Paritex یک صرافی ارز های رمزنگاری شده در ترکیه است که در مارس ۲۰۱۹ راه اندازی شد.

این پلت فرم از تجارت در بزرگترین رمزنگاری های موجود پشتیبانی می کند: بیت کوین ، Ethereum ، Tether ، Ripple و غیره. آنها همچنین تجارت در چند آلت کوین عجیب و غریب دیگر را نیز ارائه می دهند.

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه آن شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC). اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند. نمونه های بسیاری از مواردی وجود دارد که SEC از صرافی های رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta به دلیل اجرای صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoincoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

مشخص نیست که آیا Paritex به سرمایه گذاران آمریکایی اجازه می دهد یا خیر. ما شرایط و ضوابط آنها را خوانده ایم و منع صریح سرمایه گذاران آمریکایی را پیدا نکرده ایم. ما از هر یک از سرمایه گذاران آمریکایی می خواهیم که نظر خود را درباره مجاز بودن تجارت خود در Paritex اعلام کنند.

نمای تجاری Paritex

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای تجارت بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آنها می توانید با توجه به رمزنگاری مربوطه سفارش دهید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید. همه موارد در نمای مشابه روی دسک تاپ شماست. البته آنچه در حال حاضر توصیف کردیم نیز تغییراتی دارد.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید نمای تجاری Paritex برای شما مناسب باشد یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید تنظیمات را متناسب با نمای معاملات پس از تنظیمات خود تغییر دهید.

Paritex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Paritex

هزینه های معاملاتی Paritex

هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه تجارت می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. بسیاری از مبادلات بین گیرندگان و سازندگان تقسیم می شود. Takers کسی است که یک سفارش موجود را از کتاب سفارش می گیرد.

Paritex همان چیزی را می گیرد که ما آن را هزینه های ثابت می نامیم ، به این معنی که هم گیرندگان و هم سازندگان هزینه یکسانی را پرداخت می کنند: ۰٫۱۵٪. این هزینه های گیرنده کاملاً با متوسط ​​صنعت مبادلات متمرکز مطابقت دارد. متوسط ​​صنعت با کمترین میزان در حدود ۰٫۲۰-۰٫۲۵٪ بوده است اما اکنون شاهد هستیم که میانگین صنعت جدید در حدود ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ است.

هزینه های برداشت Paritex

Paritex برای هر بار برداشت از BTC ، مبلغ ۰٫۰۰۰۸ BTC را برداشت می کند. طبق این گزارش ، متوسط ​​صنعت جهانی در حال حاضر ۰٫۰۰۰۶۴۳ BTC برای هر BTC برداشت است ، بنابراین هزینه برداشت BTC از Paritex کمی بالاتر از متوسط ​​در اینجا است.

روش های سپرده گذاری

علاوه بر واریز ارز رمزنگاری شده به سیستم عامل ، Paritex به شما امکان می دهد ارز فیات را نیز واریز کنید. با این حال ، فقط از طریق انتقال وجه (نه کارت اعتباری یا بدهی). اگر به مبادله ای مبنی بر پذیرش سپرده های اعتباری یا کارت نقدی نیاز دارید ، فقط از فیلتر فیلترهای ما استفاده کنید و به هیچ وجه یکی را پیدا خواهید کرد.

با توجه به اینکه سپرده های ارزی فیات در این بستر معاملات امکان پذیر است ، Paritex به عنوان “صرافی در سطح ورود” شناخته می شود ، به معنی صرافی که سرمایه گذاران جدید رمزنگاری می توانند سفر خود را به دنیای هیجان انگیز رمزنگاری آغاز کنند.

Paritex Security

گفته می شود Paritex 95٪ از کل دارایی های کاربر را در ذخیره سازی و رمزگذاری قوی “اطلاعات حساس حساب” در اختیار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *