OVEX یک صرافی ارز رمزنگاری شده از آفریقای جنوبی است که از فوریه ۲۰۱۹ آغاز به کار کرده است.

OVEX تجارت در ۲۶ ارز رمزنگاری شده مختلف و یک ارز فیات (راند های آفریقای جنوبی – ZAR) را ارائه می دهد. صرافی هایی با تعداد کمتری از رمزنگاری های پشتیبانی شده عموماً فقط از پروژه های رمزنگاری بزرگتر پشتیبانی می کنند ، پروژه هایی که مورد آزمایش های فراوانی قرار گرفته اند و در اکثر موارد به درستی بررسی می شوند.

ما احساس می کنیم که در مورد رمزنگاری های پشتیبانی شده OVEX نیز چنین است. بر این اساس ، ما خطر هرگونه رمزنگاری پشتیبانی شده توسط OVEX را کلاهبرداری بسیار کم ارزیابی می کنیم. اما ، به یاد داشته باشید ، هرگز صفر نیست.

در تاریخ نوشتن این بررسی (۴ سپتامبر ۲۰۲۰) ، حجم معاملات ۲۴ ساعته این سیستم عامل طبق Coinmarketcap 411،۰۸۹ دلار بود. این حجم معاملات متاسفانه بسیار کم است. قبل از توصیه به هر معامله گر احتمالی برای افتتاح حساب در اینجا ، در حالت ایده آل می خواهیم شاهد افزایش حجم معاملات حداقل ۱۰۰ برابر باشیم.

میز خارج از بازار

بگذارید بگوییم که شما مقدار بسیار زیادی از یک ارز رمزنگاری شده خاص را در اختیار دارید. شما می خواهید آن مبلغ را بفروشید. آیا باید مانند بقیه در یک سیستم معاملاتی منظم این کار را انجام دهید؟ شاید نه. یکی از دلایل بسیاری برای اجرای معاملات بزرگ در خارج از محل عادی بازار این است که معاملات بزرگ ممکن است بر قیمت بازار رمزنگاری مربوطه تأثیر بگذارد.

دلیل دیگر ، که به موارد ذکر شده مرتبط است ، این است که ممکن است کتاب سفارش برای انجام تجارت مربوطه ، بسیار نازک باشد. راه حلی برای این مشکلات همان چیزی است که ما آن را OTC-trading (Over The Counter) می نامیم.

OVEX تجارت فرابورس را ارائه می دهد که ممکن است برای همه نهنگ های خارج از کشور (و شاید همچنین برای همه “دلفین ها”) مفید باشد. OVEX همچنین تعدادی از مزایای خدمات معاملات OTC خود را برجسته می کند: نقدینگی عمیق ، پشتیبانی ۲۴/۷ ، هزینه های کم ، چندین دارایی پشتیبانی شده ، امکان استفاده از تجارت و غیره.

OVEX چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

نمای تجاری OVEX

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای تجارت بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آن می توانید سفارشات مربوط به رمزنگاری مربوطه را ثبت کنید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید. همه موارد در نمای مشابه روی دسک تاپ شماست. البته آنچه در حال حاضر توصیف کردیم نیز تغییراتی دارد.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید نمای تجاری OVEX برای شما مناسب باشد یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید تنظیمات را برای متناسب کردن نمای تجارت پس از تنظیمات خود تغییر دهید.

هزینه های OVEX

هزینه های معاملاتی OVEX

هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه معاملاتی می گیرد. هزینه معاملاتی به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. بسیاری از مبادلات بین گیرندگان و سازندگان تقسیم می شود. Takers کسی است که یک سفارش موجود را از کتاب سفارش می گیرد.

OVEX همان چیزی را می پردازد که ما آن را هزینه های ثابت می نامیم ، به این معنی که هم گیرندگان و هم سازندگان هزینه مشابهی را پرداخت می کنند. در این حالت ، این هزینه ۰٫۵۰٪ است. این هزینه های ثابت به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین صنعت جهانی برای مبادلات متمرکز است. مطمئناً ، میانگین صنایع در طول تاریخ حدود ۰٫۲۰-۰٫۲۵٪ بوده است اما اکنون شاهد ظهور میانگین های صنعت جدید در حدود ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ هستیم.

صرف نظر از اینکه شما با میانگین تاریخی یا صنعت جدید مقایسه کنید ، هزینه های تجارت OVEX بسیار بالاتر از این است.

هزینه های برداشت OVEX

OVEX برای هر بار برداشت از BTC ، مبلغ ۰٫۰۰۰۴ BTC را برداشت می کند. این هزینه زیر متوسط ​​صنعت جهانی است ، زیرا متوسط ​​صنعت جهانی در حال حاضر حدود ۰٫۰۰۰۶ BTC در هر برداشت BTC است.

OVEX چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

روش های سپرده گذاری و سرمایه گذاران ایالات متحده

روش های سپرده گذاری

علاوه بر واریز ارز رمزنگاری شده به سیستم عامل ، OVEX به شما امکان می دهد ارز فیات را نیز واریز کنید. با این حال ، فقط از طریق انتقال وجه (نه کارت اعتباری یا بدهی). اگر به صرافی نیاز دارید که کارت اعتباری یا بدهی را نیز پرداخت کند ، لطفاً به لیست Exchange ما مراجعه کرده و از فیلترهای Exchange ما برای فیلتر کردن صرافی های مناسب خود استفاده کنید.

با توجه به اینکه سپرده های ارزی فیات در این بستر معاملات امکان پذیر است ، OVEX به عنوان “صرافی سطح پایین” واجد شرایط است ، و آن را به صرافی تبدیل می کند که سرمایه گذاران جدید رمزنگاری می توانند سفر خود را به دنیای رمزنگاری مهیج آغاز کنند.

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه آن شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC). اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند.

نمونه های بسیاری از مواردی وجود دارد که SEC از صرافی های رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta به دلیل اجرای صرافی ثبت نشده شکایت کردند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoincoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

مشخص نیست که آیا OVEX به سرمایه گذاران آمریکایی اجازه می دهد یا خیر. ما قادر به درک شرایط و ضوابط آنها نیستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *