ORION به منظور جمع آوری نقدینگی مبادلات دیجیتالی متعدد در یک پلتفرم غیرمتمرکز طراحی شده است که یک دروازه منحصر به فرد و غیرحفظی به کل بازار دارایی های دیجیتال ارائه می دهد. این در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد و در سال ۲۰۲۰ توسط الکسی کولوسکوف در تلاش برای حل برخی از مسائل اصلی فضای مالی غیر متمرکز (DeFi) راه اندازی شد.

هدف حل مشکلات انجام معاملات سودآور مرتبط با کمبود نقدینگی در اکثر مبادلات دیجیتالی است. این امر برای صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز صدق می کند. راه حل Orion برای حل این مسئله جمع آوری کتاب های سفارش مبادلات در یک ترمینال ساده برای استفاده و درک است.

هدف پروتکل Orion این است که به کاربران کمک کند تا بهترین بازدهی را از سرمایه گذاری خود کسب کنند و در عین حال خطرات مربوط به استفاده از مبادلات متعدد را کاهش دهند.

بنیانگذاران پروتکل ORION چه کسانی هستند؟

پروتکل Orion (ORN) توسط الکسی کولوسکوف ، که در حال حاضر مدیر اجرایی پروژه است ، تاسیس شد. قبل از Orion ، کولوسکوف توسعه دهنده بلاکچین و معمار اصلی Waves Platform و همچنین مدیر پروژه فناوری اطلاعات در UniCredit Bank Russia بود.

ORION چگونه پروتکلی ست؟ آشنایی با توکن ORN

چه چیزی پروتکل ORION را منحصر به فرد می کند؟

پروتکل Orion از طریق جمع آوری نقدینگی که در صرافی های متعدد در بازار دیجیتالی ارائه می شود و نمایش آن در یک API جهانی واحد عمل می کند. این API چندین کتاب سفارش را ترکیب کرده و برای سهولت استفاده آنها را ساده می کند.

پروتکل Orion همچنین یک برنامه مدیریت نمونه کارها ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد فعالیت خود را در مبادلات نظارت و ثبت کنند ، به آنها امکان تنظیم هشدار برای فرصت ها و مدیریت خودکار دارایی ها را می دهد.

علاوه بر این ، Orion یک بازار برای برنامه های غیر متمرکز (DApps) فراهم می کند که کاربران می توانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و خریداری کنند.

رمز Orion (ORN) رمز اصلی ابزار پروتکل Orion بر اساس استاندارد ERC-20 است. عرضه آن در ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ORN محدود شده است. ORN را می توان در پایانه Orion و برای کارگزاری غیر متمرکز استفاده کرد.

اهداف ORION

این پروژه با هدف کاهش خطرات ، مانند حملات هکرها ، که گاهی در مبادلات متمرکز اتفاق می افتد ، ایجاد شده است. این پروژه همچنین به این واقعیت می پردازد که مبادلات غیر متمرکز ، گرچه بسیار کمتر مستعد حملات مخرب هستند ، اما توسعه نیافته اند. Orion این مشکلات را با ویژگی های کلی و مجموعه ای از محصولات موجود در بازار Orion و فروشگاه برنامه حل می کند. هدف اصلی این تیم ایجاد یک اکوسیستم یک مرحله ای برای معامله گران و کاربران رمزنگاری است

چگونه شبکه پروتکل ORION امن است؟

شبکه Orion Protocol به طور مداوم توسط شرکت امنیتی برجسته CertiK ممیزی می شود و از عملکرد ، یکپارچگی و بهینه سازی پلتفرم از طریق ممیزی های امنیتی منظم و آزمایش نفوذ اطمینان حاصل می کند.

علاوه بر کد خود پروتکل Orion ، قراردادهای هوشمند و هرگونه نرم افزار منبع باز در کنار کارگزاران نیز به طور مداوم ممیزی می شود. این سطح بالاتری از ثبات را برای شبکه ترمینال فراهم می کند.

چند کوین پروتکل ORION در گردش وجود دارد؟

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۶،۷۸۱،۸۶۵ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی ۲۵۴ است

با ارزش بازار زنده $ ۲۶۵،۳۴۲،۰۳۱ USD.

دارای گردش ۳۰،۴۹۵،۰۰۰ کوین ORN

عرضه ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ کوین ORN.

ORION چگونه پروتکلی ست؟ آشنایی با توکن ORN

از کجا می توانید ORN بخرید؟

اگر می خواهید بدانید پروتکل Orion را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معامله در حال حاضر Binance ، Mandala Exchange ، Coinbase Exchange ، KuCoin و Gate.io و Uniswap (V2) و MXC.com و… هستند.

نحوه انتخاب کیف پول پروتکل ORION

ORN را می توان در هر کیفی که از توکن های ERC-20 پشتیبانی می کند ذخیره کرد و نوع انتخابی شما بستگی به این دارد که برای چه چیزی می خواهید از آن استفاده کنید و چقدر باید ذخیره کنید.

کیف پول های سخت افزاری یا کیف های سرد مانند Ledger یا Trezor امن ترین گزینه برای ذخیره ارزهای دیجیتالی شده با ذخیره و پشتیبان گیری آفلاین را ارائه می دهند. با این حال ، آنها می توانند به دانش فنی بیشتری نیاز داشته باشند و گزینه گرانتری هستند. به این ترتیب ، آنها ممکن است برای ذخیره مقادیر بیشتر ORN برای کاربران با تجربه تر مناسب باشند.

کیف پول های نرم افزاری گزینه دیگری را ارائه می دهند و رایگان و آسان برای استفاده هستند. آنها برای بارگیری به عنوان برنامه های تلفن هوشمند یا رومیزی در دسترس هستند و می توانند محفوظ یا غیر حضوری باشند. با استفاده از کیف پول های محافظ ، کلیدهای خصوصی توسط ارائه دهنده خدمات از طرف شما مدیریت و پشتیبان گیری می شوند. کیف پول های غیر حضوری از عناصر ایمن در دستگاه شما برای ذخیره کلیدهای خصوصی استفاده می کنند. اگرچه راحت هستند ، اما نسبت به کیف پول های سخت افزاری امنیت کمتری دارند و ممکن است برای مقادیر کمتری از ORN یا کاربران مبتدی بیشتر مناسب باشد.

کیف پول های آنلاین یا کیف پول های وب نیز رایگان و آسان برای استفاده هستند و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل دسترسی هستند. با این حال ، آنها کیف پول داغ محسوب می شوند و می توانند نسبت به جایگزین های سخت افزاری یا نرم افزاری از امنیت کمتری برخوردار باشند. از آنجا که به احتمال زیاد برای مدیریت ORN خود به پلت فرم اعتماد دارید ، باید یک سرویس معتبر با سابقه امنیتی و حفاظتی انتخاب کنید. بنابراین ، آنها برای نگهداری مقادیر کمتری از ارزهای رمزنگاری شده یا برای معاملات مکرر مناسب هستند.

نتیجه

پروتکل Orion یک افزودنی مهم برای بازار DeFi است زیرا به عنوان تجمعی برای یافتن بهترین مسیرهای تجاری عمل می کند و نقدینگی را فراهم می کند. این پروژه بسیاری از محصولات ، برنامه ها و خدمات مختلف را متحد می کند که می تواند به معامله گران و شرکت ها در مدیریت دارایی ، معاملات و ویژگی های مالی بیشتر کمک کند.

با گسترش بازار ارزهای دیجیتالی، پروتکل Orion ممکن است یکی از برجسته ترین اکوسیستم های DeFi در این بخش باشد. این پروژه منحصر به فرد در حالی توسعه می یابد که تیم با نقشه های نقشه راه پیش برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *