PayPal یک شرکت تجارت الکترونیکی است که پرداخت های بین طرفین را از طریق انتقال آنلاین تسهیل می کند. PayPal به مشتریان این امکان را می دهد تا در سیستم عامل خود حسابی ایجاد کنند که به کارت اعتباری یا حساب جاری کاربر متصل است. پس از تأیید شناسایی و اثبات وجوه ، کاربران می توانند ارسال یا دریافت پرداخت به و یا از حساب های دیگر PayPal را به صورت آنلاین یا از طریق برنامه شرکت شروع کنند.

نکته:

  • PayPal یک بستر پرداخت آنلاین است که خدمات کم هزینه ای را به افراد و مشاغل ارائه می دهد.
  • PayPal از سال ۲۰۱۵ در شرکت خود بوده است.
  • علاوه بر پرداخت های آنلاین ، PayPal خدمات متنوعی از جمله کارت های بدهی برای پرداخت ها ، کارت خوان های اعتباری را برای بازرگانان کوچک و اعتبارات ارائه می دهد.
  • PayPal روش بسیار مطمئنی برای ارسال پرداخت آنلاین است.

نحوه کار PayPal

PayPal خدمات و راه حل های پرداختی را هم برای مصرف کنندگان شخصی و هم برای مشاغل ارائه می دهد. این شرکت به مصرف کنندگان شخصی اجازه می دهد تا با خیالی آسوده نسبت به خرید ، پرداخت و انتقال پول اقدام کنند.

کاربران برای ثبت نام در یک حساب به آدرس ایمیل احتیاج دارند و برای تکمیل تنظیمات باید کارت اعتباری ، کارت نقدی یا حساب بانکی ارائه دهند. PayPal قبل از استفاده از سرویس ، تمام اطلاعات را تأیید می کند تا مطمئن شود شخصی که حساب را تنظیم می کند صاحب حق است.

دارندگان حساب PayPal می توانند با استفاده از آدرس ایمیل گیرنده یا شماره تلفن همراه ، از وب سایت شرکت یا برنامه تلفن همراه این شرکت برای انتقال پول به دیگران استفاده کنند. اگر خرده فروش خدمات ارائه می دهد ، خریداران می توانند گزینه PayPal را برای انجام خریدهای آنلاین انتخاب کنند.
معاملات طی چند دقیقه انجام می شود و شرکت قول می دهد که انتقال برای پرداخت یا برداشت سریعاً به حساب بانکی در دسترس است.
PayPal همچنین برای فعالیتهای روزمره طیف وسیعی از راه حلها را به مشاغل ارائه می دهد. این شامل پورتال پرداخت برای معاملات آنلاین و غیر حضوری ، راه حل های مدیریت کسب و کار و همچنین گزینه های اعتبار و تأمین مالی است. همچنین صاحبان مشاغل برای ایجاد حساب باید آدرس ایمیل خود را ارائه دهند.
PayPal سعی دارد با تهیه روشی از پرداخت که به پرداخت کننده یا پرداخت کننده نیازی به افشای شماره کارت اعتباری یا شماره حساب بانکی ندارد ، خریدهای آنلاین را ایمن تر کند. بنابراین ، پول امن است ، حریم خصوصی محافظت می شود ، و از آنجا که پایگاه مشتری بسیار زیاد است ، معاملات سریعتر از روش های سنتی است.
PayPal چیست؟مقایسه ی پرداخت با PayPal و Bitcoin

ملاحظات ویژه

اگرچه PayPal یک بانک نیست ، اما هنوز هم تحت همان مقررات حمایت از حقوق مصرف کننده است که توسط آن بانک ها اداره می شوند. به عنوان مثال ، میزان مسئولیت شما در قبال یک معامله غیرمجاز با توجه به اینکه شما به سرعت به بانک اطلاع می دهید که فعالیت غیرمجاز در حساب شما رخ داده است ، تعیین می شود.
اطلاع سریع از PayPal در صورت نگرانی به محدود کردن مسئولیت شما کمک می کند و توصیه می شود کاربران PayPal مرتباً حساب های خود را بررسی کنند.

تاریخچه PayPal

اولین فرم PayPal همانطور که می دانیم در اواخر دهه ۱۹۹۰ توسط Confinity راه اندازی شد. این شرکت با X.com – یک شرکت بانکی آنلاین – ادغام شد و به طور رسمی نام PayPal را در سال ۲۰۰۱ به خود اختصاص داد.
این سرویس چنان محبوب شد که eBay در سال ۲۰۰۲ تصمیم به خرید PayPal گرفت و این سرویس را به سرویس رسمی انتقال وب سایت خود تبدیل کرد. در سال ۲۰۱۵ ، PayPal به عنوان یک شرکت مستقل از بازار خارج شد. سهام شرکت در Nasdaq تحت نماد PYPL با سهام مشارکت دارد.
PayPal در طول تاریخ خود شرکت های دیگری را نیز به دست آورده است که قسمت های مختلف معاملات مالی ، انتقال دیجیتال پول و بازارهای پرداخت را انجام می دهند. برخی از این خریدها باعث پیشرفت فناوری و ویژگیهای اضافی شده است که با جذب شرکتها در پلت فرم PayPal گنجانده شده است. به عنوان مثال ، PayPal شرکت BrainTree را در سال ۲۰۱۳ خریداری کرد که صاحب سرویس رقیب Venmo بود.

انواع هزینه های PayPal

PayPal برای خریدها هزینه ای دریافت نمی کند. سایر هزینه ها براساس نوع خدمات متفاوت است. به عنوان مثال ، از مصرف کنندگان شخصی بابت حمل و نقل استاندارد که از یک حساب بانکی مرتبط انجام می شود هزینه ای دریافت نمی شود ، اما برای انتقال فوری ۱٪ مانده موجودی یا حداکثر ۱۰ $ کارمزد وجود دارد.

نکته: پی پال برای انتقال فوری هزینه ای را از کاربران دریافت می کند.
اگر هر دو طرف حساب PayPal داشته باشند ، می توان به صورت بین المللی پول به طور رایگان منتقل کرد. این باعث می شود PayPal در زمان ارسال ارز ایالات متحده در سطح بین المللی ، یک نیروی رقابتی در جهان نقل و انتقالات بانکی باشد. وقتی ارز خارجی در کشور دیگری پذیرفته می شود ، کارمزد PayPal با یک بانک سنتی قابل مقایسه است.
وب سایت PayPal 2.9٪ + هزینه معامله ۳۰ سنت را تبلیغ می کند که برای معامله ۱۰۰ دلاری به PayPal مقدار ۳٫۲۰ دلار می رسد. این ساده به نظر می رسد تا زمانی که بیشتر جستجو نکنید و تمام بسته ها و خدمات مختلفی را که برای بازرگانان در دسترس است پیدا کنید. ساختار هزینه PayPal برای معاملات بازرگان با انتقال حساب شخصی آن متفاوت است. PayPal بین ۲٫۷ تا ۳٫۲ درصد به علاوه نرخ ثابت ۳۰ سنت بابت انتقال ۱۰۰ دلار هزینه استاندارد برای بازرگانانی که کالا و خدمات را به صورت آنلاین می فروشند ، از جمله فروشندگان eBay و مشاغل خصوصی که از PayPal به عنوان گزینه پرداخت استفاده می کنند ، هزینه می گیرد.

مزایای PayPal

خریدهای انجام شده با چند خرده فروش آنلاین ممکن است شامل تخفیف از PayPal یا نوعی پیشنهاد بازپرداخت باشد. PayPal همچنین کارت اعتباری خاص خود را از طریق Synchrony Bank ارائه می دهد. متقاضیان تأیید شده با MasterCards با مارک PayPal همراه هستند.
این شرکت همچنین خریدهای کلان را تأمین می کند ، اعتبارات خود را تمدید می کند و MasterCards بدهی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که برای پرداخت هزینه خرید در یک فروشگاه آجر و ملات یا برداشت وجه نقد از مانده PayPal استفاده می کنند. با شناخته شدن گسترده PayPal ، فروشگاه هایی در سراسر جهان وجود دارند که پرداخت PayPal برای کالاها یا خدمات را می پذیرند – حتی برخی از آنها پرداخت های بدون تماس PayPal را نیز می پذیرند.
PayPal چیست؟مقایسه ی پرداخت با PayPal و Bitcoin

بیت کوین در مقابل PayPal

شما می دانید که بانک ها برای نقل و انتقالات بین المللی پول هزینه های سنگینی می گیرند. اگر به دنبال گزینه های دیگری هستید ، سیستم عامل های PayPal و بیت کوین وجود دارد.

هر دو گزینه پرداخت ادعای شهرت دارند: PayPal در بازار پرداخت آنلاین یک روح بزرگ است و بیت کوین اغلب به عنوان واحد پول آینده معرفی می شود. به طور طبیعی ، آنها به عنوان گزینه هایی برای انتقال پول بین المللی توجه بسیاری را به خود جلب کرده اند.

بیایید آنها را رو در رو مقایسه کنیم – نحوه کار ، هزینه آنها و سرعت ارسال از طریق رسید. ما همچنین چندین مورد موردی را برای تعیین یک برنده بررسی خواهیم کرد.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات نباید به عنوان تأیید ارز رمزنگاری شده یا ارائه دهنده ، خدمات یا پیشنهادات خاص تفسیر شود. این یک توصیه برای تجارت نیست. ارزهای رمزنگاری شده سوداگرانه ، پیچیده و دارای خطرات قابل توجهی هستند – بسیار بی ثبات و حساس به فعالیت ثانویه هستند. عملکرد قابل پیش بینی نیست و عملکرد گذشته هیچ تضمینی برای عملکرد آینده نیست. قبل از اتکا به این اطلاعات ، شرایط خود را در نظر بگیرید و مشاوره خود را کسب کنید. شما همچنین باید ماهیت هر محصول یا خدمات (از جمله وضعیت حقوقی آن و الزامات قانونی مربوطه) را تأیید کنید و قبل از تصمیم گیری با وب سایت های تنظیم کننده مربوطه مشورت کنید. arekcrypto یا نویسنده ممکن است دارایی هایی در ارزهای رمزپایه مورد بحث داشته باشد.
اجازه دهید فرایندهای انتقال پول از طریق سیستم عامل های بیت کوین و PayPal را انجام دهیم.

بیت کوین و PayPal : نحوه عملکرد آنها

بیت کوین

خیلی ساده ، انتقال پول از طریق بیت کوین شامل موارد زیر است:
از ارز محلی خود برای خرید بیت کوین استفاده کنید
فروش بیت کوین خود با ارز بین المللی مورد نظر شما.
گیرنده شما انتقال بیت کوین خود را در کیف پول بیت کوین دریافت می کند. آنها باید بیت کوین را با ارز محلی خود بفروشند. سرانجام ، آنها باید ارز را به حساب بانکی خود ببرند.

PayPal

در اینجا نحوه انتقال پول از طریق PayPal آورده شده است:

سپس انتقال خود را با مانده PayPal ، حساب بانکی ، کارت اعتباری یا نقدی یا اعتبار پی پال تأمین کنید

به حساب PayPal گیرنده خود پول ارسال کنید.

دریافت کننده شما پس از دریافت پول ، می تواند وجوه را در حساب PayPal خود نگه دارد یا پول را به حساب بانکی خود برداشت کند.

PayPal چیست؟مقایسه ی پرداخت با PayPal و Bitcoin

کدام یک هزینه کمتری ارائه می دهد؟

بیت کوین

برای اینکه از هزینه هایی که ممکن است هنگام انتقال بیت کوین پرداخت کنید ، مطلع شوید ، به آنچه در Coinbase ، یکی از بزرگترین سیستم عامل های بیت کوین جهان پرداخت خواهید کرد ، نگاهی بیندازید.

واریز پول

انتقال ACH – رایگان
انتقال سیم – ۱۰ دلار (۲۵ دلار خروجی)

خرید بیت کوین

حساب بانکی ایالات متحده – ۱٫۴۹٪ (حداقل ۰٫۱۵ دلار)
 Coinbase USD Wallet – 1.49٪
کارت اعتباری یا نقدی – ۳٫۹۹٪

پرداخت پس از فروش بیت کوین

حساب بانکی ایالات متحده – ۱٫۴۹٪ (حداقل ۰٫۱۵ دلار)
Coinbase USD Wallet – 1.49٪
کارت اعتباری یا نقدی – ۳٫۹۹٪
در کشورهای دیگر ، ممکن است هزینه کمی برای برداشت پول از Coinbase به یک حساب بانکی وجود داشته باشد. با این حال ، این هزینه معمولاً کم است – به عنوان مثال ۰٫۱۵ یورو.

PayPal

اینها هزینه های ارسال پول به یک حساب PayPal دیگر است.

کاملاً با موجودی PayPal یا حساب بانکی مرتبط خود پرداخت کنید

ایالات متحده و کانادا – بدون هزینه
کشورهای دیگر – ۲٫۹۹ تا ۴٫۹۹ دلار بسته به کشور

پرداخت با کارت اعتباری یا نقدی یا اعتبار PayPal

ایالات متحده و کانادا – ۲٫۹٪ + هزینه ثابت حدود ۰٫۳۰ دلار
کشورهای دیگر – ۲٫۹٪ + هزینه ثابت به کشور بستگی دارد + هزینه ثابت بر اساس ارز
برنده:PayPal
برای هزینه های انتقال اولیه ، تقریباً به همان میزان برای PayPal و بیت کوین پرداخت خواهید کرد (با فرض اینکه ما از Coinbase به عنوان مثال استفاده می کنیم).
اما PayPal کمی حاشیه دارد. وقتی بیت کوین خود را با ارز فیات (یا ارز صادره از دولت مانند دلار و یورو) می فروشید ، هزینه دیگری پرداخت خواهید کرد. در همین حال ، در PayPal فقط هنگام شروع انتقال هزینه پرداخت می کنید

سایر خدمات انتقال را مقایسه کنید

کدام یک نرخ ارز بهتری ارائه می دهد؟

برای درک اینکه چه کسی رقابتی ترین نرخ ارز را ارائه می دهد ، ابتدا باید نرخ متوسط ​​بازار را بررسی کنید. این نرخ واقعی ارز است که به طور متوسط ​​نرخ خرید و فروش یک ارز جهانی را نشان می دهد – و نرخ بهره بانک ها و خدمات نقل و انتقالات هنگام خرید و فروش بین خودشان است. بگویید شما ۱۰۰۰ دلار به انگلیس می فرستید:
اگر نرخ متوسط ​​بازار ۱ دلار = ۰٫۹۵ یورو باشد ،
در عوض ممکن است یک بانک نرخ ۱ SD = 0.93 EUR را ارائه دهد.
با مبادله پول شما با نرخ پایین تر ، بانک از این مابه التفاوت سود می کند – با مبلغ ۲۰ یورو بیشتر.

بیت کوین

از آنجا که بیت کوین توسط یک ارائه دهنده توزیع نمی شود ، بسته به اینکه از کدام سرویس استفاده می کنید ، نرخ ارز متفاوت خواهد بود. ممکن است نرخ ارز کسری از چند درصد تا چند واحد بالاتر از نرخ متوسط ​​بازار را پیدا کنید.

بهترین راه برای یافتن نرخ ارز مناسب ، مقایسه چندین سیستم عامل بیت کوین با نرخ متوسط ​​بازار است.

PayPal

PayPal برای محاسبه نرخ ارز ارائه شده به مشتریان ، نرخ عمده فروشی را که از بانک خود می گیرد ، می گیرد و ۲٫۵٪ حاشیه به آن اضافه می کند. پی پال این نرخ را دو بار در روز به روز می کند.
از آنجا که نمی توانید بدانید نرخ عمده فروشی PayPal چقدر است ، دشوار است که خود تعیین کنید نرخ ارز را دریافت خواهید کرد.
بهترین راه برای یافتن نرخ ارز دقیق ، استفاده از ماشین حساب مبادله ارز PayPal است که پس از ورود به حساب خود می توانید آن را پیدا کنید.
برنده: کراوات
انتخاب برنده در اینجا دشوار است زیرا انواع ارائه دهندگان بیت کوین را پیدا خواهید کرد. ارائه دهندگان با نرخ ارز بدتر از PayPal و همچنین ارائه دهندگان با نرخ بهتر را پیدا خواهید کرد.

کدام یک سریعتر است؟

بیت کوین (Coinbase)

روش پرداخت و خرید بیت کوین

انتقال حساب بانکی – ۳-۵ روز
کارت اعتباری یا نقدی یا کیف پول USD – فوری

فروش بیت کوین (ایالات متحده)

فروش سفارش یا برداشت به حساب بانکی ایالات متحده – فوری
از طریق انتقال SEPA – 1-2 روز کاری به حساب بانکی خود بروید
برداشتن از طریق سیم – روز کاری بعدی

فروش بیت کوین (اروپا)

سفارش فروش – فوری
از طریق انتقال SEPA – 1-2 روز کاری به حساب بانکی خود بروید
برداشتن از طریق سیم – روز کاری بعدی

PayPal

انتقال پول به حساب PayPal دیگر

انتقال بین حساب های PayPal – فوری

برداشت پول از پی پال

برداشت از PayPal به حساب بانکی – روز کاری بعدی

روش پرداخت

انتقال حساب بانکی – ۳-۵ روز
پیوند دادن حساب بانکی – در صورت وارد کردن جزئیات حساب بانکی ، ۲-۳ روز کاری یا فوری
مانده پی پال – فوری
کارت اعتباری یا نقدی یا اعتبار PayPal – فوری

برنده: کراوات
انتقال از طریق PayPal یا بیت کوین تقریباً به همان زمان انجام می شود. شما می توانید انتقال خود را از طریق حساب بانکی خود (که کمی کندتر است) یا از طریق روش های فوری مانند پرداخت کارت اعتباری تأمین کنید.

انتقال SEPA چیست؟

SEPA مختص منطقه پرداخت های یورو است ، ابتکاری از صنعت بانکداری اروپا است که پرداخت های الکترونیکی را از طریق کارت های اعتباری یا بدهی ، انتقال بانکی و سپرده های مستقیم به آسانی پرداخت های داخلی در یک کشور انجام می دهد.

بگذارید بگوییم شما می خواهید ۱۰۰۰ دلار به آلمان ، که از یورو استفاده می کند ، انتقال دهید. در اینجا فرآیند از طریق PayPal و یک بستر بیت کوین به نظر می رسد.

مطالعات موردی

PayPal (حساب بانکی و کارت اعتباری مرتبط)

۱٫ هزینه معامله – حساب بانکی مرتبط

شما از یک حساب بانکی مرتبط پرداخت می کنید ، بنابراین هزینه ۲٪ را پرداخت می کنید. شما اطلاعات حساب بانکی خود را وارد می کنید ، بنابراین پیوند فوری است.
  • $۱,۰۰۰ x 0.02 = $20

هزینه معامله – کارت اعتباری

از طرف دیگر ، اگر از کارت اعتباری استفاده کنید ، هزینه ۳٫۹٪ را پرداخت خواهید کرد. افزودن کارت اعتباری فوری است.

  • $۱,۰۰۰ x 0.039 = $39

۲٫ انتقال به حساب PayPal

انتقال پول به حساب PayPal دیگر رایگان است و انتقال فوری انجام می شود.

۳٫ نرخ ارز

بگویید نرخ میانه بازار برای دلار آمریکا به یورو ۱ = ۰٫۹۴۵ یورو است. با این نرخ ، ۱۰۰۰ دلار شما ۹۴۵ یورو ارزش دارد.
نرخ ارز PayPal 1 = 0.927 EUR است. بنابراین:
  • $۱,۰۰۰ x 0.927 = 927 EUR
این ضرر ۱۸ یورو (یا حدود ۱۹٫۰۵ دلار) است.

۴٫ برداشت از PayPal

برداشت از حساب بانکی آلمان رایگان است.

۵٫ کل حساب بانکی متصل به هزینه

اگر از حساب بانکی پیوندی استفاده می کنید این همان چیزی است که شما از طریق انتقال از دست داده اید:
۲۰ دلار برای هزینه معاملات اولیه.
۱۹٫۰۵ دلار از نرخ ارز.
در کل ، بودجه انتقال از طریق PayPal با استفاده از یک حساب بانکی مرتبط ۳۹٫۰۵ دلار هزینه دارد.

هزینه کل – کارت اعتباری

اگر از کارت اعتباری استفاده می کنید این همان چیزی است که شما از طریق انتقال از دست داده اید:
۳۹ دلار برای هزینه معاملات اولیه.
۱۹٫۰۵ دلار از نرخ ارز.
در کل ، هزینه انتقال از طریق PayPal با کارت اعتباری ۵۸٫۰۵ دلار است.
PayPal چیست؟مقایسه ی پرداخت با PayPal و Bitcoin

بیت کوین (انتقال بانکی و کارت اعتباری)

۱٫ هزینه معامله – انتقال بانکی

اگر از انتقال بانکی استفاده می کنید ، ۱٫۴۹٪ کارمزد پرداخت خواهید کرد. افزودن حساب بانکی شما سه روز کاری طول می کشد.
این چیزی است که شما پرداخت خواهید کرد:
  •  x $۱,۰۰۰ x $۰٫۰۱۴۹= ۱۴٫۹۰
هزینه معامله – کارت اعتباری
اگر انتقال را با کارت اعتباری تأمین کنید ، هزینه ۳٫۹۹٪ را پرداخت خواهید کرد. خرید بیت کوین فوری است.
این چیزی است که شما پرداخت خواهید کرد:
  •  x $1,000 x 0.0399 = $39.90

۲٫ نرخ ارز

بگویید نرخ متوسط ​​بازار دلار برای بیت کوین (XBT (1 = 0.0013 XBT است. با این نرخ ، ۱۰۰۰ دلار شما ۱٫۳ XBT ارزش دارد.
شما در بستر بیت کوین نرخ ۱ = ۰٫۰۰۱۲۸ XBT دریافت می کنید. بنابراین:
  • $۱,۰۰۰ x 0.00128 = 1.28 XBT
با توجه به نرخ متوسط ​​بازار ، ۱٫۲۸ XBT تا ۹۸۴٫۶۲ دلار کار می کند. در اینجا شما ۱۵٫۳۸ دلار با نرخ ارز ضرر کرده اید.

۳٫ انتقال به گیرنده

شما بیت کوین را برای گیرنده خود ارسال می کنید ، وی همچنین دارای یک حساب کاربری در بستر بیت کوین است. این امر انتقال را رایگان می کند.

۴٫ فروش بیت کوین

اکنون گیرنده شما ۱٫۲۸ XBT دارد و او باید آن را به یورو بفروشد. وقتی این کار را کرد ، مقداری از هزینه فروش و نرخ ارز ضرر خواهد کرد.
برای سادگی ، ضرر را به دلار آمریکا محاسبه خواهیم کرد.

۵٫ هزینه فروش

گیرنده شما می داند که ۱٫۲۸ XBT در بستر بیت کوین ۱۰۰۰ دلار ارزش دارد. وی برای فروش نیاز به هزینه ۱٫۴۹٪ دارد که در حدود ۱۴٫۹۰ دلار درآمد دارد.
او به طور موثر ۹۸۵٫۱۰ دلار بیت کوین (۱۰۰۰ دلار کمتر از ۱۴٫۹۰ دلار هزینه محاسبه شده از نرخ ارز پلت فرم بیت کوین) می فروشد

۶٫ نرخ ارز

با توجه به نرخ ارز پلت فرم بیت کوین ، ۹۸۵٫۱۰ دلار ۱٫۲۶ XBT است.
بنابراین ۱٫۳ XBT را انتقال داده اید و گیرنده شما اکنون ۱٫۲۶ XBT دارد.
با نرخ متوسط ​​بازار ۱٫۳ XBT 1000 دلار ارزش دارد.
با نرخ متوسط ​​بازار ، ۱٫۲۶ XBT 969.23 دلار ارزش دارد.
این مبلغ به ۳۰٫۷۷ دلار می رسد. این کل مبلغ از دست رفته از نرخ خرید ارز ، هزینه فروش و نرخ ارز فروش است. (شما در ابتدای کار هزینه خرید را پرداخت کردید)

۷٫ هزینه عقب نشینی

سپس برای برداشت وجوه ۰٫۱۵ یورو هزینه پرداخت می شود که در حدود ۰٫۱۶ دلار کار می کند.

۸٫ هزینه کل – انتقال بانکی

این مبلغ کل از دست رفته در هنگام انتقال است که برای اولین بار بیت کوین را با انتقال بانکی خریداری کرده اید:
۱۴٫۹۰ دلار از هزینه معامله خرید.
۳۰٫۷۷ دلار از نرخ خرید خرید ، کارمزد معامله فروش و نرخ ارز فروش.
۰٫۱۶ دلار از هزینه برداشت.
در کل ، بودجه انتقال از طریق بیت کوین با استفاده از انتقال بانکی ۴۵٫۸۳ دلار هزینه دارد.

هزینه کل – کارت اعتباری

این مبلغ کل مبلغی است که از طریق انتقال از دست رفته است اگر اولین بیت کوین را با کارت اعتباری خریداری کنید:
۳۹٫۹۰ دلار از هزینه معاملات خرید.
۳۰٫۷۷ دلار از نرخ خرید ارز ، هزینه معامله فروش و نرخ ارز فروش.
۰٫۱۶ دلار از هزینه برداشت.
در کل ، بودجه انتقال از طریق بیت کوین با کارت اعتباری ۷۰٫۸۳ دلار هزینه دارد.
برنده: کراوات
در اینجا هزینه های کل برای روش های مختلف از کم هزینه ترین آورده شده است:
حساب بانکی پیوند پی پال: ۳۹٫۰۵ دلار
بیت کوین – انتقال بانکی: ۴۵٫۸۳ دلار
PayPal – کارت اعتباری: ۵۸٫۰۵ دلار
بیت کوین – کارت اعتباری: ۷۰٫۸۳ دلار
برای پس انداز پول ، انتقال را با حساب بانکی خود تأمین کنید – پرداخت با کارت اعتباری ممکن است گران شود.
بعلاوه ، به نرخ ارز مقایسه شده با نرخ متوسط ​​بازار نگاه کنید. PayPal در مطالعات موردی ما در سطح بالایی قرار گرفت ، اما اگر بتوانید نرخ رقابتی تری پیدا کنید ، بیت کوین می تواند گزینه بهتری باشد.
نکته: دلیل اصلی اینکه احتمالاً از طریق PayPal ضرر کمتری خواهید داشت این است که وجوه شما فقط یکبار تبدیل می شود. به عنوان مثال دلار بلافاصله به یورو تبدیل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *