یک راهنمای تبادل رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های خارج از آن را ارائه دهد تا بتوانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی P2PB2B شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات عمومی

P2PB2B یک صرافی رمزنگاری در استونی است که در ژانویه ۲۰۱۸ راه اندازی شد.

همانطور که مطمئناً می دانید ، منطقه بالتیک از سه کشور استونی ، لتونی و لیتوانی تشکیل شده است. با توجه به این موضوع ، ممکن است عجیب به نظر برسد که از بین این سه کشور ، تنها استونی محل تبادل ارزهای رمزپایه است. و نه تنها یک یا دو بلکه BTCBear ، Jubiter ، LATOKEN ، Crex24 و Kriptomat همه از استونی هستند.

دلیل این امر این است که استونی مجوزی دارد که می توانید برای انجام عملیات تبادل رمزنگاری به عنوان یک شرکت استونیایی دریافت کنید.

سرعت پردازش موتور معامله در هر ثانیه تا ۱۰۰۰۰ معامله است. اگر هر روز یک یا دو معامله انجام دهید ، سرعت موتور تراکنش برای شما کاملاً بی ربط است. اما اگر شما یک معامله گر روزانه هستید و به دنبال یافتن فرصت های آربیتراژ هستید ، می تواند مهمتر باشد.

عملکرد پشتیبانی

این پلتفرم عملکرد پشتیبانی دارد که بصورت ۲۴/۷ روز باز است. این بسیار مفید است زیرا دیدن صرافی باید سرمایه گذاران ساکن در تمام مناطق زمانی مختلف جهان داشته باشند. در اینجا کارمندان پشتیبانی هستند که به بیشتر زبانهای اصلی جهان صحبت می کنند. اساساً فقط زبان هندی در لیست بزرگترین زبانهای جهان وجود ندارد.

P2PB2B چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

سرمایه گذاران ایالات متحده

P2PB2B صریحاً بیان نمی کند که سرمایه گذاران ایالات متحده از تجارت منع شده اند. بنابراین ، سرمایه گذاران آمریکایی باید بتوانند در اینجا تجارت کنند. هر سرمایه گذار آمریکایی که می خواهد در اینجا تجارت کند باید در هر صورت نظر خود را در مورد هر موضوعی که از تابعیت یا اقامت وی ​​ناشی می شود ، تشکیل دهد.

نمای تجاری P2PB2B

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت رمزنگاری انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از انتخاب صرافی ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا ببینید احساس خوبی نسبت به شما دارد.

معاملات و نقدینگی موجود

P2PB2B از تجارت در بیشتر رمزنگاری های بزرگتر پشتیبانی می کند ، اما در اینجا نمی توانید با طیف گسترده ای از altcoin های کوچکتر مقابله کنید. این پلتفرم معاملات بر امکان تجارت با جواهرات تاج رمزنگاری (بیت کوین ، اتریوم ، NEO ، Litecoin ، DASH و موارد مشابه) متمرکز است. هرچند مطمئناً در آینده رمز ارز های کمتر معامله شده ای اضافه خواهند شد. شما فقط باید صبر کنید و ببینید.

در مورد نقدینگی ، این مبادله به هیچ وجه بازیگر زمان کمی نیست. P2PB2B حجم معاملات ۲۴ ساعته بالغ بر ۵۷ میلیون دلار دارد. این P2PB2B را در رتبه  ۴۶ در لیست صرافی هایی با بیشترین حجم معاملات ۲۴ ساعته قرار داد.  در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی (۲۶ مارس ۲۰۲۰ ، درست در اواسط بحران COVID-19) ، حجم معاملات به رقم شگفت انگیز ۲٫۶ میلیارد دلار افزایش یافته بود و آن را در رتبه ۷ لیست قرار داد. این نقدینگی بسیار چشمگیر است.

P2PB2B چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های P2PB2B

هزینه های معاملاتی P2PB2B

این صرافی کارمزد معاملات آنها را ۰٫۲۰٪ ثابت اعلام کرده است. این بدان معناست که هم گیرندگان و هم سازندگان با اجرای موفقیت آمیز یک معامله ، ۰٫۲۰٪ پرداخت می کنند. ۰٫۲۰٪ کمی کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی است (تقریباً ۰٫۲۵٪).

هزینه های برداشت P2PB2B

صرافی هایی وجود دارند که با ارائه کارمزد معاملاتی پایین مشتری را به خود جلب می کنند اما سپس سود خود را از طریق دریافت هزینه های برداشت بالا می گیرند. و هنگامی که در یک صرافی تجارت خود را شروع کردید ، نمی توانید بدون اینکه تحت تأثیر هزینه های برداشت قرار بگیرید ، بیرون بیایید. خوشبختانه ، این صرافی یکی از آن موارد نیست.

P2PB2B هنگام برداشت BTC 0.001 BTC را شارژ می کند. این یک سطح هزینه قابل قبول است ، اما هنوز هم تقریباً کمی بالاتر از متوسط ​​هزینه برداشت از BTC در صنعت جهانی است. هزینه جهانی برداشت BTC برای صنعت جهانی ۰٫۰۰۰۸۱۲ BTC است. تفاوت بین هزینه متوسط ​​صنعت جهانی و هزینه برداشت P2PB2B ممکن است برای بسیاری از افراد ناچیز باشد. با این حال ، از منظر ما ، هزینه برداشت بیشتر نشان دهنده این است که صرافی می خواهد خود را در کجا در چشم انداز هزینه جهانی قرار دهد.

روش های سپرده گذاری

P2PB2B انتقال وجه را به عنوان روش سپرده ارائه می دهد و همچنین می توانید از طریق کارت اعتباری واریز کنید. این البته برای هر سرمایه گذار رمزنگاری جدید بسیار مفید است. پذیرش سپرده های ارزی فیات همچنین P2PB2B را به “مبادله ای در سطح ابتدایی” تبدیل می کند ، جایی که سرمایه گذاران جدید رمزنگاری می توانند اولین قدم های خود را به دنیای هیجان انگیز رمزنگاری بردارند!

امنیت P2PB2B

هنگام بررسی اقدامات امنیتی اتخاذ شده در P2PB2B ، نباید فراموش کرد که ادعا می شود ۹۶٪ از کل دارایی های رمزنگاری شده در کیف پول های سرد ذخیره می شود. این صرافی همچنین در وب سایت خود اعلام کرده است که دارای “صفحه هوشمند مبتنی بر WAF است که حملات هکرها را شناسایی و مسدود می کند”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *