یک راهنمای رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های خارج را ارائه دهد ، بنابراین شما می توانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی Phemex شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات عمومی

Phemex یک صرافی از سنگاپور است که در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۹ آغاز به کار کرد. این مرکز تجارت و خرید مشتقات نقطه رمزنگاری را پشتیبانی می کند و از هشت زبان مختلف پشتیبانی می کند: انگلیسی ، روسی ، اسپانیایی ، ژاپنی ، فرانسوی ، چینی ، آلمانی و کره ای.

حجم معاملات بورس برای کاربرانش بسیار مهم است. حجم زیادی از معاملات اغلب (اما نه همیشه) با نقدینگی عمیق ارتباط دارد. وقتی نقدینگی در یک سیستم عامل عمیق باشد ، به این معنی است که یافتن خریدار برای سفارش فروش یا فروشنده برای سفارش خرید برای شما دشوارتر خواهد بود.

در تاریخ نوشتن این بررسی (۲۱ آوریل ۲۰۲۰ ، درست در اواسط بحران مالی ناشی از COVID-19) ، طبق معاملات Coinmarketcap ، Phemex  در ۲۴ ساعته معاملات ۴۰۵٫۶ میلیون دلار داشت. در لیست مبادلات Coinmarketcap در جهان بر اساس حجم معاملات ۲۴ ساعته این صرافی در رتبه ی ۵۰ گزارش شده است. در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی (۵ فوریه ۲۰۲۱) ، حجم معاملات ۲۴ ساعته Phemex به ۹۱۲ میلیون دلار افزایش یافت! این آن را در مکان شماره ۱۱ قرار داد. در میان مبادلات مشتقات رمزنگاری از نظر حجم معاملات.

چطور شد که Phemex آنقدر محبوب شده است؟ خوب ، حدس می زنیم شما باید خودتان ببینید. دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. با این حال ، Phemex در وب سایت خود در مقایسه با دو رقیب اصلی خود: BitMEX و Bitfinex ، نمای خوبی از پلتفرم خود ارائه می دهد.

Phemex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

جفت معاملات طلا / دلار آمریکا

از تاریخ ۳۰ مارس ۲۰۲۰ می توانید طلا / دلار آمریکا را نیز در Phemex معامله کنید. این می تواند یک جفت تجاری مفید برای دستیابی به آن باشد ، به ویژه در مواقع ناپایداری زیاد. شما می توانید طلا / دلار آمریکا را با حداکثر اهرم ۱۰۰ برابر معامله کنید.

پاداش

همانطور که در مبادلات جدید معمول است ، Phemex همچنین پاداش های مختلفی برای جذب مشتری ارائه می دهد. به عنوان یک پاداش خوشامدگویی ، Phemex به شما برای هر سپرده ۰٫۲ BTC یا بیشتر ، حداکثر ۶۰ دلار پیشنهاد می دهد. این پاداش همچنین می تواند با واریز ارزهای رمزپایه دیگر نیز ادعا شود. علاوه بر این ، Phemex همچنین به شما ۱۰ دلار جایزه معاملاتی نقطه ای برای یک سفارش واحد به ارزش ۵۰۰ USDT و ۱۰ دلار پاداش معاملاتی قرارداد برای یک معامله BTC / USD به ارزش ۵۰۰۰ دلار پیشنهاد می دهد. در کل ، می توانید ۸۰ دلار پاداش دریافت کنید. لطفا توجه داشته باشید که این پاداش ها ممکن است در هر زمان تغییر کنند.

معاملات اهرمی

Phemex برای محصولات مشتقات رمزنگاری شده به شما امکان تجارت با اهرم را می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید در معرض افزایش یا افزایش قیمت رمزگذاری خاصی باشید ، بدون اینکه در واقع دارایی لازم را داشته باشید. شما این کار را با “اهرم کردن” تجارت خود انجام می دهید. به زبان ساده ، این بدان معناست که شما از بورس برای شرط بندی بیشتر وام می گیرید. در این سیستم عامل می توانید به اندازه ۱۰۰ برابر اهرم دریافت کنید.

معاملات اهرمی خطرناک است. به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما ۱۰۰ دلار در حساب معاملاتی خود دارید و این مبلغ را شرط می بندید که طولانی مدت BTC (یعنی افزایش ارزش). اگر ارزش BTC در این صورت با ۱۰ درصد افزایش یابد ، ۱۰ دلار درآمد کسب می کردید. اگر از اهرم ۱۰۰ برابر استفاده کرده باشید ، موقعیت اولیه ۱۰۰ USD شما به یک موقعیت ۱۰،۰۰۰ USD تبدیل می شود ، بنابراین در عوض ۱۰۰۰ دلار (۹۹۰ دلار بیشتر از معامله خود را استفاده نکرده اید) درآمد کسب خواهید کرد.

با این حال ، هرچه از اهرم فشار بیشتری استفاده کنید ، فاصله تا قیمت تصفیه شما کمتر می شود. این بدان معناست که اگر قیمت BTC در جهت مخالف حرکت کند (برای این مثال پایین می آید) ، پس فقط باید درصد بسیار کمی کاهش یابد تا شما بتوانید کل ۱۰۰ USD را که شروع کرده اید از دست دهید. باز هم می گویم ، هرچه از اهرم فشار بیشتری استفاده کنید ، حرکت معکوس قیمت باید کاهش یابد تا سرمایه خود را از دست دهید. بنابراین ، همانطور که تصور می کنید ، تعادل بین ریسک و پاداش در معاملات اهرمی کاملاً دقیق تنظیم شده است (هیچ گونه سود بدون ریسکی وجود ندارد).

معاملات Spot

در ۱۵ مه ۲۰۲۰ ، Phemex خدمات Spot Trading خود را منتشر کرد. در حال حاضر ، شما می توانید ۱۱ ارز رمزپایه را با USDT معامله کنید: BTC ، ETH ، XRP ، LINK ، XTZ ، LTC ، ADA. TRX ، ONT ، BCH و NEO که تقریباً هر هفته به آنها اضافه می شود. برخلاف معاملات قراردادی ، جایی که شما بدون نیاز به نگه داشتن خود دارایی ، قیمت هر رمزنگاری یا دارایی خاص را حدس می زنید و شرط می بندید ، معامله در محل خرید و فروش مستقیم ارزهای رمزپایه ذکر شده در بالا است.

نکته قابل توجه در مورد خدمات معاملات spot Phemex این است که آنها یک مدل با هزینه صفر را ارائه می دهند. در اکثر صرافی ها ، هنگام خرید یا فروش ارز رمزنگاری شده ، باید هزینه ای پرداخت کنید که به طور معمول بین ۰٫۱۰ تا ۰٫۲۵٪ باشد. در Phemex ، می توانید یک حق بیمه عضویت خریداری کنید که هزینه آن ممکن است ماهیانه ۵٫۸۰ دلار باشد. حق بیمه عضویت ، طبق گفته Phemex ، پس انداز قابل توجهی به سوداگران با حجم بالا ارائه می دهد.

Phemex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

پشتیبانی موبایل

این پلتفرم نه تنها برای دسک تاپ ، بلکه تلفن های همراه Android و Apple نیز در دسترس است. امروزه بیشتر معامله گران در دنیای رمزنگاری معاملات خود را از طریق دسکتاپ انجام می دهند (حدود ۷۰٪ یا همین حدود). با این حال ، به طور طبیعی افرادی خارج از کشور هستند که می خواهند این کار را از طریق تلفن هوشمند خود نیز انجام دهند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید ، با توجه به اینکه دارای یک برنامه تلفن همراه بومی است (برخلاف BitMEX) این پلتفرم همچنان می تواند برای شما مناسب باشد.

نمای تجارت Phemex

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این بررسی کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید تعیین کنید کدام نمای تجاری برای شما مناسب تر است. با این حال ، تمام صفحات معاملات شباهت های خاصی دارند: همه آنها یک کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت برای هر رمزنگاری هدف و تاریخچه سفارش آن را نشان می دهند. در این موارد جعبه های خرید و فروش نیز نمایش داده می شود. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا ببینید احساس خوبی نسبت به شما دارد.

هزینه های Phemex

هزینه های معاملاتی Phemex

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، از نظر معاملات spot ، Phemex مدل هزینه معاملات صفر را در پیش گرفته است. در عوض ، آنها فقط برای حق عضویت ماهانه هزینه دریافت می کنند (قیمت ها برای ۹۹ روز ۹٫۹۹ دلار ، ۹۰ روز ۱۹٫۹۹ دلار و ۳۶۵ روز ۶۹٫۹۹ دلار USDT است). عضو شدن در حق بیمه همچنین به شما امکان می دهد سفارشات نقدی مشروط را تعیین کنید ، از برداشت های ساعتی و بدون محدودیت لذت خواهید برد و می توانید عضویت حق بیمه آزمایشی را به دوستان خود هدیه دهید.

با توجه به معاملات قرارداد ، Phemex بین “گیرندگان” و “سازندگان” جدا می شود. بیایید سریع این اصطلاحات را توصیف کنیم. هر معامله ای بین دو طرف اتفاق می افتد: سازنده ، سفارش او قبل از معامله در دفترچه سفارش وجود دارد و گیرنده ، سفارشی را که متناسب با سفارش سازنده باشد (یا “می گیرد”) قرار می دهد. ما سازندگان را برای “سازندگان” فرا می خوانیم زیرا سفارشات آنها نقدینگی را در بازار ایجاد می کنند. سازندگان کسانی هستند که این نقدینگی را با تطبیق سفارشات سازندگان با سفارش خود “می گیرند”.

در Phemex ، از هر سفارش دهنده ۰ ۷۵ ۰ ٪۵ charged هزینه دریافت می شود. این هزینه ای عادلانه است. مطمئناً ، صرافی هایی وجود دارند که برای خرید و فروش قرارداد حتی هزینه های کمتری را نیز در اختیار شما قرار می دهند ، اما در عوض مبادلات زیادی نیز هزینه های بسیار بالاتری را دریافت می کنند.

وقتی نوبت به سازندگان می رسد ، هزینه آنها -۰٫۰۲۵٪ است. این اساساً به این معنی است که هر سازنده ای برای تجارت پول می گیرد. برای روشن کردن ، بگوییم که شما سازنده سفارشی هستید که در آن قرارداد مشتقات شما را به قیمت ۱۰۰۰ دلار خریداری می کنید. این بدان معنی است که شما به جای پرداخت ۱۰۰۰ دلار ، فقط باید ۹۹۷٫۵۰ دلار بپردازید. این واقعاً رقابتی است.

Phemex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های برداشت Phemex

از نظر ما ، Phemex هنگام خروج رمزنگاری از حساب خود در سیستم عامل ، هزینه ای از خود دریافت نمی کند. بر این اساس ، تنها هزینه ای که هنگام برداشت باید به آن فکر کنید ، هزینه های شبکه است. هزینه های شبکه هزینه هایی است که به استخراج کنندگان از رمزنگاری / بلاکچین مربوطه پرداخت می شود و نه هزینه هایی که به خود صرافی پرداخت می شود. هزینه شبکه بسته به فشار شبکه از روز به روز دیگر متفاوت است.

به طور کلی ، هنگامی که صحبت از سطح هزینه برای برداشت های رمزنگاری می شود ، فقط پرداخت هزینه های شبکه باید زیر متوسط ​​صنعت جهانی در نظر گرفته شود.

روش های سپرده گذاری و سرمایه گذاران ایالات متحده

روش های سپرده گذاری

Phemex قبلاً روش دیگری برای واریز به جز رمزنگاریها قبول نمی کرد ، بنابراین تجارت در اینجا برای سرمایه گذاران جدید محدود شد. با این حال ، از ۱۸ ژوئن ۲۰۲۰ ، آنها با شرکتی به نام Banxa مشارکت کردند که یک درگاه پرداخت است که خریدهای رمزنگاری کارت اعتباری و بدهی را می پذیرد.

از آن زمان ، Phemex همچنین با Koinal ، Coinify ، MoonPay و Mercuryo همکاری کرد. شما گزینه های مختلفی برای پرداخت (از نقل و انتقالات بانکی تا Apple Pay) و نرخ متناسب با نیازهای خود دارید.

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه آن شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC).

اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند. نمونه های بسیاری از مواردی وجود دارد که SEC از صرافی های رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta به دلیل اجرای صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoincoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

Phemex به سرمایه گذاران ایالات متحده اجازه مبادله نمی دهد. بنابراین اگر اهل ایالات متحده هستید و می خواهید در تجارت رمزنگاری شرکت کنید ، باید جاهای دیگر را جستجو کنید. خوشبختانه برای شما ، اگر به فهرست Exchange بروید و از فیلترهای Exchange ما استفاده کنید ، می توانید صرافی هایی را بر اساس پذیرش یا عدم پذیرش سرمایه گذاران ایالات متحده ، مرتب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *