شایعه ای مبنی بر اینکه Poloniex دچار ورشکستگی است ، در میان کاربران پخش شد. ردگیری این شایعات دشوار بود ، اما کوین تلگراف گزارش داد که حداقل یک کاربر در نتیجه هک شدن خسارت مالی قابل توجهی را تجربه کرده است و گزارش شده است که کاربر کمک فوری از بخش پشتیبانی Poloniex دریافت نکرده است.

موضوعات دیگر ، از جمله حساب های مسدود شده و برداشت غیرفعال ، همچنین شایعات ورشکستگی را تقویت کرد. کندی پشتیبانی مشتری و کاهش عملکرد به برخی پیشنهاد می کند که افزایش تقاضا برای Poloniex از یک پایگاه در حال رشد کاربر ، سیستم را تحت فشار قرار داده است. از اوایل سال ۲۰۱۷ ، هنگامی که این مشکلات برای اولین بار گزارش شد ، Poloniex همچنان درگیر نگرانی کاربران در مورد زمان پردازش معاملات ، اتمام معاملات و موارد دیگر است.

از طرف دیگر ، Poloniex تا کنون نقض امنیت عمده ای را تجربه نکرده است ، که همچنان یک نگرانی عمده در میان سرمایه گذاران ارزهای رمزپایه و به طور گسترده تر برای مبادلات ارز دیجیتال است. این کندی روند ایجاد حساب را نیز تحت تأثیر قرار داده و Poloniex اذعان دارد که ممکن است هفته ها طول بکشد تا کاربر با موفقیت یک حساب جدید ایجاد کند.

در اواخر تابستان ۲۰۱۷ ، Poloniex شرایط استفاده خود را تغییر داد و باعث واکنش های خاص کاربران خاص شد. کوین تلگراف گزارش داد که مبادله شده اظهار داشت: “آنها هیچ ادعا و تضمینی در مورد شبکه های اصلی سکه ها ندارند و هیچ قطعیتی در توزیع توکن های انشعاب یافته در صورت تقسیم زنجیره ای در هر شبکه وجود ندارد.”

برخی به این معنی بودند که Poloniex آماده است تا پول نقد بیت کوین را به آن دسته از کاربران Poloniex که در زمان سخت چنگال بیت کوین در اختیار داشتند ، توزیع نکند. بر این اساس ، یک دوز سالم تردید باقی مانده است.

گزارش شده است که اخیراً در ژانویه ۲۰۱۸ ، کاربران Poloniex با انتشار نسخه های مربوط به مانده حساب مشتری در بستر مبادله مواجه شده اند. کاربران آشفته پیشنهاد کردند که وقتی این کاربران سفارشات خود را از طریق Poloniex لغو کردند ، صرافی به درستی موجودی حساب کاربر را اعتبار نمی دهد.

در پاسخ ، تیم Poloniex از طریق توییتر به این موضوع پرداخت و اعلام کرد که هرگونه شکایت مربوط به بازپرداخت سفارشات لغو شده را بررسی خواهد کرد. گزارشی از کوین تلگراف حاکی از آن است که حداقل برخی از کاربرانی که پس از بررسی ، مشکلات موجودی حساب را تجربه کرده اند ، مانده های خود را در حد مناسب تنظیم کرده اند.

در حالی که Poloniex و سایر صرافی های ارز دیجیتال به نفع خود این هستند که مشتریان را راضی نگه دارند و حساب ها و معاملات بدون دردسر انجام شود ، حتی یک اقدام اشتباه یا عدم صحت می تواند اعتبار یک صرافی را بسیار به خطر بیندازد. یکی از کاربران Poloniex گزارش داده است که علی رغم تلاش های متعدد برای دستیابی به تیم خدمات مشتری Poloniex برای رسیدگی به این مسئله ، بیش از ۵ ماه منتظر است تا سفارش به طور کامل پردازش شود. در

برخی موارد ، به دلیل انتظار برای یک روند معاملاتی سریع و بی ظاهر در فضای ارزهای رمزپایه ، ممکن است صبر و تحمل مشتری کاملاً ضعیف باشد. از طرف دیگر ، داستان های بسیار تبلیغاتی در مورد برخی صرافی های ارز رمزنگاری شده در حال فروپاشی یا از دست دادن اسرار آمیز مقدار زیادی پول ، ممکن است کاربران Poloniex را نیز لبه دار کند.

با ۱۰۰۰۰۰ دلار پول نقد مجازی با Risk Free رقابت کنید

مهارت های معاملاتی خود را با شبیه ساز سهام رایگان ما آزمایش کنید. با هزاران تاجر Investopedia رقابت کنید و راه خود را به سمت بالا معامله کنید! قبل از شروع به خطر انداختن پول خود ، در یک محیط مجازی معاملات را ارسال کنید. استراتژی های معاملاتی را تمرین کنید تا وقتی آمادگی ورود به بازار واقعی را داشتید ، تمرین مورد نیاز خود را انجام دهید. امروز شبیه ساز سهام ما را امتحان کنید

جوانب مثبت و منفی بسترهای نرم افزاری تبادل

همانطور که احتمالاً می دانید ، هر مبادله ای مزایا و معایب خود را دارد. برخی از افراد پایین ترین کارمزد را ترجیح می دهند ، در حالی که دیگران مبادله ای را مجاز می دانند که امکان واریز فیات را فراهم کند. به همین دلیل مهم است که قبل از ایجاد حساب کاربری ، همه موارد را در نظر بگیرید! بنابراین وقت آن است که لیست مزایا و معایب این بررسی Poloniex را شروع کنیم.

جوانب مثبت منفی

 • ارزهای رمزپایه زیادی ذکر شده است
 • طیف خوبی از گزینه های پشتیبانی مشتری
 • شرکت آمریکایی– باید امنیت را جدی بگیرد
 • استفاده آسان اما همچنین برای معامله گران پیشرفته تر نیز مناسب است
 • فقط برای سپرده ها و برداشت ها هزینه بلاکچین پرداخت کنید
 • هزینه معقول تجارت – بیشترین پرداختی شما ۰٫۱۲۵٪ است
 • بدون تأیید ، مگر اینکه مبادله زیادی انجام شود
 • روش پرداخت سنتی مانند کارت اعتباری / بدهی یا حساب بانکی وجود ندارد
 • یک هک عمده را در سال ۲۰۱۴ تجربه کرد – ۱۲٫۳٪ از کل بیت کوین

مزایا

یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از Poloniex طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه است. این شامل سکه های بزرگی مانند ریپل ، استیم ، مونرو و بیت کوین کش است. با این حال ، Poloniex همچنین ارزهای رمزپایه کوچکتر مانند BlackCoin ، Bela و Burst را لیست می کند!

وقتی نوبت به تجارت می رسد ، Poloniex ابزار بسیار خوبی نیز دارد. این شامل نمودارهای شمعدانی از ۵ دقیقه تا ۴ ساعت ، سفارشات حد مجاز و امکان بزرگنمایی و کوچک کردن نمودارها است. این بدان معنا نیست که این سیستم عامل برای مبتدیان مناسب نیست ، زیرا استفاده از رابط کاربری بسیار ساده است.

این واقعیت که Poloniex در ایالات متحده مستقر است نیز یک مزیت است ، زیرا مقررات دولت بسیار سختگیرانه است. این بدان معناست که صرافی باید اطمینان حاصل کند که آنها تمام تلاش خود را برای ایمن نگه داشتن وجوه مشتری انجام می دهند و همچنین مطمئن شوید که جرم را دور نگه دارند. در غیر این صورت ، اگر اتفاق بدی رخ دهد ، Poloniex می داند که ناظران ایالات متحده پول زیادی را به آنها جریمه می کنند. بنابراین ، آیا Poloniex خطرناک است؟

یک مزیت دیگر استفاده از Poloniex این است که مقدار زیادی نقدینگی مخصوصاً با جفت شدن altcoin دارد. این مهم است ، زیرا بدان معنی است که شما همیشه شخصی را پیدا می کنید که با او تجارت کند و خطرات نوسان را کاهش می دهد.

وقتی صحبت از کارمزد می شود ، Poloniex یکی از بهترین ها در صنعت برای سپرده گذاری و برداشت است. این به این دلیل است که شما فقط تا به حال هزینه معامله بلاکچین را پرداخت خواهید کرد! مبادلات ارز رمزنگاری شده دیگری نیز وجود دارد که هنگام برداشت وجوه خود سود کسب می کنید ، که در واقع عادلانه نیست زیرا هر زمان که معامله می کنید از شما درآمد کسب می کنند.

هزینه های معاملاتی نیز در بورس Poloniex کاملاً معقول است ، زیرا شما حداکثر کارمزد ۰٫۱۲۵٪ را پرداخت خواهید کرد ، درصورتیکه حجم بیشتری از تجارت را انجام دهید ، این مبلغ کاهش می یابد.

یکی دیگر از مزایای خوب صرافی Poloniex این است که نیازی به تأیید هویت خود ندارید ، مگر اینکه به دنبال تجارت با مقادیر بسیار زیادی باشید. در واقع ، مگر اینکه بخواهید بیش از ۲۰۰۰ دلار در روز تجارت کنید ، می توانید به صورت ناشناس تجارت کنید! دلیل اصلی مجاز به انجام این کار این است که آنها هیچ ارتباطی با پول های دنیای واقعی ندارند.

سرانجام ، اگر مشکلی دارید که به کمک نیاز دارد ، گزینه های بسیار خوبی برای انتخاب وجود دارد. این شامل پشتیبانی بلیط ، ایمیل یا چت زنده است. من همیشه مبادله ای را که چت زنده داشته باشد ترجیح می دهم زیرا می توانید بلافاصله پشتیبانی دریافت کنید.

بنابراین اکنون که درک خوبی از همه مزایای آنها پیدا کرده اید ، قسمت بعدی بررسی Poloniex من در مورد معایب آنها صحبت خواهد کرد!

معایب

یکی از معایب اصلی استفاده از پلتفرم Poloniex این است که به شما اجازه استفاده از روش های پرداخت سنتی مانند کارت بدهی / اعتباری یا حساب بانکی را نمی دهد. اگر می خواهید برای اولین بار سپرده گذاری کنید ، این کاملا آزار دهنده خواهد بود ، زیرا به این معنی است که در عوض باید حساب خود را با ارز رمزپایه تأمین کنید.

صرافی های دیگر مانند Coinbase به شما امکان می دهند با استفاده از پول دنیای واقعی واریز و برداشت کنید! اگر در حال حاضر ارزهای رمزپایه ای در دست ندارید ، خرید آسان Bitcoin یا Ethereum از Coinbase و سپس انتقال مستقیم سکه ها به Poloniex یا ادامه استفاده از Coinbase ساده ترین کار خواهد بود.

عیب بعدی استفاده از Poloniex این است که هنوز سوالاتی در مورد امنیت وجود دارد. دلیل این امر این است که ، در سال ۲۰۱۴ ، مبادله هک شده و ۱۲٫۳٪ از کل بیت کوین آنها به سرقت رفته است.

هکر یک اشکال در سیستم Poloniex پیدا کرد ، جایی که متوجه شد اگر همزمان مقدار زیادی برداشت را پردازش کنید ، می توانید بیش از مانده واقعی خود برداشت کنید. این مانند رفتن به خودپرداز و برداشت بیشتر از مبلغی است که در حساب خود دارید.

با این حال ، مالک صرافی Poloniex ، Tristan D’Agosta ، فقط چند ماه بعد به همه پس داد که با افزایش موقت هزینه های تجارت و همچنین کمک به پول خود ، این کار را کرد. خوشبختانه D’Agosta ، در زمان هک بیت کوین ارزش کمی بیش از ۵۰۰ دلار داشت. اگر ۹۷ سکه در اواخر ماه دسامبر که ارزش بیت کوین ۲۰ هزار دلار بود ، به سرقت می رفت ، ارزش هک زیر ۲ میلیون دلار بود.

 

نحوه استفاده از Poloniex: ایجاد حساب کاربری

اگر بررسی Poloniex من را تا اینجا خوانده اید ، اکنون باید ایده ای داشته باشید که ارز مناسب شماست. اگر تصمیم دارید یک حساب باز کنید ، بگذارید نحوه انجام آن را به شما نشان دهم!

 • اولین کاری که باید انجام دهید بازدید از وب سایت Poloniex است.
 • بعد ، روی ایجاد حساب کاربری خود کلیک کنید.
 • اکنون باید وارد کشور محل اقامت خود ، آدرس ایمیل خود شوید و سپس یک رمز عبور قوی انتخاب کنید.
 • اکنون بروید و با کلیک روی پیوندی که Poloniex برای شما ارسال کرده است ، آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.
 • و همین! شما اکنون یک حساب Poloniex دارید!

نحوه استفاده از Poloniex: وجوه واریزی

اکنون که حساب خود را ایجاد کرده اید ، زمان آن رسیده است که مقداری وجه را واریز کنید! فقط بخاطر داشته باشید ، شما نمی توانید از پول فیات در Poloniex استفاده کنید ، بنابراین باید حساب خود را با استفاده از ارز رمزنگاری شده تأمین کنید.

در مثال من ، من می خواهم Bitcoin Cash را واریز کنم.

در بالای صفحه ، ماوس را روی Balances حرکت دهید و سپس روی Deposits & Withdrawals کلیک کنید.

اکنون لیست طولانی ارزهای رمزپایه ای را که می توانید خریداری کنید مشاهده خواهید کرد. در سمت راست صفحه ، سکه ای را که می خواهید با آن واریز کنید ، جستجو کنید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد ، من در حال خرید بیت کوین کش هستم. بعد ، روی سپرده در سمت راست صفحه کلیک کنید.

اکنون آدرس منحصر به فرد سپرده برای سکه ای که می خواهید با آن حساب خود را تأمین کنید ، به شما ارائه می شود. فقط بخاطر داشته باشید ، آدرس متفاوتی برای هر سکه خواهید داشت ، بنابراین سعی نکنید Litecoin را به آدرس Bitcoin Cash ارسال کنید.

تبریک می گویم! اکنون شما می دانید که چگونه یک حساب ایجاد کنید و وجوه خود را واریز کنید!

نتیجه

اگر این بررسی Poloniex را از ابتدا تا انتها مطالعه کرده اید ، باید از تمام اطلاعات لازم آگاه باشید تا تصمیم بگیرید که آیا Poloniex مبادله مناسبی برای شما است.

هر کس هنگام مبادله نیازهای فردی خود را دارد. در حالی که برخی از افراد هزینه های معاملاتی پایین می گیرند ، برخی دیگر سهم زیادی از سکه ها را می گیرند. من شخصاً دوست دارم که استفاده از Platform آسان باشد ، زیرا تجارت آن را بسیار ساده می کند.

اگر می خواهید افق دید خود را باز نگه دارید ، باید Coinbase ، Binance و Kraken را بررسی کنید. آنها به عنوان مبادلات رمزنگاری فوق العاده قابل اعتماد شناخته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *